1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Horoskop dla Skorpiona na 2022 rok

Horoskop dla Skorpiona na 2022 rok

Skorpion, żywioł wody, 24.10–22.11 (Fot. iStock)
Skorpion, żywioł wody, 24.10–22.11 (Fot. iStock)
Przez cały nadchodzący rok cykl zaćmień występuje na osi Skorpion–Byk, dlatego będzie to rok nie tylko pełen wrażeń, lecz także taki, w którym możesz osiągnąć wielkie rzeczy.

Życiem Skorpionów będzie teraz rządzić przeznaczenie, wydarzenia uświadomią nam, co należy zmienić, abyśmy mogli być tym, kim chcemy, i zrealizować swój potencjał. Związki będą tu ważną częścią opowieści. Przejście Jowisza przez strefę kreatywności zachęci niektóre Skorpiony do tworzenia, niezależnie od tego, czy chodzi o potomstwo, czy o przedsiębiorczość, a inne – do nawiązania kontaktu ze swoim wewnętrznym dzieckiem i odnalezienia nowych radości. Teraz będziesz miała okazję znaleźć się w centrum uwagi. Saturn i Uran nie opuściły niestety Układu Słonecznego, ale jeśli odpowiada ci przyjęcie odpowiedzialności, przekonasz się, że wszystkie przeszkody i odmowy się opłaciły. Kluczowe daty to: 4 lutego, 30 kwietnia, 16 maja, 11 czerwca, 24 sierpnia, 25 października i 8 listopada.

Miłość i związki

Związki znajdą się na pierwszym planie, niezależnie od tego, czy ludzie, których spotkasz, będą mieli duży wpływ na twoją karierę, życie miłosne lub sposób myślenia. Wynika to z połączenia Urana w strefie relacji z zaćmieniami. Możesz nie mieć zbyt wielkiego wpływu na to, co się wydarzy, ale masz wybór, jak na to zareagować! W niezwykłych okolicznościach zaiskrzy między tobą a osobami, które są od ciebie bardzo różne i które mogą być niedostępne. Możesz mieć wrażenie, że znałaś kogoś już wcześniej i że jest ci przeznaczony. Nie oznacza to jednak, że zostaniecie razem. W waszym spotkaniu chodzi o niedokończone sprawy lub po prostu o potwierdzenie łączącej was duchowej więzi. Uran inspiruje to, co nieoczekiwane i nieortodoksyjne, jest także wielkim wyzwolicielem, zatem – zwłaszcza jeśli masz urodziny około 9 listopada – twoje życie miłosne na początku roku będzie wyglądało zupełnie inaczej niż pod jego koniec. To rok bezprecedensowych wydarzeń.

Praca, życiowe cele i pieniądze

Saturn nadal wywiera hamujący wpływ zarówno na sprawy związane z domem, jak i na karierę. Z drugiej strony masz szansę umocnić swoją pozycję, co może oznaczać zapuszczenie korzeni i zawarcie długoterminowego kontraktu. W tym roku Saturn skupi się przede wszystkim na osobach urodzonych w dniach 5–15 listopada. Elastyczność nie należy do mocnych stron Skorpiona, ale bardzo się przyda w 2022 roku. Miejsc pracy może nagle zabraknąć, a stanowiska, na które liczysz, nie pojawią się. Niemniej w miarę upływu roku twoja sytuacja zawodowa powinna się systematycznie poprawiać. Jowisz będzie się poruszał przez strefę przedsiębiorczości aż do maja, zachęcając do kreatywnych przedsięwzięć i ułatwiając ci znalezienie szerszej i lepszej platformy do wykorzystania twoich talentów. Finansowanie firmy lub nieruchomości może okazać się trudne i ogólnie może być mało pieniędzy. Ponadto sprzedaż domu może trwać dłużej, niż oczekiwałaś, trzeba też się liczyć z komplikacjami i opóźnieniami związanymi z zakupami. Ale w końcu wszystko się uda.

Wskazówki gwiazd

Nie polegnij przy pierwszej przeszkodzie. Odwaga poparta determinacją doprowadzi cię do celu.

Skorpion jest znany z wytrwałości i stanowczości w dążeniu do celu, ale rok 2022 może wystawić te cnoty na próbę. Świat ciągle się zmienia, dlatego potrzebujesz nowych strategii, aby osiągnąć swoje cele.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze