1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Horoskop dla Byka na 2022 rok

Horoskop dla Byka na 2022 rok

Byk, żywioł ziemi, 21.04–20.05 (Fot. iStock)
Byk, żywioł ziemi, 21.04–20.05 (Fot. iStock)
Nadchodzący rok obfituje w przełomowe wydarzenia w dużej mierze spowodowane trzema zaćmieniami w twoim znaku – 30 kwietnia, 16 maja i 8 listopada. Ostatnim razem było tak w 2004 roku. Jednak w 2022 będzie się działo jeszcze więcej ze względu na układ Saturna i Urana, który zabierze cię na nowe terytorium – czasem dosłownie, za sprawą przeprowadzki do nowego miejsca.

Byki urodzone na przełomie lat 1977/1988 będą miały największe możliwości zmiany swojego życia, choć droga do tego celu będzie wyboista, zwłaszcza na początku maja i w listopadzie. Szczególnie ważny w tym roku będzie samowystarczalny styl życia, ale też istotne okaże się działanie na rzecz ochrony planety. Ubocznym skutkiem nowego sposobu życia może być pragnienie zmiany wyglądu na taki, który odzwierciedlałby nową ciebie. Gdy księżycowy węzeł północny będzie tranzytował twój znak, w ciągu następnych 18 miesięcy odsłonią się aspekty twojego przeznaczenia. Dlatego niektóre Byki zostaną pchnięte na nową drogę przez okoliczności, a inne pójdą za marzeniami, które kiedyś porzuciły.

Miłość i związki

Tegoroczne zaćmienia wypadają na osi relacji, więc stwierdzenie, że twoim życiem miłosnym rządzi los, jest niedopowiedzeniem. Twoje najbliższe relacje na początku roku będą wyglądać zupełnie inaczej niż pod koniec. Pierwsza połowa listopada przyniesie bezprecedensowe wydarzenia. Niektóre Byki na powrót zwiążą się ze swoją pierwszą miłością, podczas gdy inne poznają kogoś, mając wrażenie, jakby go już wcześniej znały. Nie będzie miało sensu trwanie na siłę w związku, którego czas się skończył, i albo ty, albo twój partner zdecydujecie się odejść. Wśród nowych miłości wyróżni się Skorpion, a osoby tuż po czterdziestce oraz urodzone około 5 maja mogą nie być zdolne oprzeć się romansowi z kimś żonatym lub niedostępnym. W 2022 roku wiele Byków złamie zasady. Koniec kwietnia przypieczętuje miłosną relację. Początek listopada doprowadzi związek do punktu krytycznego.

Praca, życiowe cele i pieniądze

Saturn kontynuuje posępną wędrówkę przez strefę kariery i celów życiowych, w tym roku koncentrując się na osobach urodzonych w połowie maja. Praca może cię nie cieszyć, możesz mieć jej za dużo, co będzie kolidować z życiem domowym i osobistym. Możesz dostać dodatkowe obowiązki albo mieć trudności ze znalezieniem posady. Jakkolwiek by było, celem jest uczynienie cię twardszą i bardziej elastyczną. Nie wchodź w drogę sobie samej, odmawiając przystosowania się do nowych warunków, a jeśli czeka cię degradacja albo obcięcie wynagrodzenia, dobrze się zastanów, zanim złożysz wypowiedzenie. Rok 2022 będzie trudny dla wielu branż. Nauka i technologia to obiecujące dziedziny, w które warto wejść, a jeśli interesuje cię branża spożywcza lub zdrowego odżywiania – teraz jest czas, by zamiar zmienić w czyn. Byk umie zarabiać i dokonuje rozsądnych inwestycji, więc jeśli brakuje ci pieniędzy, nie jest to trwały stan rzeczy. Czerwiec to dobry miesiąc dla finansów, koniec października i listopad już nie tak bardzo.

Wskazówki gwiazd

Nie pozwól, by odrzucenie odebrało ci wiarę w siebie. Czasami musi paść dużo „nie”, zanim usłyszysz „tak”.
Być może w tym roku trzeba będzie pocałować niejedną żabę i doświadczyć odrzucenia. Nie oznacza to jednak, że jesteś temu winna lub że twoje plany są niewykonalne. To po prostu nie były odpowiednie: czas, miejsce albo osoba.
Skoryguj, zrestartuj i spróbuj od nowa.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze