1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia

Horoskop dla Ryb na 2022 rok

Ryby, żywioł wody, 20.02–20.03 (Fot. iStock)
Minęło 12 długich lat, odkąd Jowisz zagościł w twoim znaku, a ponieważ cechami tej planety są radość i ekspansja – masz na co czekać. Cofając się myślą do roku 2010, poczujesz klimat tamtych czasów, chociaż teraz jesteś już w innej przestrzeni.

Stoją przed tobą możliwości rozwoju w sferze duchowej, intelektualnej oraz materialnej. Podczas gdy niektóre Ryby ujrzą swój rosnący status, sławę i chwałę, inne mogą poszerzyć się w talii – czy to z powodu ciąży, czy nadmiernego folgowania sobie. Neptun jest w dwóch trzecich drogi przez znak Ryb, wpływając przede wszystkim na osoby urodzone 11 i 15 marca. Neptun potrafi pomóc w spełnieniu marzeń, ale może też przynieść oszustwa i rozczarowania. 12 kwietnia Jowisz utworzy koniunkcję z Neptunem, co będzie jednym z najważniejszych punktów 2022 roku. Ta kombinacja z jednej strony przynosi dostatek, ale z drugiej – stratę. Za sprawą Saturna jesteś w okresie zamykania spraw: zastanawiasz się nad przeszłością, przygotowując się na nowy początek – wyznaczony przybyciem Saturna do twojego znaku w marcu 2023 roku.

Miłość i związki

Dzięki Jowiszowi, który wzmacnia pewność siebie i optymizm, o wiele łatwiej spotkasz kogoś, w kim możesz się zakochać. Jego układ z Neptunem sprawi, że od lutego przez maj i listopad będziesz miała dużo czasu, by pielęgnować miłosny związek. Spotkasz w tym roku bratnie dusze – ludzi, którzy wzbogacą twoje życie w następnych latach. Naprawdę czas już pożegnać bolesną przeszłość: niech twój pozytywny duch przyciąga do ciebie podobnie myślące osoby. W tym roku jesteś bardziej narażona na rozczarowania, ale te życiowe lekcje uczynią cię silniejszą i otworzą drogę do przyszłego szczęścia. W kwietniu Wenus znajdzie się w znaku Ryb, dołączając do Jowisza i Neptuna, więc będzie to idealny czas na złożenie lub powtórzenie małżeńskiej przysięgi i stworzenie nowych romantycznych związków. W tym roku nie musisz iść daleko w poszukiwaniu miłości, sama do ciebie przyjdzie – i może to być nawet ktoś, kogo znasz od jakiegoś czasu. Poślubienie najlepszego przyjaciela to kolejny ważny motyw 2022 roku.

Praca, życiowe cele i pieniądze

Przynajmniej w teorii rok 2022 obiecuje przynieść wspaniałe rzeczy, jeśli chodzi o pracę i pieniądze. Jednak nie możesz bezczynnie czekać, aż kosmos zaprosi cię na imprezę. Musisz odnaleźć w sobie wewnętrznego zwycięzcę, dążyć do awansu, realizować swoje ambicje i nie bać się ujawniać przed ludźmi swoich pragnień i możliwości. Chwal się! W centrum uwagi są kreatywne przedsięwzięcia, a jeśli chcesz zająć się nową dziedziną, to dobrostan zwierząt, opieka zdrowotna i usługi socjalne – każdy rodzaj usług, które pomagają ludziom lepiej żyć i zwiększać potencjał – są na szczycie listy. Nie trać ducha, nie mogąc znaleźć pracy odpowiedniej do twoich umiejętności – wielu ludzi będzie jechać na tym samym wózku, więc powinnaś poszerzać zakres poszukiwań. Takie jest przesłanie układu Saturna z Uranem: pewne drogi się skończą i trzeba znaleźć nowe. Podróże i odległe zakątki również mają znaczenie dla spraw zawodowych i finansów, co oznacza, że możesz poszukać pracy za granicą albo zająć się turystyką. Chociaż rok 2022 jest odpowiedni dla inwestowania, zwłaszcza w nieruchomości, światowa gospodarka nie jest w dobrej sytuacji i będziesz musiała przemyśleć, gdzie i komu powierzyć pieniądze.

Wskazówki gwiazd

„Nie” nie zawsze oznacza „nie”. Znaczy, że trzeba się cofnąć i spróbować ponownie w inny sposób i w innym czasie.
Musisz wykorzystać możliwości, które stwarzają ci gwiazdy – nie poddawaj się przy pierwszej przeszkodzie i negocjuj od nowa, gdy spotkasz się z odmową.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze