1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia

Pomaganie przez dbanie

Dłonie pełne dobra - nowa kampania Mary Kay oraz Fundacji One Day. (Fot. materiały prasowe)
Zobacz galerię 4 Zdjęcia
Dzięki kampanii „Dłonie pełne dobra” Mary Kay wesprze podopiecznych Fundacji One Day. Z każdego sprzedanego kremu do rąk Satin Hands równowartość jednego dolara zostanie przeznaczona na kursy zawodowe dla młodzieży opuszczającej domy dziecka.

W trosce o przyszłość

Fundacja One Day zajmuje się dziećmi z domów dziecka, ma ponad 700 podopiecznych, dla których co roku organizuje m.in. spotkania gwiazdkowe. Jednak głównym celem jej działalności jest pomoc w usamodzielnianiu się młodych osób, które opuszczają dom dziecka. Brak wiary w siebie i swoje możliwości to poważna przeszkoda w znalezieniu odpowiedniej pracy. Dlatego przez cały rok fundacja prowadzi warsztaty rozwojowe, przeprowadza testy, pozwalające odkryć ukryte talenty wychowanków i ukierunkować ich dalsze szkolenie. Pieniądze, które wpływają na konto fundacji przeznaczane są właśnie na kursy zawodowe dla jej podopiecznych. Za wszystkim stoi Monika Krzyżanowska, założycielka fundacji, która sama przebywała kiedyś w domu dziecka. Tak mówi o swojej misji:

- Miałam dużo szczęścia. Spotkałam ludzi, którzy zabrali mnie z domu dziecka, zaopiekowali się mną, zmotywowali do działania, wskazali odpowiednią drogę, dzięki czemu dziś moje życie jest pełne, wartościowe, po prostu szczęśliwe! Już jako mała dziewczynka postawiłam sobie za cel pomagać innym. Działam, bo jestem przekonana, że nawet jeden dzień może zmienić nasze życie - stąd nazwa fundacji. Zależy mi na tym, aby podnosić wiarę w siebie, motywować i pokazywać, że każde, nawet najbardziej niewyobrażalne marzenie może się spełnić, a fakt trudnego dzieciństwa nikogo nie skreśla, sprawia natomiast, że stajemy się silniejsi!

Od lewej: Ewa Kudlińska-Pyrz - dyrektor generalna Mary Kay Poland i Monika Krzyżanowska - prezes Fundacji One Day (fot. materiały prasowe)

Ty też możesz pomóc

Każdy, kto kupi do końca 2019 roku odżywczy kremu do rąk Satin Hands u konsultantki Mary Kay  przekazuje - za pośrednictwem firmy - równowartość jednego dolara na konto fundacji. Krem do rąk to również doskonały pomysł na prezent - praktyczny i pożyteczny. By o akcji dowiedziało się jak najwięcej osób możesz też opublikować na Instagramie zdjęcie opatrzone hashtagiem #dloniepelnedobra.

Odżywczy krem do rąk Satin Hands
  • Zawiera: odżywcze masło shea, wyciąg z krokosza barwierskiego, olej z pestek moreli, który ma w składzie kwas linolowy oraz witaminę A.
  • Krem głęboko odżywia skórę, nawilża ją i poprawia jej jędrność oraz elastyczność
  • Skóra dłoni natychmiast staje się miękka i ukojona.
  • Cena: 45 zł

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze