1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Świętuj Dzień Matki z nowym zapachem Devotion Dolce & Gabbana

Świętuj Dzień Matki z nowym zapachem Devotion Dolce & Gabbana

Fot. Materiały partnera
Fot. Materiały partnera
Dolce&Gabbana oddaje wszystkim Mamom hołd w zapachu Devotion Eau de Parfum, esencji, która świętuje piękno najszlachetniejszych wartości życia. Niewzruszone i bezwarunkowe oddanie się marki stylowi, pracy i precyzji detali komponuje hymn do najłagodniejszego uczucia: miłości do Mamy.

Jednym z najbardziej ikonicznych symboli artystycznej produkcji Dolce&Gabbana jest Święte Serce, które zdobi butelkę Devotion Eau de Parfum, namacalny i uniwersalny znak miłości we wszystkich jej formach. Razem z uspokajającymi nutami zapachu Devotion, powraca ze swoimi niepowtarzalnymi zdobieniami, aby opowiedzieć historię nieskończonej wdzięczności z okazji Dnia Matki.

Fot. Materiały partnera Fot. Materiały partnera

ZAPACH

Devotion Eau de Parfum to pierwszy lśniący i smakowity zapach od Dolce&Gabbana. Nazwa tak sugestywna jak jej skład, zapach jest potężnym wyrazem DNA marki. Jego nuty zapachowe, zamknięte w cennym flakonie zapieczętowanym Przenajświętszym Sercem, przenoszą umysł do radosnych włoskich klimatów. Wyprodukowany we Włoszech z surowców doskonałej jakości, zgodnie z rygorystycznymi standardami wysokiej klasy perfumiarstwa, Devotion powstaje z intuicji i doświadczenia Oliviera Crespa. Renomowany mistrz perfumeryjny zręcznie uchwycił kwintesencję włoskości w olfaktorycznym dziele o wykwintnych kontrastach, lśniących w nutach górnych i zmysłowych w nutach bazowych, gdzie świeżość kwiatów pomarańczy spotyka słodycz wanilii z Madagaskaru, a kandyzowane cytrusy dodają kuszący smakowity akcent.

Devotion to otulająca, uwodzicielska i uspokajająca podróż sensoryczna, przywołująca pozytywne wartości bliskie Dolce&Gabbana, wszystko ucieleśnia Przenajświętsze Sercem. Cenny symbol jest charakterystycznym elementem flakonu - gdzie jest odtwarzany w trój wymiarze w antycznym zamaku - i opakowania, przekształcając nowy zapach w małe arcydzieło stylu i rzemiosła.

Woda perfumowana Devotion Dolce&Gabbana dostępna jest w perfumeriach Douglas i Sephora.

Devotion EDP: 30ml – ok. 359 zł, 50 ml – ok. 515 zł, 100 ml – ok. 695 zł.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze