1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia

Co dać w prezencie mężczyźnie, który ma wszystko? 7 niezwykle trafionych pomysłów na świąteczną niespodziankę dla niego

(Fot. Spotlight. Launchmetrics/Agencja FREE)
(Fot. Spotlight. Launchmetrics/Agencja FREE)
Prezenty gwiazdkowe nie muszą ograniczać się do klasycznych propozycji pokroju kaszmirowego szalika – szczególnie gdy obdarowywany przez nas partner lub członek rodziny to twardy orzech do zgryzienia. Jaką niespodziankę mu sprawić, jeśli pomysły z wszystkich „prezentowników dla niego” nie wchodzą w grę i potrzeba czegoś bardziej nieszablonowego? Podpowiadamy, co dać w prezencie mężczyźnie, który ma wszystko.

Prezenty 2023: co podarować mężczyźnie?

Stoicie przed trudnym zadaniem opracowania niestandardowej świątecznej niespodzianki ukochanemu, bratu, ojcu albo przyjacielowi? Wymyślenie, co dać w prezencie mężczyźnie, który ma wszystko, nie należy do najłatwiejszych rzeczy. Wełniany sweter, portfel z wysokiej jakości skóry, skarpetki, zapach z niszowej perfumerii, kosmetyki do pielęgnacji zarostu, buty do biegania czy nawet zegarek mogą okazać się mało oryginalne. Nie oznacza to jednak, że takie zadanie jest niemożliwe do wykonania. W poszukiwaniu prezentu dla wymagającego mężczyzny kluczowe jest słuchanie jego realnych potrzeb i uwzględnienie zainteresowań. Świetnie sprawdzą się także osobiste pomysły oraz nawiązanie do łączącej was relacji.

Tyle w teorii, a w praktyce? Żeby pomóc wam w poszukiwaniach pod tytułem „co dać w prezencie mężczyźnie, który ma wszystko”, zebrałyśmy w jednym miejscu pomysły na najbardziej unikalne prezenty dla niego. Jeśli chcecie sprawić komuś naprawdę wyjątkową niespodziankę, skorzystajcie z naszych inspiracji.

Co dać w prezencie mężczyźnie, który ma wszystko? Doświadczenia

Gdy trudno jest wybrać namacalny prezent – zdecydujcie się na doświadczenia i przeżycia, które zostaną z obdarowaną osobą na zawsze. Jeśli bliski wam mężczyzna jest fanem motoryzacji, zaproponujcie mu jazdę próbną sportowym samochodem albo zarezerwujcie bilet na Mistrzostwa Świata Formuły 1. Lubi aktywność fizyczną? Zapiszcie go na półmaraton w jednym z pięknych zakątków świata. Wrażliwcom podarujcie bilet na koncert ulubionego zespołu z młodości, a tym mężczyznom, którzy uwielbiają próbować nowych rzeczy, sprezentujcie lot w tunelu aerodynamicznym albo wyprawę z tropieniem wilków.

Co dać w prezencie mężczyźnie, który ma wszystko? Warsztaty rozwojowe

Kto nie lubi uczyć się nowych rzeczy? Ciekawym rozwiązaniem gwiazdkowym jest zapisanie bliskiego nam mężczyzny na dodatkowe zajęcia. Opcje są dwie: dłuższy kurs lub jednorazowe warsztaty. Ich tematyką może być wszystko: od nauki gotowania zgodnie z tradycyjną włoską kuchnią, przez twórczość fotograficzną albo zajęcia manualne (na przykład ceramika), po prywatne lekcje wspinaczki.

Co dać w prezencie mężczyźnie, który ma wszystko? Podróże

Snujecie plany o wspólnych podróżach albo on wspominał o miejscu, które zawsze chciałby odwiedzić? Weźcie sprawy w swoje ręce i zorganizujcie wyjazd. W przypadku takiego prezentu dobrze jest zaplanować wszystko – zarówno destynację, środek transportu, jak i atrakcje – by wraz z biletami lotniczymi wręczyć wstępny plan takiej przygody.

Co dać w prezencie mężczyźnie, który ma wszystko? Perełka vintage

Znalezione w antykwariacie pierwsze wydanie jego ulubionej książki, srebrne spinki do mankietów z pchlego targu, wełniany szalik z lat 70. prosto z vintage shopu… To rzeczy, które są niepowtarzalne i trudne do zdobycia. Mężczyzna, który ma wszystko, z pewnością je doceni, bo widać w nich gest i starania.

Co dać w prezencie mężczyźnie, który ma wszystko? Chwila relaksu

Pod koniec roku z podarujcie mu okazję do relaksu. Mąż, brat czy przyjaciel będą zachwyceni voucherem na masaż, który pozwoli im się odprężyć po całym roku pracy. Obdarowywana przez was osoba preferuje czynny odpoczynek? Pomyślcie o zapisaniu jej na zajęcia sportowe, które polecane są szczególnie ludziom pracującym umysłowo i za biurkiem. Świetne będą zajęcia z kick-boxingu, joga albo karnet na basen.

Co dać w prezencie mężczyźnie, który ma wszystko? Coś spersonalizowanego

Nie ma bardziej wzruszających prezentów niż te, które zostały przygotowane tylko z myślą o tej jednej osobie. Samodzielnie wykonany album z waszymi wspólnymi fotografiami, spersonalizowana gra planszowa, graficzny plakat z podobizną bliskiego mężczyzny, a może sygnet z grawerem? Każda z tych propozycji sprawi mu radość.

Co dać w prezencie mężczyźnie, który ma wszystko? Wspólny czas

Prezent numer jeden, bez względu na zainteresowania, wiek czy zasobność portfela? Wspólnie spędzony czas. Szczególnie teraz, kiedy nadchodzą święta, a wy w biegu nie mieliście dla siebie zbyt dużo czasu w tym roku. Wygospodarujcie dodatkową godzinę albo dwie na wspólną kawę o poranku, oglądanie komedii romantycznych, wyjście na kolację, przeglądanie albumów rodzinnych, wieczorny spacer czy głębokie rozmowy. Żeby taki pomysł miał formę prezentu, możecie spisać swoje propozycje na ozdobnym papierze i wręczyć je jako list. Gwarantujemy, że mężczyzna, któremu trudno jest podarować coś na święta, ze wszystkich rzeczy najbardziej doceni ten właśnie szczery gest.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze