1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Horoskop na czerwiec 2024

Horoskop na czerwiec 2024

Fot. Getty Images
Fot. Getty Images
Poznajcie horoskop na czerwiec. Sprawdźcie, co przewiduje dla każdego znaku zodiaku astrolożka księżnej Diany Penny Thorton.

1/12

Horoskop na czerwiec 2024 dla Bliźniąt

Wkrótce zdasz sobie sprawę, jak wspaniale jest mieć Jowisza w swoim znaku. Po każdej burzy wychodzi słońce, nawet jeśli w danym momencie go nie widzisz. W ciągu najbliższych 12 miesięcy pojawią się dobre wieści i wspaniałe możliwości. Saturn jednak nie opuścił kosmosu, więc nie zdziw się, jeśli około 8 lub 17 czerwca napotkasz przeszkodę w realizacji swoich nadziei i marzeń. Rób dalej to, co masz robić – oto rada na wszelkie niepowodzenia (przyda się też w momentach, kiedy musisz ocenić, kto i co nie jest warte twojego czasu i wysiłku). Nie czekaj zbyt długo, aby zająć się sprawami finansowymi. Jeśli będziesz czekać do 22 czerwca, może być już za późno.

2/12

Horoskop na czerwiec 2024 dla Raka

W ciągu czterech tygodni poprzedzających twoje urodziny Słońce przechodzi przez 12 dom astrologiczny – najbardziej tajemniczą i ukrytą część twojego solarnego horoskopu. To czas odosobnienia, powrotu do siebie i zajęcia się potrzebami umysłu, ciała i ducha. Możesz jednak nie dostrzegać wtedy pewnych sytuacji. Mając to na uwadze, zwłaszcza w połowie miesiąca, nie ulegaj plotkom ani teoriom spiskowym. Niektórym Rakom weekend upłynie pod znakiem miłości i pojednania, na innych szczęśliwe zakończenie czeka w przyszłości.

3/12

Horoskop na czerwiec 2024 dla Lwa

Na razie może nie był to najłatwiejszy rok, ale będzie lepiej. Szczęście przyjaciół i korzyści płynące z pracy zespołowej mogą być jednym z powodów, dla których czerwiec okaże się radosny. Odkrycie tych korzyści może być jednak wynikiem rozczarowań związanych z jakimś przedsięwzięciem lub przyjaźnią. To miesiąc licznych spotkań towarzyskich, a ty możesz odegrać główną rolę w wyjątkowym wydarzeniu. Wszelkie zmiany pojawiające się w ostatniej chwili przyjmuj ze spokojem, a jeśli coś stanie na przeszkodzie twoim planom, wykorzystaj to, co masz, i wygraj.

4/12

Horoskop na czerwiec 2024 dla Panny

Mgliste macki Neptuna oplatają życie i miłość. Możesz należeć do szczęśliwców, dla których wydarzenia tego miesiąca okażą się nieziemskie – zapamiętaj datę 22 czerwca – ale jeśli zamiast tego poczujesz, że ktoś cię zawiódł lub sytuacja nie spełniła twoich oczekiwań, opatrz rany i wróć do gry. Wejście Jowisza do strefy ambicji i kierunku drogi życiowej zapewni ci powodzenie. Weekend 29 czerwca to kolejny kluczowy moment tego miesiąca: podjęte w tym czasie działania powinny okazać się znaczące i trwałe.

5/12

Horoskop na czerwiec 2024 dla Wagi

Jeśli wybierasz się ku dalekim brzegom, jesteś w zgodzie ze swoimi gwiazdami. Strefa szerokich horyzontów umysłowych i dalekich podróży jest oświetlona niczym wesołe miasteczko i najwyższy czas zobaczyć więcej świata. Niektóre Wagi poszerzą swoje horyzonty za sprawą awansu albo sukcesu pewnego przedsięwzięcia. Inne mogą się pilnie uczyć, zdobywając wiedzę i doświadczenie. Tak czy inaczej, jest powód do świętowania. Jasne, że będą też trudne momenty, w których możesz poczuć zniechęcenie i zawód, a te są najbardziej prawdopodobne około 10 i 22 czerwca. Gdyby nie one, byłaby to jedna wielka oda do radości!

6/12

Horoskop na czerwiec 2024 dla Skorpiona

Czerwiec da ci powód, by wierzyć, że przydarzą ci się dobre rzeczy. Choć od czasu do czasu musisz zachować powściągliwość. Czasami życie staje na przeszkodzie twoim planom, a czasem to ty wchodzisz sobie w drogę, więc szukaj tego, co najlepsze w ludziach i pozytywów w sytuacjach. Tyle wykładu. Mars wkracza w strefę relacji, dodając życiu smaku. Dla niektórych na horyzoncie rysuje się namiętny romans, dla innych ponowne zainteresowanie ich osobą, czy to z powodów osobistych, czy zawodowych. A jeśli ktoś naprawdę cię nie lubi, będziesz o tym wiedzieć.

7/12

Horoskop na czerwiec 2024 dla Strzelca

Może się wydawać, że spotykasz ludzi, których jedynym celem jest cię frustrować, ale łatwo popełnić błąd, jeśli nie cofniesz się o krok i nie spojrzysz na całokształt sytuacji. Czy ten ktoś lub to przedsięwzięcie są dla ciebie odpowiednie? Czy nie pomijasz jakichś szczegółów? Wydarzenia około 8 i 20 czerwca mogą okazać się pouczające i jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do pewnego zobowiązania, warto zdobyć się na odwagę i je zakończyć. Mogą się pojawić pewne kłopoty, ujawniając przy okazji, jak ważna jest dla ciebie pewna osoba. W każdym razie czerwiec jest przełomowy.

8/12

Horoskop na czerwiec dla Koziorożca

To, że według kalendarza, nadchodzi gorący czerwiec, nie oznacza, że wiedzą o tym pogoda czy nawet kosmos! Saturn jest teraz głównym graczem i chociaż ta planeta przynosi nagrody, może również z hukiem sprowadzić cię na ziemię. Zwłaszcza połowa miesiąca pokaże, co jest w stanie wytrzymać próbę czasu, a co wymaga więcej pracy. Może też ujawnić prawdę o pewnej osobie i o tym, jak wartościowa jest pewna inwestycja. Jedyna pełnia Księżyca w Koziorożcu wystąpi 22 czerwca, kończąc cykl rozpoczęty na początku stycznia. Reprezentuje zarówno zjednoczenie, jak i separację, zakończenia i początki.

9/12

Horoskop na czerwiec dla Wodnika

Witaj w najweselszym miesiącu tego roku! To, co wydarzy się w ciągu najbliższych tygodni, powinno wywołać uśmiech na twojej twarzy. W centrum uwagi są sprawy sercowe – niektóre Wodniki poznają nową miłość, a inne zmienią romans w trwałe zobowiązanie. Moc Saturna poczujesz w połowie miesiąca, gdy pomoże ci podpisać na coś zgodę i „być może” uczynić rzeczywistością. Jest to jednak również czas, kiedy wszystko, co nie zostało zbudowane z myślą o trwałości, może rozejść się w szwach. Mając to na uwadze, zwróć uwagę na wszelkie sygnały ostrzegawcze na początku miesiąca.

10/12

Horoskop na czerwiec dla Ryb

Korzenie życia, podobnie jak korzenie drzewa, wymagają odżywiania. A czerwcowe wydarzenia pomogą ci poprawić relacje rodzinne i odnowić dom czy mieszkanie, co z kolei zdecydowanie poprawi twój nastrój i podejście do życia. Możliwe, że rodzina się powiększy i odbędzie się rodzinne spotkanie. Tak czy inaczej, doświadczysz dobrodziejstwa. Nie da się jednak zmienić rzeczywistości. Poznaj swoje ograniczenia i przestrzegaj ich. Ta rada może oznaczać odmowę przekroczenia twoich fizycznych i finansowych możliwości. Saturn i Neptun dominują w astrologii, dlatego jest to również czas uzdrowienia i pojednania.

11/12

Horoskop na czerwiec dla Barana

Jeśli do końca czerwca twoje nastawienie się nie zmieni, będzie to oznaczać, że czegoś nie widzisz. Podczas gdy możesz podróżować, spotykając się z przedstawicielami różnych kultur i wyznań, jest również szansa, że wyruszysz w podróż o zupełnie innym charakterze, która zmieni kierunek twojej drogi życiowej. Możesz dostać zaproszenie do grupy pokrewnych dusz lub rozpocząć nowe przedsięwzięcie, ale cokolwiek robisz, nie idź na skróty i nie angażuj się w więcej, niż jesteś w stanie zrealizować. Pełnia Księżyca 22 czerwca przyniesie zamknięcie i zakończenie. Czas na nowy rozdział.

12/12

Horoskop na czerwiec dla Byka

Mars w twoim znaku ma złe i dobre strony. Możesz osiągnąć więcej, nie poddawać się i pokonać konkurencję, ale jest prawdopodobne, że spotkasz się z sprzeciwem i irytacją. Nie bierz udziału w bezsensownych utarczkach i upewnij się, że masz rację, zanim użyjesz mocnych sposobów przekonywania. Chociaż czerwiec przyniesie dobry czas i powodzenie, będzie również wymagać stanowczości i elastyczności. To, co wydarzy się około 11 czerwca, kształtowało się przez wiele miesięcy i niezależnie od tego, czy cię to ucieszy, los odegrał w tym dużą rolę.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Astrologia
Autopromocja
Astrologia Kathleen Sears Zobacz ofertę promocyjną
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze