1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Numer alarmowy dla zwierząt. Widzisz? Reaguj!

Numer alarmowy dla zwierząt. Widzisz? Reaguj!

(Fot. Fernando Lavoz/NurPhoto via Getty Images)
(Fot. Fernando Lavoz/NurPhoto via Getty Images)
Na razie działa tylko wersja testowa, ale jest szansa, że jeśli się sprawdzi, będzie można z niej korzystać na terenie całej Polski. Aplikacja ratująca życie.

Widzimy zwierzę maltretowane. Albo po wypadku. Co robić? Gdzie zgłosić problem? Gdzie prosić o pomoc? Fundacje? Samorządy? Często szukając odpowiedniego miejsca i ludzi, którzy odpowiedzą na nasze zgłoszenie, tracimy czas. Czas kluczowy dla ratowania życia. Rozwiązaniem może być aplikacja Animal Helper.

Animal Helper to aplikacja, która ma na celu ratowanie zdrowia zwierząt. Nie tylko skraca czas reakcji służb w przypadku zagrożenia życia, ale również pomaga zbudować prozwierzęce społeczeństwo, świadome i wyczulone na krzywdę wobec bezbronnych czworonogów, które będzie żywo reagować zawsze, gdy domowe, gospodarskie lub dzikie zwierzę będzie w potrzebie.

Aplikacja Animal Helper ma działać na takiej zasadzie jak Wojewódzkie Centra Powiadamiania Ratunkowego. Skupia zgłoszenia dotyczące zwierząt, powiadamia służby ratunkowe czy organizacje charytatywne, od początku do końca prowadzi i monitoruje każdą sprawę. A zgłaszający widzą, co się dalej z ich zgłoszeniem dzieje.

Aplikacja Animal Helper jest darmowa, na Androida i IOS. Na razie działa wersja testowa w województwie pomorskim, w planach jest objęcie jej zasięgiem całego kraju.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze