1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Horoskop codzienny dla bliźniąt na 2012 rok

Horoskop codzienny dla bliźniąt na 2012 rok

123rf.com
Co dobrego Cię dziś czeka? Czego i kogo lepiej unikać? Codzienny horoskop przygotowuje AstroCoach Anna.

Horoskop na poniedziałek, 31 grudnia

Wpływ Księżyca w sektorze komunikacji nastawi cię towarzysko i ułatwi kontakty. Zapowiada się dobre porozumienie i łatwość nawiązywania kontaktów. Zaplanuj aktywny wypoczynek a potem sylwestrową noc.

Horoskop na niedzielę, 30 grudnia

Będzie trochę pod górkę. Nie grymaś bo nie mogąc się zdecydować gdzie spędzisz sylwestra możesz zostać na lodzie.  Nieopatrznie podjęte zobowiązania mogą mocno skomplikować ci życie.

Horoskop na sobotę, 29 grudnia

Warto zapomnieć na chwilę o karierze i obowiązkach. To może być przyjemny dzień, dobry na wycieczkę, aktywny wypoczynek. W sercowych sprawach jeśli chcesz przejąć inicjatywę, panuj nad emocjami, nie trać głowy.

 

Horoskop na piątek, 28 grudnia

Im dalej tym… lepiej. Najpierw konieczność wywiązania się z jakiejś pracy, niezbyt uciążliwej ale też niezbyt twórczej. Po południu masz szansę poczuć się w swoim żywiole. Księżyc przyniesie ci pomysły, dobry nastrój, harmonijne relacje z ludźmi.

Horoskop na czwartek, 27 grudnia

Jeszcze jeden dzień pobytu Księżyca w twoim znaku to okazja do popatrzenia na świat przez pryzmat emocji. Możesz sporo nauczyć się o sobie samym. Co cię denerwuje a co ci się podoba? Jaki jest twój stosunek do ludzi i otoczenia?

Horoskop na środę, 26 grudnia

Ten dzień spędź na całkowitym luzie, rób to na co masz ochotę. Ciepły, rodzinny nastrój da ci poczucie bezpieczeństwa i wiele przyjemności. Nic nie będzie brakowało ci do szczęścia. No może odrobiny aktywności.

Horoskop na wtorek, 25 grudnia

Księżyc podziała harmonizująco na twoje emocje. Pierwszy dzień świąt zapowiada się przyjemnie i rodzinnie. Pozwól sobie na chwilę rozmarzenia, będziesz bowiem w sentymentalnym nastroju. Jedyna uwaga - nie przejadaj się. Wyjdź koniecznie na spacer.

Horoskop na poniedziałek, 24 grudnia

Wigilijny dzień zapowiada się spokojnie, ale Księżyc pod horyzontem sprawi, że twój poziom energii nie okaże się zbyt wysoki, będziesz natomiast w refleksyjnym nastroju. Jeśli jesteś gospodarzem wieczoru zorganizuj go tak abyś i ty mogła wypocząć. 

Horoskop na niedzielę, 23 grudnia

Księżyc  pod horyzontem, koniec lunarnego cyklu. Sprawy zawisły w próżni? Nie ma tego złego, co nie wyszłoby na dobre. To czas na refleksję, złapanie oddechu, przemyślenie swoich planów jeszcze raz. 

Horoskop na sobotę, 22 grudnia

Na pierwszym planie sprawy osobiste. Towarzyskie okazje dla osób z początku znaku. Jeśli możesz sobie na to pozwolić, po prostu „wrzuć dziś na luz” i do niczego się nie zmuszaj. Odpocznij. 

Horoskop na piątek, 21 grudnia

Poczujesz przypływ zdecydowania i optymizmu. Łatwo  dogadasz się z ludźmi, także z osobą, z którą tradycyjnie różnisz się w poglądach. W trudnej sprawie warto zwrócić się… ku rozwiązaniom intuicyjnym.

Horoskop na czwartek, 20 grudnia

Dzień pracy i drobnych spraw do załatwienia. W niektórych napotkasz przeszkody, inne uda się załatwić gładko. Dlatego też  nie forsuj niczego na siłę. W późniejszych godzinach niewykluczone owocne spotkanie.

Horoskop na środę, 19 grudnia

Pozwól sobie na spokojniejsze tempo. Bądź rozsądny, unikaj ujawniania tego, co powinno pozostać w sekrecie. W sercowych sprawach także nie zawadzi więcej ostrożności. Nie idealizuj jej lub jego.  Ty zaś nie obiecuj więcej niż możesz ofiarować. 

Horoskop na wtorek, 18 grudnia

Bądź ostrożniejszy, bowiem niewykluczone są zmiany, w zdawałoby się raz na zawsze ustalonych sprawach. Reaguj mądrze, pierwszy impuls może być niekorzystny. Uważaj w podróży, ostrożnie prowadź samochód.

Horoskop na poniedziałek, 17 grudnia

Korzystne wpływy planet pomagają ci dziś działać jednocześnie z dużą skutecznością i wyczuciem chwili. Zabierz się więc za te tematy, na których ci zależy. W zawodowych i sercowych sprawach dobre rokowania. W grę wchodzą miłe wydarzenia, nowe znajomości.

Horoskop na niedzielę, 16 grudnia

Będzie to raczej przyjemny dzień z pozytywnym naciskiem na sprawy międzyludzkie. Po południu warto urozmaicić czas spotkaniem z przyjaciółmi lub czymś zaspokoi potrzeby emocjonalne. 

Horoskop na sobotę, 15 grudnia

Jeśli będziesz dobrze zorganizowany i świadomy własnych możliwości, plany  się powiodą. Możesz dziś uzyskać kompetentną poradę, przeanalizować karierę i metody osiągania celów, przez osobę, która jest dla ciebie autorytetem.

Horoskop na piątek, 14 grudnia

Będziesz dziś odczuwać potrzebę działania i słusznie, ponieważ jest to dzień, który warto poświęcić choćby w części na realizację planów. Szczególnie jeśli planujesz jakieś zamiany powinnaś zastanowić się nad swoimi prawdziwymi potrzebami i priorytetami.

Horoskop na czwartek, 13 grudnia

Nów Księżyca w sektorze partnerskim zapowiada zaangażowanie w relacje z bliskimi ci osobami. Warto rozmawiać, planować, rozwiązywać sporne sprawy. Wieczorem dobry moment na spotkanie.

Horoskop na środę, 12 grudnia

Wiele będzie się działo na linii ty i cała reszta świata. Nie uciekniesz od konfrontacji dbaj jednak o to by nie były one próbą sił ale próbą ustalenia kompromisu we wzajemnych oczekiwaniach. 

Horoskop na wtorek, 11 grudnia

Dziś, szczególnie jeśli należysz do I dekady, możesz mieć pewne problemy, więc nie planuj więcej niż jesteś w stanie zrobić. Nie planuj inwestycji i staraj się nie podejmować ważniejszych decyzji. Nie widzisz wszystkich aspektów sytuacji.

Horoskop na poniedziałek, 10 grudnia

Księżyc w sektorze obowiązków sprzyjać będzie uporządkowaniu spraw zawodowych lub domowych. Możesz dziś zrobić bardziej szczegółowe plany, poumawiać się na spotkania itp. Dobry dzień na wykonanie badań kontrolnych, udanie się do lekarza.

Horoskop na niedzielę, 9 grudnia

Nie powinieneś mieć powodów do narzekań. Dziś będziesz pełen pomysłów i ochoty do działania, warto więc zaplanować dzień aktywnie. Wpływ Księżyca sprzyjać będzie kreatywności, rozrywce i kontaktom międzyludzkim.

Horoskop na sobotę, 8 grudnia

Księżyc w twoim rozrywkowym sektorze zapowiada przyjemny dzień, który warto byłoby poświęcić na ten typ rozrywek, który daje ci prawdziwy relaks. Spotkanie z bliskimi osobami, wspólne gotowanie, zajęcia artystyczne?

Horoskop na piątek, 7 grudnia

Powinieneś dziś skupić się głownie na swoich osobistych sprawach a na problemy wymagające rozwiązania spojrzeć okiem psychologa. Może się okazać, z czegoś, co przekładasz z dnia na dzień w ogóle lepiej byłoby zrezygnować lub znaleźć silniejszą motywację.

Horoskop na czwartek, 6 grudnia

Bałaganiarski nastrój może ci trochę pomieszać szyki więc nie narzucaj sobie zbyt dużego tempa. Unikaj roztargnienia, staraj się niczego nie zagubić i… nie mów zbyt wiele, nie zdradzaj szczegółów swoich przyszłych planów.

Horoskop na środę, 5 grudnia

Pilne sprawy urzędowe lub finansowe powinieneś załatwić jak najprędzej. Jeśli jednak podpisujesz umowę ( np. z bankiem ) koniecznie przeczytaj to co napisano drobnym drukiem!

Horoskop na wtorek, 4 grudnia

Księżyc w sektorze komunikacji stwarza ci dziś świetną aurę dla odbycia jakiejś ważnej rozmowy, zdanie egzaminu itp. W sprawach finansowych szczęście dopisze ci o ile nie wpadniesz na szalony pomysł i nie wydasz lekką ręką całej gotówki.

Horoskop na poniedziałek, 3 grudnia

Potrzebujesz dziś nowych wyzwań. Warto też zaplanować coś co łączy się ze zmianami np. przeprowadzkę. Możesz także tego dnia podjąć ważną decyzję osobistą lub poznać kogoś nowego, kto okaże się ważny.

Horoskop na niedzielę, 2 grudnia

Księżyc sprzyja twoim finansom. Wprawdzie dziś nie szykuje się ani nadzwyczajny zwrot w karierze ani główna wygrana na loterii, ale możesz opracować dziś jakiś realny i skuteczny plan. Dobry dzień na niezbędne zakupy.

Horoskop na sobotę, 1 grudnia

Intuicja pomoże ci zachować przytomność umysłu w każdej sytuacji, nie ulegać iluzjom i właściwie ocenić sytuację. Możesz odnieść drobny sukces. Jest nadzieja, że będziesz robić coś, co da ci prawdziwą satysfakcję. 

Horoskop na piątek, 30 listopada

Przyjemny dzień, choć może niezbyt znaczący w szerszej perspektywie. Będziesz musiała poświęcić trochę czasu na sprawy codzienne i materialne. Popołudnie dobre na spotkania i rozmowy. 

Horoskop na czwartek, 29 listopada

Księżyc jest w twoim znaku, więc masz dziś zielone światło w sprawach osobistych. To także dobry dzień dla finansów np. na podpisanie  jakiegoś ważnego dokumentu - aktu własności lub kontraktu.

Horoskop na środę, 28 listopada

Pełnia Księżyca w twoim znaku! Będziesz bardzo emocjonalny ale umiejętność postępowania z ludźmi zapewni ci powodzenie. Warto załatwić ważną sprawę. Świetny dzień dla spraw osobistych.

Horoskop na wtorek, 27 listopada

Wprawdzie dzień nie zapowiada się całkowicie bezchmurnie, ale dobre nastawienie pomoże ci lepiej zrozumieć motywy postępowania innych ludzi. Staraj się unikać emocjonalnych reakcji i nadmiernego uporu 

Horoskop na poniedziałek, 26 listopada

Mimo ogólnie dobrej aury, to koniec twojego księżycowego cyklu. To moment, kiedy energia słabnie. Zrób bilans zysków i strat stojąc mocno na ziemi. Pomyśl czy nie popełniłeś jakichś błędów, zweryfikuj plany. 

Horoskop na niedzielę, 25 listopada

 

Zadbaj o zdrowie ponieważ po południu księżyc schodzi pod horyzont Twego horoskopu, co może objawić się spadkiem energii i pogorszeniem Twojej formy. Nie planuj forsownych zajęć, po prostu odpocznij.

 

 

Horoskop na sobotę, 24 listopada

Masz przed sobą spokojny i przyjemny dzień, a Twoja uwaga skupi się głównie na sprawach towarzyskich. Jeśli czujesz się znużony monotonią życia, daj sobie dzisiaj trochę luzu. Nie musisz sztywno trzymać się planów.

 

Horoskop na piątek, 23 listopada 

Planując dzisiejszy dzień, pozostaw sobie spory margines swobody, bo w precyzyjnie skonstruowane plany może się wkraść zamieszanie. Stosuj też dziś zasadę ograniczonego zaufania w stosunku do ludzi, sytuacji, urządzeń itp.

 

Horoskop na czwartek, 22 listopada

 

Jeśli dobrze zapowiadający się plan utknął, niczego nie przyspieszaj. Może się okazać, że w ten sposób los uchronił Cię przed jakąś wpadką. W sercu pora zrobić gruntowne porządki i wyplątać się z układu, który Cię znużył.

 

Horoskop na środę, 21 listopada

 

Zachowaj ostrożność w myśleniu, ponieważ Twoje wyobrażenie na jakiś temat może okazać się błędne. Ryzyko pomyłek jest spore. Nie podejmuj decyzji, kierując się np. przeczuciem, bo intuicja również potrafi spłatać figla.

 

 

Horoskop na wtorek, 20 listopada

 

To dobry moment na rozpoczęcie podróży. Możesz zawrzeć nowe kontakty towarzyskie. W sercowych sprawach spodziewaj się… niespodziewanego! W grę wchodzą także finansowe sukcesy, lecz kieruj się intuicją.

 

 

Horoskop na poniedziałek, 19 listopada

Dobry dzień na kontakty z ludźmi, sprawy rodzinne, domowe, krótką podróż. Wieczór korzystny na spotkania i robienie planów. Możesz także otrzymać wiadomość, która wpłynie na Twoje plany.

 

 

 

Horoskop na niedzielę, 18 listopada

Dzisiejszy dzień zapowiada się sympatycznie. Będziesz energiczny i zdyscyplinowany. Masz szansę na udane kontakty z ludźmi, nie omijaj więc okazji do nawiązania nowych znajomości.

 

Horoskop na sobotę, 17 listopada

 

Dziś warto po prostu się zrelaksować, tym bardziej, że planetarne wpływy nie będą Cię specjalnie inspirować. Oprzyj się jednak pokusie całkowicie biernego wypoczynku z pilotem od telewizora w dłoni. Przynajmniej wyjdź na spacer, pogap się w niebo.

 

Horoskop na piątek, 16 listopada

Uważaj żeby nie zaspać, nie spóźnić się rano na ważne spotkanie.  Mars może wywołać jakąś nerwowość. Popołudnie okaże się spokojniejsze i pozwoli Ci cieszyć się rozrywkami.

 

Horoskop na czwartek, 15 listopada

Wpływ Wenus w sektorze kreatywności zapewnia Ci dziś dobre kontakty z otoczeniem. Załatwiaj tak zwane delikatne sprawy, ponieważ masz dziś więcej dyplomacji niż zazwyczaj. Dobry moment aby wyrazić pozytywne uczucia i emocje.

 

Horoskop na środę, 14 listopada 

Nadmierna emocjonalność, może wywołać trochę bałaganu w planach oraz w kontaktach z otoczeniem, szczególnie jeśli i tak należysz do osób ”łatwopalnych”. Unikaj pochopnych działań i decyzji. Ostrożnie prowadź samochód.

 

Horoskop na wtorek, 13 listopada 

Poziom Twojej energii będzie dzisiaj niewielki. W razie trudności z otoczeniem warto poświęcić na refleksję i ocenę sytuacji. Zanim uda Ci się znaleźć odpowiedź na ważne pytania nie zaczynaj niczego, skoryguj swoje postępowanie.

 

 

Horoskop na poniedziałek, 12 listopada

Aura dnia zapowiada się umiarkowanie  korzystnie. Masz dobry moment na uporządkowanie spraw materialnych. Możesz także znaleźć skuteczny sposób, aby podreperować finanse.

 

Horoskop na niedzielę, 11 listopada 

Księżyc w sektorze kreatywności obudzi w Tobie większą uczuciowość i pozytywne nastawienie do życia, będziesz więc miał doskonały kontakt z bliskimi. Warto wykorzystać wspólne spędzanie czasu na rozmowy, na które nie ma czasu na co dzień.

Horoskop na sobotę, 10 listopada

 

Lepiej opłaci się dziś zwolnić tempo i dokładniej przyglądać się wszystkiemu, co dzieje się wokoło. Niechcący możesz stać się ofiarą czyjegoś złego humoru. Pozostań przy zwykłych, codziennych sprawach.

 

Horoskop na piątek,9 listopada

Sprzyja Ci trygon Jowisza i Wenus.  Niektóre idee i pomysły mogą doprowadzić Cię do sukcesu. Jest więc wielka szansa, że to, co wymyśliłeś wygra w zetknięciu z rzeczywistością. Premiowane są dziś finanse i miłość!

 

Horoskop na czwartek,8 listopada

Punktem newralgicznym mogą być dziś wydatki, szczególnie jeśli zdarza Ci się kupować coś dla poprawienia sobie humoru. Znacznie lepszym rozwiązaniem okaże się próba konfrontacji z problemem a może kimś ważnym dla Ciebie?

 

Horoskop na środę,7 listopada

Nastrój sprzyja dziś fachowym rozmowom, konkretnym ustaleniom. Poświęć trochę czasu na sprawy mieszkaniowe – np. naprawy. Masz problem? Najlepsze efekty przyniesie połączenie intuicji i wyobraźni z rozsądkiem i doświadczeniem.

 

Horoskop na wtorek,6 listopada

Wpływ planet może przynieść Ci obiecujące spotkanie,  warto więc bywać w świecie, zawierać nowe znajomości w towarzyskich i zawodowych kręgach. Twoja kondycja psychiczna i fizyczna będzie bardzo dobra. Dopisze Ci również szczęście w sprawach finansowych.

 

Horoskop na poniedziałek, 5 listopada

Na pierwszym planie praca i finanse. To dobry dzień na zaplanowanie wydatków prywatnych lub firmowych, na zrobienie niezbędnych zakupów. Masz także zielone światło dla realizacji pomysłów, których celem jest podreperowanie sytuacji materialnej.

 

Horoskop na niedzielę, 4 listopada

 

Twoja uwaga skupi się przede wszystkim na sprawach materialnych. Może wybierzesz się na zakupy. Zastanawiasz się nad czymś? Intuicja podpowie Ci, która z kuszących możliwości najbardziej warta jest zachodu. Na efekty finansowe nie będziesz długo czekać.

 

Horoskop na sobotę, 3 listopada

 

Aby dzień upłynął bez nieporozumień, wystarczy trzymać nerwy na grubszym sznurku. Zachowaj ostrożność w okolicznościach oficjalnych. Nie rozdmuchuj drobnych problemów ponad miarę, wkrótce okaże się, że Twój niepokój o przyszłość był mocno przesadzony.

 

 

Horoskop na piątek, 2 listopada

Poranny wpływ Marsa zapowiada trudniejsze przedpołudnie. Dbaj o swoje zdrowie, zaś za kierownicą bądź szczególnie przezorny. Skłonność do irytacji warto przeanalizować. Znajdziesz przyczynę. Po południu dobra forma.

 

Horoskop na czwartek, 1 listopada

 

Księżyc w Twoim znaku  wpływać będzie na Twoje emocje. Wieczorne godziny przynieść Ci jednak mogą pośpiech i nerwowość. Nie przejmuj się drobiazgami. Bądź bardzo ostrożny za kierownicą.  Dzień sprzyja wyrażaniu uczuć, nawet tych bardzo namiętnych.

 

 

Horoskop na środę, 31 października

Ostatni dzień kończący Twój indywidualny cykl Księżycowy to okazja do podsumowania mijającego miesiąca. Jeśli przeanalizujesz mechanizm swoich sukcesów i porażek, możesz odkryć, jakie metody przynoszą Ci sukces, a jakie utrudniają dotarcie do celu.  Wieczorem Księżyc wchodzi do Twojego znaku

 

 

Horoskop na wtorek, 30 października

Księżyc pod horyzontem będzie Ci sprzyjał w uporządkowaniu bieżących spraw. Masz dobry moment na dokonanie podsumowań i chwilę refleksji. Poza tym warto teraz zregenerować siły. Nie bierz na swoją głowę zbyt wielu spraw, zostaw czas na wypoczynek.

 

Horoskop na poniedziałek, 29 października

Łatwo dziś paść ofiarą złudzeń, wziąć własne oczekiwania za najprawdziwszą prawdę. Nie wiesz wszystkiego, więc impulsywne reakcje to prosta droga do kłopotów. Nie daj się podpuścić, nie słuchaj plotek. Może ktoś manipuluje sytuacją?

 

 Horoskop na niedzielę, 28 października

Ty, co prawda, zbierasz teraz siły, ponieważ Księżyc pod horyzontem wyznacza etap zamykania spraw minionych, ale zajmij się tym, co wymaga uporządkowania. Warto np. przeprowadzić jakąś odkładaną rozmowę, coś rozwikłać, wyjaśnić.

Horoskop nas sobotę, 27 października

 

Uaktywnienie przyjacielskiego sektora horoskopu oznaczać będzie dzień intensywniejszych kontaktów i wymiany myśli z osobami, które są Ci bliskie. Nie szukaj dziś samotności, bo o wiele korzystniejsze okaże się przebywanie w czyimś  towarzystwie.

 

Horoskop na piątek, 26 października

Najwięcej interesujących rzeczy wydarzyć się może w sferze zawodowej, ale nie oczekuj, że staniesz się postacią pierwszoplanową. Niewykluczone przelotne uczucie niedosytu, ale może to być inspiracja dla Twoich poszukiwań.

 

 

Horoskop na czwartek, 25 października

Odrobina lenistwa. Nie będzie Ci się chciało wysilać, nawet jeśli dzień wydaje się atrakcyjnie zaplanowany. Po południu ogarnie Cię refleksyjny nastrój, niewykluczona inspirująca rozmowa z kimś ciekawym.

 

Horoskop na środę, 24 października

 

Zaprezentujesz się dziś jako osoba kreatywna, pełna energii. Pamiętaj też, że dyplomacja to klucz, który otwiera wiele drzwi. Warto poświęcić nieco czasu na wiosenne porządki... nie wyłączając... serca. Czasem warto przemyśleć nawet to, co wydaje się... oczywiste.

 

Horoskop na wtorek, 23 października

 

To może być satysfakcjonujący dzień. Jakieś niedawne wątpliwości miną i zrozumiesz, że trzymasz w ręce klucz do rozwiązania wszystkich problemów. Niewykluczone nowe kontakty z ludźmi i dobra atmosfera w stałych związkach.

 

Horoskop na poniedziałek, 22 października

Uwaga na skutki roztargnienia. Obyś nie zgubił biletu, nie spóźnił się na pociąg, samolot itp. Układ gwiazd nie przewiduje bowiem problemów natury obiektywnej, a jedynie takie, którym możesz być winien Ty sam.

 

 

Horoskop na niedzielę, 21 października

Dzisiejsze wpływy należą do neutralnych. Możesz spokojnie zająć się swoimi sprawami, kontynuacją rozpoczętych planów. Warto jednak pomyśleć także o wypoczynku. To dobry dzień na zabiegi regeneracyjne.

 

 

Horoskop na sobotę, 20 października

Mimo weekendu to dzień obowiązków, jest to więc korzystny moment na przemeblowanie mieszkania, zrobienie remanentu w szafie, przedświąteczne porządki, zakupy  itp.

 

Horoskop na piątek, 19 października

 

Księżyc znajduje się w partnerskim sektorze Twojego horoskopu, więc zapowiada się dzień dobry na spotkania, planowanie wspólnych przedsięwzięć, pracę zespołową. Odczujesz także przypływ kreatywności, kontakty z bliskimi osobami okażą się satysfakcjonujące.

 

Horoskop na czwartek, 18 października

 

Dziś będzie Ci łatwiej zrozumieć motywy postępowania innych ludzi. Będą okazje do ważnych rozmów, nawiązania nowych kontaktów. Po południu bądź ostrożniejszy, ponieważ staniesz się bardziej niecierpliwy i drażliwy.

 

 

Horoskop na środę, 17 października

Skoncentruj się na sprawach zawodowych lub codziennych obowiązkach domowych. Dzisiaj liczy się dobrze przygotowanie, rzeczowość i systematyczność. Nie jest to Twój ulubiony klimat, więc sprawy większej wagi zaplanuj na inny dzień.

 

Horoskop na wtorek, 16 października

 

Zadbaj o zdrowie i samopoczucie, pamiętając, że niektóre dolegliwości bywają ucieczką od problemów. Jeśli więc masz jakieś drobne zdrowotne problemy, warto zastanowić się, czy przypadkiem nie odwraca to Twojej uwagi od spraw, które warto byłoby wreszcie załatwić.

 

Horoskop na poniedziałek, 15 października

 

Możesz liczyć na zrozumienie, poparcie dla swoich planów, szczególnie jeśli popiszesz się dobrym przygotowaniem do tematu. To dobry dzień na zebranie, zaprezentowanie swoich projektów, stanięcie przed komisją egzaminacyjną. Dobre efekty przyniesie też praca zespołowa.

 

Horoskop na niedzielę, 14 października

 

W pierwszej części dnia niewykluczone są jakieś drobne zakłócenia w komunikacji z otoczeniem. Popołudnie sprzyja spotkaniom towarzyskim, wycieczkom a wieczór towarzyskim rozrywkom.

 

 Horoskop na sobotę, 13 października

 

Księżyc w sektorze majątkowym skupi Twoją uwagę przede wszystkim na sprawach finansowych. To dobry dzień na zakupy oraz rozmowy o bezpiecznym inwestowaniu. Masz dziś także możliwość uporządkowania swoich rachunków, uregulowania zobowiązań itp.

 

 

Horoskop na piątek, 12 października

 

Na pierwszym planie sprawy rodzinne a także Twoja własna kondycja emocjonalna, która przesądza o tym, czy czujesz się spełniony. Dlatego doinwestuj dziś tę sferę, poszukując swoich autentycznych potrzeb. Warto zabawić się psychologa lub z porozmawiać z kimś, kto ma odpowiedni wgląd.

 

 

Horoskop na czwartek, 11 października

 

Księżyc w sektorze komunikacji. Aura sprzyjająca podróżowaniu, niewykluczone więc, że wyruszysz w drogę. Masz także znakomity moment na kontakty z ludźmi i bezpośrednie i korespondencję. Być może otrzymasz wieści od kogoś.

 

Horoskop na środę, 10 października

 

Księżyc przez większość dnia w sektorze komunikacji stymuluje dziś Twoje szare komórki do intensywniejszego wysiłku. Dobry dzień na podróż, zawieranie znajomości także na zebranie o charakterze zawodowym lub tak zwaną burzę mózgów!

 

Horoskop na wtorek, 9 października

 

Myślenie ma przyszłość, więc stawiaj na... pomysłowość. Spotykaj się dzisiaj z wpływowymi osobami z kręgów zawodowych, potrafisz bowiem z dużym wyczuciem przekonywać o swoich racjach. Dobre rokowania w sprawach osobistych!

 

Horoskop na poniedziałek, 8  października

Może błysnąć szansa, która jednakże - prócz spodziewanych korzyści - przyniesie komplikacje. Uwaga na sprawy urzędowe, sądowe, bankowe! Bądź najostrożniejszy, jeśli urodziłeś się w pierwszej dekadzie znaku. Lepiej nie rozstrzygać dziś ważnych dla Ciebie kwestii.

Horoskop na niedzielę, 7  października

 

Zaufaj instynktowi i myśl pozytywnie. Jeśli jakaś sytuacja dojrzała do zmian, zamiast walczyć na straconej pozycji, poddaj się fali wydarzeń. Skąd wiesz, może wbrew Twoim obawom nie pogrąży Cię, a uniesie wysoko?

 

Horoskop na sobotę, 6  października

 

Najwięcej wydarzy się na płaszczyźnie towarzyskiej. Spotkania, zaproszenia, nowe znajomości. Do miłości podejdź jak do gry w toto-lotka. Jest duża szansa, że los okaże się szczęśliwy. Nie zapomnij wypełnić kuponu!!!

 

Horoskop na piątek, 5  października

Księżyca w Twoim znaku oznacza początek nowego cyklu emocjonalnego, więc odetnij się od tego, co postanowiłaś zmienić, wprowadź drobne zmiany. Saturn może przynieść poważne refleksje i okazję do konstruktywnych zmian.

 

Horoskop na czwartek, 4 października

To dzień, w którym warto byłoby dokonać podsumowań, głównie spraw ostatnich tygodni. Taki mały remanent pozwoli dostrzec błędy i… więcej ich nie powtarzać

 

Horoskop na środę, 3 października

Koniec indywidualnego księżycowego cyklu to dla ciebie czas niskiej energii. Nie planuj więc na dziś nic szczególnego. Skup się natomiast na rozwiązaniu jakichś problemów, zakończeniu spraw, które tego wymagają. Koniecznie zregeneruj też siły.

 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze