1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Ashley Graham propaguje ciałopozytywność. Modelka pokazała, jak wygląda jej ciało po bliźniaczej ciąży

Ashley Graham propaguje ciałopozytywność. Modelka pokazała, jak wygląda jej ciało po bliźniaczej ciąży

Ashley Graham przed pokazem Prabala Gurunga w 2019 roku. (Fot. ImaxxTree)
Ashley Graham przed pokazem Prabala Gurunga w 2019 roku. (Fot. ImaxxTree)
Ashley Graham, amerykańska modelka plus size oraz prezenterka telewizyjna, pokazała swoje ciało trzy miesiące po urodzeniu bliźniąt. Jej zdjęcie bez grama retuszu obiegło Internet i stało się kolejnym ważnym głosem na temat ciałopozytywności.

„Cześć nowy brzuszku. Wiele razem przeszliśmy. Dziękuję ci” – napisała 34-letnia supermodelka Ashley Graham w podpisie pod najnowszym zdjęciem na swoim profilu instagramowym. Pozuje na nim w bieliźnie przed lustrem, nie ukrywając ani śladów rozstępów na brzuchu, ani skóry rozciągniętej w wyniku ciąży bliźniaczej. Post w błyskawicznym tempie zyskał niemal milion polubień i tysiące pozytywnych komentarzy. „Jesteś idealna”, „Dziękuję ci za to zdjęcie”, „Od dawna bałam się rozstępów po ciąży. Dzięki tobie wiem, że jest to naturalne i nie ma się czego wstydzić” – to tylko niektóre z komentarzy, które można przeczytać pod zdjęciem Graham.

Ashley Graham jest jedną z najbardziej znanych modelek plus size na świecie. Jej zdjęcia pojawiały się na okładkach czołowych magazynów, takich jak Vogue i Glamour. Od lat stara się wprowadzić ciałopozytywność do branży mody, a w mediach społecznościowych pokazuje swoje normalne życie i siebie w wersji codziennej. Regularnie wypowiada się też na temat ciąży i połogu oraz pragnie położyć kres dyktatowi, że kobiety po urodzeniu dziecka muszą schudnąć. Pozytywnym nastawieniem do swojego ciała wspiera kobiety, które cierpią z powodu swojego wyglądu. Motywuje też do zmiany myślenia. Modelkę obserwuje na Instagramie prawie 18 mln ludzi, z czego większą część stanowią kobiety.

Graham jest mamą trójki chłopców. W lutym ogłosiła, również na Instagramie, narodziny bliźniąt, które przyszły na świat 7 stycznia, zamieszczając zdjęcie, na którym widać, jak karmi jedno z nich, a drugie tuli na rękach. Ona i jej mąż, filmowiec Justin Ervin, mają też starszego syna Isaaca.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze