1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Festiwal Wibracje – gorące wydarzenie tego lata

Festiwal Wibracje – gorące wydarzenie tego lata

Tego lata wszyscy spotkajmy się na Wibracjach. (Fot. Janicki Fotografia)
Tego lata wszyscy spotkajmy się na Wibracjach. (Fot. Janicki Fotografia)
Wibracje to największy w Polsce festiwal dotyczący dbania o siebie, ekologii, zrównoważonego rozwoju oraz życia w harmonii i zdrowiu ze sobą i otaczającym światem. Nie może was tam zabraknąć!

Wibracje to kilkutysięczna społeczność – pasjonatów życia, charakteryzująca się szczególnym poziomem świadomości. Otwartych, ciepłych, życzliwych – tworzą unikatową atmosferę tego wydarzenia. Misją Wibracji jest promowanie dobrostanu psychofizycznego – bycie bliżej natury i bliżej siebie.

(Fot. Janicki Fotografia) (Fot. Janicki Fotografia)

Program tworzy pięć obszarów: prelekcje specjalistów, warsztaty, świadoma praca z ciałem (medytacja, joga, taniec, 5Rytmów itp.), koncerty (twórców polskich i zagranicznych, jak również relaksacyjne, np. gongi), część targowa (na stoiskach prezentowane są najciekawsze usługi i towary związane ze zdrowym trybem życia, zero waste, ekomodą itp. oraz prasa i książki branżowe).

Podejmowane tematy to m.in. rozwój osobisty i duchowy, medycyna naturalna, alternatywne sposoby życia czy fizyka, chemia i energetyka człowieka. To ponad 100 prelegentów z Polski i zagranicy, 100 godzin wykładów i 100 godzin warsztatów. Do tego ogniska i relaks w naturze – zarówno dla młodszych, jak i starszych.

(Fot. Janicki Fotografia) (Fot. Janicki Fotografia)

Prelegentami będą m.in. Zosia i Dawid Rzepeccy (Tantryczne rytuały dla par – Medycyna Miłości/spotkanie dla par i singli), Konrad Kuśnierzewski (Uwolnij Męską Energię/Uwolnij Oddech), Nadia Szypiłow (Ciałonautyka – kreatywne interakcje w ruchu), Ajahn Huber (Tajska Tradycja Leśnych Klasztorów Buddyjskich – doświadczenia polskiego mnicha) czy prof. dr hab. n. med. Jadwiga Jośko-Ochojska (Skąd się biorą traumy. Epigenetyka. Dziedzictwo i list do przyszłych pokoleń).

Pełny program dostępny na:

(Fot. Janicki Fotografia) (Fot. Janicki Fotografia)

Tego lata wszyscy spotkajmy się na Wibracjach!

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze