1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Horoskop codzienny dla raka na 2012 rok

Horoskop codzienny dla raka na 2012 rok

123rf.com
Co dobrego Cię dziś czeka? Czego i kogo lepiej unikać? Codzienny horoskop przygotowuje AstroCoach Anna.

Horoskop na poniedziałek, 31 grudnia

Zaczyna się dobra passa. W ciągu dnia warto się zrelaksować. Wieczorem, jeśli wybierasz się gdzieś gdzie słychać gwar i śmiech musisz pozwolić sobie na większy luz. Nie wymagaj od siebie zbyt wiele.

Horoskop na niedzielę, 30 grudnia

Wstrzymaj się z forsowaniem swych racji na przekór całemu światu. Nawet plany  spędzenia sylwestrowego wieczoru mogą stanowić kość niezgody. Trudności trzeba pokonać siłą cierpliwego oczekiwania, nawet jeśli to nie w twoim stylu. Zdejmij też nogę z gazu. 

Horoskop na sobotę, 29 grudnia

Nie ulegaj żadnej presji, bo wypadniesz gorzej niż cię na to stać. Lepiej byłoby poświęcić czas na regenerację nadwątlonych sił. Potrzebujesz zmiany krajobrazu, towarzystwa, nowych twarzy.

Horoskop na piątek, 28 grudnia

Uwaga, skrajności w ocenach mogą być przyczyną błędu. Staraj się więc nie podejmować decyzji. Na okazje finansowe nie rzucaj się zbyt zachłannie. W sprawach sercowych przyda się więcej tolerancji.

Horoskop na czwartek, 27 grudnia

Ostatni dzień kończący twój indywidualny cykl Księżycowy to okazja do podsumowania mijającego miesiąca. Jeśli przeanalizujesz mechanizm swoich sukcesów i porażek możesz odkryć jakie metody przynoszą ci sukces a jakie utrudniają dotarcie do celu.

Horoskop na środę, 26 grudnia

Możesz poczuć się nieco znużony, więc nie zmuszaj się do niczego. Wszak święta powinny być okazją do wypoczynku. Jeśli zaprosiłeś gości, nie musisz miotać się przez cały dzień między kuchnią a stołem. Niech każdy czuje się jak u siebie.

Horoskop na wtorek, 25 grudnia

Świątecznego dnia ani wieczoru nie powinny popsuć żadne rodzinne nieporozumienia. Będziesz tolerancyjny i skłonny dostrzegać pozytywne strony. Ciesz się leniwie biegnącym czasem.

Horoskop na poniedziałek, 24 grudnia

Jeśli to ty będziesz gospodarzem wigilijnego wieczoru nikt nie wyjdzie rozczarowany - ugościsz bliskich serdecznie, prezenty pod choinką sprawią obdarowanym dużą radość, zadbasz też o to by wigilijnej tradycji stało się zadość.

Horoskop na niedzielę, 23 grudnia

Jeśli dręczą cię jakieś wątpliwości możesz liczyć na rzetelną poradę. Warto więc komunikować się z ludźmi, szczególnie tymi, których uważasz za autorytet. Również twoje oceny i opinie mogą komuś pomów w podjęciu słusznej decyzji.

Horoskop na sobotę, 22 grudnia

Księżyc osłabia dziś nieco twoje siły witalne i odporność psychiczną, więc weź to pod uwagę planując dzień. Pomyśl przede wszystkim o spokojnym wypoczynku. W środku dnia unikaj stresujących sytuacji, bo trudno o obiektywizm.

Horoskop na piątek, 21 grudnia

Dzień koncentracji na sprawach związanych z karierą i zawodowym prestiżem. Jeśli potrzebujesz omówić z kimś coś ważnego, uzyskać czyjąś opinię lub radę czas jest odpowiedni. Pamiętaj, że czasem kurtuazja w zachowaniu bywa równie istotna jak fachowość.

Horoskop na czwartek, 20 grudnia

Możesz zmagać się ze zmiennymi nastrojami, więc lepiej byłoby wykluczyć z planu dnia to wszystko co wymaga obiektywnej oceny, refleksu a szczególnie optymizmu, bo może ci się wydawać, że nie osiągniesz celu.

Horoskop na środę, 19 grudnia

Miły dzień, dobry dla spraw osobistych, wystarczy ciepły uśmiech, miłe słowo. Spotkania przebiegną w dobrej atmosferze. Dobry moment aby odezwać się do przyjaciół, dać komuś sygnał, że pamiętasz.

Horoskop na wtorek, 18 grudnia

W kręgu dzisiejszych wpływów znajdą się głównie Raki z pierwszej dekady znaku. Niewykluczone korzystne sytuacje w twoim życiu, dotyczące spraw szeroko pojętego partnerstwa, również zawodowego.

Horoskop na poniedziałek, 17 grudnia

Staraj się dzisiaj być sobą. Jeśli planujesz udział w spotkaniu, atmosfera będzie ci sprzyjać. Dobry dzień na zdanie egzaminu, ale także na sukcesy osobiste i towarzyskie. Pomyśl o zmianach, których potrzebujesz.

Horoskop na niedzielę, 16 grudnia

Dzisiejsze wpływy należą do neutralnych. Możesz spokojnie zająć się swoimi sprawami, kontynuacją rozpoczętych planów. Warto jednak pomyśleć także o wypoczynku. To dobry dzień na zabiegi regeneracyjne.

Horoskop na sobotę, 15 grudnia

Księżyc wciąż znajduje się w sektorze spraw partnerskich wyznaczając czas, kiedy twoja komunikacja z otoczeniem ma zdecydowanie bardziej emocjonalny charakter. Odczujesz ochotę na spotkania, rozmowy itp. Warto wyjaśniać sprawy wymagające kompromisowego rozwiązania.

Horoskop na piątek, 14 grudnia

Przejście Księżyca przez sektor partnerski czyni cię bardziej wrażliwym na bodźce płynące z otoczenia. Twoje sympatie i antypatie najwięcej mówią jednak o tobie samym. Uczucia będą dziś silne i warto je wyrazić? Zielone światło dla finansów.

Horoskop na czwartek, 13 grudnia

Nów Księżyca w sektorze obowiązków wyznacza dla ciebie korzystny moment na zainicjowanie nowych projektów w pracy. Jeśli w centrum twoich zainteresowań pozostaje dom na pierwsze przedświąteczne porządki, zakupy  itp.

Horoskop na środę, 12 grudnia

Położenie Księżyca to sugestia, że warto dziś chronić zdrowie, pamiętając, że organizm potrzebuje regeneracji. Poza tym masz przed sobą sporo obowiązków. Masz jednak szansę się wykazać.

Horoskop na wtorek, 11 grudnia

Księżyc w sektorze kreatywności pobudza twoją fantazję. Jeśli zależy ci na tym aby twoje pomysły dały się zrealizować nie bujaj zbyt wysoko w obłokach. Kontaktuj się częściej z ziemią! Również w sprawach sercowych!

Horoskop na poniedziałek, 10 grudnia

To może być przyjemny dzień, dobry na formy aktywności, które będą podkreślać twoją kreatywność. Dopisze ci inwencja i umiejętność barwnego wyrażania swoich myśli. W osobistych sprawach jeśli chcesz przejmiesz inicjatywę.

Horoskop na niedzielę, 9 grudnia

Nie oczekuj zbyt wiele, ponieważ układ planet działać będzie na ciebie rozleniwiająco. Dlatego sobotę warto spędzić w jakiś przyjemny i nie męczący sposób. Nie będziesz miał ochoty na tłumne spotkania ani też na odkrywanie swoich prywatnych emocji i uczuć.

Horoskop na sobotę, 8 grudnia

Zapanują dziś klimaty rodzinne. Jeśli masz zamiar wypoczywać będzie otoczeniu domowników wykorzystaj ten moment aby przeanalizować relacje, które was łączą i jeśli wkradł się w nie codzienny schemat, wprowadzić trochę ożywienia.

Horoskop na sobotę, 8 grudnia

Zapanują dziś klimaty rodzinne. Jeśli masz zamiar wypoczywać będzie otoczeniu domowników wykorzystaj ten moment aby przeanalizować relacje, które was łączą i jeśli wkradł się w nie codzienny schemat, wprowadzić trochę ożywienia.

Horoskop na piątek, 7 grudnia

Księżyc w sektorze komunikacji stwarza ci dogodną aurę do rozmów wszelkiego typu od urzędowych i oficjalnych poprzez narady aż do tematów bardzo osobistych. Przepływ informacji będzie dziś dobry, można wyjaśnić wszelkie wątpliwości, coś ustalić i skutecznie załatwić.

Horoskop na czwartek, 6 grudnia

Jeżeli dojdziesz dziś nieoczekiwanie do wniosku, że koniecznie musisz coś zmienić, bo życie nie przynosi ci satysfakcji, nie wykonuj na razie żadnych gwałtownych ruchów - łatwo o niepotrzebne zamieszanie. Najpierw pomyśl jak wyobrażasz sobie szczęście, do którego dążysz.

Horoskop na środę, 5 grudnia

Dzień intensywnych kontaktów z otoczeniem. Sytuacja może ułożyć się dziś tak, że twoja opinia będzie miała dla kogoś duże znaczenie. Postępuj więc dalekowzrocznie, myśl i oceniaj obiektywnie choć to nie jest łatwe. 

Horoskop na wtorek, 4 grudnia

Twoja uwaga skupi się dziś przede wszystkim na sprawach materialnych. Rozbudzony zmysł praktyczny podpowie ci która z kuszących możliwości najbardziej warta jest zachodu. Na efekty finansowe nie będziesz długo czekać. 

Horoskop na poniedziałek, 3 grudnia

Księżyc w sektorze związanym z twoimi finansami może dla ciebie oznaczać nowe możliwości w tej kwestii.  Otrzymujesz impuls do zmian, ale to ty sam musisz go wykorzystać. Wykaż inicjatywę. 

Horoskop na niedzielę, 2 grudnia

Księżyc w twoim znaku skupiać będzie uwagę innych osób na tobie i wzmacniać twoją emocjonalność. Warto dziś porozmawiać z rodziną i przyjaciółmi, coś wyjaśnić, coś omówić, spędzić też wspólnie wolny czas.

Horoskop na sobotę, 1 grudnia

Dla ciebie korzystniejsza okaże się druga część dnia. Będzie to czas sprzyjający działaniu a także sprawom osobistym, wyrażaniu emocji. Warto spotkać się z kimś, z kim chciałabyś porozmawiać.

Horoskop na piątek, 30 listopada

Księżyc po południu w twoim znaku sprawi, że nie pozostaniesz dziś niezauważony. Świetny dzień na kontakt z ludźmi, zebrania, narady, szczególnie o charakterze twórczym. W pracy godna zauważenia kreatywność. Nowa miłość wchodzi w grę!

 

Horoskop na czwartek, 29 listopada

Koniec cyklu Księżyca. Warto spotykać się dziś z ludźmi i z tymi, z którymi łączą cię więzy emocjonalne i stosunki zawodowe. Możesz z powodzeniem odbyć ważną rozmowę, coś wyjaśnić, kogoś, do czegoś przekonać. 

Horoskop na środę, 28 listopada

Odczujesz przypływ energii, zaś Księżyc przynieść ci może romantyczne uczucie, okazję do zawarcia nowej znajomości. Pamiętaj jednak, że trudno ci będzie zrobić krok do przodu, póki nie zamkniesz za sobą jakichś drzwi.

Horoskop na wtorek, 27 listopada

W sprawach międzyludzkich trochę problemów, szczególnie jeśli jesteś osobą z I dekady znaku. Uratuje ci dobra strategia, otwartość ale i uczciwość! W sprawach sercowych pamiętaj, że miłe są złego początki. Jeśli ty lub druga strona macie inne zobowiązania nadciągają kłopoty!

Horoskop na poniedziałek, 26 listopada

Możesz pozyskać czyjeś poparcie. Szykuje się też ożywienie w sprawach towarzyskich. Dzięki dobrym kontaktom wybrniesz z trudnej sytuacji, która niedawno wydawała się cię przerastać.

Horoskop na niedzielę, 25 listopada

Niewykluczone przyjemne sytuacje, na przykład spotkanie z kimś, o kim myślisz, szansa zawarcia znajomości lub nieoczekiwany sygnał od bliskiej Ci osoby. Raki uzdolnione artystycznie mają dobry dzień na twórczość.

 

 

Horoskop na sobotę, 24 listopada

 

To może być całkiem dobry dzień, ale  staraj się nie rozpraszać, nie łapać za wszystko na raz. W konsekwencji bowiem czas może upłynąć Ci na niczym. Może warto odpocząć bardziej efektywnie?

 

Horoskop na piątek, 23 listopada

Bądź dziś ostrożny w podróży, ostrożnie prowadź, nie prowokuj losu lekkomyślnym zachowaniem itp. Także nawiązując kontakty z nieznanymi osobami zachowaj dystans, bo dobre wrażenie nie oznacza jeszcze uczciwości.

 

Horoskop na czwartek, 22 listopada

Nie próbuj dziś niczego zmieniać, nie ufaj okazjom. Lepiej zostać na razie przy starych układach zawodowych. Dają gwarancję stabilności i pewności. Impulsywne reakcje mogą przynieść problemy.

 

Horoskop na środę, 21 listopada

Masz dziś dobry dzień na kontakt z ludźmi albo na poszerzającą horyzonty lekturę, film, nastrojową muzykę. Sprawy codzienne i przyziemne nie zdołają Cię dziś całkowicie usatysfakcjonować.

 

Horoskop na wtorek, 20 listopada

Nie usztywniaj się wobec kogoś, kto chce nawiązać z Tobą bliższą znajomość. Nawet jeśli wydaje Ci się, że nie odbieracie na tych samych falach, pierwsze wrażenie może mylić. Ogranicz jednak wydatki.

 

 

Horoskop na poniedziałek, 19 listopada

W grę wchodzą niespodzianki, ale choć z reguły za nimi nie przepadasz, zachowaj otwartość i pozytywne nastawienie. To dzięki nim życie nie jest nudne i pisze ciekawe scenariusze.

Horoskop na niedzielę, 18 listopada

Planety nie obdarzą Cię dziś przesadnie wielką energią, więc jakkolwiek sprawy finansowe nie będą się układały źle, pozostań przy skromnym apetycie. Z bardzo ambitnych planów na razie niewiele wyjdzie. Bądź cierpliwy.

 

Horoskop na sobotę, 17 listopada

 

Księżyc w sektorze partnerskim zapowiada udane kontakty z otoczeniem. Warto spotkać się dziś z tymi, którzy należą do kręgu bliskich Ci osób. Warto też coś wyjaśnić, wyjawić swoje prawdziwe uczucia i myśli. Łatwiej zawierać będziesz także znajomości. 

 

Horoskop na piątek, 16 listopada

Popołudniowy wpływ planet sprzyja dobrym kontaktom z otoczeniem. Niestety po wieczorem, gdy Księżyc utworzy kwadraturę z Uranem, unikaj podejmowania ważnych decyzji. Twoja ocena sytuacji nie jest wystarczająco dobra.

 

Horoskop na czwartek, 15 listopada 

Twoja energia koncentruje się dziś przede wszystkim na obowiązkach. Jeśli jesteś artystą, masz zagwarantowany przypływ weny. Warto także zastanowić się, czy dobrze czujesz się w swoim miejscu pracy. Być może warto inaczej urządzić gabinet, poradzić się specjalisty feng shui itp.

 

Horoskop na środę, 14 listopada

 

Wpływ planet może uczynić Cię dziś nieco chwiejnym emocjonalnie. Unikaj nieprzemyślanych działań, niepotrzebnej brawury itp. Przedpołudnie zapowiada się stabilniej, sprzyja kontaktom osobistym i zawodowym.

 

Horoskop na wtorek, 13 listopada

Teoretycznie dobry dzień ale nie przesadzaj z entuzjazmem bo są sprawy, które czekają na rozwiązanie. Choć kłopotliwe sytuacje nie zmienią się z dnia na dzień, wpadniesz w końcu na pomysł, jak to zrobić.

 

 Horoskop na poniedziałek, 12 listopada

Jeśli nosisz się z np. zamiarem zawarcia transakcji ( faworyzowane jest nabywanie nieruchomości ) ulokowania gotówki, skoncentruj się na tym. Masz doskonały dzień na załatwienie konkretów i podpisanie dokumentów.

 

Horoskop na niedzielę, 11 listopada 

 

Na pierwszym planie sprawy rodzinne. Księżyc znajduje się w sektorze spraw domowych, więc Twoje zaangażowanie będzie dziś bardzo naturalne. Kontakty z bliskimi sprawią Ci dużą przyjemność.

 

Horoskop na sobotę, 10 listopada

Szczególnie jeśli jesteś Rakiem z pierwszej dekady znaku staraj się unikać niepotrzebnych zadrażnień, pamiętając, że wiele osób może dziś reagować nerwowo. Łatwo o nieporozumienia i konfliktom. Z niczym nowym i ważnym nie startuj!

 

Horoskop na piątek,9 listopada

 

Spróbuj bardziej intuicyjne spojrzeć na swoje życie i towarzyszące mu problemy. To szansa, aby wznieść się ponad przyziemne traktowanie spraw. Możesz odbyć owocną rozmowę z osobą posiadającą wgląd – psychologiem, astrologiem itp.

 

Horoskop na czwartek,8 listopada

To nie będzie całkiem ulgowy dzień tym bardziej, że nawet jeśli zamieszanie nie będzie dotyczyć Cię bezpośrednio, zazwyczaj chłoniesz nastroje z otoczenia niczym gąbka. Staraj się więc zachować obiektywizm w myśleniu.

 

Horoskop na środę,7 listopada

Księżyc sprawi, że dzień upłynie Ci pod znakiem codziennych spraw, a Twoje zainteresowania skupią się głównie wokół kwestii materialnych. To także dobry moment na zajęcia intelektualne czytanie prasy, korespondencję, dyskusje i narady.

 

Horoskop na wtorek,6 listopada

Masz przed sobą korzystny dzień. Zaangażuj się dziś w sprawy finansowe, co prawda wygląda na to, że wydawanie wyda Ci się ciekawsze od gromadzenia. Możesz zaplanować wydatki, zrobić komuś prezent.

 

Horoskop na poniedziałek, 5 listopada

Księżyc jeszcze w Twoim znaku, więc żyć będziesz na piątym biegu, w grę wchodzi sukces w załatwianiu ważnych spraw, również natury osobistej. Masz mnóstwo energii, jesteś zdolny do dokonywania właściwych wyborów.

 

Horoskop na niedzielę, 4 listopada

 

Księżyc znajduje się w Twoim znaku, więc będziesz dziś energiczny i w pozytywnym tego słowa znaczeniu emocjonalny. Życie towarzyskie dostarczy okazji do nawiązania nowych znajomości, więc nie siedź w domu. Niewykluczone nowe znajomości.

 

Horoskop na sobotę, 3 listopada

 

Wydaje Ci się, że Twoje życie jest jak łódka miotana wiatrem? Więc nie pozwól na to, uchwyć mocno ster. Nie obędzie się bez konieczności pogodzenia się z czymś, ale pora przejrzeć na oczy! Szczególnie jeśli jesteś z Rakiem pierwszej dekady znaku.

 

Horoskop na piątek, 2 listopada

 

To koniec Twojego indywidualnego cyklu księżycowego, więc nie wymagaj od siebie zbyt wiele i oszczędzaj energię. Staraj się za to obiektywnie ocenić, co w Twoim życiu wymaga poprawy, bo wkrótce będzie okazja do poczynienia konstruktywnych zmian.

Horoskop na czwartek, 1 listopada

Dzisiejszy dzień wyjątkowo sprzyjać będzie refleksji. Księżyc pod horyzontem Twego horoskopu przyniesie Ci nastrój sprzyjający podsumowaniom i bardziej filozoficzne spojrzenie na życie. Wykorzystaj to najlepiej, jak potrafisz.

 

 

Horoskop na środę, 31 października

Warto nastawić się dziś na harmonijne współdziałanie z otoczeniem. Pobyt Księżyca do popołudnia w sektorze przyjaźni pozwoli Ci zachowywać się w stosunku do ludzi swobodniej i bardziej przyjacielsko. Łatwiej będzie przełamać lody lub też uczynić atmosferę mniej formalną.

 

Horoskop na wtorek, 30 października

Dobry moment na załatwienie kilku spraw, przedyskutowanie jakiejś ważnej dla Ciebie kwestii z osobami, które cenisz za trafność osądu. Możesz także zabrać się za wykonanie pracy wymagającej bystrości, inteligencji, umiejętności szybkiego kojarzenia.

 

 Horoskop na poniedziałek, 29 października

Skup się teraz raczej na tym, czego nie da się kupić za pieniądze. Miłość, przyjaźń mogą uczynić twoje życie piękniejszym i szczęśliwszym. Niestety, istnieje ryzyko, że będziesz kierować się pozorami. Aha, odradzam zakupy, chyba, że masz platynową kartę w portfelu.

Horoskop na niedzielę, 28 października

 

Możesz dziś dostać okazję wyjaśnienia jakiejś zawiłej sytuacji, bądź jednak gotowy przyjąć nawet te aspekty, z którymi trudno Ci się pogodzić. Unikanie drażliwych tematów prowadzi donikąd.

 

 

 Horoskop na sobotę, 27 października

 

Księżyc w sektorze prestiżu pobudza ambicję, lecz marzenia o błyskotliwych sukcesach przełóż na inny dzień, bo dziś łatwiej stracić niż zyskać. Temperatura uczuć będzie się wahać. Unikaj sytuacji konfliktowych, ponieważ trudno będzie osiągnąć kompromis.

Horoskop na piątek, 26 października

Układ planet sprzyja spontanicznemu komunikowaniu się z ludźmi. Warto dziś omówić otwarcie najrozmaitsze kwestie od drobnych po całkiem poważne. Możesz także wybrać się w podróż. To również dobry dzień na wszelkie formy korespondencji.

 

Horoskop na czwartek, 25 października

Będziesz dziś poszukiwać towarzystwa innych osób, aby poczuć się bezpiecznie i uzyskać akceptację. Staraj się jednak nie tracić swojej osobowości. Nie rób niczego tylko dlatego, że oczekują tego inni. Święty spokój? Tak, ale nie za wszelką cenę.

 

Horoskop na środę, 24 października

Dzień pod znakiem pozytywnych emocji, więc wykorzystaj je, aby coś naprawić, wyjaśnić. W grę wchodzą także nowe znajomości. Warto zrobić coś dobrego. Okazać komuś pomoc, wsparcie, przygarnąć bezdomne zwierzątko.

 

Horoskop na wtorek, 23 października

 

Na pierwszym planie sprawy zawodowe, materialne. Z wrodzonym sobie taktem przeprowadzisz jakąś delikatną rozmowę i uda się wreszcie coś wyjaśnić. W sprawach, które nie zależą wyłącznie od Ciebie, posługuj się intuicją.

 

Horoskop na poniedziałek, 22 października

Po dzisiejszym dniu nie spodziewaj się zbyt wiele. Upłynie Ci on w większości na prozaicznych zajęciach. Księżyc w znaku Wodnika skieruje Twoją uwagę przede wszystkim na sprawy domowe i rodzinne. Może trzeba będzie zabrać się za jakieś prace domowe, zrobić większe zakupy?

 

Horoskop na niedzielę, 21 października

 

Księżyc znajduje się teraz w partnerskim sektorze horoskopu, zapragniesz więc kontaktu z ludźmi. Nie traktuj ich powierzchownie, to okazja by czegoś się nauczyć. Wieczorem dobra aura dla spraw rodzinnych

 

Horoskop na sobotę, 20 października

 

Księżyc w sektorze partnerskim zapowiada zaangażowanie w relacje z bliskimi Ci osobami. Warto rozmawiać, planować, rozwiązywać sporne sprawy. Wieczorem dobry moment na spotkanie rodzinne.

 

Horoskop na piątek, 19 października

 

Powodzenie zależeć będzie od bystrości Twego spojrzenia i talentów dyplomatycznych. Oddziel więc jak najszybciej sprawy najważniejsze od tych, które mają drugorzędne znaczenie. W sercowych i towarzyskich sprawach zielone światło.

 

Horoskop na czwartek, 18 października

 

To dzień przelotnej stagnacji. Nie przejmuj się, jeśli  trudno będzie cokolwiek skutecznie załatwić. W stosunku do osób, które poznasz właśnie dziś, bądź taktowny i przyjazny, ale zachowaj mały dystans i poczekaj na rozwój sytuacji.

 

 

Horoskop na środę, 17 października

 

Sporo inwencji. Mogą wpaść ci do głowy niezłe pomysły. Czas na spotkania zawodowe, bieżące decyzje finansowe i zawodowe. Warto rozmawiać teraz o wszystkim, szczególnie jeśli są jakieś konkretne sprawy do omówienia

 

Horoskop na wtorek, 16 października

 

Dziś poczujesz się bardziej swobodnie w towarzystwie. Księżyc w sektorze kreatywności i miłości dodaje Ci lekkości bytu. Spotykaj się z ludźmi ponieważ masz w sobie szczególny urok, który ułatwia osobiste załatwianie delikatnych spraw, zdawanie egzaminów itp. Wykorzystaj to.

 

Horoskop na poniedziałek, 15 października

 

Skieruj całą energię na osiągnięcie konkretnego celu. Łatwo przyjdzie Ci wyrażanie życzeń i pragnień, zwracanie na siebie uwagi otoczenia, kontakty zawodowe i osobiste będą bardzo udane. Możesz dziś  odnieść sukces finansowy.

Horoskop na niedzielę, 14 października

 

Dobrze się dziś zastanów, zanim sięgniesz do portfela, bo zakupy mogą okazać się chybione. Perfumy szybko Ci się znudzą, a ubrania, po przyniesieniu do domu wydadzą ci się… pretensjonalne i nie w twoim stylu. Rób sobie dziś inne przyjemności, przede wszystkim mniej kosztowne.

 

 

Horoskop na sobotę, 13 października

Spokojna aura dzisiejszego dnia sprzyjać będzie załatwieniu ważniejszych spraw, pomoże Ci w podejmowaniu decyzji. To dobry dzień na domowe porządki, kontakty z otoczeniem. Możesz dziś liczyć na swoich przyjaciół lub Ty będziesz im potrzebna.

 

Horoskop na piątek, 12 października

 

Położenie Księżyca w sektorze komunikacji wpłynie korzystnie na Twoje szare komórki, szczególnie jeśli jesteś osobą z pierwszej dekady. To dobry dzień na rozgryzanie jakichś problemów, ale także na udane piątkowe rozrywki.

 

Horoskop na czwartek, 11 października

 

Księżyc w sektorze finansowym. Nie unikniesz dziś zakupów, zapewne okaże się, że o czymś potrzebnym zapomniałeś. Kupując coś, przy okazji, zastanów się jakie emocje i uczucia towarzysza tym sytuacjom.

 

Horoskop na środę, 10 października

 

Odczujesz wsparcie ze strony planet w kwestiach formalnych i urzędowych. Zakończ jakieś uciążliwe sprawy, bądź wytrwały i konsekwentny. Twoje wysiłki nie pójdą na marne. Warto także zająć się zdrowiem, zrobić badania, pójść na wizytę kontrolną.

 

 

 

Horoskop na wtorek, 9 października

To może być dzień realizacji niespełnionych wcześniej zamierzeń. Doczekasz się korzystnego rozwiązania sytuacji, która wzbudzała obawy, dasz sobie radę z trudną sprawą, a może korci Cię żeby przeskoczyć jakąś wyżej ustawioną poprzeczkę?

 

Horoskop na poniedziałek, 8 października

 

Księżyc w Twoim znaku nadaje Twoim planom energię. Jeśli zachowasz elastyczność, może ci się udać coś ważnego – na przykład inwestycja finansowa, ale… reaguj na okoliczności, nie upieraj się.

 

Horoskop na niedzielę, 7 października

 

Dla Raków znaku ostrzeżenie przed impulsywnym zachowaniem. Nie kreśl planów z przesadnym rozmachem, waż słowa i strzeż się gaf, bo potrafią zniweczyć plany. Niestety, ludzie, z którymi będziesz mieć do czynienia, mogą okazać się irytujący.

 

Horoskop na sobotę, 6 października

 

To dzień słabnięcia twojej energii, więc nie warto dokładać sobie obowiązków. Najpierw przemyśl  swoje plany, zastanów się, co naprawdę musisz zrobić a co można odłożyć na inny dzień. Pora na drobne zmiany.

 

Horoskop na piątek, 5 października

Księżyc w znaku Bliźniąt zamyka Twój miesięczny cykl aktywności, wobec czego nastaw się na refleksję i podsumowania. Dobrze się składa, że to już koniec tygodnia. Ogranicz dziś nieco aktywność, ponieważ bardzo wskazana jest regeneracja sił.

 

 

Horoskop na czwartek, 4 października

Będziesz dziś w nastroju przyjacielskim, niewykluczone też, że twoja empatia i chęć pomocy się przydadzą. Możesz wyświadczyć komuś przysługę, zaangażować się w ważną dla kogoś sprawę. Warto także spotkać się z osobami, które dają tobie miłe poczucie, że nie jesteś sam.

 

Horoskop na środę, 3 października

Będziesz miał dziś dobry kontakt z otoczeniem, szczególnie z przyjaciółmi. Dlatego warto się spotkać, coś omówić lub po prostu spędzić ze sobą trochę czasu. Między tobą a kimś interesującym może mocniej zaiskrzyć. Być może relacja do tej pory czysto przyjacielska nabierze nowego znaczenia.

 

 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze