1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Horoskop dla Koziorożca na 2022 rok

Horoskop dla Koziorożca na 2022 rok

Koziorożec, żywioł ziemi, 22.12–20.01 (Fot. iStock)
Koziorożec, żywioł ziemi, 22.12–20.01 (Fot. iStock)
„Wsiadaj na rower” to powiedzenie odnoszące się do sytuacji, gdy ktoś stracił pracę i musi szukać nowej. Stało się popularne dekady temu, w okresie słabnącej gospodarki i społecznych zawirowań, a przy równie wysokiej niestabilności w 2022 roku Koziorożce zyskają dzięki efektywnemu zarządzaniu swoimi zasobami i wykraczaniu poza obszar dotychczasowego działania.

Jowisz w strefie podróży i komunikacji sprawi, że spotkania twarzą w twarz oraz bycie aktywną we własnej społeczności otworzą przed tobą atrakcyjne i nieoczekiwane możliwości. Od maja do końca października Jowisz będzie używał swojej ekspansywności na domowym froncie, więc chociaż niektóre z was będą piąć się w górę po ścieżce kariery, inne powitają nowe osoby w rodzinie. Bracia i siostry, a także braterstwo i siostrzeństwo, figurują w waszych gwiazdach, w pewnych przypadkach z podtekstem prawnym i politycznym. Ważne tegoroczne zaćmienia podkreślają współpracę i przedsiębiorczość, a zdolność do sprzedawania swoich pomysłów i talentów może zdecydować, czy rok będzie fantastyczny.

Miłość i związki

Nigdy więcej nie mów „nigdy”. 2022 to rok, który bierze cię za rękę i pokazuje ci, jak bardzo się myliłaś, myśląc, że sprawy nie mogą się zmienić. Możesz znaleźć tę wyjątkową osobę kompletnie przez przypadek albo odkryć, że partner, którego, jak ci się wydawało, dobrze znałaś, prowadzi ukryte życie. Rok zaczyna się z Wenus w retrogradacji w twoim znaku, więc niektóre z was będą w romantycznym niebie, a inne będą się martwić, że to już koniec związku. Tak czy inaczej ustalenie stanu faktycznego potrwa do końca miesiąca. Wenus pozostanie w twoim znaku do początku marca, więc jest mnóstwo czasu na znalezienie miłości i naprawienie zerwanej więzi. Te z was, które doświadczają efektu Plutona (urodzone w połowie stycznia), mogą wspiąć się na wyżyny albo znaleźć w złej sytuacji. Gdy Pluton kończy tranzytować Koziorożca, wszystkie osoby spod tego znaku zbliżają się do zamknięcia trudnej, ale transformacyjnej dekady.

Praca, życiowe cele i pieniądze

Tam, gdzie była stagnacja, pojawił się ruch. Być może twoja ścieżka kariery i styl życia już się zmieniły, mimo to pozwól sobie na więcej zmian, szczególnie od początku do połowy lutego i na początku listopada. Jowisz zachęca cię do porzucenia rutyny i szukania możliwości z dala od najbliższego otoczenia, a także rozwijania nowych umiejętności (Jowisz i edukacja to idealna para). Przekazywanie informacji o sobie to kolejny kluczowy element powodzenia, a pieniądze wydane na PR lub osoby, które mogą się przyczynić do zwiększenia twoich osiągnięć, okażą się dobrą inwestycją. Saturn pozostaje w strefie poczucia własnej wartości, więc chociaż możesz gromadzić pieniądze i wspinać się po drabinie sukcesu, będzie to powolny proces, a niektóre Koziorożce będą nadal zmagać się z problemami finansowymi i zawodowym odrzuceniem. Sprzedaż i zakup nieruchomości łatwiej będzie zrealizować w drugiej połowie roku.

Wskazówki gwiazd

Nigdy nie jest za późno. To, że coś nie zadziałało za pierwszym czy nawet jedenastym razem, nie oznacza, że nie zadziała za kolejnym.

Sukces osiągnięty z dnia na dzień często znika z dnia na dzień, a w tych niepewnych czasach to wytrwałość i zdolność adaptacji doprowadzą cię do mety.

Wciąż na nowo buduj swoją pewność siebie i wiarę w swoje cele.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze