1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Horoskop dla Wagi na 2022 rok

Horoskop dla Wagi na 2022 rok

Waga, żywioł powietrza, 23.09–23.10 (Fot. iStock)
Waga, żywioł powietrza, 23.09–23.10 (Fot. iStock)
Jeśli jest coś, czego nauczyły cię ostatnie dwa lata, to tego, że życie jest krótkie. Być może twoje długoterminowe plany przepadły, ale w 2022 roku będziesz w stanie stworzyć nowe projekty, które będą ci służyć o wiele lepiej. A muszą one zostać wprowadzone w życie do połowy lutego.

Pluton nadal inspiruje okresowe eliminowanie czy to dobytku, osób, czy toksycznych sytuacji, a w tym roku to przede wszystkim Wagi urodzone w dniach 19–20 października mają największe szanse, aby zakończyć pewne rozdziały i rozpocząć nowe. Tranzyt Jowisza w Baranie od maja do końca października zwiększa twoją zdolność do osiągania sukcesów i znajdowania szczęścia – trend ten będzie trwał w 2023 roku. Jowisz to także dobra wiadomość dla Wag z chronicznymi problemami zdrowotnymi, ponadto powinna poprawić się twoja odporność na infekcje. Jeśli chodzi o najważniejsze zaćmienia – 30 kwietnia, 16 maja, 25 października i 8 listopada – ich przesłaniem jest „życie kontra przetrwanie”. Innymi słowy: zdarzenia losowe pomogą ci uporządkować priorytety i stworzyć bardziej holistyczny, ekologiczny i satysfakcjonujący styl życia.

Miłość i związki

Od 10 maja do 28 października Jowisz będzie tranzytował strefę związków, a to sprzyja rozwojowi i radości. Dla wielu Wag oznacza to szczęśliwe wydarzenia w długoletnich związkach, dla singli – nową miłość, a na pewno dużo większy wybór. Czasami Jowisz sprawia, że nie możesz usiedzieć w miejscu, ale dobrze się zastanów, zanim zaczniesz rozglądać się za miłością poza swoim stałym związkiem. Romanse na boku mogą mieć niepożądane konsekwencje. W maju zarówno Wenus, jak i Jowisz znajdą się w strefie relacji, co oznacza, że będzie to okres sprzyjający romansom i ślubnym uroczystościom. Jeśli jednak masz wybór – sobota 1 października to niemal idealny termin na ślub. Pieniądze mogą być czynnikiem, który w tym roku stworzy lub przerwie miłosną historię i chociaż rozwaga w kwestiach finansowych będzie niezbędna do przetrwania, ciągłe kłótnie o pieniądze mogą zniszczyć szczęśliwy dotąd związek. Początek listopada to decydujący okres dla wszelkiego rodzaju związków partnerskich. To będzie wspaniały rok dla miłości i wspólnoty.

Praca, życiowe cele i pieniądze

Jest to rok skrajności w dziedzinie pracy i finansów. Możesz trafić w dziesiątkę lub upaść, ale czynnikiem, który łączy wszystkie Wagi, jest potrzeba ustanowienia stylu życia, który równoważy pracę i osobiste szczęście. Jeśli więc pracujesz do upadłego, aby przeżyć, to trzeba coś zmienić. Redukowanie, refinansowanie i inne sposoby, które pozwolą ci „zacząć żyć”, powinny w tym pomóc. Warto też wydawać pieniądze na aktualizację i/lub promocję swoich umiejętności lub firmy. W gruncie rzeczy o to właśnie chodzi w tych zaćmieniach na osi finansów. Nie powinno ci zabraknąć pracy, a dzięki Jowiszowi możesz wreszcie zyskać uznanie za swoje osiągnięcia. Ważne będzie partnerstwo, bez względu na to, czy poprowadzisz biznes z jedną osobą – być może życiowym partnerem – czy organizacją. To także dobry czas na znalezienie sponsorów. 2022 okaże się całkiem dobrym rokiem, nawet w czasie globalnych wyzwań.

Wskazówki gwiazd

Żeby w czymś wygrać, trzeba w tym uczestniczyć. Angażuj się, bierz udział i działaj wspólnie.

Przy takim nacisku na partnerstwo w roku 2022 nie jest to czas na wahania. Jeśli masz coś do pokazania, chwal się tym, a jeśli czegoś chcesz – zawalcz o to.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze