1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

„Nad wszystko uśmiech Twój” – świetna aranżacja utworu Wodeckiego w ramach współpracy Wodecki Twist i Męskiego Grania

Kamil Pater podczas prób do występu na festiwalu Wodecki Twist (Fot. materiały prasowe)
Kamil Pater podczas prób do występu na festiwalu Wodecki Twist (Fot. materiały prasowe)
„Nad wszystko uśmiech Twój” – niezapomniany utwór Zbigniewa Wodeckiego zyskał właśnie nowe życie. Piosenka w aranżacji Kamila Patera i w wykonaniu Wiktora Waligóry zapowiada letnie koncerty wspólnego projektu Wodecki Twist i Męskiego Grania.

Zdolni młodzi muzycy, ponadczasowe utwory Zbigniewa Wodeckiego i nowoczesna aranżacja, która świetnie współgra z duchem uwielbianego przez nas wokalisty i multiinstrumentalisty. Utwór „Nad wszystko uśmiech Twój” w aranżacji Kamila Patera i w wykonaniu Wiktora Waligóry jest singlem nowego projektu, który powstał w wyniku współpracy dwóch świetnych polskich festiwali – Wodecki Twist i Męskiego Grania. W sieci właśnie pojawił się właśnie klip nagrany podczas występu na dużej scenie festiwalu Żywiec Męskie Granie, który odbył się 24 czerwca w Poznaniu.

Kolejny koncert odbędzie się już 8 lipca koncert w Warszawie. Wezmą w nim udział między innymi: Natalia Przybysz, Wiktor Dyduła, Piotr Odoszewski, Dawid Tyszkowski, Wiktor Waligóra, Bovska, Paulina Przybysz z towarzyszeniem dziewięcioosobowego zespołu pod kierownictwem Kamila Patera. Dawka świetnej muzyki gwarantowana!

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze