1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Horoskop dla Raka na 2022 rok

Horoskop dla Raka na 2022 rok

Rak, żywioł wody, 22.06–22.07 (Fot. iStock)
Rak, żywioł wody, 22.06–22.07 (Fot. iStock)
W roku 2022 chodzi przede wszystkim o to, co nowe. Nie możesz wrócić do starych dobrych czasów – one już minęły – ale to, co ma nadejść, będzie lepsze i z pewnością inne.

Do wszystkich aspektów swojej egzystencji powinnaś podchodzić w taki sposób, aby coś, co się kończy, stało się nowym początkiem. Pluton nadal wywiera wpływ na strefę relacji, w tym roku koncentruje się na osobach urodzonych w dniach 17–19 lipca. Mogą cię czekać walka o władzę i burzliwe zakończenia, ale też przełomowe momenty i świętowanie – zwróć uwagę na daty 16 kwietnia, 2–18 lipca i 19 października. Tranzyt Jowisza przez strefę odległych horyzontów zachęca do podróży, zwłaszcza tych dalekich, a niektóre Raki ujrzą swoje nazwisko w druku lub będą się cieszyć uznaniem dla swoich osiągnięć. Ważne tegoroczne zaćmienia wypadają na osi kreatywności i współpracy, co oznacza zaskakujące oferty i sojusze – czy to biznesowej, czy romantycznej natury. Krótko mówiąc: rok 2022 będzie przełomowy.

Miłość i związki

Wszystkie cztery zaćmienia (30 kwietnia, 16 maja, 25 października i 8 listopada) sygnalizują brzemienny w skutki rozwój wydarzeń w romantycznym obszarze twojego horoskopu. Jeśli wierzysz w karmę, to ona stoi za nowym romansem, a nawet jeśli nie – i tak odniesiesz wrażenie, że w sposobie, w jaki poznałaś kogoś nowego, było coś znaczącego. Ten związek zmieni twoje życie. Jednak nie wszyscy będą zachwyceni twoim nowo odnalezionym szczęściem, co może się przyczynić do ochłodzenia stosunków z przyjacielem lub członkiem rodziny. Podczas gdy niektóre Raki poczują potrzebę przeciwstawienia się kontrolującym partnerom, inne mogą być zmuszone wspierać partnerów, którzy przechodzą trudne chwile. Takie sytuacje wzmocnią albo zniszczą długotrwałe związki. Decyzje podjęte w styczniu mogą ulec zmianie, więc unikaj wyciągania pochopnych wniosków. Daty, które mają znaczenie dla miłości i małżeństwa, to: 3 marca, 13 lipca, 6 sierpnia i 22 grudnia.

Praca, życiowe cele i pieniądze

Bardzo często jedyne, co nie pozwala nam realizować naszych marzeń, to strach. Wybieramy bezpieczną drogę. Jednak dzięki Jowiszowi będziesz miała szansę spełnić marzenia, a na pewno się do nich przybliżyć. Możesz zwiększyć swoje dochody, współpracować z zagranicznymi firmami i podróżować. W tym roku znaczącą rolę w twojej karierze będą odgrywać Internet i technologia. Rok 2022 sprzyja artystom – zwłaszcza pisarzom – oraz przedsiębiorcom i jest to idealny czas, by znaleźć dla siebie biznesowe lub PR-owe wsparcie. Ponieważ jesteś opiekuńczym znakiem, coraz bardziej będą cię zajmować kwestie humanitarne i ekologiczne. Być może przeprowadzisz się w miejsce, które pozwoli ci rozwinąć biznes albo zostać mentorką dla tych, którzy skorzystają z twojego doświadczenia i umiejętności. Kredyty i pożyczki nie będą łatwe do zdobycia, a jeśli przywykłaś do tego, że w twojej rodzinie są dwa źródła dochodów, może się to zmienić.

Wskazówki gwiazd

Niech cię nie ograniczają opinie innych ludzi. Bądź tą, która inicjuje.

Nadmierne obawy o to, co pomyślą inni, szkodzą twoim talentom i planom. Obudź w sobie naturę zwycięzcy i graj główną rolę.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze