1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Horoskop dla Wodnika na 2022 rok

Horoskop dla Wodnika na 2022 rok

Wodnik, żywioł powietrza, 21.01–19.02 (Fot. iStock)
Wodnik, żywioł powietrza, 21.01–19.02 (Fot. iStock)
Saturn pozostanie w twoim znaku przez cały rok 2022, więc długa droga do szczęścia i sukcesu nadal trwa.

W tym roku Wodniki urodzone w dniach 3–15 lutego są w centrum uwagi Saturna, a zatem jest bardziej prawdopodobne, że doświadczą zalet i wad tej planety – czekają je: większa odpowiedzialność, zjednoczenie nadziei i wysiłków, ale także okresowe niepowodzenia i sprawy niemożliwe do zrealizowania. Trzeba też brać pod uwagę wpływ Urana. Ten trend będzie najsilniejszy od początku do połowy lutego, od początku do połowy maja, w połowie sierpnia i na początku listopada. Pełnia Księżyca w Wodniku (12 sierpnia) ma kluczowe znaczenie: projekty rozpoczęte i wydarzenia rozgrywające się na początku lutego ujawnią swój prawdziwy potencjał i niezależnie od tego, jakie będą ich wyniki i rozwój, zamkniesz za sobą pewien rozdział. Ważne tegoroczne zaćmienia wypadają na osi kierunku życia, więc sprawy, które pojawią się ni stąd, ni zowąd, prawdopodobnie będą miały największy wpływ na twoje życie domowe i twoją karierę. 2022 to rok punktów zwrotnych.

Miłość i związki

Wodniki lubią rządzić, ale nawet w najlepszych czasach sprawy serca są trudne do kontrolowania, a nigdy bardziej niż w 2022 roku. Po prostu połóż się wygodnie i pozwól, by skrzydła Afrodyty zabrały cię tam, gdzie trzeba. Szczególnie jeśli masz 29, 44 lub 58 lat, ludzie, w których się zakochujesz, i to, co dzieje się ze stałym związkiem, są częścią twojego przeznaczenia – i na ogół niewiele możesz zrobić, aby zmienić to, co się dzieje. Walentynki mogą odegrać znaczącą rolę dla przyszłości miłosnego związku, podobnie jak wydarzenia około 12 sierpnia. Miłość niesie ze sobą odpowiedzialność i w duszach wielu Wodników odbędzie się przeciąganie liny między lojalnością wobec partnera a uczuciem do kogoś innego. Tylko do ciebie należy decyzja. Zmiana domu lub pracy może być rozwiązaniem dla związku, który utknął w martwym punkcie, ale nowe dziecko, nawet upragnione, nie może naprawić zniszczonej więzi.

Praca, życiowe cele i pieniądze

Przy całkowitym zaćmieniu Księżyca 16 maja i zaćmieniu Słońca 24 października, wypadającym w strefie kariery i celów życiowych, można się spodziewać wspaniałych możliwości i nagłych zmian kierunku. Ostatnie dwa lata nauczyły cię, że nawet najtrwalsza sytuacja może się zmienić, więc być może już zdążyłaś przekierować swoje talenty i ambicje. Niektóre Wodniki staną wobec konieczności zmiany stylu życia – miejsca pracy, które dotychczas były bezpieczne i pewne, już takie nie są, a w połączeniu z niestabilną światową gospodarką oznacza to, że musisz być w stanie poszerzyć zakres swoich działań. Tranzyt Jowisza przez strefę poczucia własnej wartości albo zwiększy twoje dochody i zachęci cię do inwestowania w swoje talenty, albo pogorszy i tak już trudną sytuację finansową. Jednak tranzyt ten wzmacnia pogląd, że zmiana oznacza wzrost. Podobnie jak w zeszłym roku firmy z Dalekiego Wschodu i te z azjatyckimi powiązaniami odegrają wielką rolę w twojej zmieniającej się sytuacji.

Wskazówki gwiazd

Może się wydawać, że wszystko poszło nie tak, ale tak się nie stało. Zaufaj wszechświatowi.

Zakrętów losu nie da się zaplanować, ale gdy już wydarzy się coś niewyobrażalnego, zamiast próbować odzyskać to, co utracone, albo szukać rekompensaty – zastanów się, jakie możliwości otworzyły przed tobą te wydarzenia.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze