1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Horoskop dla Bliźniąt na 2022 rok

Horoskop dla Bliźniąt na 2022 rok

Bliźnięta, żywioł powietrza,21.05–21.06 (Fot. iStock)
Bliźnięta, żywioł powietrza,21.05–21.06 (Fot. iStock)
Na początku roku Jowisz będzie zajmował honorowe miejsce w twoim solarnym horoskopie. Wykorzystaj w pełni ekspansywne właściwości tej planety, bo wróci dopiero za 12 lat.

Powodzenie i możliwości idą w parze z Jowiszem i podczas gdy niektóre Bliźnięta czekają wielkie zawodowe sukcesy, inne osiągną upragnione cele w życiu osobistym. Początek marca, koniec kwietnia i maja mogą się okazać trzema najważniejszymi momentami w roku. Neptun nadal zwodzi i dezorientuje, zwłaszcza jeśli urodziłaś się około 16 czerwca; a jeśli straciłaś pewność siebie lub kierunek, przeczekaj to: jesteś w okresie przejściowym i dopiero od przyszłego roku poczujesz, że wracasz do gry. Ważne tegoroczne zaćmienia wypadają na osi pracy i dobrego samopoczucia, przynosząc nieoczekiwane zmiany – niekoniecznie mile widziane. Uważnie obserwuj stan swojego zdrowia i jeśli pojawią się jakieś sygnały, zareaguj od razu.

Miłość i związki

Bez względu na to, czy jesteś tego świadoma, czy nie – zmieniasz się. W dużej mierze ma to związek z twoimi doświadczeniami z ostatnich dwóch lat. Być może straciłaś kogoś kochanego albo pandemia przyczyniła się do rozpadu twojego związku. Jeśli szukasz miłości, jest prawdopodobne, że odnajdziesz osobę, na której możesz polegać, kogoś, kto będzie przyjacielem w różnych sytuacjach życiowych. Namiętne romanse nie mają już takiego uroku jak kiedyś i nawet jeśli nawiążesz nową relację, nie będziesz się spieszyć z podjęciem długoterminowego zobowiązania. Możesz poznać kogoś w miejscu pracy albo związać się z kimś o wysokiej pozycji – ułatwi to podróż w dalekie strony. Zwłaszcza jeśli jesteś pod wpływem Neptuna, możesz zakochać się bardzo głęboko, ale jednocześnie będziesz podatna na manipulacje; a jeśli jesteś w długoterminowym związku, możesz zwątpić w jego przyszłość. Pełnia Księżyca 19 czerwca to decydujący moment, pełnia 8 grudnia również.

Praca, życiowe cele i pieniądze

Bliźnięta świetnie sobie radzą z wymyślaniem nowych sposobów zarabiania pieniędzy i potrafią cieszyć się życiem. Zatem nawet jeśli rok 2022 będzie trudny dla rynku pracy, przy wsparciu Jowisza możesz sobie radzić naprawdę dobrze. Podróże, edukacja, działalność wydawnicza i prawo to dla ciebie odpowiednie obszary, aby wykazać się talentami. Możesz też poczuć duchowe powołanie albo odkryć, że masz uzdrawiające moce. Zrób z nich dobry użytek. 2022 to rok współpracy i wspólnych przedsięwzięć, szczególnie jeśli dotyczą one technologii lub wirtualnej rzeczywistości. Można będzie zarobić spore pieniądze, ale musisz myśleć o oszczędzaniu na czarną godzinę – pamiętaj, że w tym roku należy zachować ostrożność i nawet niektóre finansowe instytucje będą miały problemy. Bliźnięta nie są najbardziej ambitnym znakiem, ale to nie znaczy, że nie będziesz się cieszyć z wysokiego stanowiska i wysokich zarobków, gdy ktoś ci je zaproponuje. Pokaż, że masz ambicję. Ujawnij swoją zaradność i zaangażowanie, a ludzie otworzą przed tobą drzwi. Marzec i listopad to miesiące, w których należy wypatrywać okazji i uważać na przeszkody.

Wskazówki gwiazd

Uwierz w siebie i w to, co twoim zdaniem jest realne i prawdziwe. Wyznaczaj nieprzekraczalne granice.

Ta wskazówka dotyczy tranzytów Jowisza i Neptuna w 2022 roku. Dasz sobie radę, jeśli wykorzystasz wiarę w siebie do realizacji swoich pragnień, ale będziesz musiała okresowo sprawdzać sytuację i być stanowcza w kwestii tego, co jesteś gotowa zaakceptować, a czego nie.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze