1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Horoskop dla Barana na 2022 rok

Horoskop dla Barana na 2022 rok

Baran, żywioł ognia, 21.03–20.04. (Fot. iStock)
Baran, żywioł ognia, 21.03–20.04. (Fot. iStock)
Nie należy oceniać roku 2022 na podstawie powolnego i skomplikowanego początku stycznia.

Projekty, które należało zrealizować przed końcem 2021 roku, i inne nieprzewidziane opóźnienia mogą cię powstrzymywać, ale do 4 lutego powinnaś już ruszyć szybko do przodu. Jowisz będzie ci pomagał przygotować grunt pod nasiona, które wzejdą, by zakwitnąć w następnych miesiącach. Jako pierwsze na drodze do sukcesu znajdą się Barany urodzone w marcu, ale do jesieni przyszłego roku pozostali przedstawiciele tego znaku również przeżyją chwilę chwały. Na pierwszy plan wysunie się zarabianie pieniędzy i budowanie przyszłości, w niektórych przypadkach całkiem dosłownie, ponieważ w planach są budowy domów i remonty. Podczas gdy na początku roku powinnaś zadbać o zdrowie umysłu, ciała i ducha, do wiosny poczujesz się silniejsza i pojawią się możliwości uczestnictwa w ekscytujących i przyjemnych wydarzeniach. Pluton może ci pomóc zrobić karierę, a nawet zdobyć uznanie na świecie, ale z drugiej strony – może zwiastować nieoczekiwaną utratę prestiżu i pozycji.

Miłość i związki

Ostatni rok przyniósł napięcia w związkach wielu Baranów i może minąć parę miesięcy, zanim stwierdzisz, czy trudności są do przezwyciężenia, czy należy się poddać. Być może oddalenie wywołało brak zaufania albo partner przyznał się do niewierności. Nów Księżyca 1 kwietnia rozpocznie nowy cykl dla relacji i chociaż niektóre osoby postanowią zostać same, inne będą planować ślub. W maju w twoim znaku znajdą się Wenus i Jowisz, co oznacza niezwykle romantyczny miesiąc. To ty trzymasz w rękach ster, jeśli chodzi o miłość i związki, ale korzystaj z tego rozważnie. Może się wydawać, że ktoś nowy ma wszystko, czego pragniesz, jednak musisz dać związkowi trzy miesiące, zanim podejmiesz długotrwałe zobowiązanie. Październik to kolejny ważny miesiąc dla twojego miłosnego życia – weekend z 8 na 9 października będzie wyjątkowy.

Praca, życiowe cele i pieniądze

Jowisz i Pluton w jednakowym stopniu wpłyną na twój los w roku 2022. To połączenie dwóch skrajności, co oznacza, że możesz się wspiąć na wyżyny albo znaleźć na dnie. Najbardziej prawdopodobne jest to, że tych skrajności doświadczą Barany urodzone w dniach 15–19 kwietnia. Od maja Jowisz będzie budził twoją przedsiębiorczą naturę i zachęcał cię do odważnych działań. Możesz dostać awans lub wymarzoną pracę nie tylko dzięki umiejętnościom, lecz także zwycięskiej osobowości. Ważne tegoroczne zaćmienia (30 kwietnia, 16 maja, 25 października i 8 listopada) przecinają oś finansów w twoim horoskopie, więc czekają cię zarówno pomyślne, jak i brzemienne w skutki wydarzenia, a rozliczenia lub spadki będą powodem dużych zysków lub strat. Zalecana jest ostrożność, bo prawdziwe pieniądze czekają cię na przełomie lat 2023/2024.

Wskazówki gwiazd

Rozpoznaj, kiedy nadeszła twoja chwila, i nie przedkładaj przyjemności ponad wyznaczony cel.

2022 to rok, w którym odniesiesz sukces, ale o tym, czy okaże się trwały, zdecydują twoja ciężka praca i poświęcenie.
Wykorzystaj towarzyszące ci szczęście.
Nie zaprzepaść tego, stawiając na pierwszym miejscu przyjemności i zabawę.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze