1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Horoskop dla Ryb na 2022 rok

Horoskop dla Ryb na 2022 rok

Ryby, żywioł wody, 20.02–20.03 (Fot. iStock)
Ryby, żywioł wody, 20.02–20.03 (Fot. iStock)
Minęło 12 długich lat, odkąd Jowisz zagościł w twoim znaku, a ponieważ cechami tej planety są radość i ekspansja – masz na co czekać. Cofając się myślą do roku 2010, poczujesz klimat tamtych czasów, chociaż teraz jesteś już w innej przestrzeni.

Stoją przed tobą możliwości rozwoju w sferze duchowej, intelektualnej oraz materialnej. Podczas gdy niektóre Ryby ujrzą swój rosnący status, sławę i chwałę, inne mogą poszerzyć się w talii – czy to z powodu ciąży, czy nadmiernego folgowania sobie. Neptun jest w dwóch trzecich drogi przez znak Ryb, wpływając przede wszystkim na osoby urodzone 11 i 15 marca. Neptun potrafi pomóc w spełnieniu marzeń, ale może też przynieść oszustwa i rozczarowania. 12 kwietnia Jowisz utworzy koniunkcję z Neptunem, co będzie jednym z najważniejszych punktów 2022 roku. Ta kombinacja z jednej strony przynosi dostatek, ale z drugiej – stratę. Za sprawą Saturna jesteś w okresie zamykania spraw: zastanawiasz się nad przeszłością, przygotowując się na nowy początek – wyznaczony przybyciem Saturna do twojego znaku w marcu 2023 roku.

Miłość i związki

Dzięki Jowiszowi, który wzmacnia pewność siebie i optymizm, o wiele łatwiej spotkasz kogoś, w kim możesz się zakochać. Jego układ z Neptunem sprawi, że od lutego przez maj i listopad będziesz miała dużo czasu, by pielęgnować miłosny związek. Spotkasz w tym roku bratnie dusze – ludzi, którzy wzbogacą twoje życie w następnych latach. Naprawdę czas już pożegnać bolesną przeszłość: niech twój pozytywny duch przyciąga do ciebie podobnie myślące osoby. W tym roku jesteś bardziej narażona na rozczarowania, ale te życiowe lekcje uczynią cię silniejszą i otworzą drogę do przyszłego szczęścia. W kwietniu Wenus znajdzie się w znaku Ryb, dołączając do Jowisza i Neptuna, więc będzie to idealny czas na złożenie lub powtórzenie małżeńskiej przysięgi i stworzenie nowych romantycznych związków. W tym roku nie musisz iść daleko w poszukiwaniu miłości, sama do ciebie przyjdzie – i może to być nawet ktoś, kogo znasz od jakiegoś czasu. Poślubienie najlepszego przyjaciela to kolejny ważny motyw 2022 roku.

Praca, życiowe cele i pieniądze

Przynajmniej w teorii rok 2022 obiecuje przynieść wspaniałe rzeczy, jeśli chodzi o pracę i pieniądze. Jednak nie możesz bezczynnie czekać, aż kosmos zaprosi cię na imprezę. Musisz odnaleźć w sobie wewnętrznego zwycięzcę, dążyć do awansu, realizować swoje ambicje i nie bać się ujawniać przed ludźmi swoich pragnień i możliwości. Chwal się! W centrum uwagi są kreatywne przedsięwzięcia, a jeśli chcesz zająć się nową dziedziną, to dobrostan zwierząt, opieka zdrowotna i usługi socjalne – każdy rodzaj usług, które pomagają ludziom lepiej żyć i zwiększać potencjał – są na szczycie listy. Nie trać ducha, nie mogąc znaleźć pracy odpowiedniej do twoich umiejętności – wielu ludzi będzie jechać na tym samym wózku, więc powinnaś poszerzać zakres poszukiwań. Takie jest przesłanie układu Saturna z Uranem: pewne drogi się skończą i trzeba znaleźć nowe. Podróże i odległe zakątki również mają znaczenie dla spraw zawodowych i finansów, co oznacza, że możesz poszukać pracy za granicą albo zająć się turystyką. Chociaż rok 2022 jest odpowiedni dla inwestowania, zwłaszcza w nieruchomości, światowa gospodarka nie jest w dobrej sytuacji i będziesz musiała przemyśleć, gdzie i komu powierzyć pieniądze.

Wskazówki gwiazd

„Nie” nie zawsze oznacza „nie”. Znaczy, że trzeba się cofnąć i spróbować ponownie w inny sposób i w innym czasie.
Musisz wykorzystać możliwości, które stwarzają ci gwiazdy – nie poddawaj się przy pierwszej przeszkodzie i negocjuj od nowa, gdy spotkasz się z odmową.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze