1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. 4 aplikacje na dobre samopoczucie

4 aplikacje na dobre samopoczucie

123rf.com
123rf.com
Nowoczesne aplikacje mobilne nie tylko dostarczą nam informacji, czy też ułatwią robienie zakupów albo płacenie rachunków, ale przypomną także o tym, że warto właśnie coś zjeść, zarekomendują najbliższą restaurację wegetariańską, a nawet pokażą jak spalić dodatkowe kalorie. Poznaj inteligentne aplikacje, które krok po kroku zatroszczą się o Twoje zdrowie, podniebienie i figurę!

Endomondo nie tylko dla sportsmenki Uwielbiasz biegać, jeździć na rowerze albo na rolkach? Ta popularna i znana od lat aplikacja jest dla  ciebie! Endomondo umożliwi ci monitoring dokonań sportowych – możesz w niej zapisywać swoje treningi. Jak to zrobić? Najpierw wybierz interesującą cię aktywność (jogging, pływanie, gra w tenisa etc.), a następnie aplikacja sama już za ciebie policzy dokładny czas trwania treningu, liczbę spalonych kalorii czy przemierzony dystans (dzięki modułowi GPS). Co więcej, aplikacja jest połączona z Facebookiem, Google+ i Twitterem, dzięki czemu swoimi sportowymi osiągnięciami możesz dzielić się ze znajomymi w sieci.

Water Your Body przypomni Ci o dziennej dawce wody
Teoretycznie doskonale wiesz, że spożywanie dużej ilości wody jest kluczowe dla twojego zdrowia i dobrego samopoczucia, prawda? Czy jednak w codziennej gonitwie pamiętasz o „szklance wody”? Aplikacja mobilna Water Your Body pomoże ci należycie nawodnić organizm. Wystarczy, że podasz swoją wagę, a dowiesz się, ile wody twój organizm potrzebuje każdego dnia. Każdą wypitą szklankę powinnaś odnotować jednym kliknięciem. Aplikacja przypomni ci, kiedy należy sięgnąć po następną. Co jeszcze? Monitoruje twoje nawyki i przyzwyczajenia, które później możesz szczegółowo analizować na specjalnych wykresach i dziennych raportach.

PizzaPortal.pl dla kulinarnych doznań
Kiedy pracujesz i jesteś zabiegana nie zawsze masz możliwość zrobienia zakupów. Czasem brakuje ci też zwyczajnie chęci do spędzania czasu w kuchni. Wtedy też zapewne najbardziej cię kusi, aby zrezygnować z regularnych posiłków i porzucić zdrowe przyzwyczajenia na rzecz bardziej kalorycznej przekąski. Tak jednak być nie musi! Korzystając z intuicyjnej aplikacji mobilnej PizzaPortal.pl masz pewność, że po kilku kliknięciach smaczne posiłki znajdą się na twoim stole, W serwisie znajdziesz pełnowartościowe dania obejmujące menu różnych kuchni świata, potrawy wegańskie czy też nieprzetworzone dania bezglutenowe.

FatSecret Licznik Kalorii dla idealnej sylwetki
Dieta nie musi być koszmarem! FatSecret Licznik Kalorii to niezwykle prosta w obsłudze aplikacja, która sprawdza kaloryczność produktów spożywczych i posiłków. W jej bazie znajdziesz szeroki asortyment żywności  z kraju oraz z zagranicy. Co więcej, bazę możesz uzupełnić o swoje własne ulubione wyroby, a także sprawdzić kaloryczność dań z popularnych restauracji sieciowych. Aplikacja ta ułatwi ci obserwację diety na przełomie miesięcy, a także umożliwi prowadzenie dziennika żywieniowego, dzięki któremu łatwiej i sprawniej będziesz mogła kontrolować postępy w swojej diecie. Do twojej dyspozycji jest również kontroler wagi, który na wykresie szczegółowo pokaże, jak zmienia się masa twojego ciała. FatSecret Licznik Kalorii pomoże ci wytrwać w wiosennej diecie.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze