1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Horoskop codzienny dla skorpiona na 2012 rok

Horoskop codzienny dla skorpiona na 2012 rok

123rf.com
Co dobrego Cię dziś czeka? Czego i kogo lepiej unikać? Codzienny horoskop przygotowuje AstroCoach Anna.

Horoskop na poniedziałek, 31 grudnia

Mimo sylwestra będziesz dziś nastawiony na sprawy praktyczne i poświęcisz nieco czasu domowym obowiązkom. Pamiętaj jednak, że potrzebujesz wypoczynku więc nie ulegaj presji, nie nadrabiaj zaległości. Daj sobie trochę luzu.

Horoskop na niedzielę, 30 grudnia

Wybieraj teraz proste drogi, spędź czas w  towarzystwie życzliwych ci i zaufanych osób. Nie komplikuj sobie życia. Odróżniaj marzenia od złudzeń. Unikaj niepotrzebnych konfliktów. 

Horoskop na sobotę, 29 grudnia

Dzień upłynie ci pod znakiem ożywionych kontaktów z otoczeniem. Propozycje spotkań, nowe znajomości, zaproszenia, sprawią, że życie nabierze  barw. To dobry moment na weekendową podróż. Możesz też spodziewać się rozkwitu miłości i przyjaźni.

Horoskop na piątek, 28 grudnia

Jeśli jakaś sytuacja dojrzała do zmian, zamiast walczyć na straconej pozycji, poddaj się fali wydarzeń. Skąd wiesz, może wbrew twoim obawom, nie pogrąży cię a uniesie wysoko? Druga połowa dnia może przynieść coś miłego.

Horoskop na czwartek, 27 grudnia

Nie będziesz dziś odczuwał wielkiej potrzeby działania i słusznie ponieważ jest to dzień, który warto poświęcić choćby w części na refleksję. Szczególnie jeśli planujesz jakieś zamiany powinieneś zastanowić się nad swoimi prawdziwymi potrzebami i priorytetami.

Horoskop na środę, 26 grudnia

Drugi dzień świąt upłynie ci w dobrym nastroju i rodzinnej atmosferze. Jeśli jesteś gospodarzem, goście znakomicie poczują się w twoim domu. Otoczenie bliskich i rozkosze podniebienia sprawią, że poczujesz się całkowicie odprężony.

Horoskop na wtorek, 25 grudnia

Będziesz w dobrym nastroju, ale nie oczekuj od siebie wielkiej inicjatywy.  Koniecznie wybierz się jednak na dłuższy spacer. Całodzienne siedzenie przy stole i podjadanie sprawi, że poczujesz się znużony i ociężały. Ostrożnie z alkoholem.

Horoskop na poniedziałek, 24 grudnia

Księżyc w sektorze partnerskim sprawi, że będziesz dziś nastawiony przede wszystkim na „odbiór”. To dobry moment aby poczuć bliskość z przyjaciółmi i członkami rodziny. Będziesz w dobrej formie.

Horoskop na niedzielę, 23 grudnia

Księżyc podkreśla znaczenie twoich relacji z otoczeniem, warto więc być uważnym w kontaktach i wyciągać wnioski. Niewykluczona konstruktywna rozmowa lub konieczność zrewidowania jakichś poglądów.

Horoskop na sobotę, 22 grudnia

Księżyc w obszarze codziennych obowiązków skłoni cię dziś do zajęcia się drobnymi  sprawami, przedświątecznymi porządkami itp nie zapominaj jednak o potrzebie wypoczynku. Jest ci niezbędny.

Horoskop na piątek, 21 grudnia

Twoja uwaga skupi się na codziennych obowiązkach. W kontaktach zawodowych liczyć się będzie umiejętność zręcznego argumentowania, inteligentnego dyskutowania. Masz także dobry moment na uzyskanie porady lekarskiej. 

Horoskop na czwartek, 20 grudnia

Uważaj na zdrowie i nie wdawaj się w emocjonalnie zagmatwane sytuacje. Na szczęście planety nie poskąpią ci dziś rozsądku więc uniknięcie potencjalnych wpadek wydaje się stosunkowo łatwe. 

Horoskop na środę, 19 grudnia

 Księżyc w znaku Ryb kojąco podziała na twoje emocje i obdarzy cię niezłą formą psychiczną. To dobry dzień na poszukiwanie bliskości. Załatwiaj sprawy wymagające współdziałania.

Horoskop na wtorek, 18 grudnia

Na pierwszym planie znajdą sprawy uczuciowe i międzyludzkie. Masz siłę przekonywania i wiele psychicznej energii. Nie marnuj czasu, bo mimo drobnych przeszkód możesz dziś przeprowadzić jakieś korzystne zmiany. 

Horoskop na poniedziałek, 17 grudnia

Twój urok zacznie działać znacznie silniej i możesz wzbudzić czyjeś zainteresowanie, ale możliwe są także drobne zgrzyty. Ludziom zgromadzonym wokół ciebie pozwól mieć własne zdanie i... własne plany. 

Horoskop na niedzielę, 16 grudnia

Ten dzień nie zapowiada się dynamicznie i wprawdzie twojej pozycji nic nie zagraża, złap jednak niezbędny dystans do życia. Uczulam cię również na wydatki, szczególnie jeśli kupujesz coś, co nie jest ci potrzebne.

Horoskop na sobotę, 15 grudnia

Księżyc w sektorze komunikacji skupi twoją uwagę na sferze kontaktów z otoczeniem. To bardzo dobry dzień na wymianę myśli, zdobywanie informacji, udział w szkoleniu, nawiązywanie nowych znajomości a także  na życie towarzyskie.

 

Horoskop na piątek, 14 grudnia

Najaktywniejszy jest dziś twój sektor komunikowania więc powinieneś kontaktować się z otoczeniem na bardziej emocjonalnym poziomie. Warto spróbować dziś przeprowadzić z kimś szczerą rozmowę rezygnując z pozy. Rezultaty mogą okazać się bardzo budujące. 

Horoskop na czwartek, 13 grudnia

Księżyc w sektorze spraw materialnych będzie ci sprzyjał w kwestiach zawodowych i finansowych. Zrobisz dziś dobry użytek ze swoich pieniędzy. Jeśli będziesz coś kupował będą to rzeczy warte swojej ceny.

Horoskop na środę, 12 grudnia

W centrum zainteresowania pieniądze i… to co można za nie kupić. Niewykluczone, że postanowisz zrobić dziś większe zakupy. Uwaga! Jesteś dziś mało odporny na pokusy, więc wyznacz sobie limit wydatków. 

Horoskop na wtorek, 11 grudnia

Księżyc  w twoim znaku korzystnie podziała na twoją formę psychiczną i fizyczną mimo to nie startuj z piskiem opon bo kwadratura Merkurego i Neptuna nie sprzyja rozpoczynaniu planów zakrojonych na szerszą skalę. 

Horoskop na poniedziałek, 10 grudnia

Księżyc w twoim znaku skupia na tobie uwagę otoczenia. Czas sprzyja rozmowom wszelkiego typu, transakcjom, podpisywaniu umów itp. Dobry dzień na odbycie ważnej rozmowy, przemyślenie życiowej sytuacji, podjęcie decyzji.

Horoskop na niedzielę, 9 grudnia

Dla ciebie to idealny dzień na złapanie oddechu ponieważ Księżyc kończy swój indywidualny cykl w twoim horoskopie co oznacza konieczność regeneracji sił i dokonania małego bilansu w bieżących sprawach. Relaksuj się w kameralnym otoczeniu. 

Horoskop na sobotę, 8 grudnia

Koniec twego indywidualnego cyklu księżycowego łączyć się będzie z drobnym spadkiem formy, niewykluczone więc, że nie będzie ci się chciało robić nic specjalnego. To dzień na wypoczynek i odrobinę refleksji nad sytuacją.

Horoskop na piątek, 7 grudnia

Księżyc w sektorze przyjacielskim bardzo przyjaźnie usposobi cię do świata on zaś odpowie ci tym samym. Spróbuj więc załatwić dziś sprawy, które wymagają współdziałania, dobrej woli lub chociażby kompromisu. Znajdź też czas dla swoich prawdziwych przyjaciół.

Horoskop na czwartek, 6 grudnia

Staraj się raczej izolować od negatywnych wpływów, ponieważ ludzie mogą być wykrętni, stosować tak zwane półprawdy. Ty sam możesz mieć skłonność do unikania odpowiedzialności.

 

Horoskop na środę, 5 grudnia

Będziesz miał dziś sporo pozytywnej energii, ale do wielu spraw warto podejść teraz z dystansem. Liczą się nie tylko doraźne korzyści. Skoncentruj się także na szczegółach planów, bo zależy od nich efekt całej pracy. 

Horoskop na wtorek, 4 grudnia

Dobry dzień na refleksję, poszukiwanie swego miejsca w życiu. Bądź ostrożny w sprawach finansowych. Łatwo o pomyłki, roztargnienie, błędne decyzje. A miłość? Nie pomyl co jest rzeczywistością, a co tylko marzeniem.

Horoskop na poniedziałek, 3 grudnia

Będziesz dziś bardziej emocjonalny, ale może trochę… za bardzo. Unikaj impulsywnego zachowania, uważaj za kółkiem. Jeśli jakieś sprawy nie układają się po twojej myśli, może warto podzielić się z kimś swoimi obawami?

Horoskop na niedzielę, 2 grudnia

Będziesz w dobrej formie, więc warto się zmobilizować. Wpływ Księżyca służy klarownym emocjom. Porozumiewaj się więc w sprawach, które leżą ci na sercu, są ważne lub pilne. Staraj się niczego nie odkładać, bo nie warto.

 

Horoskop na sobotę, 1 grudnia

Księżyc w sektorze rozwoju intelektualnego. Będziesz dziś ożywiony emocjonalnie i umysłowo. Zaplanuj rozmowy i spotkania, podejmuj decyzje, ucz się, podróżuj. Planety uczynią z ciebie towarzyską osobę, możesz zawrzeć nową znajomość. 

Horoskop na piątek, 30 listopada

Dobry dzień na podróżowanie, zawieranie nowych znajomości i zacieśnianie dotąd luźnych kontaktów. Twoimi ogromnymi atutami okaże się poczucie humoru, dystans. To dobry dzień na spotkania każdego typu.

Horoskop na czwartek, 29 listopada

Planetarne wpływy nie będą cię dziś specjalnie inspirować. Na pierwszym planie obowiązki. Zakończ dzień uporządkowaniem spraw zawodowych, finansowych. Warto mieć czas na wypoczynek.

Horoskop na środę, 28 listopada

Łatwo przyjdzie ci wyrażanie życzeń i pragnień, zwracanie na siebie uwagi otoczenia, kontakty zawodowe i osobiste będą bardzo udane. Wenus i Pluton wróżą też ożywienie uczuciowe od flirtów po prawdziwą miłość!

Horoskop na wtorek, 27 listopada

Jeżeli ujrzysz choćby cień ryzyka w sprawach finansowych, nie spiesz się z decyzją, poczekaj! W partnerskich sprawach uważniej słuchaj tego, co chce powiedzieć ci druga strona. Pamiętaj też, że upór bywa oznaką nie charakteru, lecz... głupoty!

Horoskop na poniedziałek, 26 listopada

 Księżyc znajduje się w partnerskim sektorze twojego horoskopu, więc zapowiada się dzień dobry na spotkania, planowanie wspólnych przedsięwzięć, pracę zespołową. Odczujesz także przypływ kreatywności, kontakty z bliskimi osobami okażą się satysfakcjonujące.

Horoskop na niedzielę, 25 listopada

Księżyc znaku Byka sprawi, że poszukiwać będziesz emocjonalnego zaangażowania. Spędź dzień z osobami, które są dla Ciebie ważne. Szczególnie Skorpiony z początku znaku potrzebują dziś relacji o większym ciężarze gatunkowym.

 

Horoskop na sobotę, 24 listopada

 

Dzień koncentracji na sprawach związanych z wypoczynkiem, stanem zdrowia. Może wystarczy po prostu gruntowny relaks ? Nie narzucaj sobie dyscypliny bo potrzebujesz dnia dla siebie.

 

Horoskop na piątek, 23 listopada

 

Możesz ulec dziś uczuciu, że, mimo wysiłków, życie nie przynosi Ci tego, czego oczekujesz, ale nie wpadaj w pułapkę pesymizmu. To po prostu moment emocjonalnego zamieszania. Zaczekaj, aż Twoje uczucia ułożą się w wyraźniejszy wzór.

 

Horoskop na czwartek, 22 listopada

Wstrzymaj się realizacją nowych pomysłów, załatwianiem tak zwanych delikatnych kwestii, forsowaniem swych racji na przekór całemu światu. Trudności trzeba pokonać siłą cierpliwego oczekiwania, nawet jeśli to nie w twoim stylu.

 

Horoskop na środę, 21 listopada

Twoja intuicja przemawiać dziś będzie bardzo wyraźnie, a Księżyc w sektorze kreatywności będzie stymulować Twoją twórczą wyobraźnię. Świetny dzień dla artystów i zakochanych, ponieważ uczuciowość także da o sobie znać.

 

 

Horoskop na wtorek, 20 listopada

Księżyc nastawi Cię romansowo i ułatwi zawieranie znajomości z płcią odmienną. Łatwo wpadniesz dziś w czyjeś ramiona, ale nie wiadomo czy na długo. Może Ci się trafić jakaś okazja. Masz dziś również gwarantowany dobry gust!

 

 

Horoskop na poniedziałek, 19 listopada

Obejdzie się bez spektakularnych wydarzeń. Zajmą Cię przede wszystkim sprawy domowe i rodzinne, zakupy, złożone bliskim obietnice itp. Wieczorem warto jednak pomyśleć o sobie.

 

Horoskop na niedzielę, 18 listopada

 

Po południu drobne wahania formy, ale nie pozwól, aby jakieś drobiazgi psuły Ci nastrój. Bądź ostrożnym wyruszając w podróż, unikaj sytuacji, w których jest zbyt wiele niedomówień. Nie pozwól, by zawładnęły Tobą negatywne emocje.

 

Horoskop na sobotę, 17 listopada

 

Będziesz dziś w nastroju do kontaktów i wymiany myśli. Możesz dziś wyjaśnić coś, co wcześniej stanowiło problem. Warto wyjść z domu, spotkać się z kimś, dostarczyć sobie bodźców umysłowych.

 

Horoskop na piątek, 16 listopada

Przed południem nie daj się namówić na zakup czegoś, czego nie potrzebujesz. Pilnuj portfela, a przede wszystkim unikaj magii wyprzedaży, bo przyniesiesz do domu mnóstwo zbytecznych rzeczy.

 

Horoskop na czwartek, 15 listopada

Księżyc w sektorze finansowym zapowiada udane pertraktacje, możliwość przypływu gotówki, podpisania kontraktu itp. Możesz także poszukiwać zatrudnienia lub dodatkowych źródeł dochodu. Jeśli należysz do osób, które mają problem z nagradzaniem  siebie, zrób sobie mały prezent bez okazji.

 

Horoskop na środę, 14 listopada

Niewykluczone zamieszanie wokół Twojej osoby, szczególnie jeśli będziesz próbował forsować swoje plany bez oglądania się na opinie innych osób.. Spokojniej reaguj na krytykę.

 

Horoskop na wtorek, 13 listopada

Księżyc w Twoim znaku! Odczujesz przypływ energii, ale… Twoja droga nie będzie usłana samymi różami. Skoncentruj się, na drobiazgach, bo zależy od nich efekt całej pracy. Do wielu spraw warto podejść teraz z dystansem.

 

 

Horoskop na poniedziałek, 12 listopada

Twoje działania będą mieć pozytywne skutki, ale warunkiem jest dobre przygotowanie i podejmowanie decyzji, którym możesz sprostać. Dziś zawarty związek, podpisana umowa będą trwałe.

 

Horoskop na niedzielę, 11 listopada

Nie wymagaj dziś od siebie zbyt wiele inicjatywy. Będziesz raczej w spokojnym, nieco nostalgicznym nastroju. To dobry czas na wypoczynek. Księżyc pod horyzontem przez znaczną większość dnia sprzyja bilansom i nabieraniu energii.

 

 

Horoskop na sobotę, 10 listopada

 

Jest to dzień, w którym większa korzyść przyniesie chwila zastanowienia. Powstrzymaj się od pochopnych decyzji. Pozostań przy rutynowych sprawach, nie planuj niczego, co wymaga Twojej lub czyjejś elastyczności. Jak na złość może być o to trudno.

 

 

Horoskop na piątek, 9 listopada

 

Może to być dzień, w którym kierować się będziesz szlachetnymi pobudkami. Przemawiają dziś do Ciebie ideały. Warto dać się im zainspirować, wspierając kogoś finansowo, przygarniając zwierzątko, okazując komuś serce.

 

Horoskop na czwartek,8 listopada

 

Jeśli chcesz uniknąć komplikacji, rozważniej dobieraj słowa, staranniej układaj plany! Przyda się więcej poczucia realizmu w stosunku do siebie samego. Uważaj na sprawy urzędowe, koncentruj się, gdy coś ważnego  robisz.

 

Horoskop na środę,7 listopada

Nie próbuj łapać kilku srok za ogon, bo i bez tego będziesz miał skłonność do roztargnienia. Jeśli się jednak zmobilizujesz to, nawet jeśli nie wzbijesz się dziś na wyżyny,  swoje plany będziesz w stanie zrealizować.

 

Horoskop na wtorek,6 listopada

Nie planuj zbyt wiele na raz,  bowiem na przeszkodzie sukcesom stanie zbytni pośpiech i bałagan. Staraj się uporządkować myśli i nie zmieniać raz podjętych decyzji. Pod tymi warunkami czeka Cię udany dzień.

 

Horoskop na poniedziałek,5 listopada

Ambicje, pod warunkiem, że nie są przesadnie wielkie, dadzą się teraz zrealizować. Dzień jest korzystny na załatwianie spraw związanych z podróżą oraz rozwojem osobistym. Masz także zielone światło w kwestiach finansowych i związanych z edukacją.

 

Horoskop na niedzielę,4 listopada

Będziesz dziś kreatywny i towarzyski. Warto spotkać się z przyjaciółmi, wybrać się do restauracji lub zorganizować domowe przyjęcie. W sprawach osobistych barometr pokazuje dużo ładniejsza pogodę.

 

Horoskop na sobotę,3 listopada

Czy stać Cię dziś na cierpliwość? To warunek, aby pomysły doczekały się realizacji, Nie rezygnuj ze swoich planów tuż przed metą, a także nie szukaj dróg na skróty, rezygnując przy tym z czegoś, co było dla Ciebie ważne. To byłby  błąd.

Horoskop na piątek, 2 listopada

Nastaw się przede wszystkim na regenerację swoich sił fizycznych i psychicznych. Jest Ci to bardzo potrzebne. Służy Ci aktywny wypoczynek, trochę sportu. Jeśli czujesz się mocno zmęczona, zakończ tydzień w jakiś relaksujący, przyjemny sposób.

 

Horoskop na czwartek, 1 listopada

Jeśli czujesz, że masz w sobie wiele emocji, powinieneś zaplanować dzień tak, aby mieć nieco czasu tylko dla siebie. Potrzebujesz dalekiego spaceru, spotkania z kimś, z kim czujesz się sobą.

 

Horoskop na środę, 31 października

 

Księżyc w sektorze partnerskim czyni Cię bardziej wrażliwym na bodźce płynące z otoczenia. Twoje sympatie i antypatie najwięcej mówią jednak o Tobie samym. Zastanów się więc, jakie cechy osób z Twojego otoczenia akceptujesz a jakie nie i… dlaczego?

 

Horoskop na wtorek, 30 października

 

Księżyc w sektorze partnerskim uaktywnia Cę towarzysko. Nastaw się nie tylko na wymianę myśli, ale staraj się zaobserwować, jak układają się Twoje kontakty z osobami, które włączasz do ścisłego kręgu ( partner, bliscy współpracownicy ). Świetny dzień na dokonanie zmian.

 

Horoskop na poniedziałek, 29 października

Lubisz szczerość, więc nie daj się wmanewrować w niezręczny układ. W rozmowach używaj wyłącznie rozsądnych, logicznych argumentów. W sercowych lub finansowych sprawach nie daj ponieść się emocjom, przynajmniej nie tym razem. Możesz popełnić spory błąd.

 

Horoskop na niedzielę, 28 października

Czas sprzyja dokonywaniu zmian i  pozytywnym transformacjom. Skoncentruj się dziś na sprawach, których rozwiązanie wymaga nowego podejścia. Warto też zetknąć się dziś z jakimś doświadczeniem poszerzającym horyzonty.

 

 

Horoskop na sobotę, 27 października

Jeśli czujesz przytłoczony liczbą pilnych i ważnych spraw, nie zapominaj, że warto ustalić jasne priorytety. Warto dziś zainwestować nieco energii w poprawę kondycji, zająć się zdrowiem.

 

Horoskop na piątek, 26 października

Księżyc wzmacnia Twoje siły intelektualne i kreatywność, nie musisz obawiać się stagnacji. Zielone światło pali się w towarzyskich sprawach. Dobry dzień na spotkania. Nawiązane znajomości zapowiadają się interesująco.

Horoskop na czwartek, 25 października

Księżyc w sektorze kreatywności. Okażesz się osobą twórczą, pełną pomysłów i życzliwie usposobioną do ludzi. Będziesz działać dyplomatycznie i z wyczuciem. Wzrośnie Twoja wrażliwość i intuicja. Wieczorem warto spotkać się z przyjaciółmi. Twoje akcje w miłości także rosną.

 

Horoskop na środę, 24 października

 

Księżyc w sektorze rozrywek i miłości zapowiada bardzo korzystną aurę sprzyjającą przede wszystkim sprawom osobistym. To dobry dzień na bycie wśród ludzi. Jeśli poszukujesz miłości, ktoś interesujący może pojawić się na horyzoncie.

 

Horoskop na wtorek, 23 października

 

Wprawdzie nie zanosi się  na rewelacje, ale powinien to być dobry, spokojny dzień. Warto zająć się sprawami rodzinnymi i domowymi, a także poświęcić chwilę na uzyskanie większego wglądu w siebie.

Horoskop na poniedziałek, 22 października

 

Dzisiejszy dzień nie sprzyja podejmowaniu ważnych decyzji. Jeśli to zrobisz wkrótce okaże się, że wolałbyś inne rozwiązanie. Nie spiesz się, zaczekaj, aż wszystkie aspekty interesującej Cię sprawy wyjdą na jaw. Nie kłóć się z nikim, ostrożnie prowadź.

 

Horoskop na niedzielę, 21 października

 

Niewykluczone, że będziesz dziś wysłuchiwać czyichś zwierzeń, zostaniesz poproszona o poradę dotyczącą spraw osobistych. Możesz także wystąpić jako doradca podczas zakupów. Staraj się być obiektywna, nie obawiaj się, że urazisz tę osobę, wyrażając swoją opinię.

 

Horoskop na sobotę, 20 października

 

Księżyc w sektorze komunikacji sprzyja rozmowom, korespondencji. Warto dziś odpisać na zaległe maile, zadzwonić lub spotkać się z kimś, dla kogo nie miałaś ostatnio czasu. To także dobry moment na pracę umysłową.

 

Horoskop na piątek, 19 października

 

Dzień koncentracji na sprawach finansowych. Postaraj się działać energicznie, ponieważ w ten sposób pozbędziesz się jakichś uciążliwych drobiazgów, które odkładasz z dnia na dzień. Warto załatwić drobne sprawy, dopracować detale planów.

 

Horoskop na czwartek, 18 października

 

Nie odczujesz tego wpływu planet szczególnie silnie, ale przyniosą Ci one przyjemny, spokojny dzień. Być może zapragniesz kupić coś eleganckiego z ubrania lub wyposażenia domu. Osoby uzdolnione odczują przypływ inspiracji.

 

Horoskop na środę, 17października

 

Księżyc w twoim znaku daje ci szansę. Dobrze poczujesz się w dzisiejszej atmosferze, możesz okazać się właściwą osobą na właściwym miejscu. Powiodą się zaplanowane na dziś rozmowy i spotkania.

 

Horoskop na wtorek, 16 października

 

Księżyc w Twoim znaku. Inicjuj nowe plany, bo masz dziś zdolność przekonywania. Staraj się, aby zyski i satysfakcja szły teraz w parze, bo to możliwe. Problem uczuciowy również się rozwiąże, ale chyba nie warto stosować półśrodków. Postaw sprawę jasno, a jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, podejmij decyzję.

 

Horoskop na poniedziałek, 15 października

 

Nów Księżyca pod horyzontem Twego horoskopu oznacza, że weszłaś właśnie w etap zakończeń i podsumowań. Nie warto odwracać uwagi od spraw ważnych, więc nie zajmuj się drobiazgami. Uporządkuj swoją sytuację, zrób bilans zysków i strat, popracuj nas dalszą strategią. Zwróć uwagę na stan zdrowia.

 

 Horoskop na niedzielę, 14 października

 

Nie zdziw się, jeżeli poziom Twojej energii będzie dziś niski. Powinieneś odpocząć ale w samotności i w spokoju, nie zaś w tłumie. Potrzebujesz regeneracji, zatroszcz się więc o swego ducha i o ciało. Przyda się masaż, relaksująca kąpiel.

 

Horoskop na sobotę, 13 października

Skoncentruj się dziś na nauce, czytaniu, dowiadywaniu się nowych rzeczy. Łatwo przyswajasz sobie dziś konkretną wiedzę. To także dobry dzień na zdanie egzaminu ( jakkolwiek warto być przygotowanym, bo na szczególny fart nie ma co liczyć ), przeprowadzenie jakiejś poważnej zawodowej rozmowy.

 

 

 

Horoskop na piątek, 12 października

 

Będziesz dziś bardziej przyjacielski w stosunku do otoczenia. Dlatego jest to dobry dzień, aby korzystać z empatii i dążyć do lepszego porozumienia. Któraś z bliskich Ci osób może odegrać dziś tyleż ważną co pozytywną rolę.

 

Horoskop na czwartek, 11 października

 

Dla Ciebie położenie Księżyca może okazać się nieco dezorganizujące. Nie bierz się za wszystko na raz, ponieważ Twoja pragmatyczna natura źle czuje się w bałaganie. Jakieś drobiazgi mogą zakłócić przebieg dnia, lecz nie warto brać sobie wszystkiego do serca.

 

Horoskop na środę, 10 października

 

Warto spędzić dzisiejszy dzień aktywnie. Księżyc w sektorze rozwoju intelektualnego będzie Cię inspirował i stymulował do poszukiwania ciekawych osób. Możesz dziś odnieść sukces towarzyski, bo okażesz się dowcipny a nawet błyskotliwy.

 

Horoskop na wtorek, 9 października

 

Wzrost energii mentalnej. Poczujesz się energiczny i chętny do poszukiwania porozumienia z ludźmi. Masz dobry moment na spotkania i rozmowy, będziesz również w stanie wykonać wiele pracy intelektualnej.

 

Horoskop na poniedziałek, 8 października

 

Dzień pomyślnego sfinalizowania planów, rozpoczęcia podróży, szczególnie dla osób z pierwszej dekady znaku. Decydując się na coś, miej jednak na względzie, że Twoje plany mogą ulec zmianie lub rozwój wydarzeń czymś Cię zaskoczy. To, co inne, nie musi być jednak gorsze.

Horoskop na niedzielę, 7 października

Nie pozwól aby w Twoje plany wkradł się zamęt i bałagan. Jeśli więc wokół Ciebie zrobi się jakieś zamieszanie, rób swoje, powstrzymaj się od komentarzy. Odłóż ważniejsze plany. Pod tym warunkiem dzień upłynie Ci bez wpadek. Zregeneruj siły.

 

Horoskop na sobotę, 6 października

 

W kręgu twoich zainteresowań pozostaną dziś głównie sprawy związane ze stanem posiadania. Może ci wpaść niespodziewana okazja finansowa albo… kupisz coś pięknego, drogiego i bardzo niepraktycznego!

 

Horoskop na piątek, 5 października

 

Wpływ planet sugeruje, że mimo iż jesteś z zasady indywidualistą, chwilowo lepiej czuł się będziesz jako „cząstka większej całości”. W taki dzień jak dziś możesz też lepiej odkryć swoje potrzeby poprzez zachowanie równowagi między oczekiwaniami własnymi a towarzyszącej Ci grupy.

 

Horoskop na czwartek, 4 października

Dzisiejszy, neutralny, wpływ planet wskazuje, że będziesz raczej zaangażowana w sprawy drugoplanowe lub dostosujesz się do wydarzeń zainicjowanych przez twoje otoczenie, w których nie będzie zbyt wiele miejsca na twoją własną inicjatywę.

Horoskop na środę, 3 października


Księżyc nadaje twoim kontaktom z ludźmi większa emocjonalność. Jeśli masz do przeprowadzenia rozmowę, która ma coś wyjaśnić, ustalić, na czym stoisz, warto zrobić to teraz . To powinien być rozsądny kompromis między oczekiwaniami a możliwościami.

 

 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze