1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. Relacja ze spotkania z księdzem Adamem Bonieckim w Krakowie

Relacja ze spotkania z księdzem Adamem Bonieckim w Krakowie

fot. Agnieszka Dancewicz
Piątek, 10 czerwca upłynął w Krakowie pod znakiem książki "Trzeba czasem zażartować. Alfabet Księdza Bonieckiego". O 17.00 Autorzy, ksiądz Adam Boniecki i Karolina Morelowska spotkali się z czytelnikami w Empiku przy Rynku Głównym.

Rozmowę poprowadziła znana dziennikarka, Marta Grzywacz. Ksiądz Boniecki i Karolina Morelowska opowiedzieli, jak wyglądały prace nad tym zbiorem mini-rozmów, odpowiedzieli na pytania publiczności i podpisywali egzemplarze książki.

O 19.00 w Piwnicy pod Baranami rozpoczęło się kolejne spotkanie, na które tłumnie przybyli zaproszeni goście, wśród nich Maria Osterwa-Czekaj i Andrzej Franaszek. Fragment Alfabetu przeczytali piwniczni artyści - Kamila Klimczak oraz Tadeusz Kwinta. Po części oficjalnej poprowadzonej przez Martę Grzywacz, rozpoczęła się część nieoficjalna, podczas której Autorzy przyjmowali gratulacje i składali niezliczone dedykacje. Uśmiechy na ich twarzach świadczyły o tym, że sprawiało im to prawdziwą przyjemność.

Podczas obydwu spotkań padło pytanie, które zapewne nurtuje wiele osób: jak Karolinie Morelowskiej udało się przekonać Księdza Adama Bonieckiego do tego projektu. Podpowiemy, że odpowiedź można znaleźć w książce, której lekturę serdecznie polecamy!

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze