1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

Nowy serial na motywach powieści Harlana Cobena już wkrótce na Netflixie. Zobacz zwiastun „Już mnie nie oszukasz”

„Już mnie nie oszukasz” (Fot. materiały prasowe Netflix)
„Już mnie nie oszukasz” (Fot. materiały prasowe Netflix)
Lubicie twórczość Harlana Cobena? Jeśli tak, z pewnością ucieszy was fakt, że już wkrótce na Netflixie pojawi się kolejna – po „W głębi lasu”, „Safe”, „Zostań przy mnie”, „The Stranger”, „Niewinnym” i „Zachowaj spokój” – produkcja w odcinkach zrealizowana na kanwie jego powieści.

Prowokacyjny thriller „Już mnie nie oszukasz” (org. „Fool Me Once”) to historia byłej żołnierki Mayi Stern, która próbuje pogodzić się z brutalnym morderstwem swojego męża Joego. Kiedy bohaterka instaluje kamerę, aby mieć oko na swoją córkę, przeżywa szok. W jej domu pojawia się bowiem mężczyzna, którego od razu rozpoznaje. Zamiast przeżywać traumę po niepowetowanej stracie, kobieta – zauważając coraz więcej dziwnych znaków sugerujących, że sprawa nie jest taka prosta – rozpoczyna własne dochodzenie.

Oficjalne śledztwo w sprawie zabójstwa prowadzi jednak detektyw sierżant Kierce, który jednocześnie zmaga się z własnymi sekretami. Oprócz tego siostrzenica i siostrzeniec Mayi – Abby i Daniel – próbują odkryć prawdę o morderstwie ich matki, do którego doszło kilka miesięcy wcześniej. Czy te dwie sprawy są ze sobą powiązane? Serial na podstawie głośnego kryminału Harlana Cobena przedstawia losy tych bohaterów i ich ekscytujące poszukiwania, które ujawnią szokujące tajemnice i zmienią ich życie na zawsze.

W rolach głównych występują Michelle Keegan, Richard Armitage, Adeel Akhtar oraz Joanna Lumley. Ośmioodcinkowa produkcja zadebiutuje na platformie Netflix już 1 stycznia 2024 roku. Poniżej prezentujemy oficjalny zwiastun serialu.

Źródło: materiały prasowe Netflix

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze