1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Horoskop codzienny dla lwa na 2012 rok

Horoskop codzienny dla lwa na 2012 rok

123rf.com
Co dobrego Cię dziś czeka? Czego i kogo lepiej unikać? Codzienny horoskop przygotowuje AstroCoach Anna.

Horoskop na poniedziałek, 31 grudnia

Księżyc  sprawia, że masz szansę spędzić interesujący dzień. Szykują się niespodzianki i zwroty akcji, najczęściej jednak przyjemne. Jeśli ktoś roztoczy przed tobą barwną wizję wspólnej przyszłości nie traktuj tego z wrodzoną sobie podejrzliwością. Nawet jeśli ją trochę podkolorował… to co z tego? 

Horoskop na niedzielę, 30 grudnia

Możliwe są konflikty. Zwolnij tempo i nie ignoruj głosu rozsądku, szczególnie jeśli nakazuje ci on ostrożność. To nie jest pora na zwariowane pomysły, ryzyko. Ostrożnie prowadź samochód.

Horoskop na sobotę, 29 grudnia

Korzystaj z weekendu ale znajdź czas na załatwienie spraw, w których liczą się dobre kontakty z ludźmi. Warto umawiać się na spotkania z przyjaciółmi i znajomymi. W osobistych sprawach sprzyjająca aura.

Horoskop na piątek, 28 grudnia

Problemy grożą dziś Lwom upartym, zapominalskim, spóźnialskim, zaczynającym mnóstwo spraw, by nie ukończyć żadnej. Jeśli jednak nie przyznajesz się do żadnej z powyższych cech, nie będzie tak źle.skrzydeł.

Horoskop na czwartek, 27 grudnia

Warto nastawić się dziś na harmonijne współdziałanie z otoczeniem. Pobyt Księżyca w sektorze przyjaźni pozwoli ci zachowywać się w stosunku do ludzi swobodniej i bardziej przyjacielsko. Łatwiej będzie przełamać lody lub też uczynić atmosferę mniej formalną.

Horoskop na środę, 26 grudnia

Zaplanuj ten dzień tak aby sprawił satysfakcję tobie i innym. Nie przepadasz za siedzeniem przy stole? Znajdź coś co cię rozrusza, inaczej bowiem zaczniesz być bardzo rozleniwiony. W planach uwzględnij aktywny wypoczynek.

Horoskop na wtorek, 25 grudnia

Księżyc w sektorze kreatywności obudzi w tobie ogromną uczuciowość i sprawi też, że  będziesz miał doskonały kontakt z bliskimi. Dopisze ci poczucie humoru. Zabawne anegdoty, wspomnienia z dawnych lat ubarwią rodzinne spotkanie.

Horoskop na poniedziałek, 24 grudnia

Szykując wigilijne przyjęcie nie bierz wszystkiego na swoje barki. Grozi ci uczucie znużenia wywołane przez pozycję Księżyca w Medium Celli. Może ci się wydawać, że z niczym nie zdążysz. Wbrew twoim przypuszczeniom wieczór uda się znakomicie.

Horoskop na niedzielę, 23 grudnia

Księżyc sprawi, że na pierwszym planie znajdą się dziś plany domowe, materialne, związane ze zbliżającymi się świętami. Twój nastrój będzie dziś niezły a kontakty z otoczeniem sympatyczne.

Horoskop na sobotę, 22 grudnia

Księżyc w sektorze rozwoju osobistego obdarza cię bystrym intelektem i wyważonym stosunkiem do rzeczywistości. Dla osób z początku znaku towarzyskie atrakcje i okazje do spotkań.

Horoskop na piątek, 21 grudnia

Dobry nastrój połączony z właściwym podejściem do tematu sprzyja rozmowom z szefem, rodzicami, partnerem. Najlepsze efekty przyniesie połączenie intuicji i wyobraźni z rozsądkiem i doświadczeniem.

Horoskop na czwartek, 20 grudnia

Odczujesz pozytywny wpływ Księżyca, Urana i Wenus. Warto mieć dziś kontakt z ludźmi ponieważ będziesz się czuł dobrze i swobodnie pomiędzy nimi. Dobry dzień na pracę twórczą, miłość, rozrywki.

Horoskop na środę, 19 grudnia

Wpływ planet na twoje sprawy jest dziś umiarkowany,  będziesz miał niewiele energii. Wieczorem warto zregenerować siły. Spotkaj się z osobami, w których towarzystwie czujesz się w pełni akceptowany.

Horoskop na wtorek, 18 grudnia

Planetarne wpływy są względem ciebie neutralne jednakże możesz doświadczyć ich skutków przez osoby trzecie. Niewykluczone, że ktoś będzie potrzebował twojej pomocy lub porady.  

Horoskop na poniedziałek, 17 grudnia

To może być niezły dzień korzystny na spotkania i realizację planów. Dopóki dasz wolną przestrzeń swoim rozmówcom dopóty macie szanse na konstruktywne rozwiązanie problemów. 

Horoskop na niedzielę, 16 grudnia

 Księżyc znajduje się teraz w partnerskim sektorze horoskopu, zapragniesz więc kontaktu z ludźmi. Nie traktuj ich powierzchownie, to okazja by czegoś się nauczyć. Wieczorem dobra aura dla spraw rodzinnych.

Horoskop na sobotę, 15 grudnia

Dzisiaj na pierwszym planie codzienne obowiązki. Nie oczekuj jednak, że podbijesz świat. Zajmij się stanem finansów, nauką, bieżącymi sprawami. Dobry dzień na uzyskanie porady lekarskiej. 

Horoskop na piątek, 14 grudnia

Zapowiada się dynamiczny dzień, w którym możesz mieć pole do popisu. Nie patrz jednak na wszystko przez pryzmat ambicji. Rozwijaj się na różnych polach. Warto też zdobić coś dobrego dla swojej kondycji i samopoczucia a także wdrożyć zasady związane ze zdrowszym trybem życia.

Horoskop na czwartek, 13 grudnia

To może być bardzo przyjemny dzień ponieważ Księżyc znajduje się w sektorze kreatywności i rozrywek. Nie planuj więc, że posprzątasz lub nadrobisz  zaległości w pracy bo będziesz miał poczucie, że coś atrakcyjnego cię omija….

Horoskop na środę, 12 grudnia

Księżyc w sektorze kreatywności. Zielone światło pali się dla spraw międzyludzkich, relacji, twórczości. Dzięki temu rosną szanse na korzystne załatwienie jakiejś sprawy. Ludzie okażą się pomocni.

Horoskop na wtorek, 11 grudnia

Nie będziesz dziś w szczytowej formie. Najlepiej zrobisz jeśli poszukasz poczucia bezpieczeństwa we własnym wnętrzu i otoczeniu ludzi, których lubisz. Zweryfikuj swoje plany czy są prawdziwie zgodne z twoimi wewnętrznymi potrzebami.

Horoskop na poniedziałek, 10 grudnia

Niewykluczone drobne spiętrzenie obowiązków, ale rozsądne planowanie załatwi sprawę. Unikaj jednak nazbyt skomplikowanych emocjonalnie sytuacji i staraj się zachować niezbędny dystans.

Horoskop na niedzielę, 9 grudnia

Będziesz dziś w nastroju do kontaktów i wymiany myśli. Stawiaj na intuicję nawet jeśli nie masz takiego zwyczaju. Warto wyjść z domu, spotkać się z kimś, dostarczyć sobie bodźców umysłowych.

Horoskop na sobotę, 8 grudnia

Dla ciebie to dobry dzień na kontaktowanie się z otoczeniem w każdej dostępnej formie. Możesz wybrać się do kogoś z wizytą, prowadzić korespondencję, uczestniczyć w towarzyskim spotkaniu. Przydałoby się też trochę aktywności fizycznej.

Horoskop na piątek, 7 grudnia

Zajmą cię sprawy codzienne a głównie materialne. Dobry dzień na dokonanie drobnych transakcji kupna lub sprzedaży lub załatwienia jakichś urzędowych formalności. Może cię skusić coś ładnego – ciuchy, przedmioty dekoracyjne itp.

Horoskop na czwartek, 6 grudnia

Nie jesteś teraz najlepszym psychologiem, łatwo cię na coś namówić apelując do twojej wielkoduszności. Dlatego nie daj się dziś wziąć na lep pochlebstw. W sprawach sercowych też zaczekaj na drugie wejrzenie.

Horoskop na środę, 5 grudnia

Powinien to być interesujący dzień. W sytuacjach pozornie skomplikowanych możesz zdobyć nowe doświadczenia. Uważaj natomiast robiąc zakupy. Możesz kupić coś kosztownego i zupełnie niepotrzebnego.

Horoskop na wtorek, 4 grudnia

Księżyc w twoim znaku więc odczujesz poprawę nastroju i przypływ energii. Życie dostarczy okazji do aktywnego działania, to początek nowego cyklu lunarnego. Wykaż inicjatywę. Niewykluczone nowe znajomości.

Horoskop na poniedziałek, 3 grudnia

Księżyc w twoim znaku! Warto wyznaczyć sobie cel podróży, przestudiować „mapę”.  Pamiętaj jednak, że subiektywizm, który prezentujesz teraz, nie powinien oznaczać niemądrego buntu. Działaj w swoim dobrze pojętym interesie.

Horoskop na niedzielę, 2 grudnia

Pobyt Księżyca do znaku Raka  jest momentem zamknięcia cyklu emocjonalnego. Dlatego warto odciąć się dziś od tych spraw, z którymi nie chcesz mieć więcej do czynienia. Zrób mały. Życiowy „remanent”.

Horoskop na sobotę, 1 grudnia

Kończysz swój miesięczny cykl indywidualny więc jak zwykle w tej fazie poświęć więcej czasu na refleksję i podsumowania. Zanim rozpoczniesz nowe plany oceń rezultaty dotychczasowych działań. Pomyśl co chcesz zmienić lub poprawić. 

Horoskop na piątek, 30 listopada

Zbierasz teraz siły, ponieważ Księżyc pod horyzontem wyznacza etap zamykania spraw minionych, ale dzień powinien upłynąć przyjemnie. Warto przeprowadzić jakąś odkładaną rozmowę, coś rozwikłać, wyjaśnić.

Horoskop na czwartek, 29 listopada

Dziś nie powinno ci zabraknąć ani energii ani dobrego nastroju możesz nawet porozumieć się z kimś w spornych kwestiach. Łatwiej będzie ustalić coś ze wspólnikiem lub rodziną. To także dobry dzień na miłość.

Horoskop na środę, 28 listopada

Apetyt rośnie w miarę jedzenia… więc nie przesadzaj. Ambicje będą mocno popychać cię w górę, szczególnie materialne. Zweryfikuj swój stosunek do kariery, majątku, prestiżu… Może warto wrzucić na luz?

Horoskop na wtorek, 27 listopada

Unikniesz trudniejszych sytuacji jeśli darujesz sobie dziś załatwianie skomplikowanych spraw, wymagających współdziałania lub uśmiechu losu. W stosunku do otoczenia zachowaj życzliwą rezerwę. Nie wychylaj się z ocenami ani na plus ani na minus.

 

Horoskop na poniedziałek, 26 listopada

Dobry dzień jeśli o to zadbasz. Unikaj roztargnienia, staraj się nie rozpraszać, nie łapać za wszystko na raz. Nie zajmuj się też arbitralnie cudzymi sprawami, jeśli nie chcesz zostać posądzony o obcesowość.

Horoskop na niedzielę, 25 listopada

Możesz odczuwać huśtawki nastroju. Najlepsza metoda to odpoczynek, zajęcia jogi lub spacer po otwartej przestrzeni. Nie próbuj dziś niczego rozwiązywać, wyjaśniać. Poczekaj aż Twoje myśli i emocje osiądą na stabilniejszym gruncie.

 

Horoskop na sobotę, 24 listopada

Możesz dziś wywrzeć dobre wrażenie – zarówno w układach zawodowych jak i towarzyskich. Dopisze energia i samopoczucie. Masz dobry dzień na wszelkiego typu kontakty z otoczeniem.

 

 

Horoskop na piątek, 23 listopada

Nie jest to dzień, w którym można beztrosko iść przed siebie. Wstrzymaj się z większością ważnych przedsięwzięć, unikaj sytuacji, w których możesz narazić się na ryzyko, pamiętaj, że nawet z pozoru korzystne okoliczności mogą wprowadzać w błąd.

 

Horoskop na czwartek, 22 listopada

Szykuje się spiętrzenie obowiązków, niektóre sprawy okażą się bardziej skomplikowane niż wyglądało. Unikaj ryzyka finansowego, planuj wydatki rozsądnie, pozwoli Ci to uniknąć na poważniejszych kłopotów.

 

 

Horoskop na środę, 21 listopada

Niewykluczone są wahania nastroju. Możesz być nieco zaniepokojony panującą wokół Ciebie niejasną sytuacją lub sprawami kogoś bliskiego. Staraj się nie ulegać wpływom, dystansuj się od wydarzeń nie dotyczących Cię osobiście.

 

 

Horoskop na wtorek, 20 listopada

Masz w perspektywie udany dzień. Różne szczęśliwe zbiegi okoliczności pomogą Ci osiągnąć sukces towarzyski lub materialny, może też planety skierują w Twoją stronę osobę, o której marzysz. Wtedy jednak kolejny ruch należy do Ciebie!

 

Horoskop na poniedziałek, 19 listopada

Księżyc w sektorze partnerskim zapowiada zaangażowanie w relacje z bliskimi Ci osobami. Warto rozmawiać, planować, rozwiązywać sporne sprawy. Wieczorem dobry moment na spotkanie.

 

Horoskop na niedzielę, 18 listopada

Planetarna aura sprzyja rozmowom poważnym rozmowom, planom, decyzjom itp. Wieczorem nieco mniej harmonijne. Lepiej stawić czoła problemom - nie rób uników, bo nie warto.

 

Horoskop na sobotę, 17 listopada

Możesz odczuwać totalne lenistwo, ale potrzebujesz dziś więcej swobody i otwartej przestrzeni. Zostaw za sobą na moment codzienne sprawy. Oderwij się od problemów, słuchając dobrej muzyki, oglądając film, spotykając się z przyjaciółmi.

 

Horoskop na piątek, 16 listopada

Po energicznym poranku pozostała część dnia upłynie Ci w leniwym tempie, więc sprawy wymagające większej energii zaplanuj przed południem. Okażesz się wtedy bardziej błyskotliwy i dopisze Ci refleks. Dobry czas na podróż.

 

Horoskop na czwartek, 15 listopada

 

Będziesz dziś w dobrym nastroju, planety podkreślą dziś Twój urok i naturalną lekkość bytu. Możesz załatwić dzięki temu ważną sprawę, robiąc dobre wrażenie, zyskując sympatię. Dobry dzień na zakup ubrań, perfum, zmianę fryzury, makijażu itp.

 

Horoskop na środę, 14 listopada

Wystrzegaj się naiwności, szczególnie w kwestiach finansowych, ponieważ Twoja ocena faktów może być nieprawidłowa. Nie zaciągaj kredytu, a także nie pożyczaj nikomu pieniędzy bez odpowiedniego zabezpieczenia. No i… nie szastaj forsą!

 

 

Horoskop na wtorek, 13 listopada 

Dla Ciebie może być to nieco trudniejszy dzień, szczególnie wieczorem, ponieważ silniejsze staną się emocjonalne wzorce z Twojej przeszłości, nie zawsze adekwatne do tego, kim jesteś teraz. Dlatego staraj się nie reagować dziecinnie, np. obrażaniem się na kogoś. Lepiej przeanalizować sytuację i znaleźć prawdziwe rozwiązanie.

 

  Horoskop na poniedziałek, 12 listopada

Możesz czuć się nieco pozbawiony energii, więc nie planuj niczego, co wymaga świetnej formy. Uwaga, możesz popełnić jakiś błąd, więc licz dokładnie pieniądze, nie kupuj „kota w worku”, nie podejmuj ważnych decyzji itp. Wieczorem poprawa formy.

 

Horoskop na niedzielę, 11 listopada

 

Aktywność połączona z optymistycznym nastrojem gwarantuje dobry dzień i miłą atmosferę. Księżyc w obszarze komunikacji uczynią Cię bardziej rozmownym. Dobry dzień na spotkanie z kimś dawno nie widzianym.

 

Horoskop na sobotę, 10 listopada

Z pewnością uda Ci się wyminąć problemy, ale niczego bardzo ważnego na dziś nie planuj, bo wpływy planet nie pomagają dziś ambitnym przedsięwzięciom. Skup się na bieżących sprawach. Dzień nie sprzyja łatwej współpracy.

 

 

Horoskop na piątek,9 listopada

 

Faworyzowane są dziś wszelkie formy komunikacji z otoczeniem, szczególnie jeśli chciałabyś porozumiewać się na bardziej intuicyjnym poziomie. To dobry moment na kontakt z psychologiem a także na twórczość literacką, poetycką, jeśli masz po temu inklinacje.

 

Horoskop na czwartek,8 listopada

Problemy urzędowe lub finansowe powinieneś załatwić jak najprędzej. Jeśli podpisujesz umowę ( np.. z bankiem ), koniecznie przeczytaj to, co napisano drobnym drukiem!!! Uważaj także na ewentualne mandaty, kary itp.

 

Horoskop na środę,7 listopada

Księżyc w Twoim znaku obdarza Cię energią. Dobry dzień na dyskusje, podpisywanie umów, egzaminy, służbowe spotkania i podejmowanie decyzji. Będziesz bystra, zdecydowana. Możesz dziś łatwo osiągnąć swoje cele.

Horoskop na wtorek,6 listopada

Księżyc w Twoim znaku zapowiada witalność i większą intensywność emocjonalną. Będziesz dziś przyciągać ludzi. Dobry moment, aby podzielić się swoimi myślami i nastrojami. Ważne spotkanie wypadnie świetnie.

 

Horoskop na poniedziałek, 5 listopada

 

Poziom twojej energii nie jest dziś zbyt wysoki, to koniec Twojego księżycowego cyklu. Choć w części, warto poświęcić czas na refleksję i ocenę sytuacji. W natłoku codziennych spraw sens życia potrafi się gdzieś zawieruszyć. Pora go odnaleźć.

 

Horoskop na niedzielę, 4 listopada

Poczujesz znużenie, więc słusznie zrobisz, jeśli zwolnisz nieco tempo, tym bardziej, że to nie tylko koniec tygodnia, lecz także Twojego indywidualnego cyklu lunarnego. Pora na podsumowanie wydarzeń ostatnich 30 dni. Zdobądź się na obiektywizm.

 

 

Horoskop na sobotę, 3 listopada

Ze wszystkim dasz sobie radę pod warunkiem, że Twoje zdecydowanie nie zamieni się w  upór. Jeśli sprawy utkną w miejscu, nie stosuj rozwiązań siłowych, musisz znaleźć sposób na pokonanie przeszkody. Nie oczekuj dziś zbyt wiele.

 

 

Horoskop na piątek, 2 listopada

 

Księżyc w sektorze przyjacielskim skłoni Cię do intensywniejszych kontaktów z bliskimi osobami. Jakkolwiek rano nie wykluczone są zmienne nastroje, dalsza część dnia powinna upłynąć Ci spokojnie i sympatycznie.

Horoskop na czwartek, 1 listopada

Spotkania rodzinne przyniosą Ci sporo wzruszeń. Uran i Wenus silnie działają dziś na Twoje uczucia, może więc, choć dzień wydaję się nostalgiczny, na plan pierwszy wysunie się miłość.

 

Horoskop na środę, 31 października

Na pierwszym planie pozostawać będą dziś sprawy związane z Twoją karierą, prestiżem, ale także subiektywnym pojęciem sukcesu. Możesz okazać się wrażliwa na tym punkcie. Warto więc zastanowić się nad  mechanizmem. Czy działa na Twoją korzyść?

 

Horoskop na wtorek, 30 października

Pochłoną Cię dziś sprawy związane z Twoją karierą, a sukcesy staną się sprawą bardzo ważną. Staraj się tylko nie rozpraszać, bo efekty nie będą takie, jakie powinny. Poza tym warto bardziej świadomie określić priorytety. Nie kieruj się dziś cudzymi opiniami.

 

Horoskop na poniedziałek, 29 października

Nie startuj z niczym o dużym ciężarze gatunkowym. Spędź dzień spokojnie. Zajmij się bieżącymi sprawami, nie decydując o niczym, co wiąże się z ryzykiem. Unikaj finansowych ekstrawagancji.

 

Horoskop na niedzielę, 28 października

Wiele energii skieruje się dziś do Twojego sektora prestiżu. Możesz dziś kupić samochód. Niewykluczona także naprawa jakiegoś sprzętu, która okaże się konieczna i kosztowna.

 

Horoskop na sobotę, 27 października

Dobry pomysł przynosi czasem więcej korzyści niż doświadczenie i rutyna, więc staraj się myśleć bardziej kreatywnie. Nie zrażaj się niepowodzeniami. Szukaj towarzystwa, które stymuluje Cię intelektualnie.

 

 

Horoskop na piątek, 26 października

 

Możesz mieć wrażenie, że w Twoich sprawach zapanowała stagnacja. Trudno będzie coś załatwić lub uzyskać wiążące informacje. Nie przyspieszaj biegu spraw, nie decyduj o czymś ważnym, nie mając wystarczająco wiele wiadomości na ten temat.

Horoskop na czwartek, 25 października

Nie otrzymujesz dziś wielkiego wsparcia planet więc nie oczekuj rewelacji. Staraj się jednak zdystansować od spraw codziennych, nawet jeśli część dnia poświęcisz jakiejś pracy. Potrzebujesz kilku godzin kompletnego odpoczynku.

 

Horoskop na środę, 24 października

Obudzi się w Tobie artystyczna dusza. Może wydziergasz na drutach barwny sweter, namalujesz nastrojowy widoczek lub odkryjesz w sobie talent dekoratora wnętrz? Okażesz się dziś także kreatywną osobą w pracy i towarzystwie.

 

Horoskop na wtorek, 23 października

 

Harmonijnie oddziałujący Księżyc w sektorze spraw partnerskich pomoże Ci mieć dobre relacje z ludźmi. Jest to dobry dzień na wszelkiego typu spotkania od czysto zawodowych, biznesowych narad do romantycznych sam na sam.

 

Horoskop na poniedziałek, 22 października

Dzisiejszy dzień niesie ze sobą pewne pułapki, szczególnie przed południem, ponieważ może być dziś trudno się dogadać z ludźmi. W stosunkach z ludźmi zachowaj ostrożność. Ktoś może okazać się nawet nieprzychylny i uparty. Po południu poprawa formy.

 

 

Horoskop na niedzielę, 21 października

 

Część dnia upłynie ci na obowiązkach, warto jednak skorzystać z dobrodziejstwa wolnego dnia i „zresetować umysł”. Zrób coś dla siebie, poddaj się masażowi, idź do sauny lub zafunduj sobie aromatyczną kąpiel.

 

 

Horoskop na sobotę, 20 października

Obejdzie się bez spektakularnych wydarzeń. Zajmą Cię przede wszystkim sprawy domowe i rodzinne, zakupy, złożone bliskim obietnice itp. Wieczorem warto jednak pomyśleć o sobie.

 

Horoskop na piątek, 19 października

 

Jeśli dziś intensywnie pracujesz, możesz pozyskać czyjeś poparcie, zdać jakiś egzamin. Dzięki dobrym kontaktom załatwisz coś ważnego. Szykuje się też ożywienie w sprawach towarzyskich, niewykluczona okazja do podróży.

 

Horoskop na czwartek, 18 października

 

Będziesz dziś szalenie kreatywny! Nie planuj spraw rutynowych, szkoda na nie czasu. Zajmij się pracą koncepcyjną, spotykaj się z ludźmi. Uwaga! Jest szansa, że coś pomoże Ci dziś w nawiązaniu znajomości, z kimś kto Ci się podoba!

 

Horoskop na środę, 17 października

 

Nie zabraknie obowiązków. Jeśli masz przed sobą jakiś egzamin, lepiej pozostań przy podręczniku. Metoda nauki "przez sen" może sprawić, że prześpisz również szansę na dobrą ocenę. W pracy trzymaj się dotychczasowego kursu.

 

Horoskop na wtorek, 16 października

 

Księżyc w sektorze spraw osobistych orientuje Cię na życie wewnętrzne, więc szukaj relaksu i wyciszenia. Jeśli odczuwasz dziś potrzebę wycofania się z życia towarzyskiego, idź za tą potrzebą, ponieważ Twoje siły najlepiej zregeneruje odrobina spokoju i kontakt z naturą.

 

Horoskop na poniedziałek, 15 października

 

Korzystny wpływ Księżyca w sektorze związanym z komunikacją zapowiada okazję do odbycia podróży. Planowane spotkania towarzyskie nie powinny Cię rozczarować. Dobry dzień na zdanie egzaminu, rozmowę kwalifikacyjną, obronę swego punktu widzenia.

 

 

Horoskop na niedzielę, 14 października

 

Jakieś plany, w które włączeni są Twoi przyjaciele, mogą zostać zmienione lub odwołane, mimo wszystko popołudnie i wieczór zapowiadają się przyjemnie. Nowe kontakty jednakże wyglądają na nieco powierzchowne, więc nie oczekuj zbyt wiele.

 

Horoskop na sobotę, 13 października

 

Nie jest to być może klimat, który uwielbiają Lwy, ale nie przesadzaj, ten dzień może mieć także plusy. Skoncentruj się na kwestiach osobistych, domowych. Możesz wybrać się do lekarza, zrobić sobie badania kontrolne, a także uporządkować bieżące sprawy.

 

 

Horoskop na piątek, 12 października

Spore zaangażowanie w sprawy materialne ale wygląda na to, że z dobrym skutkiem. Zakupy będą udane a inwestycje trafione. Dobry dzień na to, aby uporządkować sprawy finansowe, wybrać się na zakupy itp.

Horoskop na czwartek, 11 października

 

Przejście Księżyca przez Twój znaku to początek nowego cyklu emocjonalnego. Wyjdź „do ludzi”, coś zacznij. Nie znajdziesz lepszego momentu, aby wyrazić co czujesz, coś wyjaśnić, ulepszyć, poprawić.

 

Horoskop na środę, 10 października

 

Księżyc w Twoim znaku obdarza cię większą energią, więc skwapliwie wykorzystaj każdą nadarzającą się okazję by dokonać w swoim życiu twórczych zmian. To korzystny dzień na zawieranie nowych kontaktów, zdawanie egzaminów.

 

 

Horoskop na wtorek, 9 października

Księżyc do popołudnia pod horyzontem, więc wykaż się jak największą znajomością siebie. To czas, w którym coś, czego nie jesteś świadoma, może spłatać Ci figla. Zwracaj uwagę na swoje sny, nie odganiaj niewygodnych myśli, nie zagłuszaj głosu intuicji.

Horoskop na poniedziałek, 8 października

 

Koniec Twojego indywidualnego cyklu księżycowego, a więc warto poświęcić energię sprawom wymagającym zamknięcia. Staraj się także odpocząć, Twój organizm wymaga więcej troski.

 

Horoskop na niedzielę, 7 października

 

To czas niższego poziomu Twojej energii, więc nie warto wyrywać się z szeregu. Najpierw zrób korekty w swoich planach, zastanów się, co funkcjonuje dobrze, a co nie najlepiej. Skoncentruj się na sprawach, które chcesz teraz zakończyć.

 

Horoskop na sobotę, 6 października

 

Warto o siebie zadbać, bo osobisty urok i elegancja okażą się przysłowiowym języczkiem u wagi, szczególnie w takich sytuacjach, jak rozmowa z kimś, kto może pomóc  Ci w realizacji planów . Miłość także depcze Ci po piętach. Obejrzyj się!

 

Horoskop na piątek, 5 października

Księżyc w przyjacielskim sektorze horoskopu zapowiada możliwość spędzenia bardzo udanego dnia w towarzystwie sympatycznych osób. Jeśli znajdziesz się w grupie nieznajomych osób, łatwo będziesz nawiązywać dziś nowe kontakty, a niektóre z nich mogą okazać się trwałe.

 

Horoskop na czwartek, 4 października

Plany rodzinne lub zawodowe mogą stać dziś w sprzeczności z tym co chciałbyś robić, gdybyś miał całkowitą swobodę, dlatego możesz poczuć się ograniczany. Staraj się jednak podejść do tego bezstresowo. Unikaj podejmowania ważnych decyzji.

 

Horoskop na środę, 3 października

Księżyc w sektorze kariery i prestiżu. Twoja kreatywność może zostać zauważona i doceniona. Dla niektórych Lwów może to być moment zacieśnienia jakiejś ważnej znajomości, która dobrze rokuje na przyszłość.

 

 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze