1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. Gwiazdy „Bridgertonów” spotkają się z fanami w Polsce

Gwiazdy „Bridgertonów” spotkają się z fanami w Polsce

„Bridgertonowie” (Fot. materiały prasowe Netflix)
„Bridgertonowie” (Fot. materiały prasowe Netflix)
Już 5 czerwca Warszawa stanie się epicentrum arystokratycznego świata podczas Towarzyskiego Wydarzenia Sezonu w stylu „Bridgertonów”. Swoją obecność na tym wyjątkowym przyjęciu potwierdziły już panna Eloise Bridgerton oraz lady Danbury.

„Brigdertonowie”: Towarzyskie Wydarzenie Sezonu w Warszawie. Fani spotkają się z gwiazdami hitu Netflixa

Serial „Bridgertonowie” na podstawie bestsellerowych powieści Julii Quinn to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych tytułów oryginalnych platformy Netflix. Podzielona na odcinki opowieść o rodzeństwie szukającym szczęścia i miłości wśród wyższych sfer Londynu zadebiutowała w serwisie w 2020 roku i z miejsca stała się przebojem na całym świecie. Niesłabnącą popularność produkcji w 2024 roku potwierdzają natomiast znakomite wyniki oglądalności najnowszych epizodów. Pierwszą część trzeciego sezonu w ciągu zaledwie pięciu dni od premiery która miała miejsce 16 maja obejrzało ponad 45 milionów widzów. Aby wspólnie świętować powrót postaci i ich miłosnych historii z czasów regencji, Netflix postanowił zorganizować serię wyjątkowych eventów dla fanów serialu, które odbędą się w dniach 1–2 czerwca (Białystok), 5 czerwca (Warszawa) i 8–9 czerwca (Poznań).

„Bridgertonowie: Towarzyskie Wydarzenie Sezonu” przeniesie gości do świata pełnego klasy i przepychu. Co więcej, podczas wieczoru w Warszawie fani serialu spotkają się m.in. z Claudią Jessie, wcielającą się w rolę jednej z sióstr Bridgerton – Eloise, oraz Adjoą Andoh, odtwórczynią roli lady Danbury, najbliższej damy z towarzystwa samej królowej Charlotty. Jeśli zatem zawsze marzyliście, aby spędzić chociaż jedno popołudnie jak członkowie socjety, ruszajcie do Białegostoku, Warszawy i/lub Poznania na pikniki według Bridgertonów. Zaproszenia na wieczór w Warszawie można wygrać w konkursie udostępnionym na instagramowych profilach Zosi Ślotały i Jakoba Kosela.

Źródło: materiały prasowe Netflix

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze