1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Horoskop dla Panny na 2022 rok

Horoskop dla Panny na 2022 rok

Panna, żywioł ziemi, 24.08–22.09 (Fot. iStock)
Panna, żywioł ziemi, 24.08–22.09 (Fot. iStock)
Istnieje związek między wydarzeniami z 2016 roku i tymi z 2022. Przede wszystkim zrealizujesz projekty rozpoczęte około sześciu lat temu, a relacje nawiązane w tamtym czasie dadzą ci poczucie spełnienia. Ponadto może się okazać, że sprawa, z której zrezygnowałaś, znów będzie aktualna.

Wielka zmiana w roku 2022 polega na tym, że Jowisz będzie wspierał twoje wysiłki, aby odnieść sukces, szczególnie w pierwszej połowie roku i w listopadzie – w dużej mierze dzięki nowym osobom, które pojawią się w twoim życiu. Jest to rok partnerstwa i odkryć, radości ze wspólnych przeżyć i przedsięwzięć. Ważne tegoroczne zaćmienia (30 kwietnia, 16 maja, 25 października i 8 listopada) przecinają oś komunikacji, co zapowiada podróże. Poszerzą się twoje życiowe horyzonty, dzięki temu nie zmartwią cię przeszkody, opóźnienia i zmiany, które pojawią się okresowo za sprawą układu Saturna i Urana. Ważną rolę w twoim życiu odgrywa nadal Neptun, a więc zwłaszcza jeśli urodziłaś się około 16 września, powinnaś uważać na oszustwa i sytuacje, które nie są takie, jakimi się wydają.

Miłość i związki

Jowisz i Neptun to wymarzone połączenie w horoskopie, ale gdy znajdą się w takim położeniu jak teraz, cała ich magia tkwi w miłości i związkach. 2022 to rok, w którym można zawrzeć małżeństwo lub znaleźć miłość swojego życia, a nawet jeśli romansu nie ma na twojej liście rzeczy do zrobienia, pewne osoby, które spotkasz, zmienią twoje życie na lepsze. Możesz spotkać mentora lub bratnią duszę. Kwiecień to wyjątkowy miesiąc dla miłości, romansu i małżeństwa – zaznacz w kalendarzu tydzień od 11 kwietnia i weekend 30 kwietnia. Jednak gdy w sprawy włącza się Neptun, czasami zamiast magii masz niejasną sytuację. Neptun zawsze wprowadza element poświęcenia, więc niektóre Panny będą musiały zrezygnować z kogoś lub z czegoś dla miłości, podczas gdy inne poczują, że to one zostały poświęcone dla czyjejś korzyści. Te z was, które są w długotrwałych związkach, mogą teraz rozważyć małżeństwo, a te, które są już związane, mogą odnowić przysięgę małżeńską. Najlepszy na to będzie kwiecień.

Praca, życiowe cele i pieniądze

Panny to znak zodiaku, który przywiązuje największą wagę do etyki pracy. Nie w tym rzecz, że żyjesz, aby pracować, ale wszystko, pod czym się podpisujesz, musi być najwyższej jakości. A nie ma lepszego czasu na wypromowanie twoich umiejętności, bez względu na to, czy chcesz znaleźć zbyt dla swoich talentów, produktów lub usług. Liczy się jakość, a nie ilość. Ostatnie lata były trudne dla rynku pracy i dla finansów, ale w 2022 roku powinnaś odczuć zmianę. Masz Jowisza po swojej stronie, dlatego powinnaś mierzyć wysoko i czerpać przyjemność z rywalizacji, wiedząc, że możesz pokonać konkurencję. Zalecana jest współpraca z prywatnymi osobami i firmami, a także nawiązywanie kontaktów za granicą, zarówno w sprawie pracy, jak i edukacji oraz nabywania umiejętności. Między majem a październikiem Jowisz będzie tranzytował strefę relacji finansowych, więc powinnaś znaleźć pracodawców otwartych na twoje potrzeby i pomysły. Możesz dostać niespodziewany zastrzyk pieniędzy, a rozliczenia – czy to z firmami, prywatnymi osobami, czy w związku z rozwodem – powinny być hojne.

Wskazówki gwiazd

Chwal się i przestań przepraszać za siebie. Sama sobie wchodzisz w drogę. Skromność jest cnotą, ale ukrywanie się w cieniu w nadziei, że twoje zasługi zostaną dostrzeżone, przynosi efekt przeciwny do zamierzonego.
Jeśli wiesz, że masz wszystko, co trzeba, bez względu na to, czy chodzi o miłosny związek, czy o pracę, pokazuj to.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze