1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Horoskop dla Strzelca na 2022 rok

Horoskop dla Strzelca na 2022 rok

Strzelec, żywioł ognia, 23.11–21.12 (Fot. iStock)
Strzelec, żywioł ognia, 23.11–21.12 (Fot. iStock)
Nauka życia z niepewnością może nie być twoją ulubioną lekcją, ale to sposób, by poradzić sobie w roku 2022 bez rozczarowań i frustracji.

Będą występować przerwy w realizacji planów, więc nigdy nie stawiaj wszystkiego na jedną kartę. Zawsze miej plan B. Czekają cię podróże, a wyjazdy do odległych zakątków mogą mieć aspekt edukacyjny. Jowisz przez pierwszych pięć miesięcy będzie zasilał korzenie twojego życia „cudowną odżywką”. Możesz powiększyć rodzinę, zmodernizować swój dom lub wykorzystać go jako miejsce prowadzenia działalności gospodarczej. Koniunkcja Jowisza z Neptunem z 12 kwietnia jest wyjątkowa i wydarzenia około tego dnia mogą mieć ogromny i pozytywny wpływ na twoją przyszłość. Neptun – planeta zwodniczych przepowiedni – nadal odgrywa ważną rolę w życiu i miłości, w tym roku wpływa przede wszystkim na osoby urodzone w połowie grudnia. Życie z niepewnością może być jednym z motywów tego roku – drugim jest przeznaczenie. Co najmniej raz zdasz sobie sprawę, że znalazłaś się we właściwym miejscu we właściwym czasie.

Miłość i związki

Pragnienie zapuszczenia korzeni i założenia lub powiększenia rodziny będzie silniejsze w 2022 roku. Po tym, co przeżyłaś w ciągu ostatnich dwóch lat, brak zobowiązań i bycie wolną jak ptak straciło swój urok. Chcesz mieć kogoś, na kim możesz polegać i kto również może polegać na tobie. Zaćmienie z 4 grudnia ubiegłego roku mogło zasygnalizować początek nowego i ważnego romansu, podczas świąt Bożego Narodzenia mogłaś podjąć decyzję dotyczącą długoterminowego związku. Tak czy inaczej ostatnie zaćmienie Słońca w Strzelcu miało decydujący wpływ: nie jesteś tą samą osobą, którą byłaś kiedyś, a w konsekwencji zmieniły się twoje potrzeby dotyczące związku. Ważniejsze niż kiedykolwiek jest posiadanie duchowej więzi z partnerem – to coś, czego będziesz szukać w nowej relacji, a jeśli brakuje jej w twoim stałym związku, może on nie przetrwać 2022 roku. Połowa kwietnia to ważny okres dla twojego życia miłosnego, podobnie jak połowa lipca i ostatni tydzień listopada.

Praca, życiowe cele i pieniądze

Niewiele osób spod znaku Strzelca żyje, aby pracować, chyba że ich praca to ciągła fantastyczna podróż. Zatem w nowym roku trzeba będzie podjąć pewne decyzje. Zwłaszcza jeśli masz 42–44 lata, potrzeba ucieczki od stylu życia od 9 do 17 będzie wyjątkowo silna. Możesz nagle złożyć wymówienie albo niespodziewanie stracisz pracę. Tak czy inaczej będzie to dla ciebie szansa. Osoby spod znaku Strzelca często przejawiają głębokie zainteresowanie metafizyką, a zdolność przekształcenia zainteresowań – duchowych lub innych – w zawód jest dobrym rozwiązaniem w roku 2022. Przekazywanie wiadomości i zdobywanie wiedzy to kolejne ważne motywy nowego roku. Niektóre z was zajmą się publikowaniem lub założą kanał na YouTubie. W związku z najważniejszymi w tym roku zaćmieniami koncentrującymi się na strefie pracy twoja kariera będzie pod wpływem przeznaczenia, ale jeśli nagle poczujesz, że powinnaś robić coś więcej dla dobra ludzkości, zmień to poczucie w działanie. Nowa pozycja Jowisza pomoże ci zarabiać pieniądze, zwłaszcza gdy chodzi o nieruchomości albo przedsięwzięcia biznesowe.

Wskazówki gwiazd

Popraw drobiazgi, a duże rzeczy same o siebie zadbają.

Skupienie się na końcowym etapie może oznaczać, że pominiesz niezwykle ważne elementy konstrukcyjne. Rok 2022 oznacza próby i błędy oraz budowanie od podstaw. Marzenia wymagają fundamentów w każdym znaczeniu tego słowa.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze