1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Horoskop dla Lwa na 2022 rok

Horoskop dla Lwa na 2022 rok

Lew, żywioł ognia, 23.07–23.08 (Fot. iStock)
Lew, żywioł ognia, 23.07–23.08 (Fot. iStock)
Bycie Lwem oznacza, że urodziłaś się, żeby przewodzić i błyszczeć. Nie zapominaj o tym, gdy napotkasz na drodze przeszkody. Takie jest życie, nie ma w tym nic osobistego. Powodem jest układ Saturna i Urana – jego wpływ będzie się utrzymywał przez cały 2022 rok.

Rządzący mogą przeszkodzić twoim planom, może zabraknąć ci pieniędzy, co wstrzyma realizację projektu, albo okaże się, że ktoś działa przeciwko tobie. Są jednak sposoby na pokonanie wszystkich tych przeciwności, a nowi ludzie, których spotkasz, twoje nowe strategie i zasoby, które odkryjesz, będą częścią twojego nowego i lepszego świata. Zaćmienia w 2022 roku, które jak zwykle przynoszą nagłe i nieoczekiwane zmiany, skupiają się w sferach związanych z pracą oraz życiem domowym. Z reguły nie lubisz narzucanych ci zmian, ale kiedy już się zorientujesz w sytuacji, obracasz ją na swoją korzyść – tak będzie i w tym roku. Okresy, w których musisz być gotowa wykorzystać okazję lub zmierzyć się z twardym sprzeciwem, to: 1 lutego, 15 maja, 12 sierpnia, 22 października i 8 listopada.

Miłość i związki

Saturn jest w połowie swojego tranzytu przez strefę relacji, więc podczas gdy niektóre z was już zawarły małżeństwo albo rozstały się z partnerem, inne mają te radości dopiero przed sobą. Przy takim układzie gwiazd lepiej nie wierzyć, że ma się kontrolę nad sytuacją. Przyjaciele stają się wrogami, a partnerzy zmieniają w zażartych przeciwników albo drenują twoją energię i kieszeń. Tak czy inaczej rok 2022 nauczy cię sporo o miłości i związkach, ale jeśli zdasz test Saturna, będziesz silniejsza i lepsza niż kiedykolwiek. Ostatni rok był dla Lwów rokiem małżeństw, ale gdy Saturn trzyma wachtę, możesz też podejmować długotrwałe zobowiązania. Lwy z rocznika 1992 są właśnie w takim momencie, a te urodzone na przełomie lat 1977/1978 w związkach mogą znaleźć się na rozdrożu. Niewykluczone, że samotnym Lwom spodobają się starsi partnerzy.

Praca, życiowe cele i pieniądze

Tranzyt Jowisza przez strefę relacji finansowych to świetna wiadomość na pierwszą połowę 2022 roku. Bez względu na to, czy poszukujesz inwestycji dla firmy, chcesz dokonać transakcji z instytucjami finansowymi bądź rozliczeń z pracodawcami lub pracownikami – wynik powinien być pozytywny. Nawet w dalszej części roku (w listopadzie i grudniu) twoje finansowe perspektywy rysują się optymistycznie. Jeśli chodzi o pracę, Uran przyniesie różnorodność, a Saturn przeszkody. Ponadto zaćmienia w końcu kwietnia, w połowie maja i na początku listopada mogą wnieść element nieprzewidywalności w sprawy dotyczące kariery. Musisz spoglądać daleko w przyszłość, przewidując, które branże ucierpią, a które rozkwitną w niepewnych czasach, w jakich przyjdzie nam żyć. Bezpieczne są technologie i biznes online, warto też nabyć umiejętności niezbędne do wzmocnienia perspektyw finansowych. Powinnaś podążać za swoimi marzeniami i pragnieniami, jednak musisz pamiętać, by pozostawić sporo miejsca na zmiany w swoim życiu.

Wskazówki gwiazd

Rozwój wiąże się ze zmianą. Pamiętaj o tym za każdym razem, gdy los skieruje cię na nową drogę. Przekierowywanie na nową drogę ma związek z wzajemną pozycją Saturna i Urana. Jedynym rozwiązaniem jest płynąć z prądem. Twoje umiejętności przywódcze – przyznajmy to, masz zadatki na gwiazdę – pozwolą ci pokonać przeciwności. Czyżby czas zacząć pisać wspomnienia?

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze