1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Strzelec 23.11 - 21.12, żywioł ognia

Strzelec 23.11 - 21.12, żywioł ognia

Figury znaków zodiaku z kolekcji Tom’s Drag dostępne są w wybranych salonach Rosenthal i na www.rosenthal-gallery.com
Figury znaków zodiaku z kolekcji Tom’s Drag dostępne są w wybranych salonach Rosenthal i na www.rosenthal-gallery.com
Jeśli czujesz, że rok 2020 okaże się godny zapamiętania, to masz rację, jednak to nie znaczy, że nie czeka na ciebie wiele niespodzianek. Jako nieustanny optymista i filozof Strzelec powinien teraz skupić się na praktycznych aspektach swoich planów i marzeń. Wszystkich nas czeka nowa rzeczywistość, a ty zechcesz stanąć na czele zmian.

Możesz zostać poproszona o podjęcie się ważnej roli i okaże się, że musisz znaleźć wsparcie – finansowe lub innego rodzaju – by zainicjować jakiś projekt i zapewnić sobie lepszą przyszłość. Jednak szczęście cię nie zawiedzie, a gdy pojawią się problemy, znajdziesz sposób, by je obejść. Nie wątp w siebie. Tegoroczne zaćmienia koncentrują się na twoim znaku, więc być może nadszedł czas, żebyś zabłysła, ale na twój kurs mogą wpływać losowe zdarzenia, do których się nie przyczyniłaś. 14 grudnia wystąpi wielkie całkowite zaćmienie Słońca i powinnaś mieć je na uwadze, dążąc do celu.

Miłość i związki

W ostatnim roku w twoim znaku przebywał wylewny Jowisz, a w 2020 seria zaćmień pada na oś relacji, dlatego dla miłości i długotrwałych związków te dwa lata łącznie stanowią jeden z najważniejszych okresów w twoim życiu. Nigdy nie jest się przygotowanym na to, co niespodziewane, ale powinnaś zachować ostrożność, jeśli już wiesz, że romans jest zagrożeniem dla małżeństwa czy że ciąża może być rezultatem braku przezorności. Strzeż się i zabezpieczaj. Nawet w dobrym i trwałym związku przypadkowe zdarzenia mogą negatywnie wpłynąć na jego przyszłość. Istnieje jednak pewien argument za postawą „co ma być, to będzie”. Od 3 kwietnia do 7 sierpnia również Wenus będzie tranzytować przez strefę kontaktów. W tym czasie zainspiruje cudowne spotkania, małżeństwo i pozytywne relacje. Koniec czerwca to najlepszy czas na ślub i zaręczyny, następnym jest Boże Narodzenie.

Praca, życiowe cele i pieniądze

Przez ostatnie cztery lata Saturn poddawał cię próbie i pozostało już tylko kilka miesięcy, by osiągnąć skupienie, determinację i etykę pracy, których wymaga ta planeta. To nie brzmi zbyt zachęcająco, ale kiedy znajdziesz się u szczytu kariery albo wyjdziesz na prostą, satysfakcja ze świadomości, że dałaś z siebie wszystko, będzie ci towarzyszyć do końca życia. A wspomniane zaćmienia mogą przynieść przełom w twojej karierze. Niewykluczone, że największym wyzwaniem okażą się finanse, więc kiedy dostaniesz podwyżkę albo premię, zaoszczędź je. Jeśli jakikolwiek znak zodiaku nadaje się do szefowania samemu sobie, jest to Strzelec, dlatego warto zacząć uzupełniać wynagrodzenie dochodami z własnej działalności. W 2020 roku środki na pożyczki będą ograniczone, a rynek nieruchomości niepewny. Tym bardziej należy oszczędzać pieniądze i przeczekać zawirowania w światowej gospodarce.

WSKAZÓWKI GWIAZD

„Zaangażowanie” to nie jest brzydkie słowo.

Wydawałoby się, że idealnie jest mieć wiele opcji, ale kiedy nie możesz włożyć całego serca w jedną z nich, jesteś jak statek bez steru. Pośpiech byłby tu niemądry, ale bez względu na to, czy chodzi o pracę, umowę finansową, problem rodzinny czy twoje życie miłosne – dokonaj wyboru, najlepiej kierując się sercem.

Pomyślne dni: 2 stycznia, 21 lutego, 3 czerwca, 25 grudnia.

Niepomyślne dni: 28 stycznia, 11 czerwca, 18 października, 30 listopada.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze