1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia

Horoskop codzienny dla barana na 2012 rok

123rf.com
Co dobrego Cię dziś czeka? Czego i kogo lepiej unikać? Codzienny horoskop przygotowuje AstroCoach Anna.

Horoskop na poniedziałek, 31 grudnia

Księżyc w znaku Lwa, sektorze kreatywności i przyjemności zapowiada udany koniec roku. Przed południem znajdź sposób na relaks. Zdystansuj się dziś od problemów, nie patrz na swoje życie przez pryzmat wymiernych sukcesów. Znajdź to co naprawdę cię cieszy.

Horoskop na niedzielę, 30 grudnia

Możesz mieć z kimś konflikt ale najlepszy sposób na oczyszczenie atmosfery to wyłożenie kart na stół. Sylwestrowe plany wyjdą ale się nie usztywniaj. Zadbaj o swoje samopoczucie i zdrowie. 

Horoskop na sobotę, 29 grudnia

Dobry dzień dla osób poszukujących inspiracji, ale przydałoby się również spokojnie wypocząć. Jeśli jest to twój wolny dzień, spędź go w miłym towarzystwie lub w jakimś spokojnym, sympatycznym zakątku.

 

Horoskop na piątek, 28 grudnia

Powinieneś liczyć się z cudzymi uczuciami i sam też nie pozwól się ranić. Zanosi się na jakieś nieporozumienie. Z osobami, z którymi nijak nie możesz się dogadać lepiej nie wchodzić sobie w drogę. Bądź także ostrożniejszy za kierownicą.

Horoskop na czwartek, 27 grudnia

Najaktywniejszy jest dziś twój sektor komunikowania więc powinieneś kontaktować się z otoczeniem na bardziej emocjonalnym poziomie. Warto spróbować dziś przeprowadzić z kimś szczerą rozmowę rezygnując z pozy. Rezultaty mogą okazać się bardzo budujące.

Horoskop na środę, 26 grudnia

Święta, świętami, ty jednak możesz mieć ochotę na chwilkę relaksu w samotności. Może  po prostu jesteś odrobinę zmęczony? Nie zmuszaj się do niczego, bądź po prostu sobą. Odpocznij .  

Horoskop na wtorek, 25 grudnia

Księżyc w obszarze szerokich horyzontów podziała korzystnie na twoje emocje i sposób porozumiewania się z najbliższymi i wszystko wskazuje na to, że wasze relacje będą pozytywne. Okażesz się dziś pełen empatii. 

Horoskop na poniedziałek, 24 grudnia

Aby Wigilia upłynęła wszystkim w dobrych nastrojach nie staraj się przejść samego siebie w gościnności. Jeśli jesteś gospodarzem dzisiejszego wieczoru ciesz się obecnością bliskich i nie przejmuj nadmiernie organizacją. 

Horoskop na niedzielę, 23 grudnia

W centrum zainteresowania pieniądze i… to co można za nie kupić. Niewykluczone, że postanowisz zrobić dziś przedświąteczne zakupy. Uwaga! Jesteś dziś mało odporny na pokusy, więc wyznacz sobie limit wydatków. 

Horoskop na sobotę, 22 grudnia

Dzień zapowiada się korzystnie, tylko wczesnym popołudniem wzrasta skłonność do stresu. Emocjonalna huśtawka nie służy twojej konstrukcji psychicznej więc zdystansuj się  od wszelkich „rewelacji” szczególnie jeśli trudno ci spojrzeć na nie obiektywnie.  

Horoskop na piątek, 21 grudnia

Księżyc w twoim znaku obdarzy cię pozytywną energią, a kontakty z otoczeniem ułożą się harmonijnie. Dobry dzień na rozmowy, spotkania i… poszukiwanie intuicyjnych rozwiązań problemów. 

Horoskop na czwartek, 20 grudnia

Doświadczysz dziś przypływu emocji. Możliwa jest  również niepewność i obawy, ale zarazem niewykluczona satysfakcja z rozwiązanego problemu. Recepta na sukces jest jedna. Konfrontuj się z otoczeniem w otwarty i uczciwy sposób. 

Horoskop na środę, 19 grudnia

 Księżyc pod horyzontem sprawi, że ten dzień będzie spokojny. Do niczego się  nie zmuszaj, pozwól sobie na odrobinę lenistwa. Pamiętaj, że czas sprzyja zakończeniom, poszukiwaniu rozwiązań i podsumowaniom.

Horoskop na wtorek, 18 grudnia

Zwolnij tempo - przeskakiwanie dwóch schodków na raz, aby szybciej zrobić to co masz do wykonania i zdystansować konkurencję, może zakończyć się potknięciem. W wielu sprawach lepiej zachować dziś obiektywizm. 

Horoskop na poniedziałek, 17 grudnia

Zapowiada się dzień, w którym swobodnie wyrażać będziesz siebie, z energią a jednocześnie urokiem osobistym. Twoje notowania rosną! Warto komunikować się z otoczeniem w ważnych sprawach. 

Horoskop na niedzielę, 16 grudnia

Dopisze ci samopoczucie więc jeśli chcesz odnieść jakąś korzyść spotkaj się z osobami, które cię inspirują i mają dobry wpływ na ciebie. Dzięki nim możesz zainteresować się czymś nowym, zdecydować się na korzystne zmiany w sposobie życia.

 

Horoskop na sobotę, 15 grudnia

Masz  szansę powodzenia, ale musisz się skoncentrować i zaangażować. Pora wypłynąć na szersze wody z jakimś  przygotowywanym projektem. Nie rób tylko wokół siebie za dużo szumu. To nie gwizdek sprawia, że jedzie pociąg. 

Horoskop na piątek, 14 grudnia

Na pierwszym planie pozostawać będą dziś sprawy związane z twoją karierą, prestiżem ale także subiektywnym pojęciem sukcesu. Możesz okazać się szczególnie wrażliwy na tym punkcie. Warto więc zastanowić się nad tym mechanizmem. Czy działa na twoją korzyść?

Horoskop na czwartek, 13 grudnia

Dobry dzień na kontakty z ludźmi, sprawy rodzinne, domowe, krótką podróż. Wieczór korzystny na spotkania rodzinne, robienie planów. Możesz także otrzymać wiadomość, która wpłynie na twoje plany.

Horoskop na środę, 12 grudnia

 Zaczął się pobyt Księżyca w sektorze szerokich horyzontów. Dobry czas na wyjście do ludzi bo energia sprzyja harmonijnym kontaktom. Warto też zainicjować coś nowego, szczególnie zawiązanego z edukacją.

Horoskop na wtorek, 11 grudnia

Możesz czuć, że twoje życie wymaga zmian, ale dziś raczej nie próbuj ich wdrażać, ponieważ tego o co ci chodzi nie da się zrobić jednym ruchem. Takie rozwiązania okażą się powierzchowne i szybko się o tym przekonasz.

Horoskop na poniedziałek, 10 grudnia

To będzie dobry dzień ale nie przekraczaj granic rozsądku. Nie bierz na siebie zbyt wielu obowiązków, nie obniżaj lotów skuszony łatwym zyskiem. Finansami gospodaruj nimi w racjonalny sposób. 

Horoskop na niedzielę, 9 grudnia

Księżyc w sektorze partnerskim zapowiada udane kontakty z otoczeniem. Warto spotkać się dziś z tymi, którzy należą do kręgu bliskich ci osób. Warto też coś wyjaśnić, wyjawić swoje prawdziwe uczucia i myśli. Łatwiej zawierać będziesz także znajomości. 

Horoskop na sobotę, 8 grudnia

Księżyc w partnerskim sektorze horoskopu zapowiada towarzyski dzień. Warto zwrócić dziś uwagę na to jak przebiega wymiana informacji między tobą  osobami, które są dla ciebie ważne. Czy obie strony czują się usatysfakcjonowane? 

Horoskop na piątek, 7 grudnia

Opłaci się zaangażowanie w pracę. Masz także dobry dzień na poddanie się zabiegowi upiększającemu włączając w to usługi kosmetyczne i chirurgiczne. Możesz także z powodzeniem zasięgnąć opinii lekarskiej.

Horoskop na czwartek, 6 grudnia

Ten dzień może w sobie kryć pułapki. Nie działaj z pozycji wyższości, nawet jeśli ta metoda kiedyś zdawała egzamin. W dyskusjach liczą się wyłącznie rzeczowe argumenty. Nie porywaj się też na coś co przerasta twoje realne możliwości.

Horoskop na środę, 5 grudnia

Na pierwszym planie sprawy codzienne, domowe. Niewykluczone, że wybierzesz się po większe zakupy itp. Nie pozwól jednak aby środa okazała się całkiem prozaiczna. Wybierz się do kina, teatru, przeczytaj coś pasjonującego.

Horoskop na wtorek, 4 grudnia

Księżyc w sektorze kreatywności i rozrywek. Swobodny i sympatyczny sposób bycia pozwoli ci zrobić dobre wrażenie na osobach, których opinia jest dla ciebie ważna, możesz zdobyć przyjaciół. Wieczór sprzyja poszukiwaniu relaksu.

Horoskop na poniedziałek, 3 grudnia

Zachęta do dynamicznego działania! Nowy romans od początku silnie podszyty będzie erotyzmem, więc nie wmawiaj sobie, że to tylko flirt. Dobry dzień na podróż, naukę prowadzenia samochodu, uprawianie sportu. 

Horoskop na niedzielę, 2 grudnia

Księżyc  w znaku Raka kładzie punkt ciężkości na sprawy rodzinne i domowe. Poświęć im swój wolny czas.  Możesz poznać kogoś interesującego, ale minie troszkę czasu zanim zrozumiesz, że to właśnie ten, na kogo czekasz.

Horoskop na sobotę, 1 grudnia

Poranek może przynieść jakieś zadrażnienia. Jeśli się np. okaże, że ktoś cię zawiódł zastanów się co dalej, szczególnie jeśli sytuacja powtarza się po raz kolejny. Zweryfikuj także własne postępowanie. Może nie jest ono do końca szczere lub prawidłowe.

Horoskop na piątek, 30 listopada

Poświęć więcej czasu rodzinie. Nawet jeśli zakładasz, że to sukcesy w materialnym świecie są źródłem twojej siły, tkwi ono w poczuciu bezpieczeństwa, które czerpiesz z kontaktów osobistych.  

Horoskop na czwartek, 29 listopada

Jeśli coś się ostatnio skomplikowało dzisiaj łatwiej będzie sprostać sytuacji. Jest to dobry dzień na ustabilizowanie spraw osobistych, ważne rozmowy, poszukiwanie rady, kompromisu i drogi wyjścia z zagmatwanych sytuacji. Przyjaciele mogą odegrać pozytywną rolę.

Horoskop na środę, 28 listopada

To doskonały moment na nawiązywanie kontaktów w środowisku zawodowym, szukanie ciekawszej pracy. Warto pomyśleć o inwestycjach. Możesz również kupować stroje, wprowadzać wokół siebie harmonię i piękno. 

Horoskop na wtorek, 27 listopada

Zrobisz najlepiej traktując wszystko wokół ze zdrowym dystansem. W sprawach partnerskich, międzyludzkich, postępuj z wrodzonym wyczuciem i delikatnością. Zadbaj dziś również o zdrowie.

Horoskop na poniedziałek, 26 listopada

Księżyc nie wpływa zbyt silnie na twoje sprawy, ale Dzięki wpływom Słońca i Urana będziesz kreatywny. Dobry dzień na przemyślenie kilku spraw, rozmowy z osobami,  które uważasz za interesujące. Znajdź też czas na relaks.

Horoskop na niedzielę, 25 listopada

 

Źródłem Twojej życiowej energii będzie dziś kontakt z naturą - spacery wśród drzew, nawet kiedy pogoda nie jest rewelacyjna. To strawa i dla ciała, i dla ducha. Warto dziś także przeczytać dobrą książkę, wybrać się na kinowy przebój.

 

Horoskop na sobotę, 24 listopada

 

Księżyc w Twoim znaku zapowiada przypływ energii. Rozproszą się jakieś wątpliwości, kurtyna pójdzie w górę. Zaczniesz działać z większym przekonaniem. Przed sobą masz dzień pomyślnych kontaktów zawodowych i towarzyskich. Weź sprawy w swoje ręce.

Horoskop na piątek, 23 listopada

Nie angażuj się w nic ryzykownego. Nie kupuj dziś samochodu, uważaj za kierownicą i bądź powściągliwy zawierając nowe znajomości. Szczególnie dla osób z początku znaku dzień może nieść ze sobą niebezpieczeństwo popełnienia błędu.

 

Horoskop na czwartek, 22 listopada

Zwolnij tempo i nie ignoruj głosu rozsądku, szczególnie jeśli nakazuje Ci on ostrożność. To nie jest pora na karkołomne pomysły, finansowe ryzyko lub stawianie wszystkiego na jedną kartę. Ostrożnie prowadź.

 

 

Horoskop na środę, 21 listopada

Masz teraz skłonność do ukrywania emocji, które… od tego właśnie są, by je ujawniać. Nie bądź cenzorem swoich uczuć. Jeśli obawiasz się je uzewnętrznić, przyczyniasz się do nadwyrężania zdrowia. Stres naprawdę szkodzi. I nie tylko Tobie.

 

 

Horoskop na wtorek, 20 listopada

Dobry dzień dla kontaktów. Może pochwycisz spojrzenia pełne zachwytu? Miłość od pierwszego wejrzenia  jest Twoją mocną stroną, więc wszystko może się zdarzyć. Dobre rokowania także w biznesie! Po południu potrzebujesz wyciszenia.

 

Horoskop na poniedziałek, 19 listopada

Motywem dzisiejszego dnia będzie poszukiwanie przyjemności od drobnych, takich jak luksusowe zakupy po większe takie jak spotkania z przyjaciółmi, spotkania towarzyskie. Nie stroń więc od ludzi, są Ci potrzebni.

 

 

Horoskop na niedzielę, 18 listopada

 

Aby życie stało się prostsze, załatw do końca trudne sprawy, rozplącz wszystko, co było poplątane. Warto wykorzystać sprzyjające okoliczności i zrealizować swoje plany. Dobre rokowania w sprawach osobistych.

 

Horoskop na sobotę, 17 listopada

 

Księżyc w znaku Koziorożca nie obdarzy Cię życiową aktywnością. Niewykluczone też, że pochłoną Cię jakieś obowiązki rodzinne. Aby zrobić sobie jakąś przyjemność wybierz się do kina, przeczytaj książkowy bestseller.

 

Horoskop na piątek, 16 listopada

Przed południem na pierwszym planie powinny się znaleźć sprawy najważniejsze, to dobry czas na energiczne działanie. Po południu osiągnięcie porozumienia może okazać się nieco trudniejsze.

 

Horoskop na czwartek, 15 listopada

 

Świetny dzień na wszystkie formy porozumiewania się z otoczeniem, przede wszystkim zaś te, które dają szansę osobistego kontaktu. Dlatego nie ukrywaj się za komputerem lub telefonem, nie bądź anonimowy. Warto zaplanować spotkania, dać się poznać.

 

Horoskop na środę, 14 listopada

 

Postępuj rozważnie szczególnie jeśli jesteś osobą z I dekady znaku. W załatwianiu spraw urzędowych, bankowych możliwe są komplikacje. Lepiej też nie podejmować dziś ważniejszych decyzji.

 

Horoskop na wtorek, 13 listopada

 

Nie rób dzisiaj ryzykownych eksperymentów finansowych. Składane Ci propozycje wyglądają atrakcyjnie, ale mają jakieś drugie dno. Jakie? Warto tam zajrzeć. Musisz dobrze wyważyć swoje racje, by nie podjąć złej decyzji.

 

 Horoskop na poniedziałek, 12 listopada

 

Możesz spotkać się z kimś w sprawach osobistych lub zawodowych, znaleźć mieszkanie lub działkę, które chciałbyś kupić. Dobry dzień na podejmowanie długofalowych zobowiązań.

 

Horoskop na niedzielę, 11 listopada 

 

Będziesz dziś jeszcze aktywny, ponieważ Księżyc w partnerskim sektorze horoskopu wprawi Cię w stan emocjonalnego i intelektualnego ożywienia, masz więc wszelkie szanse okazać się duszą towarzystwa.

 

Horoskop na sobotę, 10 listopada

Jeśli urodziłeś się w pierwszej dekadzie znaku, nie planuj niczego, co wymaga psychicznej odporności, bo, jak na złość, nerwy mogą zawieść. Dziś obowiązuje taryfa ulgowa. Z niczym się nie spiesz, czas jest Twoim sprzymierzeńcem.

 

Horoskop na piątek,9 listopada

Warto dziś działać z nieco wyższych pobudek niż czysto egoistyczne cele. Jeśli powodzi Ci się dobrze, staraj się zaskarbić sobie sympatię Kosmosu, pomagając komuś. Może przygarniesz bezdomne zwierzątko, wpłacisz parę złotych na cele charytatywne?

 

Horoskop na czwartek,8 listopada

Masz wrażenie, że wszyscy ludzie wokół ciebie popełniają błędy? Nie spiesz się z ocenami. To, że inni idą inną drogą niż Ty, nie oznacza jeszcze, że się zgubili. To może być trudny dzień, jeśli niepotrzebnie wdasz się z kimś w próbę sił.

 

Horoskop na środę, 7 listopada 

Księżyc w sektorze kreatywności zapowiada wysoki poziom energii i przypływ dobrych pomysłów. Skoncentruj się również na ukończeniu spraw, które rozpoczęłaś. To dobry dzień na kontakty z otoczeniem, rozmowy.

 

Horoskop na wtorek,6 listopada

Księżyc przebywa w sektorze kreatywności w Twoim horoskopie, więc będziesz dziś w dobrym nastroju. Dobry dzień na spotkania wszelkiego typu. Możesz liczyć na przyjemną atmosferę w czasie wizyty, randki itp.

 

Horoskop na poniedziałek, 5 listopada

Dzień może być wypełniony obowiązkami, nie pozostanie Ci jednak nic innego, jak sprostać tej sytuacji. Podejmując decyzje, weź pod uwagę, że opinie doradców, być może, nie prezentują Twoich interesów.

 

 

Horoskop na niedzielę, 4 listopada

Nie próbuj ograniczać ani też pouczać osoby, którą darzysz uczuciem, nawet jeśli jesteś przekonany, że robisz to dla jej dobra. Możesz też przeżywać dziś dylematy,, czy kupić coś, co ci się podoba czy też włożyć pieniądze do skarbonki.

                

Horoskop na sobotę, 3 listopada

Męczyć Cię mogą huśtawki nastrojów. Niewykluczony konflikt z kimś, kto Cię w jakiś sposób ogranicza. Trudniejszy dzień Baranów z pierwszej dekady znaku. W partnerskim związku nie przeciągaj struny, nie podsycaj zazdrości.

 

Horoskop na piątek, 2 listopada

 

Przed południem niewykluczone drobne nieporozumienia, ale wystarczy mały dystans do sytuacji. Postaraj się spędzić dzisiejszy dzień w towarzystwie osób, z którymi lubisz rozmawiać. Księżyc w sektorze komunikacji sprawi, że wymiana myśli będzie Ci potrzebna.

 

Horoskop na czwartek, 1 listopada

Należysz do osób szanujących przeszłość, więc z różnych powodów ten dzień będzie dla ciebie istotny. Twoje uczucia i emocje będą dziś silne i warto zrobić z tego konkretny użytek. Na przykład wybaczyć komuś, kto Cię zawiódł…

 

Horoskop na środę, 31 października

Na pierwszym planie sprawy codzienne, finansowe itp. ale nie chodzi tylko o wywiązanie się z obowiązków.  Zastanów się też, czym są dla Ciebie pieniądze. Co za nie kupujesz? Dobre samopoczucie, emocjonalne bezpieczeństwo?

 

Horoskop na wtorek, 30 października

Najaktywniejszy okażesz się dziś w sferze związanej ze stanem posiadania. Być może wyruszysz po większe zakupy, skupisz się na zaplanowaniu budżetu lub też zastanowisz się nad swoim stosunkiem do pieniędzy. Warto przeanalizować kwestie z tym związane.

 

 Horoskop na poniedziałek, 29 października

 

Trudno będzie popisać się błyskotliwymi pomysłami, lepiej więc nie ustawiaj sobie poprzeczki zbyt wysoko. Jeśli myślisz, że przeżywasz kryzys, nie martw się,  powróci dobre samopoczucie. Unikaj tylko pochopnych decyzji, które mogłyby skomplikować twoją  przyszłość.

 

Horoskop na niedzielę, 28 października

Dopóki działać będziesz w granicach rozsądku masz dobry czas na wyjaśnienie skomplikowanych sytuacji. Możesz być także zaangażowany w naprawę czegoś, co nie działa jak należy.

 

Horoskop na sobotę, 27 października

Księżyc w twoim znaku wzmacnia siłę emocji, ale  skłonność do myślenia, że kto nie jest z Tobą jest przeciw Tobie, nie wróży bezstresowego dnia. Warto zdobyć się dziś na tolerancję a przynajmniej obiektywizm.

 

Horoskop na piątek, 26 października

Koniec Twojego indywidualnego cyklu księżycowego poświęć na podsumowania. Jeśli masz jakieś wątpliwości, czeka cię podjęcie decyzji - warto porozmawiać z kimś kto wydaje Ci się godny zaufania. Twoja forma nie jest teraz szczególnie wysoka, więc nie przeciążaj się.

 

 

Horoskop na czwartek, 25 października

Księżyc pod horyzontem zapowiada niewielki poziom energii i tendencje do szukania spokoju. Idź za tym głosem. Powinieneś zrobić sobie małą przerwę w pogoni za szczęściem i z dystansu popatrzeć na swoje życie. Lepiej jednak wstrzymać się z konkretami.

Horoskop na środę, 24 października

Księżyc pod horyzontem nie obdarzy Cię dziś energią, ale to dobry dzień na pracę twórczą. Także na wizytę u psychologa, coacha albo astrologa. Możesz dziś bowiem wejść w lepszy kontakt ze swoimi uczuciami.

 

 

Horoskop na wtorek, 23 października

 

Dla Ciebie najistotniejsze okażą się dziś zagadnienia związane z pracą i materialną stroną życia. Jeśli jesteś szefem, warto zastanowić się nad systemem motywacyjnym dla twoich podwładnych. To także dobry dzień na zakupy, operacje finansowe, ulokowanie oszczędności.

 

Horoskop na poniedziałek, 22 października

Dla Ciebie dzisiejszy dzień zapowiada się interesująco, lecz przed południem nie podwyższaj nadmiernie poprzeczki.  W bieżących sprawach konieczny jest mały remanent. Oddziel sprawy ważne od drobiazgów.

 

 

Horoskop na niedzielę, 21 października

Staraj się unikać myślenia w kategoriach ambicji materialnych i prestiżu. Możesz bowiem dokonać wyboru, kierując się fałszywymi przesłankami. Nawet w tak drobnych sprawach, jak zakupy - np. kupisz coś z powodu marki i ceny nie zaś dlatego, że Ci się naprawdę podoba.

 

Horoskop na sobotę, 20 października

 

Dzień okaże się przyjemny, o ile nie przekroczysz miary. Trzymaj się za kieszeń, bo możesz mieć wielką ochotę na wielkie zakupy. Nadmierna ekstrawagancja w czymkolwiek nie jest dziś wskazana.

 

Horoskop na piątek, 19 października

 

Dla Ciebie to dzień aktywności zawodowej.  Warto zrobić małe porządki, przejrzyj więc notatki i korespondencję, załatw drobne sprawy, przede wszystkim te, które wymagają czyjejś akceptacji lub współdziałania.

 

Horoskop na czwartek, 18 października

 

Jesteś teraz w całkiem niezłej formie, a dzisiaj możesz liczyć nawet na więcej szczęścia. Warunek? Nie kalkuluj, tylko działaj intuicyjnie. Niektóre sprawy mogą się rozwiązać przez korzystny zbieg okoliczności. Niewykluczona podróż.

 

Horoskop na środę, 17 października

 

Na pierwszym planie sprawy codzienne, zawodowe, finanse. Wprawdzie nie lubisz poświęcać czasu szczegółom, ale zawsze lepiej zrobić coś raz a dobrze, niż poprawiać bez końca. Skoncentruj się.

 

Horoskop na wtorek, 16 października

 

Dzień bez większych rewelacji, ale jeśli bez wyraźnego powodu poczujesz się nieco rozdrażniony, to oznacza, że powinieneś zastanowić się, o co chodzi. Jakiś nierozwiązany problem może dziś blokować Twoje sukcesy, więc lepiej zrobić krok do tyłu.

 

 

Horoskop na poniedziałek, 15 października

 

Najwięcej energii na linii TY-OTOCZENIE. To dobry moment, aby zadecydować wspólnie o waszych sprawach, wymienić poglądy. Także w sprawach zawodowych to szansa przedstawienia poglądów i ustalenia status quo.

 

Horoskop na niedzielę, 14 października

 

Nie zaczynaj dnia z piskiem opon, pozwól sobie na spokojniejsze tempo. Dopiero po południu, gdy Księżyc zajmie korzystniejsze położenie,  będziesz w naprawdę dobrej formie. Dziś zawarte znajomości mogą być miłe, lecz nietrwałe.

Horoskop na sobotę, 13 października

Dla żywiołowego Barana atmosfera może odrobinę leniwa, ale warto zająć się dziś tymi sprawami, które z jakiegoś powodu odkładałeś. Możesz dziś z powodzeniem nadrobić zaległości, uregulować rachunki, wykonać pracę wymagającą skupienia i drobiazgowości.

 

Horoskop na piątek, 12 października

Skoncentrujesz się na domowych obowiązkach, ale wygląda na to, że włożysz w nie wiele zaangażowania a nawet serce. Dlatego zaplanuj na dziś te spośród nich, które są naprawdę ważne i mogą dostarczyć Ci satysfakcji. To także dobry dzień na zajęcie się sprawami zdrowia.

 

Horoskop na czwartek, 11 października

 

Księżyc nadal w sektorze kreatywności! Szkoda więc czasu na rutynowe zajęcia. Zaplanuj przede wszystkim to, co ma związek z poczuciem estetyki, a także miłością, przyjaźnią, twórczością…

 

Horoskop na środę, 10 października

 

Księżyc w   sektorze kreatywności i przyjemności. Nie będziesz orłem w zajęciach wymagających dyscypliny, ale możesz odnieść sukces, kierując się instynktem, doceniając własną pomysłowość.

 

 

Horoskop na wtorek, 9 października

 

W wielu, pozornie skomplikowanych sprawach, pomoże Twój urok. Pomyśl więc koniecznie o tym, by wyglądać pięknie i interesująco. Zastanów się też, jak wyplątać się z osobistych układów, w których nie czujesz się sobą!

 

Horoskop na poniedziałek, 8 października

 

Korzystny dzień, aby zaangażować się w pracę. Zwróć uwagę na sprawy finansowe. Jeśli okażesz się przewidujący, możesz liczyć na dobry obrót spraw. Staraj się robić celowe, przemyślane inwestycje.

 

Horoskop na niedzielę, 7 października

Cierpliwość nie jest Twoją mocną stroną, jednak dziś wstrzymaj z forsowaniem swych planów na przekór okolicznościom. Trudności trzeba pokonać siłą cierpliwego oczekiwania, nawet jeśli to nie w Twoim stylu.

 

Horoskop na sobotę, 6 października

Skieruj swoją energię na osiągnięcie konkretnego celu. Łatwo przyjdzie Ci wyrażanie życzeń i pragnień, zwracanie na siebie uwagi otoczenia, wszystkie kontakty będą bardzo udane. Możesz dziś wpaść na pomysł, dzięki któremu odniesiesz sukces finansowy.

 

Horoskop na piątek, 5 października

Wstaniesz w dobrym nastroju, a Księżyc w sektorze komunikacji sprzyja podróżowaniu, miłym sytuacjom, dobrym kontaktom z otoczeniem. Wieczorem wpadniesz w poważniejszy nastrój i możesz chcieć rozmawiać o sprawach większej wagi.

 

Horoskop na czwartek, 4 października

Nie będzie to  uskrzydlający dzień, nie ma jednak powodów do niepokoju. Po prostu nie jesteś w nastroju do podbijania świata. Zajmij się bieżącymi sprawami, zrób sobie jakąś przyjemność

Horoskop na środę, 3 października

Księżyc w sektorze finansowym sprawia, że pole do popisu masz w sprawach materialnych i zawodowych. To dobry moment na opracowanie jakichś długofalowych strategii. Możesz także otrzymać kompetentną poradę z zakresu dysponowania finansami.

 

 

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze