1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. 17. edycja turnieju Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup

17. edycja turnieju Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup

Fot. Materiały partnera
Fot. Materiały partnera
Zobacz galerię 19 zdjęć
Fot. Materiały partnera Fot. Materiały partnera

To były dni pełne golfa, pozytywnej kobiecej energii i spotkań z inspirującymi kobietami. W 17. edycji turnieju Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup na najwyższym stopniu turniejowego podium stanęła Marianna Duczmal.

Fot. Materiały partnera Fot. Materiały partnera
Dwa dni na malowniczym polu golfowym Mazury G&CC upłynęły w wyśmienitych humorach, przy sprzyjającej, letniej aurze. Jak co roku w harmonogramie turnieju nie mogło zabraknąć stałych punktów programu, które od lat tworzą niezwykły klimat najbardziej kobiecego turnieju golfowego w tej części Europy. Golfistki ugościł otoczony piękną mazurską przyrodą Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie, w którym panie mogły zrelaksować się i zregenerować po grze.
Po raz kolejny turniej Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup był okazją do niezwykłych kobiecych rozmów. Gościem specjalnym tegorocznej edycji została aktorka Maja Ostaszewska, która podczas wspólnego spotkania z paniami opowiadała o swojej pełnej wyzwań pracy aktorskiej. Wydarzenie poprowadziła Beata Sadowska, a wśród pań, które wzięły udział w wydarzeniu, była m.in. gospodyni turnieju Dr Irena Eris, która jak co roku pojawiła się w trakcie turnieju, by wraz z golfistkami celebrować wspólne chwile.
Fot. Materiały partnera Fot. Materiały partnera
Nie zawiedli także partnerzy, którzy z turniejem związani są od lat. Dzięki im staraniom uczestniczki turnieju mogły poczuć się naprawdę wyjątkowo. Tym razem na polu golfowym królował kolor pięknego, głębokiego różu, a to za sprawą marki S’portofino, która ubrała golfistki w stylowe polówki Chervo. O szampańskie nastroje podczas turnieju dbał nieoceniony G.H. Mumm!, a wśród nagród znalazły się te ufundowane przez TAG Heuer, szwajcarską manufakturę zegarmistrzowską, oraz biżuteryjną firmę YES, która przygotowała także przepiękne statuetki dla najlepszych zawodniczek turnieju.
Za sprawą Porsche Centrum Warszawa na polu golfowym pojawiło się imponujące Porsche, które prezentowało się dumnie tuż obok domku klubowego, otoczone fantazyjną kwietną dekoracją. Miesięcznik Zwierciadło oraz SENS dołączyło w tym roku do patronów medialnych wydarzenia.
Fot. Materiały partnera Fot. Materiały partnera
Mimo tej sielskiej atmosfery walka o najwyższe stopnia podium była naprawdę zacięta. Finalnie zwyciężyła Marianna Duczmal wyprzedzając Agnieszkę Bednarczyk o zaledwie jedno uderzenie. Trzecie miejsce zajęła Iga Józefiak. Wszystkim paniom podczas bankietu gratulowała ze sceny Dr Irena Eris oraz wiceprezeska Polskiego Związku Golfa Elżbieta Wolschendorf-Łazowska.
Fot. Materiały partnera Fot. Materiały partnera
Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze