1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Horoskop codzienny dla ryb na 2012 rok

Horoskop codzienny dla ryb na 2012 rok

123rf.com
Zobacz galerię 14 Zdjęć
Co dobrego Cię dziś czeka? Czego i kogo lepiej unikać? Horoskop codzienny przygotowuje AstroCoach Anna.

Horoskop na poniedziałek, 31 grudnia

Może warto zmniejszyć dystans, pozwolić się komuś lepiej poznać? Znajomość zacznie się obiecująco. W stałych związkach wreszcie zgoda. Spędźcie tę magiczną noc w przyjemny dla obojga sposób.

Horoskop na niedzielę, 30 grudnia

Niektóre sprawy okażą się bardziej skomplikowane niż wyglądało. Unikaj ryzyka i tak skonstruuj swoje sylwestrowe plany aby uniknąć na poważniejszych kłopotów. Nie ryzykuj za kierownica.

Horoskop na sobotę, 29 grudnia

Jesteś w centrum zainteresowania planet. To wspaniały dzień by spędzić go wśród ludzi, dobry na wycieczkę, udział w imprezie, nowe kontakty. W powietrzu wiszą flirty i romanse. Nawet jeśli macie za sobą długą historię, powtórka z miłości wypadnie przekonująco.

Horoskop na piątek, 28 grudnia

Pełnia Księżyca w sektorze komunikacji stymuluje cię dziś do wymiany informacji, korespondencji, rozmów i spotkań. Zajmij się sprawami wymagającymi kontynuacji lub dokończenia.

Horoskop na czwartek, 27 grudnia

Księżyc znajduje się dziś w domowym sektorze twojego horoskopu co oznacza, że powinieneś więcej czasu poświęcić sprawom osobistym. Warto także przyjrzeć się temu jakie elementy twojej osobowości są efektem wychowania, wpływów rodzinnych. To pomoże ci lepiej zrozumieć siebie.

Horoskop na środę, 26 grudnia

Aura dnia zapowiada się ciekawie i przyjemnie. To dobry dzień na życie towarzyskie, bywanie, zapraszanie przyjaciół, czułe sam na sam. Gwiazdy obdarzą cię ogromem uczuć i wielką umiejętnością ich wyrażania. 

Horoskop na wtorek, 25 grudnia

Dziś oczywiście najważniejsi będą twoi bliscy. Możesz spędzić bardzo przyjemny dzień "na łonie rodziny".  Wpływ Księżyca rozleniwia, staraj się mimo to nie przyrosnąć do wygodnego fotela. Potrzebujesz trochę ruchu!

Horoskop na poniedziałek, 24 grudnia

Dzisiejszy dzień zleci bardzo szybko. Okażesz się serdecznym gospodarzem lub mile widzianym gościem. To dobry moment aby porozmawiać na ważne tematy. Księżyc w sektorze komunikacji zapowiada ożywione kontakty z bliskimi.

Horoskop na niedzielę, 23 grudnia

Jeszcze jeden dzień pobytu Księżyca w znaku Byka. Dobry czas na wyjście do ludzi. Szczególnie po południu nasili się wpływ  sprzyjający harmonijnym kontaktom. Warto też zainicjować coś nowego.

Horoskop na sobotę, 22 grudnia

Księżyc w obszarze spraw materialnych. Bądź  rozsądna podejmując decyzje finansowe, szczególnie jeśli nie jesteś posiadaczka platynowej karty kredytowej. Pokusa zakupów może nieco zachwiać twoim budżetem.

Horoskop na piątek, 21 grudnia

Twoja energia koncentruje się w obszarze spraw materialnych. Dobry dzień na rozmowę o wynagrodzeniu,  na poszukiwanie pracy. Możesz zrobić udane zakupy, zdobić korzystną lokatę.  Warto także przejrzeć rachunki, skontrolować stan konta. 

Horoskop na czwartek, 20 grudnia

Nie odczujesz wpływu planet zbyt silnie ani w sensie negatywnym ani pozytywnym dlatego atmosfera dzisiejszego dnia będzie dla ciebie neutralna. Wniosek z tego, że najlepiej zaplanować zwykłe sprawy. 

Horoskop na środę, 19 grudnia

Księżyc w twoim znaku sprawia że patrzysz na życie bardziej subiektywnie. To dobry dzień na rozmowy z najbliższymi, spotkania osobiste i zawodowe! Możesz liczyć na swoją intuicję. Nie zawiedzie cię.

Horoskop na wtorek, 18 grudnia

Księżyc w twoim znaku sprzyja załatwianiu spraw, w które jesteś emocjonalnie zaangażowana.  Łączysz dzisiaj empatię i intuicję z przekonaniem o słuszności twojego stanowiska. Wykorzystaj to. 

Horoskop na poniedziałek, 17 grudnia

Kończy się twój cykl księżycowy, pomyśl więc czy nie masz niczego do poprawienia. Warto dziś załatwić wszystkie z pozoru drobne, ale ważne sprawy takie jak korespondencja, konieczne telefony, niezbędne zakupy itp. 

Horoskop na niedzielę, 16 grudnia

Księżyc wciąż znajduje się pod horyzontem twojego horoskopu co oznacza, że weekend powinnaś poświęcić na wypoczynek i regenerację sił. Nie szukaj dziś intensywnych rozrywek poprzestań raczej na towarzystwie osób, wśród których czujesz się sobą.

Horoskop na sobotę, 15 grudnia

Masz szansę na drobne, przyjemne  sukcesy, ale zaprowadź porządek w planach i tym wszystkim co zrobiłaś powierzchownie. Dziś uda ci się połączyć wyobraźnię twórczą z konkretnym podejściem do tematu. To także dobry dzień na spotkanie  z przyjaciółmi.

Horoskop na piątek, 14 grudnia

Warto nastawić się dziś na dynamiczne współdziałanie z otoczeniem. Pobyt Księżyca w sektorze przyjaźni pozwoli ci zachowywać się w stosunku do ludzi swobodniej i bardziej przyjacielsko. Dzień sukcesów!

Horoskop na czwartek, 13 grudnia

W grę wchodzą niespodzianki ale choć z reguły lubisz wyzwania mogą one trochę zdezorganizować plany. Na przykład jakieś  spotkanie nie dojdzie do skutku itp. Bądź elastyczna, miej w zapasie wariant B

Horoskop na środę, 12 grudnia

Pamiętaj, że nie warto popełniać błędów, lepiej więc każą decyzję dobrze przemyśleć. Aby zrobić krok naprzód, trzeba najpierw pokonać przeszkody. Nie poddawaj się jednak czarnowidztwu. Bądź obiektywna.

Horoskop na wtorek, 11 grudnia

Od refleksu ale także twojego nastawienia zależy, czy dziś coś zyskasz, czy też stracisz. Uważaj na nowe znajomości, szczególnie jeśli jesteś osobą z samego początku znaku. Najpierw poddaj je małej próbie.  

Horoskop na poniedziałek, 10 grudnia

Nawet jeśli nie będzie to bardzo znaczący dzień możesz dziś zrobić sporo dobrego. Dobry moment aby poczynić plany na najbliższą przyszłość. Możesz dziś także otrzymać poradę, skorzystać z czyjegoś fachowego doświadczenia.

Horoskop na niedzielę, 9 grudnia

Dziś warto po prostu się zrelaksować, tym bardziej, że planetarne wpływy nie będą cię specjalnie inspirować. Oprzyj się jednak pokusie całkowicie biernego wypoczynku z pilotem od telewizora w dłoni. Przynajmniej wyjdź na spacer, dotleń się.

Horoskop na sobotę, 8 grudnia

Wszystko wskazuje na to, że włączysz się w plany innych osób, nie będziesz całkowicie niezależny, a dzień upłynie bez większych wzlotów i… upadków. Masz dziś zdolność regeneracji sił, staraj się więc to wykorzystać.

Horoskop na piątek, 7 grudnia

Księżyc w partnerskim sektorze horoskopu sprawi, że na pierwszym planie znajdą się kontakty z otoczeniem. Rozmawiaj dziś z ludźmi, wyjaśniaj wątpliwości, dogaduj się w spornych sprawach. Warto też poświęcić trochę czasu relacjom z najbliższymi osobami.

Horoskop na czwartek, 6 grudnia

Wiele zależy od twojego indywidualnego kosmogramu ale grożą ci dziś konflikty i bałagan. Uważaj na sprawy urzędowe, ostrożnie prowadź samochód. Relacje z otoczeniem także mogą okazać się napięte. 

Horoskop na środę, 5 grudnia

Bądź dalekowzroczna, ponieważ czasem pozornie sprzyjające sytuacje mogą w efekcie kryć w sobie jakąś pułapkę. Bardzo racjonalnie rozważaj swoje szanse, szczególnie, jeśli jesteś osobą z początku znaku. 

Horoskop na wtorek, 4 grudnia

Księżyc znajduje się  w sektorze wewnętrznych przemian. Zabierz się dziś za załatwienie spraw wymagających innego spojrzenia na problem. Warto dziś dyskutować, porównywać. Może odkryjesz, że twój sposób działania wymaga korekty.

Horoskop na poniedziałek 3 grudnia

Warto skupić się na kwestiach zdrowotnych, rozpocząć dziś jakąś kurację. Jeśli nic ci nie dolega może to być kuracja wzmacniająca, kondycjonująca włosy, skórę, paznokcie albo …początek ( racjonalnego ! ) odchudzania.

Horoskop na niedzielę, 2 grudnia 

Twoje szare komórki pracują dziś na wysokich obrotach. Możesz wykonać jakąś pracę intelektualną, wymyślić atrakcyjny sposób spędzenia wolnego czasu. Serce przepełni się dobrymi uczuciami. To doskonały wstęp do miłości.

Horoskop na sobotę, 1 grudnia

Księżyc w sektorze kreatywności i romansów. Romantyczny nastrój, przyciągnie do ciebie kogoś spragnionego ciepła. Jeśli jednak ten ktoś pragnie się ogrzać nie dając nic w zamian, nie pozwól sobą manipulować. Możesz także liczyć na przypływ artystycznej weny.

Horoskop na piątek, 30 listopada

Księżyc w sektorze kreatywności! Przyciągasz do siebie ludzi! Koniecznie wykorzystaj energię dzisiejszego dnia na sprawy związane z miłością, twórczością. Upiększaj świat, siebie i otoczenie. Możesz spotkać miłość!

Horoskop na czwartek, 29 listopada

Wpływ planet może skłonić cię do uczestnictwa w jakimś wspólnym przedsięwzięciu o charakterze finansowym. Ponadto dobry dzień na poruszanie istotnych kwestii rodzinnych, rozwiązanie jakiegoś problemu wymagającego współdziałania itp.

Horoskop na środę, 28 listopada

Spodziewaj się wyraźnych sygnałów zainteresowania ze strony interesującej osoby. Nowe uczucie może okazać się tym, na które długo czekałeś. Błyskotliwa rozmowa niechybnie zakończy się propozycją spotkania.

Horoskop na wtorek, 27 listopada

Zweryfikuj  swoje pomysły, czas działa na twoją korzyść. Warto dokładniej zbadać celowość ewentualnych inwestycji. Niewykluczone są trudności na przykład w kwestiach dysponowania wspólnym kapitałem.

Horoskop na poniedziałek, 26 listopada

Księżyc w sektorze komunikacji. Możesz dziś wywrzeć dobre wrażenie - na nowym pracodawcy, egzaminatorze, ewentualnym partnerze w interesach. Wpływ planet pozwoli ci wyrażać swoje zdanie w sposób kompetentny.

Horoskop na niedzielę, 25 listopada

Księżyc w sektorze komunikacji. Posługuj się dziś w większym stopniu językiem emocji, doceń podszepty intuicji. Jeśli wydarzy się dziś coś przyjemnego, pozwól sobie nawet na zmianę planów.

 

Horoskop na sobotę, 24 listopada

Nawet jeśli jesteś bardzo ambitna, zrezygnuj chwilowo z mniej ważnych projektów; nie zawsze warto ustawiać sobie poprzeczkę tak wysoko. Zajmij się dziś finansami, pracą, nauką, codziennymi, bieżącymi sprawami.

 

Horoskop na piątek, 23 listopada

 

Jeśli nad czymś pracujesz, unikaj roztargnienia. Plany wymagają perfekcyjnych posunięć. Wyjeżdżając w podróż, zadbaj o bezpieczeństwo. Rozmawiając o ważnych dla siebie sprawach, nie patrz na wszystko wyłącznie z własnego punktu widzenia.

 

Horoskop na czwartek, 22 listopada

Niekorzystny układ Słońca z Neptunem potrafi nieźle namieszać. Dlatego nie decyduj o niczym pochopnie, ponieważ emocjonalna ocena nie pomoże Ci w dokonaniu właściwego wyboru. Bądź bardzo ostrożnym kierowcą.

 

Horoskop na środę, 21 listopada

Stawiaj na intuicję, nie bagatelizuj przeczuć i wymownych snów. Możesz odkryć u siebie niezwykłe zdolności. Nawet jeśli twardo stąpasz po ziemi, do czegoś Ci się to przyda. Nawiązuj kontakty z otoczeniem, warto zrobić coś dobrego dla innych, np. przygarnąć psa.

 

Horoskop na wtorek, 20 listopada

Księżyc pod horyzontem do popołudnia, to okazja do weryfikacji planów. Może nie byłeś czegoś świadoma? Potraktuj to nie jako klęskę, lecz okazję do dokonania korekty. Im prędzej, tym lepiej. Masz problem? Porozmawiaj z kimś zaufanym.

 

Horoskop na poniedziałek, 19 listopada

Dla Ciebie jest to moment zamknięcia miesięcznego cyklu emocjonalnego, więc postaraj się zrobić mały bilans sytuacji, ocenić co było dobre, a co w Twoim postępowaniu wymaga korekty. Nie zaczynaj nowych planów.

 

Horoskop na niedzielę, 18 listopada

 

Po południu Księżyc schodzi pod Twój horyzont. Warto obejrzeć się za siebie i sprawdzić, czy niczego nie przeoczyłaś. Spróbuj zakończyć sprawy, które powinny doczekać się finalizacji, szczególnie jeśli masz na głowie wiele obowiązków.


Horoskop na sobotę, 17 listopada

Samopoczucie powinno Ci dziś dopisywać. Jest to dobry dzień na szczere rozmowy, poszukiwanie rady, kompromisu i spokojny weekendowy wypoczynek. Przyjaciele mogą odegrać pozytywną rolę w Twoim życiu.

 

Horoskop na piątek, 16 listopada

Dziś przed południem zwolnij tempo. To lepsze niż popełnienie błędów. Trudno dziś będzie właściwie ocenić sytuację. Możesz, działając w najlepszej wierze, zrobić coś, czego będziesz żałować. Po południu dobra aura.

 

Horoskop na czwartek, 15 listopada

Najważniejsze okażą się sprawy związane z karierą i miejscem, jakie zajmujesz wśród ludzi. Jeśli okażesz się dyplomatą, możesz zrobić dziś coś dobrego dla swojego prestiżu. Kurtuazja i dyplomacja w zachowaniu okażą się kluczem, który otwiera zamknięte drzwi.

 

Horoskop na środę, 14 listopada

Wprawdzie wpływ planet na Ciebie można zaliczyć do neutralnych, ale w tle dzisiejszego dnia wisi jakaś chwiejność i bałagan. Możesz doświadczyć czyjejś niesolidności. Ktoś nie dotrze na spotkanie, coś zostanie odwołane itp. Nie zawieraj dziś spółki, nie podpisuj kontraktu.

 

Horoskop na wtorek, 13 listopada

Jeśli będziesz dobrze zorganizowana i świadoma własnych możliwości, plany finansowe, zawodowe się powiodą. Nie staraj się tylko rywalizować z nikim za wszelką cenę, bo narobisz sobie wrogów. Niepotrzebni.

 

Horoskop na poniedziałek, 12 listopada

 

To odpowiedni dzień na podejmowanie decyzji dotyczących spraw rodzinnych i materialnych. Wszystko wskazuje na to, że nie zabraknie Ci poczucia realizmu. Możesz znaleźć odpowiednią działkę lub nieruchomość, szczególnie jeśli ma ona stanowić lokatę kapitału.

 

Horoskop na niedzielę, 11 listopada

 

To dla Ciebie dzień spokojnego ale nie leniwego wypoczynku. Zaplanuj więc coś przyjemnego – wyjście do kina, wizytę u przyjaciół. Warto na chwilę zmienić falę i zapomnieć o codzienności.

 

Horoskop na sobotę, 10 listopada

 

Dzień upłynie bez problemów, ale na wszelki wypadek unikaj towarzystwa osób, które mają na Ciebie zły wpływ, np. wprowadzają niepokój lub nerwową atmosferę i staraj się zachować dystans do sytuacji.

 

Horoskop na piątek, 9 listopada

 

Mimo pozytywnych wpływów sytuacja na Twoim niebie jest dość skomplikowana. Lepiej, abyś powstrzymał się przed oceną Twoich relacji z ludźmi. Możesz się mylić. Zawieranie nowych znajomości i rozpoczynanie inwestycji wydaje się być nieco ryzykowne.

 

Horoskop na czwartek,8 listopada

 

Nastroje nieco bałaganiarskie, więc koncentruj się w pracy oraz za kierownicą.  Księżyc w sektorze partnerskim uwrażliwia Cię na dialog z otoczeniem. Oby jednak nie zamieniał się on w próbę sił.

 

Horoskop na środę,7 listopada

 

Twoja uwaga skupi się na obowiązkach. Dobry dzień na uzgodnienie jakichś problemów merytorycznych, rozmowę z fachowcem. W pracy warto wykazać się nowatorstwem i dobrym przygotowaniem.

 

Horoskop na wtorek,6 listopada

 

Można powiedzieć, że wpływ planet jest dziś neutralny, więc pozostań przy zwykłych codziennych obowiązkach, nie inicjuj niczego ważnego i zbytnio się nie rozpędzaj. Uporządkuj swoje sprawy i spokojnie odpocznij.

 

Horoskop na poniedziałek,5 listopada

Od rana możesz liczyć na własną rzutkość i błyskotliwość, jeśli więc masz w planie spotkania, dyskusje, narady nie przekładaj ich na drugą połowę dnia, kiedy to możesz poczuć się nieco mniej elastyczny w myśleniu.

 

Horoskop na niedzielę,4 listopada

 

Nie będzie ci się chciało stawać na głowie, na szczęście… nie musisz. Swobodny i sympatyczny sposób bycia pozwoli ci zrobić dobre wrażenie na osobach, których opinia jest dla Ciebie ważna, możesz zdobyć przyjaciół

 

Horoskop na sobotę,3 listopada

Licz  na siebie, otoczenie może okazać się  zawodne. W kwestiach drażliwych postępuj z wyczuciem, nie stawiaj spraw na ostrzu noża. Nie warto robić sobie wrogów. Trochę cierpliwości, a problemy dadzą się rozwiązać.

 

Horoskop na piątek,2 listopada

 

Rano nie startuj z piskiem opon ( także dosłownie ) zwolnij na chwilę tempo. Trudno dziś będzie właściwie ocenić sytuację. Możesz więc, działając swoim zwyczajem impulsywnie, zrobić coś, czego będziesz żałował.

 

Horoskop na czwartek,1 listopada

 

Szykuje się trochę zamieszania. Planowałeś podróż? Może trzeba będzie zmienić środek lokomocji albo troszkę skorygować plany. Ważne, aby nie dać się ponosić nerwom. Ostrożnie prowadź.

 

Horoskop na środę, 31 października

 

Najaktywniejszy jest dziś Twój sektor komunikowania, więc powinnaś kontaktować się z otoczeniem na bardziej emocjonalnym poziomie. Warto spróbować dziś przeprowadzić z kimś szczerą rozmowę, rezygnując z pozy. Rezultaty mogą okazać się bardzo budujące.

 

Horoskop na wtorek, 30 października

 

Księżyc w sektorze komunikacji zapewnia ci dziś mentalną aktywność. To dobry dzień na przeprowadzenie rozmów, szczególnie zaś tych, w których powinny zapaść jakieś bieżące ustalenia, na zdanie egzaminu, uczestnictwo w kursie lub szkoleniu.

 

Horoskop na poniedziałek, 29 października

 

Możesz dziś  niepotrzebnie skomplikować sobie życie, staraj się nie grzeszyć lekkomyślnością w sprawach materialnych, nie zawieraj zbyt pochopnie znajomości, bo bardzo szybko wyjdzie na jaw, że nie chodzi Wam o to samo. Pozostań przez moment realistką.

                                                  

Horoskop na niedzielę, 28 października

 

Dzisiejszy dzień będzie sprzyjał przeprowadzaniu mniejszych i większych zmian. Możesz się np. przeprowadzić. Warto także zerwać z jakimś nałogiem np. paleniem papierosów.

 

 

Horoskop na sobotę, 27 października

 

 

Księżyc w sektorze materialnym może zaangażować Cię dziś w większym stopniu w plany  związane ze stanem posiadania. Możesz wybrać się na zakupy, ale uwaga, zrewiduj swój stosunek do pieniędzy. Czy nie kupujesz czegoś, by zaspokoić całkiem inne potrzeby?

 

Horoskop na piątek, 26 października

Księżyc w Twoim znaku „podkręca” poziom energii. To dobry dzień na wszelkiego typu aktywność, ale najlepiej, abyś zaplanował to, w co czujesz się zaangażowany emocjonalnie, oraz to, co uwalnia twoje twórcze możliwości. Rutynowe sprawy nie dadzą Ci dziś satysfakcji.

 

Horoskop na czwartek, 25 października

Księżyc w Twoim znaku przyciąga do ciebie ludzi i stymulować będzie emocjonalny odbiór świata.  Jeśli dokucza Ci samotność, idź tam gdzie słychać gwar i śmiech. Nawiązanie znajomości nie będzie dziś trudne.

 

Horoskop na środę, 24 października

 

Księżyc wczesnym popołudniem pojawi się w twoim znaku. Przypływ intuicji pozwoli Ci dziś rozwiązać jakieś skomplikowane dylematy. Pozwól sobie na chwilę przerwy od codziennego zabiegania. Dobry dzień na ważne spotkania. Możesz poznać kogoś nowego, a nawet się… zakochać.

 

Horoskop na wtorek, 23 października

 

Księżyc znajduje się w ostatnim etapie cyklu w Twoim horoskopie, więc poświęć nieco czasu tym sprawom, które chciałbyś zakończyć lub też tych, które sprawiają Ci trudność. Wyciągnięcie właściwych wniosków pomoże Ci uporać się z problemem.

 

 

Horoskop na poniedziałek, 22 października

Księżyc kończy swój indywidualny cykl w Twoim horoskopie, więc nie oczekuj od siebie ani  wyjątkowej formy fizycznej, ani psychicznej. Zwolnij tempo. Zakończ dziś raczej bieżące sprawy z ostatnich tygodni, szczególnie jeśli masz zamiar wyjechać.

 

Horoskop na niedzielę, 21 października

 

 Dopisze ci samopoczucie ale ten dzień łatwo zleci na niczym. Jeśli chcesz odnieść jakąś korzyść, spotkaj się z osobami, które Cię inspirują i mają dobry wpływ na Ciebie. Dzięki nim możesz zainteresować się czymś nowym, zdecydować się na korzystne zmiany w sposobie życia.

 

Horoskop na sobotę, 20 października

Motywem dzisiejszego dnia będzie poszukiwanie przyjemności od drobnych, takich jak luksusowe zakupy po większe, takie jak spotkania z przyjaciółmi, imprezy towarzyskie. Nie stroń więc od ludzi, są Ci potrzebni.

 

Horoskop na piątek, 19 października

 

Nawet jeśli jesteś bardzo ambitna, zrezygnuj chwilowo z mniej ważnych projektów; nie zawsze warto ustawiać sobie poprzeczkę tak wysoko. Zajmij się dziś finansami, pracą, nauką, codziennymi, bieżącymi sprawami.

 

Horoskop na czwartek, 18 października

Wpływ Księżyca może wywołać dekoncentrację,  więc nie nastawiaj się dziś na wielkie sukcesy, wręcz przeciwnie, przyjmij postawę defensywną. Nie kupuj nic cennego, nie ulegaj namowom i nie wyciągaj pochopnych wniosków.

 

Horoskop na środę, 17 października

 

Wciąż dobre tempo. W rozmowach, dyskusjach będziesz operować celnymi argumentami. To dobry czas na zdawanie egzaminów, transakcje, załatwianie spraw w urzędach.

 

 

Horoskop na wtorek, 16 października

 

Księżyc w sektorze rozwoju intelektualnego wyznacza dobry dzień na wszelkiego typu rozmowy o charakterze osobistym i zawodowym. Możesz w pracy zwołać zebranie, dojść do kompromisu w jakiejś kwestii. Dobry dzień na podróże oraz pozyskiwanie niezbędnych informacji.

Horoskop na poniedziałek, 15 października

 

Warto zejść dziś z utartych ścieżek, układ planet premiuje odwagę w dokonywaniu zmian. Niewykluczone zawarcie nowej znajomości. Nie przekraczaj jednak granic rozsądku! Plany powinny być realne.

 

Horoskop na niedzielę, 14 października

 

Uważaj, abyś nie zaginęła dziś w chaosie wynikającym z braku koncentracji. Zaplanowane prace mogą zająć Ci wiele więcej czasu, niż planujesz. Warto natomiast zadbać dziś o zdrowie i zrobić coś dla higieny psychicznej. Może po prostu odpocząć w spokoju?

 

Horoskop na sobotę, 13 października

 

Księżyc znajduje się w sektorze relacji partnerskich, więc poczujesz się bardziej chętny do wymiany poglądów i wychodzący „ naprzeciw”. Warto zaplanować więc spotkania dyskusje, zebrania. Obserwuj też dziś uważniej, jak przebiega Twoja komunikacja z otoczeniem, bo jest to cenna wskazówka.

Horoskop na piątek, 12 października

 

Księżyc w sektorze partnerskim nada Twoim relacjom większą energię i ciężar gatunkowy, szczególnie jeśli urodziłeś się w pierwszej dekadzie znaku. Zaplanuj na dziś ważne rozmowy, ponieważ łączyć będziesz zdecydowanie z urokiem osobistym a to klucz, który otwiera wiele drzwi.

 

 

Horoskop na czwartek, 11 października

Może Ci się wydawać, że grzęźniesz w masie pilnych spraw, ale warto zastanowić się, czy wszystko musi być zrobione perfekcyjnie? W taki dzień jak dziś może Ci pomóc odrobina zdrowego dystansu.

 

 

Horoskop na środę, 10 października

Dzień okaże się sprzyjający dla dobrej organizacji czasu oraz dyscypliny, a jednocześnie nic nie będzie hamować twoich planów, zajmij się więc załatwieniem ważnych spraw. Czas jest również odpowiedni na niezbędne spotkania, załatwienie urzędowych spraw.

 

Horoskop na wtorek, 9 października

 

Przypływ energii i dobrego samopoczucia. W miłości sprawy nabierają zdecydowanie większego tempa. A może nawet ktoś, kogo do tej pory nie traktowałaś, poważnie okaże się nader interesującą osobą?

 

Horoskop na poniedziałek, 8 października

 

Dla ciebie kwadratura Marsa i Neptuna może okazać się źródłem problemów, szczególnie jeśli należysz do pierwszej dekady znaku. Pamiętaj, że nie wszystko jest takie, jakie się wydaje.

Horoskop na niedzielę, 7 października

 

Działaj spokojnie i bez pośpiechu, poruszaj się w kręgu dobrze znanych spraw i zaufanych osób. Zafunduj sobie spokojny niedzielny wypoczynek. O niczym ważnym dziś nie decyduj.

 

Horoskop na sobotę, 6 października

 

Wpływ Neptuna zapowiadają ożywienie towarzyskiego życia, być może pojawią się nowe twarze. W działaniu  stawiaj na kreatywność! Jeśli zaś tęsknisz za uczuciem, które mogłoby ubarwić codzienność - nie czekaj na cud - zrób coś.

 

Horoskop na piątek, 5 października

 

Skup swoją uwagę na sprawach rodzinnych, ponieważ wpływ Księżyca podkreśla znaczenie tej sfery życia. Staraj się dziś zauważyć, co w waszych wzajemnych stosunkach jest dobre, a co wymaga zmiany.

Horoskop na czwartek, 4 października

Możesz spotkać się z osobami, które stymulują cię intelektualnie, a może wybierzesz się w krótką podróż. Tak czy siak, warto dziś wymieniać poglądy, zdobywać informacje i spędzić dzień aktywnie.

 

 

Horoskop na środę, 3 października

To jeden z tych dni, w którym wszystko idzie gładko, więc … korzystaj ze wszelkich pojawiających się okazji zawodowych a także osobistych. Znajomości, które wkroczą w twoje życie, zostaną w nim na dłużej.

 

 

 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze