1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Horoskop codzienny dla wagi na 2012 rok

Horoskop codzienny dla wagi na 2012 rok

123rf.com
Co dobrego Cię dziś czeka? Czego i kogo lepiej unikać? Codzienny horoskop przygotowuje AstroCoach Anna.

Horoskop na poniedziałek, 31 grudnia

Aura tego dnia sprzyja harmonii i sympatycznym kontaktom z ludźmi. Nawet jeśli nie spotka cię nic szczególnego możesz czuć się szczęśliwa. Masz kogoś? Spędź sylwestrową noc radośnie. Nie masz planów?  Wybierzcie  się do kina lub na elegancką kolację.

Horoskop na niedzielę, 30 grudnia

Niekorzystny układ Słońca z Plutonem może namieszać Ci  w planach. Dlatego nie decyduj o niczym pochopnie ponieważ emocjonalna ocena nie pomoże ci w dokonaniu właściwego wyboru. Bądź bardzo ostrożnym kierowcą.

Horoskop na sobotę, 29 grudnia

Zmęczona? Powinnaś prowadzić dziś spokojny tryb życia. Daleki spacer i zdrowy sen są ci bardziej potrzebne niż szaleństwa towarzyskie. Unikaj również alkoholu i zwracaj większą uwagę na to w jaki sposób się odżywiasz.

Horoskop na piątek, 28 grudnia

Nie atakuj przeszkód w biegu, pogorszysz tym sprawę, lepiej spokojnie je obejść. To nie jest pora ani na poszukiwanie uczucia, ani na pogoń za pieniądzem. Musisz zdobyć się na cierpliwość. Decyzje podjęte wbrew sobie prowadzą do nikąd.

Horoskop na czwartek, 27 grudnia

Dobry dzień na poszerzanie horyzontów w każdy dostępny sposób. Możesz zdawać egzaminy, kształcić się, wziąć udział w jakimś interesującym kursie. Preferowane są także kontakty zagraniczne.

Horoskop na środę, 26 grudnia

Zielone drzewko wprawi cię w chwilę zadumy nad upływającym czasem. Nie nakładaj sobie tylko na talerz zbyt dużych porcji świątecznych smakołyków i nie zapadaj w drzemkę przed telewizorem.

Horoskop na wtorek, 25 grudnia

Księżyc w sektorze komunikacji ułatwi ci  porozumienie z otoczeniem. Odkryjesz nowe uczucia i emocje. Warto wykorzystać wspólne spędzanie czasu na rozmowy, na które nie ma czasu w zwykłe, codzienne dni. 

Horoskop na poniedziałek, 24 grudnia

W wigilijny wieczór nie wymagaj od siebie zbyt wiele energii. Będziesz raczej w spokojnym, nieco nostalgicznym nastroju. To dobry czas na szczere rozmowy z najbliższymi. Jeśli dokuczyłeś im trochę warto wszystko załagodzić.

Horoskop na niedzielę, 23 grudnia

Położenie Księżyca to sugestia, że warto dziś chronić zdrowie, pamiętając, że organizm potrzebuje regeneracji. Poza tym masz przed sobą sporo obowiązków. Nie do wszystkich podejdziesz entuzjastycznie.

Horoskop na sobotę, 22 grudnia

Księżyc znajduje się w twoim partnerskim sektorze, więc wydarzenia dzisiejszego dnia niejednokrotnie dotyczyć cię będą osobiście. Jeśli jesteś w zgodzie ze swoimi emocjami i zdolna do nieegoistycznego porozumiewania się jakieś trudne sprawy dadzą się wyjaśnić.

Horoskop na piątek, 21 grudnia

Księżyc w sektorze partnerskim pomaga ci w kontaktach z otoczeniem. Możesz zaplanować ważną rozmowę, w której chciałabyś przekonać kogoś do swoich pomysłów lub opinii. Dobry dzień na twórczość artystyczną. 

Horoskop na czwartek, 20 grudnia

Księżyc znajduje się w sektorze partnerskim, więc będziesz dziś mocno zaangażowana emocjonalnie w otaczające cię sytuacje. Księżyc Uran i Wenus sprzyjają miłości i kreatywności więc przystąp do działania!

Horoskop na środę, 19 grudnia

Dziś, jeśli poczujesz, że ubyło ci energii, musisz po prostu trochę obniżyć poprzeczkę. Nie starczy ci zapału na zbyt rozległe plany. Ucichnie życie towarzyskie, ale nie na tyle, by w twoim życiu miało zaraz powiać nudą. 

Horoskop na wtorek, 18 grudnia

Może nastąpić spiętrzenie obowiązków, przeszkody w załatwianiu jakich formalności lub będziesz musiała nieco skorygować dzisiejsze plany. O ile zachowasz się rozsądnie, uda się dokonać postępu w ważnych sprawach. 

Horoskop na poniedziałek, 17 grudnia

Warto być dziś kreatywną, wykazać inicjatywę. Księżyc może przynieść ci  okazję do zawarcia nowej znajomości. Spodziewaj się sygnałów zainteresowania ze strony nie obojętnej ci osoby. Możliwy zagraniczny wyjazd lub kontakt z obcokrajowcami.

Horoskop na niedzielę, 16 grudnia

To dobry dzień na pracę twórczą, a po południu  na spotkania z przyjaciółmi lub z osobą, która wzbudza twoje zainteresowanie. Księżyc w sektorze kreatywności obdarzy cię swobodą i osobistym urokiem. 

Horoskop na sobotę, 15 grudnia

Dzień koncentracji na twoich osobistych celach. Przypatrz się bliżej swoim ambicjom i oczekiwaniom. Postaraj się działać kreatywnie, bowiem w ten sposób zobaczysz wyraźniej drogę, która prowadzi do sukcesu. Powtarzanie schematów to za mało.

Horoskop na piątek, 14 grudnia

Księżyc znajduje się dziś w domowym sektorze twojego horoskopu co oznacza, że powinieneś więcej czasu poświęcić sprawom osobistym. Warto także przyjrzeć się temu jakie elementy twojej osobowości są efektem wychowania, wpływów rodzinnych. To pomoże ci lepiej zrozumieć siebie.

Horoskop na czwartek, 13 grudnia

Księżyc w sektorze komunikacji sprzyja rozmowom, korespondencji. Warto dziś odpisać na zaległe maile, zadzwonić lub spotkać się z kimś, dla kogo nie miałaś ostatnio czasu. To także dobry moment na pracę umysłową. 

Horoskop na środę, 12 grudnia

Księżyc w sektorze komunikacji zapowiada okazje do spotkań i podróży, możliwość zawarcia ważnych znajomości. Ten dzień warto spędzić aktywnie wykorzystując wszelkie, pojawiające się, szanse!

Horoskop na wtorek, 11 grudnia

Zachowaj dziś rozwagę w sprawach finansowych. Jeśli coś kupujesz, swoim zwyczajem, dobrze się zastanów. Zakupy zrobione na szybko okażą się chybione, mogą okazać się niezgodne z twoimi prawdziwymi upodobaniami.

Horoskop na poniedziałek, 10 grudnia

Księżyc w znaku Skorpiona skupi twoją uwagę na finansach. Nie wahaj się jeśli będzie trzeba zainwestować w siebie. Unikaj jednak kompulsywnego wydawania pieniędzy. Zwróć uwagę na towarzyszące ci emocje.

 

Horoskop na niedzielę, 9 grudnia

Obecność Księżyca w twoim znaku przyniesie przypływ energii i bardziej emocjonalne podejście do świata. Warto spotykać się dziś z ludźmi, szczególnie tymi, z którymi łączą cię więzy uczuciowe. Możesz odbyć ważną rozmowę, coś wyjaśnić, kogoś, do czegoś przekonać.

Horoskop na sobotę, 8 grudnia

Księżyc  w twoim znaku co zapowiada większe zaangażowanie emocjonalne. Spędź ten dzień z osobami, z którymi lubisz rozmawiać i możesz robić to szczerze i otwarcie, a być może nauczysz się czegoś nowego o nich i o sobie.

Horoskop na piątek, 7 grudnia

Dla ciebie dzisiejszy dzień powinien okazać się przyjemny, niewykluczone są miłe chwile, ale nie zapominaj, że to koniec twojego indywidualnego cyklu lunarnego. Zakończ sprawy, które do tego dojrzały, wyciągnij wnioski.

Horoskop na czwartek, 6 grudnia

Może ci dokuczyć lenistwo, więc obniż nieco poprzeczkę. Kontakty z otoczeniem będą dziś na pierwszym planie, ale… nie wierz w każde słowo, które usłyszysz. Ludzie mają dziś skłonność do przesady.

Horoskop na środę, 5 grudnia

Możesz palnąć głupstwo, więc aby dzień minął bez poważniejszych wpadek, nie daj się podpuścić. Księżyc pod horyzontem to czas refleksji, podsumowań i nabierania energii. Nie popełnij falstartu.

Horoskop na wtorek, 4 grudnia

Odzyskasz dobry humor. Otoczenie zapewni ci poczucie bezpieczeństwa i przypływ sił, pojawią się osoby, dzięki którym ambitne plany staną się bliższe spełnienia. Wieczorem warto poszukać towarzystwa. Nie siedź w czterech ścianach.

Horoskop na poniedziałek, 3 grudnia

Ten dzień może oznaczać w twoim życiu korzystny zwrot. Jakaś sytuacja potoczy się zgodnie z oczekiwaniami, więc warto wykazać się inicjatywą. Nie chowaj się skromnie w cieniu, łap szczęście śmiało i odważnie.

Horoskop na niedzielę, 2 grudnia

Nie nastawiaj się dziś na wielkie szaleństwa, bo fajerwerków raczej nie będzie. Najlepiej zrobisz jeśli część dnia poświęcisz na uporanie się z obowiązkami a pozostałą na spokojny wypoczynek. Potrzebujesz relaksu, wyciszenia. Może dobra książka albo kino?

Horoskop na sobotę, 1 grudnia

Na pierwszym planie sprawy związane z prestiżem, karierą, ambicjami. Rano możesz czuć się trochę niespokojna o powodzenie twoich planów. Staraj się unikać skrajnych ocen. Uczucie, że inni mają więcej szczęścia od ciebie, jest kompletnie bezpodstawne. 

 

Horoskop na piątek, 30 listopada

Na pierwszym planie sprawy zawodowe, aczkolwiek nie możesz oczekiwać spektakularnych sukcesów. Staraj się urozmaicać sobie zajęcia bo trudno ci będzie wytrwać przy monotonnych czynnościach. Wieczorem okazje towarzyskie.

 

Horoskop na czwartek, 29 listopada

Atmosfera i okoliczności będą ci sprzyjać, ty zaś okażesz się sprytna i pełna uroku. Możesz uporać się z jakimś problemem, coś wyjaśnić, załatwić. To również dobry dzień na sprawy domowe, rodzinne, romantyczne spotkania. 

Horoskop na środę, 28 listopada

Niewykluczona nowa znajomość, ale mimo, że ten ktoś bardzo ci się spodoba sytuacja może okazać się nieco skomplikowana. Przynajmniej na razie. Warto natomiast pomyśleć o pomnożeniu majątku, lecz w niezbyt ryzykowny sposób.

Horoskop na wtorek, 27 listopada

Szczególnie jeśli urodziłaś się w I dekadzie znaku twoje emocjonalne nastawienie do życia może skomplikować ci życie. Problemy lepiej tym razem rozwiązać stosując się do prawd obiektywnych. Niewykluczony partnerski lub finansowy ( zawodowy ) kryzys. 

Horoskop na poniedziałek, 26 listopada

Dla ciebie to dzień aktywności. Stymuluje Cię Słońce i Uran. Warto zastanowić się nad nowymi sposobami działania, nowymi pomysłami. Załatw  sprawy, przede wszystkim te, które wymagają czyjejś akceptacji lub współdziałania. 

Horoskop na niedzielę, 25 listopada

Sprawy towarzyskie, rodzinne i domowe zdominują dzisiejszy dzień. Postaraj się wyjść z domu, zaczerpnąć trochę świeżego powietrza. Potrzebujesz odrobiny wyciszenia i skupienia.

Horoskop na sobotę, 24 listopada

Trudności mijają więc pozwól sobie dziś na pozytywne emocje. Księżyc w polu partnerskim daje zielone światło kontaktom międzyludzkim. Mars i Jowisz pomagają w skutecznym działaniu osobom z drugiej dekady znaku.

 

 

Horoskop na piątek, 23 listopada

Mars i Uran sprawią, że trudno będzie obiektywnie odnieść się do wydarzeń dzisiejszego dnia, a tak właśnie byłoby najlepiej. Jeśli jesteś osobą z początku znaku, wstrzymaj się z decyzjami, nie reaguj impulsywnie, uważaj za kierownicą.

 

Horoskop na czwartek, 22 listopada

Najlepszy sposób na oczyszczenie atmosfery to rozmowa. W pracy trochę pod górkę, ale nie denerwuj się, okazje wrócą, jeszcze nic nie jest stracone. Zadbaj o swoje samopoczucie i zdrowie.

 

Horoskop na środę, 21 listopada

Dbaj o zdrowie. Pamiętaj, że niektóre dolegliwości bywają ucieczką od problemów. Jeśli więc coś Ci teraz dolega ,warto zastanowić się, czy przypadkiem nie odwraca to Twojej uwagi od spraw, które warto byłoby wreszcie załatwić.

 

Horoskop na wtorek, 20 listopada

Do popołudniowych godzin aura jest sprzyjająca. Być może nawiążesz  nowe kontakty. Nie rób jednak przesadnie wielkich planów. Także sprawy finansowe wymagają dziś dużej dozy realizmu.

 

Horoskop na poniedziałek, 19 listopada

To może być bardzo przyjemny dzień ponieważ Księżyc znajduje się w sektorze kreatywności i rozrywek. Nie planuj więc, że nadrobisz jakieś zaległości bo będziesz miała poczucie, że coś atrakcyjnego Cię omija…

 

Horoskop na niedzielę, 18 listopada

 

Druga część dnia zapowiada się najkorzystniej. Księżyc w obszarze przyjemności i kreatywności sprzyja dobremu nastrojowi. Zaplanuj dzień tak, aby Twoje potrzeby zostały zaspokojone.

 

Horoskop na sobotę, 17 listopada

 

Nie oczekuj zbyt wiele, ponieważ układ planet działać będzie na ciebie rozleniwiająco. Dlatego sobotę warto spędzić w jakiś przyjemny i niemęczący sposób. Nie będziesz miała ochoty na tłumne spotkania ani też na odkrywanie swoich prywatnych emocji i uczuć

Horoskop na piątek, 16 listopada

Przed południem będziesz ożywiony i dopisze Ci refleks, potem jednak możesz mieć problemy z koncentracją. Nie rób teraz ryzykownych eksperymentów finansowych. Musisz dobrze wyważyć swoje decyzje, by nie popełnić błędu.

 

Horoskop na czwartek, 15 listopada

Wenus w Twoim znaku obdarza Cię teraz wyjątkowym urokiem, więc zaplanuj sprawy, w których liczy się pierwsze wrażenie. Masz świetny dzień na poznanie kogoś, kto wydaje Ci się interesujący. Także sprawy urzędowe powinny dziś potoczyć się po twojej myśli.

 

 

Horoskop na środę, 14 listopada

 

Warto okazać dziś dobre intencje, bo nawet drobne iskrzenie może czasami zamienić się w pożar. Szczególnie jeśli urodziłaś się w I dekadzie znaku - zamiast przeciągać linę lepiej ustanowić kompromis.

 

Horoskop na wtorek, 13 listopada

Powinien to być interesujący dzień. W sytuacjach pozornie skomplikowanych możesz zdobyć nowe doświadczenia. Uważaj natomiast na finanse. Długofalowe projekty wymagają ostrożności.

 

Horoskop na poniedziałek, 12 listopada

Wpływ Księżyca sprzyja zakupom nieruchomości i inwestycjom. Możesz zdecydować się na zakup domu, mieszkania itp. Podpisując dokumenty, zasięgnij kompetentnej porady prawnej.

 

Horoskop na niedzielę, 11 listopada

 

Dobrze aspektowany Księżyc w Twoim znaku sprawia, dzień zapowiada się przyjemnie i spokojnie, ale nie zapominaj, że aktywność fizyczna jest bardzo ważna. Dobrze zrobi Ci godzinka ruchu na świeżym powietrzu.

 

Horoskop na sobotę, 10 listopada

 

Szczególnie dla Wag z pierwszej dekady znaku niewykluczone emocjonalne napięcia. Nie pchaj palca między drzwi. Nie inicjuj ryzykownych działań, nie podejmuj ryzykownych decyzji, jeśli nie jest to niezbędne.

 

Horoskop na piątek, 9 listopada

Koniec indywidualnego księżycowego cyklu to okazja do przemyśleń i konstruktywnych zmian. Warto przeprowadzić dziś jakieś długo odkładane rozmowy. Masz dobry dzień, aby z kimś się pogodzić, coś wybaczyć, zrozumieć lub po prostu spotkać się z przyjaciółmi.

 

Horoskop na czwartek,8 listopada

 

Przydałby się dziś dystans do ludzi i wydarzeń.  Księżyc chowa się pod Twój horyzont, wyznaczając czas regeneracji sił. Zwolnij tempo. W konfliktach warto uważnie posłuchać drugiej strony. Wybujałe ambicje to pułapka! Zweryfikuj swoje postępowanie.

Horoskop na środę,7 listopada

Twoje szare komórki pracują dziś sprawnie. Możesz dziś łatwiej porozumieć się z inną osobą, nawet z kimś, z kim różnisz się w poglądach. W trudnej sprawie warto zwrócić się o radę do kogoś, kto ma większe doświadczenie.

 

Horoskop na wtorek,6 listopada

Możesz podjąć jakąś odkładaną decyzję, coś przemyśleć lub przedyskutować. Dzień jest dobry również na spotkania towarzyskie lub załatwianie spraw, które wymagają współdziałania i dobrego porozumienia.

 

Horoskop na poniedziałek,5 listopada 

Jeśli nad czymś pracujesz, unikaj roztargnienia. Plany wymagają dokładności, ale nie przesadnej drobiazgowości. Rozmawiając o ważnych dla siebie sprawach, nie patrz na wszystko wyłącznie z własnego punktu widzenia.

 

Horoskop na niedzielę,4 listopada

Dobry dzień na odpoczynek, refleksję, poszukiwanie swego miejsca w życiu. Bądź ostrożny w sprawach finansowych. Łatwo o pomyłki, roztargnienie, błędne decyzje. A miłość? Nie pomyl, co jest rzeczywistością a co tylko marzeniem.

 

Horoskop na sobotę,3 listopada

 

Nietrudno dziś o frustracje. Możesz na przykład zostać postawiona przed faktem dokonanym, co bardzo Ci się nie spodoba. Potraktuj to raczej jako sygnał mówiący o konieczności dokonania zmian w pewnych relacjach. Trudniejszy dzień dla osób z pierwszej dekady.

 

 

Horoskop na piątek, 2 listopada

 

Możesz dziś wpaść na jakiś interesujący pomysł, rozwiązać dylemat. Wieczór dobry na spokojny wypoczynek – dyskusje, czytanie, kino itp. Będziesz też w nastroju do filozofowania, polemizowania.

 

 

Horoskop na czwartek, 1 listopada

 

Warto dziś pozwolić sobie na większe emocje. Może powinieneś przeprowadzić z kimś szczerą rozmowę? Ewentualne spotkania z rodziną lub przyjaciółmi zapowiadają się sentymentalnie, ale też interesująco.

 

Horoskop na środę, 31 października

 

Nie będziesz dziś odczuwała wielkiej potrzeby działania i słusznie, ponieważ jest to dzień, który warto poświęcić choćby w części na refleksję. Szczególnie jeśli planujesz jakieś zamiany, powinieneś zastanowić się nad swoimi prawdziwymi potrzebami i priorytetami.

 

 

Horoskop na wtorek, 30 października

Dobry moment na przygotowanie gruntu do realizacji jakichś przyszłych zamierzeń, zebranie niezbędnych informacji, uzyskanie fachowej porady itp. Możesz również dokonać dziś drobnych zmian w organizacji pracy lub codziennego życia, jeśli sytuacja tego wymaga.

 

Horoskop na poniedziałek, 29 października

 

Duże „szanse” na to, że będziesz dziś mistrzem świata w „nicnierobieniu” tymczasem warto byłoby uporządkować codzienne sprawy. To ważne, ponieważ w perspektywie czas twórczych zmian, które wypadną tym lepiej, im więcej wolnej przestrzeni będzie wokoło Ciebie.

 

Horoskop na niedzielę, 28 października

Czas sprzyja dokonywaniu zmian i  pozytywnym transformacjom. Skoncentruj się dziś na sprawach, których rozwiązanie wymaga nowego podejścia. Warto też zetknąć się dziś z jakimś doświadczeniem poszerzającym horyzonty.

 

Horoskop na sobotę, 27 października

 

Księżyc w sektorze partnerskim! Powinnaś liczyć się z cudzymi uczuciami i sama też bądź asertywna. Zanosi się na jakieś nieporozumienie. Z osobami, z którymi nie możesz się dogadać, lepiej nie wchodzić sobie w drogę. Bądź także ostrożniejsza za kierownicą.

 

Horoskop na piątek, 26 października

Nie spodziewaj się dziś zbyt wiele.  Dzień dobry jest na posunięcia zawodowe, większe zaangażowanie w obowiązki, uporządkowanie spraw, z których składa się codzienność. Warto coś usprawnić lub przeorganizować.

 

Horoskop na czwartek, 25 października

Neutralna aura pozostawia Ci pełną dowolność dzisiejszych planów. Niewykluczone jednak, że część dnia poświęcisz obowiązkom. Wybierz jednak niezbyt męczące czynności. Nie jesteś dziś tytanem, Twoja forma psychiczna też wydaje się nieco chwiejna.

 

Horoskop na środę, 24 października

Twoja patronka Wenus w korzystnym układzie z Merkurym. Prawdopodobne są dziś sukcesy i radosne wydarzenia związane z waszym życiem osobistym, popularnością. Przypływ gotówki też wchodzi w grę.

 

Horoskop na wtorek, 23 października

Księżyc pojawił się w obszarze kreatywności dorzucając Ci odrobinę uroku i lekkości bytu. Wykorzystaj to koniecznie. Możesz dziś naprawić jakąś sytuację lub też odnieść drobny sukces zawodowy lub towarzyski. Dobry dzień na spotkanie z kimś, o kim myślisz.

 

Horoskop na poniedziałek, 22 października

 

Nawet jeśli wstaniesz lewą nogą, Twój humor na szczęście ulegnie szybko poprawie. Księżyc w Wodniku obdarza Cię pomysłowością i umiejętnością rozwiązywania problemów. Przeszkody, które mogą pojawić się na Twojej drodze, zostaną rozwiązane. Głowa do góry!

Horoskop na poniedziałek, 22 października

Nawet jeśli wstaniesz lewą nogą, Twój humor na szczęście szybko się poprawi. Księżyc w Wodniku obdarza Cię pomysłowością i umiejętnością rozwiązywania problemów. Przeszkody, które mogą pojawić się na twojej drodze, zostaną rozwiązane. Głowa do góry!

 

 

Horoskop na niedzielę, 21 października

Dobry dzień na wycieczki, spotkania i dyskusje, pod jednym wszakże warunkiem. Położenie Księżyca może skłonić Cię do popełniania jakiejś niedyskrecji. Oprzyj się tej pokusie, bo lekkomyślnie zdradzone sekrety szybko obiegną całe towarzystwo.

 

 

Horoskop na sobotę, 20 października

Księżyc  w sektorze spraw domowych zachęca Cię do zajęcia się rodziną, domem itp. Warto także spędzić trochę czasu na spokojne refleksji, aby odkryć czego potrzeba Ci do szczęścia.

 

Horoskop na piątek, 19 października 

 

Księżyc w sektorze komunikacji. Dobry dzień na podróżowanie, załatwianie spraw „ w ruchu”. Możesz dziś wywrzeć dobre wrażenie - na pracodawcy, egzaminatorze, także w towarzyskich okazjach. Będziesz wyrażać swoje zdanie w sposób kompetentny a jednocześnie sympatyczny.

 

Horoskop na czwartek, 18 października

 

Myślisz dziś w sposób twórczy, więc jest szansa poszerzenia horyzontów. Jesteś dziś otwarty na nowe kontakty, spotkania z ludźmi powinny okazać się dla Ciebie przyjemne i inspirujące. W grę wchodzi nawet zawarcie nowej znajomości.

Horoskop na środę, 17października

 

Księżyc w sektorze finansów skieruje twoją uwagę na materialne sprawy. Wykorzystaj czas na zweryfikowanie pomysłów, znalezienie źródła gotówki na inwestycje. Przymierzaj się do nowych projektów, które zrealizujesz wkrótce.

 

Horoskop na wtorek, 16 października

Nawet z trudniejszej sytuacji znajdziesz wyjście, jeżeli pokusisz się na nieco oryginalniejsze spojrzenie na cała sprawę. Najwięcej energii poświęcisz dziś kwestiom materialnym. Potrafisz teraz dobrze ocenić sytuację, zrób z tego użytek. W sprawach osobistych więcej luzu!

 

Horoskop na poniedziałek, 15 października

 

Największy ładunek energii dla Wag obchodzących urodziny w tym tygodniu. Dobry moment, aby rozpocząć ważny projekt. Dla pozostałych dzień sprzyjający poszukiwaniu towarzystwa, samoekspresji itp.

 

Horoskop na niedzielę, 14 października

 

Księżyc w  Twoim znaku nadaje emocjom większy ciężar gatunkowy, ale nie spiesz się z wnioskami, nie bagatelizuj swojego nastroju. Jeśli nie czujesz się całkiem szczęśliwa, pomyśl dlaczego.

 

 

Horoskop na sobotę, 13 października

 

Niebo nie sprzyja nowym inicjatywom, warto jednak obejrzeć się za siebie. To dobry moment, by wyrównać rachunki, przeprosić obrażonych, a także zrezygnować z planów, które nie spełniły pokładanych w nich nadziei. Przejrzyj swój życiowy bagaż i z lekkim sercem ruszaj w dalszą drogę.

 

 

Horoskop na piątek, 12 października

 

To koniec Twojego indywidualnego cyklu księżycowego, więc skup się na tym, co chciałbyś zakończyć. Przydałaby się też nieco głębsza refleksja, bo czas sprzyja odcięciu się od przeszłości i popełnionych , ale warunkiem wydaje się dogłębne zrozumienie problemów.

Horoskop na czwartek, 11 października

 

Będziesz dziś w dobrym nastroju. Jeśli masz do wykonania jakieś prace o charakterze intelektualnym, uporasz się z nimi nader szybko. To dobry dzień na kontakty z ludźmi, które zabarwią się większą otwartością i życzliwością, a także na podróż.

 

Horoskop na środę, 10 października

 

Warto wykazać się inwencją, a na Twoim koncie znajdzie się kilka banknotów o wysokich nominałach. Jeśli zaś szukasz pracy, planety pomagają Ci zrobić wrażenie osoby kompetentnej i twórczej. Zakochana? Poszukaj w czyichś słowach ukrytych znaczeń.

 

Horoskop na wtorek, 9 października

Masz przed sobą korzystny dzień pod warunkiem, że jesteś świadoma tego, co pragniesz osiągnąć. Powinnaś kierować się teraz czymś więcej niż tylko własnym interesem. Możesz odnieść sukces zawodowy, finansowy. Dobre notowania w sferze uczuciowej.

 

Horoskop na poniedziałek 8 października

Dla Ciebie dzisiejszy dzień okaże się neutralny. Nie grożą Ci wielkie wpadki, ale też nie licz na nadzwyczajne szczęście. Warto włączyć się w jakieś wspólne przedsięwzięcie, pracę zespołową itp.

 

Horoskop na niedzielę, 7 października

 

Dla Ciebie dzień może okazać się nieco bałaganiarski. Konflikty wydają się przelotne, więc nie dolewaj oliwy do ognia. Nie warto. Wiele zależy od Twoich dyplomatycznych zdolności. Masz je! O swoich oczekiwaniach mów wprost, ale spokojnie.

 

Horoskop na sobotę, 6 października

 

Niech nie przyjdzie ci do głowy wstawać lewą nogą, bo dzień zapowiada się komfortowo i to już od samego rana!  Załatwiaj osobiście sprawy, których powodzenie zależy od czyjejś dobrej woli. Trudno ci teraz odmówić.

 

Horoskop na piątek, 5 października

 

Księżyc w sektorze rozwoju intelektualnego stymuluje dziś Twoją ciekawość świata. Dlatego jest to dobry dzień na kontakty intelektualne z osobami, które pobudzają Twoją wyobraźnię, na czytanie interesujących lektur, kontakt z kulturą i sztuką.

 

 

Horoskop na czwartek, 4 października

Wpływ Księżyca w sektorze podróży i rozwoju intelektualnego daje ci dziś dodatkowy zastrzyk energii. Możesz dziś znaleźć się w centrum uwagi, zostać organizatorem jakiegoś spotkania itp. Oczywiście w grę wchodzi także podróż oraz sukcesy materialne.

 

 

Horoskop na środę, 3 października


Dobry dzień na wszelkie formy nauki, na dyskusje i wyciąganie interesujących wniosków. W pracy możesz działać z większym rozmachem. To także dobry czas na spotkanie z kimś, na kim ci zależy.

 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze