1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia

Horoskop codzienny dla panny na 2012 rok

123rf.com
Co dobrego Cię dziś czeka? Czego i kogo lepiej unikać? Codzienny horoskop przygotowuje AstroCoach Anna.

Horoskop na poniedziałek, 31 grudnia

Księżyc pod horyzontem a to oznacza, że słusznie zrobisz decydując się dziś na kompletny relaks. To koniec twojego indywidualnego cyklu. Regeneracja sił wydaje się twoim najważniejszym obowiązkiem.

Horoskop na niedzielę, 30 grudnia

Możesz odczuwać huśtawki nastrojów i niepewność tak jakby ważne sprawy zawisły w próżni. W sercowych sprawach weź na przeczekanie. Desperackie decyzje mogą cię pogrążyć. Zadbaj o zdrowie

Horoskop na sobotę, 29 grudnia

W sprawach osobistych dopisze ci szczęście. Wzrośnie twoja popularność, problemy zostaną pokonane - pomysłowo i skutecznie, a także mogą pojawić się nowe możliwości. Możesz dziś zrobić zakupy, znaleźć jakąś okazję.

Horoskop na piątek, 28 grudnia

Jeśli ogarną cię wątpliwości, czy twój plan jest słuszny, trzymaj się go i nie rezygnuj. Wkrótce odetchniesz z ulgą.  Księżyc sprzyjać będzie rozmowom zawodowym, kwestiom finansowym.

Horoskop na czwartek, 27 grudnia

Nawet jeśli nie pracujesz pierwszym planie pozostawać będą dziś sprawy związane z twoją karierą, prestiżem ale także subiektywnym pojęciem sukcesu. Możesz okazać się wrażliwa na tym punkcie. Warto więc zastanowić się nad  mechanizmem. Czy działa na twoją korzyść?

Horoskop na środę, 26 grudnia

Ostatni dzień świąt potraktuj wypoczynkowo. Nabierzesz ochoty na spotkania. Nie zapominaj też o aktywności. Szybki spacer pozwoli ci spalić parę kalorii i sprawi, że poczujesz się lżejsza.

 

Horoskop na wtorek, 25 grudnia

Ten dzień spędzisz, najpewniej, zaspakajając oczekiwania swojej rodziny. Jeśli sam miałabyś decydować wolałbyś pójść na daleki spacer, pozastanawiać się nad tym i owym, popatrzeć na migające na choince światełka. Plany rodzinne okażą się jednak najważniejsze.

Horoskop na poniedziałek, 24 grudnia

Będziesz dziś bardzo aktywny. Niewykluczone, że spędzisz dzisiejszy dzień poza domem. Wieczorem Księżyc wprawi cię w stan intelektualnego ożywienia więc możesz okazać się duszą towarzystwa przy wigilijnym stole.

Horoskop na niedzielę, 23 grudnia

Dzisiejszy wpływ planet okaże się pomocny w dziedzinach artystycznych i tam gdzie przydaje się intuicja. Jednakże ważniejsze decyzje wymagają rewizji, być może twoje pomysły to tylko słomiany zapał. By je zrealizować potrzebne jest solidne przygotowanie.

Horoskop na sobotę, 22 grudnia

To dla ciebie dzień regeneracji sił. Nastaw się na prawdziwy relaks. W stosunku do osób, które poznasz właśnie dziś bądź taktowna i przyjazna, ale zachowaj mały dystans i poczekaj na rozwój sytuacji.

Horoskop na piątek, 21 grudnia

Wpływ Księżyca sprawi, że dzień upłynie ci pod znakiem codziennych spraw, a twoje zainteresowania skupią się głównie wokół kwestii materialnych. To także dobry moment na zajęcia intelektualne.

Horoskop na czwartek, 20 grudnia

Dzisiejszy dzień rozpatruj raczej w kategoriach poczucia, że jesteś częścią większej całości. Nie warto dziś usilnie wybijać się na czoło i starać się o pozycję leadera. Wbrew oczekiwaniom pracując na wspólny sukces osiągniesz większą satysfakcję. 

Horoskop na środę, 19 grudnia

Przejście Księżyca przez sektor partnerski wzmocni pragnienie utrzymywania intensywniejszych kontaktów z otoczeniem. To dobry dzień na rozmowy i spotkania. Ktoś może złożyć ci propozycje lub pomóc. 

Horoskop na wtorek, 18 grudnia

To może być bardzo korzystny dzień, dobry na zakup nieruchomości, załatwienie spraw natury urzędowo-prawnej itp. Niewykluczone, że podejmiesz jakieś zobowiązanie łączące się z przyjęciem większej odpowiedzialności.

Horoskop na poniedziałek, 17 grudnia

Księżyc w sektorze partnerskim, więc kontakty z ludźmi nabiorą wyrazistości! Jeśli jesteś samotna - wytęż wzrok, możesz bowiem naprawdę znaleźć swoje szczęście w zimowym pejzażu! To także dobry czas na kontakty zawodowe. 

Horoskop na niedzielę, 16 grudnia

Większa część dnia upłynie ci na drobnych domowych obowiązkach, warto jednak wieczorem skorzystać z dobrodziejstwa wolnego czasu i „zresetować umysł”. Zrób coś dla siebie, poddaj się masażowi, idź do sauny lub zafunduj sobie aromatyczną kąpiel.

Horoskop na sobotę, 15 grudnia

Prezentujesz dziś otwartą postawę, która zyskuje aprobatę otoczenia. Możesz wywrzeć dobre wrażenie - na nowym pracodawcy, egzaminatorze, ewentualnym partnerze w interesach. Wpływ planet pozwoli ci wyrażać swoje zdanie w sposób kreatywny.

Horoskop na piątek, 14 grudnia

Księżyc w sektorze kreatywności pomaga ci w śmielszym wyrażaniu siebie. Nie marnuj dnia na rutynowe sprawy. Staraj się aby w każdym twoim działaniu znalazł się pierwiastek twórczy. Nie bój się robić nawet zwykłych rzeczy inaczej, z fantazją, po swojemu.

Horoskop na czwartek, 13 grudnia

Obejdzie się bez spektakularnych wydarzeń. Zajmą cię dziś przede wszystkim sprawy domowe i rodzinne, zakupy, złożone bliskim obietnice itp. Wieczorem warto jednak pomyśleć o sobie.

Horoskop na środę, 12 grudnia

Księżyc w sektorze spraw rodzinnych więc na pierwszym planie plany domowe, rodzinne, materialne. Twój nastrój będzie dziś zmienny a kontakty z otoczeniem też wymagają odrobiny dyplomacji

Horoskop na wtorek, 11 grudnia

Księżyc w sektorze komunikacji służy ci, jakkolwiek niewykluczone są zablokowania w planach. Ktoś się spóźni, coś nie dojdzie do skutku, zostanie odwołane itp. Ty możesz mieć skłonność do czarnowidztwa. Niedobry dzień na rozpoczynanie nowych planów.

Horoskop na poniedziałek, 10 grudnia

Dobrze aspektowany Księżyc w sektorze komunikacji sprzyja odbywaniu krótkich podróży oraz wszelkim formom porozumiewania się z otoczeniem. Rozmowy przyniosą consensus.

Horoskop na niedzielę, 9 grudnia

Zapowiada się dzień o neutralnej aurze, nie będziesz miała większych powodów do narzekań. Dopisze miła atmosfera, może ktoś, kogo lubisz wpadnie z wizytą? Czas sprzyja rozmowom, załatwianiu spraw rodzinnych. Niewykluczone, że wybierzesz się po zakupy.

Horoskop na sobotę, 8 grudnia

Księżyc w sektorze finansowym zapowiada ciągotki do… odchudzania portfela. Może ci przyjść do głowy aby powłóczyć się trochę po sklepach i upolować coś ciekawego. Warto zastanowić się przy okazji co najchętniej kupujesz, jakie są twoje nawyki w tym względzie.

Horoskop na piątek, 7 grudnia

Księżyc znajduje się w twoim znaku więc spojrzysz na świat przez pryzmat emocji – staniesz się też bardziej „energetyczna”. Łatwiej ci będzie skupić na sobie zainteresowanie ludzi. Dobry dzień na wyjście z inicjatywą w jakiejś sprawie!

Horoskop na czwartek, 6 grudnia

Uwaga, schody do urzędów mogą okazać się dzisiaj nieco… strome, więc po pierwsze uzbrój się w cierpliwość po drugie bądź po swojemu skrupulatna, bo może zabraknąć jakiegoś papierka by do końca załatwić sprawę. 

 

Horoskop na środę, 5 grudnia

Jeżeli coś cię niepokoi, potrzebujesz więcej czasu do namysłu – daj go sobie. Nie podejmuj ryzykownych decyzji, których skutki mogłyby skomplikować twoje sprawy. Pamiętaj też, że nie jesteś  całkowicie niezależna w swoich poczynaniach. 

Horoskop na wtorek, 4 grudnia

Słusznie zrobisz jeśli trochę zwolnisz nieco tempo, ponieważ jest to koniec twojego indywidualnego cyklu lunarnego. Pora na podsumowanie wydarzeń ostatnich 30 dni. Zdobądź się na obiektywizm.

Horoskop na poniedziałek, 3 grudnia

Dla ciebie nie jest to czas na aktywność. Najpierw powinieneś zrozumieć czego potrzebujesz dla dalszego rozwoju. Może coś cię ogranicza, może czegoś się boisz? Nazwanie tego po imieniu to pierwszy krok do pozytywnych zmian.

Horoskop na niedzielę, 2 grudnia

Czas na spotkania z osobami, które zaliczasz do grona przyjaciół. Lepiej udadzą się kameralne spotkania niż tłumne imprezy. Potrzebujesz dziś wymiany myśli, poczucia bezpieczeństwa i uczucia, że jesteś cząstką większej całości.

Horoskop na sobotę, 1 grudnia

Nie masz powodu do obaw. Nawet jeśli dzień zacznie się od drobnych przeszkód potem pozycja Księżyca dobrze wróży sprawom międzyludzkim, sprzyja aktywności i celnym posunięciom. Możesz dziś zrealizować swoje plany.

Horoskop na piątek, 30 listopada

Będziesz dziś w swoim żywiole ponieważ czas sprzyja wymianie informacji, spotkaniom, rozmowom, twórczości. Możesz dziś zyskać poparcie dla swoich planów. Wieczorem wycisz się i odpocznij.

Horoskop na czwartek, 29 listopada

Na pierwszym planie znajdą się dziś sprawy związane z twoja karierą, prestiżem itp. Wpływy te działają na Twoją korzyść o ile nie przekroczysz granic rozsądku. Nie szastaj pieniędzmi.

Horoskop na środę, 28 listopada

Wenus ześle ci nie tylko tęsknotę za uczuciem, lecz także szansę na jej zaspokojenie. W grę wchodzi miłość od pierwszego wejrzenia! Satysfakcja zawodowa także jest możliwa i pójdzie wkrótce w parze z przypływem gotówki.

Horoskop na wtorek, 27 listopada

Nie porywaj się dziś z motyką na księżyc, trzymaj się za kieszeń, bo gotówka ma tendencję do odpływu. Jeśli zapomniałaś o terminach płatności lub załatwieniu urzędowych spraw zabierz się za to jak najszybciej. 

Horoskop na poniedziałek, 26 listopada

Powodzenie zależeć będzie od bystrości twego spojrzenia i talentów dyplomatycznych. Oddziel więc jak najszybciej sprawy najważniejsze od tych, które mają drugorzędne znaczenie. W sercowych sprawach coś się wyjaśni.

Horoskop na niedzielę, 25 listopada

Księżyc pobudza intuicję, dzień zapowiada się niebanalnie. Nie warto sztywno trzymać się planów, pozwól się zainspirować planetom. To bardzo silne wpływy dla artystów, zakochanych i tęskniących za miłością.

 

Horoskop na sobotę, 24 listopada

Zaprowadź porządek w planach i tym wszystkim, co zrobiłaś powierzchownie. Większość osób, które odniosły błyskotliwy sukces twierdzi, że talent to tylko jego część - liczy się praca, dyscyplina. Zwróć większą uwagę na sprawy finansowe.

 

Horoskop na piątek, 23 listopada

W obliczu przeszkód, przynajmniej na razie, lepiej zrobić krok w bok, ale nieuniknione zmiany trzeba po prostu zaakceptować. Wszelkie rewelacje lepiej traktować dziś z dystansem. Jeśli zbulwersuje Cię jakaś informacja, zanim dasz jej wiarę, sprawdź ją. Być może jest to plotka.

 

Horoskop na czwartek, 22 listopada

Na Twoim niebie  przelotny bałagan. Być może trzeba będzie, choćby chwilowo, zaakceptować fakt, że w życiu nie wszystko układa się dokładnie po naszej myśli. Nie bądź więc taka humorzasta, w kontaktach z otoczeniem więcej obiektywizmu! Uważaj za kółkiem.

 

Horoskop na środę, 21 listopada

Bądź ostrożna w finansowych sprawach. Nie pożyczaj pieniędzy osobie, do której nie masz zaufania. Staraj się także nie zaciągać długów, które będzie Ci trudno oddać w terminie. Niewykluczone są również trudności we wzajemnym zrozumieniu intencji.

 

Horoskop na wtorek, 20 listopada

Księżyc po południu znajdzie się w sektorze partnerskim, wyczuli Cię na kwestię relacji z otoczeniem. Szczególnie dla osób z pierwszej dekady dzień zapowiada się bardzo interesująco.

 

Horoskop na poniedziałek, 19 listopada

Dla Ciebie to dzień zaangażowania w pracę zawodową, ale także korzystny moment na przemeblowanie mieszkania, zrobienie remanentu w szafie, większe porządki połączone z usystematyzowaniem zbiorów ( np. domowej biblioteki )itp.

 

 

Horoskop na niedzielę, 18 listopada

Księżyc w znaku Wodnika kieruje Twoją uwagę głównie na sprawy związane z dietetyką, zachowaniem zdrowia. Staraj się dziś także zrelaksować. Może urządzisz sobie domowe SPA?

 

 

Horoskop na sobotę, 17 listopada

 

Nie powinieneś mieć powodów do narzekań. Dziś będziesz pełen pomysłów i ochoty do działania, warto więc zaplanować dzień aktywnie. Wpływ Księżyca sprzyjać będzie kreatywności, rozrywce i kontaktom międzyludzkim.

 

Horoskop na piątek, 16 listopada

Przedpołudniowy wpływ Księżyca nie jest najlepszą wróżbą dla wszelkiego rodzaju stosunków i współdziałania z otoczeniem. Możesz nie zrozumieć czyichś intencji lub swoją nieustępliwością doprowadzić do nieporozumień.

 

 

Horoskop na czwartek, 15 listopada

 

Coś interesującego wydarzyć się może w sprawach domowych i rodzinnych. Szczęście dopisze Ci tez w finansach. Może kupisz coś dekoracyjnego, zrobisz przemeblowanie. Miłe kontakty z osobami, które zaliczysz do grona najbliższych.

 

Horoskop na środę, 14 listopada

 

Trudno będzie wyciszyć emocje, ale można spróbować nadać im formę bardziej konstruktywną. Warunek? Przestań się oszukiwać. Nie radzę postępować lekkomyślnie, szukać półśrodków.

 

Horoskop na wtorek, 13 listopada

Sytuacja może ułożyć się dziś tak, że Twoja opinia będzie miała dla kogoś duże znaczenie. Postępuj zgodnie ze swoją zasadą dalekowzrocznie i sprawiedliwie. Kolejny przemyślany ruch ostatecznie umocni twoją pozycję.

 

 Horoskop na poniedziałek, 12 listopada

 

Aura dnia sprzyja sprawnemu działaniu. Doskonały dzień decyzję o małżeństwie, na kupno domu lub działki, start z biznesem. Jeśli załatwiasz coś w sądach lub urzędach, masz zielone światło.

 

 Horoskop na niedzielę, 11 listopada

Zaplanuj ten dzień tak, aby sprawił satysfakcję Tobie i innym. Nie przepadasz za stagnacją? Znajdź więc coś, co cię rozrusza, inaczej bowiem zaczniesz być bardzo rozleniwiony. W planach uwzględnij aktywny wypoczynek.

 

Horoskop na sobotę, 10 listopada

Staraj się nie planować niczego, co wymaga wielkiego wysiłku. Bądź dyskretna, bo nie wszystkie osoby są wobec Ciebie całkiem szczere. W sprawach zawodowych możesz poczuć się zdezorientowana. Warto na spokojnie przedyskutować to i owo, poznać zapatrywania drugiej strony.

 

 

 

Horoskop na piątek,9 listopada

 

Księżyc w Twoim znaku sprawia, że oglądasz teraz świat przez pryzmat emocji, ale bądź nieco ostrożniejsza w ocenach, bo, szczególnie jeśli urodziłaś się w drugiej dekadzie znaku, możesz za bardzo „nakręcić się” na coś, co w gruncie rzeczy nie leży w Twoim interesie.

 

Horoskop na czwartek,8 listopada

Księżyc  znajdzie się  w Twoim znaku, więc będziesz emocjonalnie odbierać świat, ale patrzenie na wszystko z własnego punktu widzenia bez oglądania się na to, co myślą inni, okaże się słuszną metodą jedynie, jeśli Twoja racja jest obiektywnie słuszna.

 

Horoskop na środę,7 listopada

Księżyc pod horyzontem kończy Twój księżycowy emocjonalny cykl, dlatego planuj, ale z realizacją pomysłów zaczekaj. Potrzebujesz również chwili refleksji, dokonania podsumowań, wypoczynku, Twoja bateria jest na wyczerpaniu.

 

Horoskop na wtorek,6 listopada

Księżyc pod horyzontem obniżą twoją ogólną formę. Ten dzień będzie toczył się odrobinkę zbyt wolno, ale za to planety obdarzą Cię  zdolnością do refleksji. Nie spiesz się z niczym.

 

Horoskop na poniedziałek, 5 listopada

 

Pozytywny wpływ Księżyca utrzymuje Twoją energię na wysokim poziomie przez cały dzień. Warto spotykać się z ludźmi i działać aktywnie. Będziesz dziś zdolny do prawidłowej oceny sytuacji i podejmowania słusznych decyzji.

Horoskop na niedzielę, 4 listopada

Dopisze Ci dobry humor. Otoczenie zapewni Ci poczucie bezpieczeństwa i przypływ sił, pojawią się osoby, dzięki którym ambitne plany staną się bliższe spełnienia. To dobry czas, aby poszukać towarzystwa. Nie siedź w czterech ścianach.

 

Horoskop na sobotę, 3 listopada

 

Nie zdradzaj swoich zamiarów, unikaj nieprzemyślanych posunięć i pośpiechu. Pamiętaj również o tym, by nie dążyć do sukcesu czyimś kosztem - może to rzucić cień na Twoje szczęście.

Horoskop na piątek, 2 listopada

 

Poranne wpływy planet nie są najlepszą wróżbą dla relacji z otoczeniem. Wstałaś lewą nogą? Wycisz się, znajdź przyczynę. Popołudnie zapowiada się dużo sympatyczniej, więc ewentualne spotkania zaplanuj na drugą połowę dnia.

 

Horoskop na czwartek, 1 listopada

Zachowaj dziś ostrożność ponieważ, szczególnie wieczorem, tempo może być nieco zbyt szybkie. To ważne przede wszystkim, jeśli wybierasz się w podróż. Skoncentruj się za kierownicą.

 

Horoskop na środę, 31 października

 

Dobry dzień na poszerzanie horyzontów w każdy dostępny sposób. Możesz zdawać egzaminy, kształcić się, wziąć udział w jakimś interesującym kursie. Preferowane są także kontakty z otoczeniem.

Horoskop na wtorek, 30 października

Księżyc w sektorze rozwoju intelektualnego pobudzi Twoje szare komórki do intensywnej pracy. Warto to wykorzystać przystępując do egzaminów, rozmów itp. To także dobry moment na rozpoczęcie podróży, nawiązywanie kontaktów i rozrywkę.

 

 Horoskop na poniedziałek, 29 października

 

Będziesz patrzeć na świat bardziej subiektywnie, a to nie jest dziś takie korzystne. Obiektywna ocena ludzi i wydarzeń wydaje się nieodzowna. Nie podejmuj decyzji, nie inwestuj gotówki itp.

 

Horoskop na niedzielę, 28 października

 

Wejście Księżyca do obszaru rozwoju osobistego zmobilizuje Cię do działania, ale na sprawy rutynowe szkoda dzisiaj czasu. Weź się też za to, co wymaga od Ciebie wnikliwości spojrzenia i zaangażowania.

 

Horoskop na sobotę, 27 października

Nie ma dziś wielkich możliwości, by się popisać, więc nie wyrzucaj sobie, że zbyt mało z siebie dajesz. Po prostu rób swoje. Popołudniowy wypoczynek okaże się udany, jeśli nastawisz się głównie na regenerację sił.

 

 

Horoskop na piątek, 26 października

Księżyc w partnerskim sektorze horoskopu nie pozwoli Ci pozostawać na powierzchni zdarzeń. Będziesz reagował emocjonalnie i nawet w sytuacjach, w których zwykle wolisz zostawać na uboczu, wyrazisz swoje zdanie. Warto to wykorzystać.

 

 

Horoskop na czwartek, 25 października

Księżyc w sektorze partnerskim zapowiada kontakty z najbliższymi. Jeśli są jakieś sprawy do wyjaśnienia, przedyskutowania, warto się nimi zająć. Będzie Cię ciągnąć do ludzi, potrzebujesz dyskusji, ożywienia, stymulującego dialogu.

 

Horoskop na środę, 24 października

Księżyc wczesnym popołudniem znajdzie się w partnerskim sektorze Twego horoskopu i wiele wskazuje na to, że  będziesz dziś uczestniczyć w miłych wydarzeniach dotyczących Ciebie i bliskich Ci osób. Niewykluczone wszakże, że spotkasz dziś kogoś bardzo ale to bardzo interesującego.

 

Horoskop na wtorek, 23 października

 

Choć dzień może Ci się wydawać niezbyt ciekawy, może jednak przynieść coś ciekawego - cenne spostrzeżenie, nową umiejętność. Jeśli zrobisz takie założenie, czas z pewnością nie będzie stracony. Warto przemyśleć bieżącą sytuację pod kontem poczynienia zmian.

 

Horoskop na poniedziałek, 22 października

 

Na pierwszym planie sprawy zawodowe, zaś dzień w większości powinien upłynąć Ci bezstresowo. Niewykluczone jedynie drobne problemy organizacyjne, coś trzeba będzie przełożyć, załatwić w inny sposób, skorzystać z pomocy prawnej itp.

 

Horoskop na niedzielę, 21 października

To dobry dzień na pracę twórczą, spotkania z przyjaciółmi lub z osobą, która wzbudza twoje zainteresowanie. Księżyc w sektorze kreatywności obdarzy Cię swobodą i osobistym urokiem. Możesz kupić dziś coś atrakcyjnego.

 

Horoskop na sobotę, 20 października

 

To może być bardzo przyjemny dzień, ponieważ Księżyc znajduje się w sektorze kreatywności i rozrywek. Nie planuj więc, że posprzątasz lub nadrobisz jakieś zaległości, bo będziesz miał poczucie, że coś atrakcyjnego Cię omija….

 

Horoskop na piątek, 19 października

Dzień koncentracji na sprawach domowych, także na szukanie poczucia bezpieczeństwa w sobie. Księżyc  w kwadraturze z Twoim znakiem utrudni Ci nieco koncentrację. Staraj się więc nie rozpraszać, nie łapać za wszystko na raz.

 

Horoskop na czwartek, 18 października

 

Choć poziom twojej energii nie będzie wysoki masz szansę na sukcesy. Staraj się jednak wykorzystać tę energię w większym stopniu jako stymulację intelektualną niż zachętę do działania. Głos intuicji przemówi dziś bardziej wyraźnie.

 

Horoskop na środę, 17 października

 

Dobre porozumienie z otoczeniem. Zrób szybko plan, z wielu spraw wybierz najistotniejsze. Warto pomyśleć o zdobyciu nowych umiejętności, Twój umysł jest wyjątkowo chłonny. Może nawet trafi się okazja, aby podnieść kwalifikacje?

 

Horoskop na wtorek, 16 października

 

Księżyc w sektorze komunikacji daje Ci szansę przedyskutowania jakiegoś problemu lub dogadania się w spornej sprawie, zawrzeć rozejm, jeśli byliście w konflikcie. Masz także dobry dzień na kontakty prywatne, korespondencję i podróżowanie. Warto poświęcić czas bliskiej osobie.

 

Horoskop na poniedziałek, 15 października

 

Energia nowiu Księżyca skoncentrowała się w sektorze materialnym. Masz dobry moment na rozpoczęcie nowego projektu finansowego, możesz zainwestować gotówkę. Niewykluczone nadejście pieniędzy, na które czekasz.

 

Horoskop na niedzielę, 14 października

Nie będziesz w szczytowej formie, a po południu możesz poczuć dyskomfort lub rodzaj niepewności w jakiejś relacji oficjalnej lub prywatnej. Bądź w kontakcie ze swoimi emocjami, nie próbuj nadrabiać miną.

 Horoskop na sobotę, 13 października

 

Księżyc w Twoim znaku przynosi ze sobą zastrzyk pozytywnej energii i większą ekspresję. Skoncentruj się teraz na sprawach, w które jesteś zaangażowany, podejmuj decyzję, obieraj dalszy kierunek. Kontaktuj się też z otoczeniem w istotnych dla Ciebie kwestiach.

Horoskop na piątek, 12 października

 

Bardzo korzystny dzień, będziesz dziś w centrum zainteresowania. Inicjuj dziś nowe plany w sferze osobistej i zawodowej. Wszystko wskazuje na to, że pomysły będą trafione, decyzje słuszne a znajomości obiecujące.

 

Horoskop na czwartek, 11 października

 

To koniec Twojego indywidualnego księżycowego cyklu. Podsumuj swoje dokonania z ostatniego miesiąca. Wykorzystaj ten czas, aby komuś wybaczyć, zamknąć na dobre jakiś rozdział ze swojego życia.

 

 Horoskop na środę, 10 października

 

Szykuje się poro pracy, ale dziś jeszcze nie startuj z nowymi pomysłami, bo Księżyc pod horyzontem Twojego horoskopu wyznacza czas kumulowania energii. Dopiero po południu przyjdzie czas na energiczne działanie.

 

Horoskop na wtorek, 9 października

 

Przyjemny przypływ energii. Będziesz dostatecznie pewna siebie, aby pokonać przeszkody, jakie pojawić się mogą na Twojej drodze. Skutecznie dasz sobie radę z nadmiarem obowiązków, z tremą. Zapowiada się ożywienie w sprawach uczuciowych.

 

Horoskop na poniedziałek 8 października

 

Zachowaj dziś ostrożność, ponieważ dzień może okazać się nieco chaotyczny. Mogą się także skomplikować jakieś plany na skutek nieprzewidzianych okoliczności. Wiążących decyzji także lepiej dziś nie podejmować.

 

Horoskop na niedzielę, 7 października

 

Dzisiejszy planetarny wpływ czyni niektórych ludzi impulsywnymi, trudnymi we współpracy. Możesz  trafić na kogoś takiego. Niewykluczone komplikacje lub opóźnienia w planach, ale nie naciskaj.

 

Horoskop na sobotę, 6 października

 

Sytuacja zacznie się poprawiać, niewykluczone, że dostrzeżesz dziś jakieś ciekawe perspektywy. Warto poszerzać horyzonty, rozwijać zainteresowania. Czas sprzyja także nawiązywaniu kontaktów, integracji z przyjaciółmi.

 

Horoskop na piątek, 5 października

Cokolwiek planujesz, zadaj sobie najpierw pytanie o proporcję obowiązków i swobody w Twoim życiu. Możesz bowiem odkryć, że czasem narzucasz sobie pewne zachowania i postawy, które nie do końca Ci odpowiadają.

 

Horoskop na czwartek, 4 października

Nie oczekuj dziś od siebie więcej, niż jest to możliwe.  Położenie Księżyca wywiera wpływ na sprawy zawodowe. Zadbaj też o zdrowie. Dobry moment na poddanie się terapii i większą dbałość o fizyczną i psychiczną formę.

Horoskop na środę, 3 października

 

W sprawach zawodowych działaj ostrożnie. Nawet jeśli inni eksperymentują, nie realizuj dziś ryzykownych planów. Jest szansa nawiązania nowej znajomości, ale zanim się zaangażujesz, poznaj lepiej sytuację.

 

 

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze