1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia

Horoskop codzienny dla strzelca na 2012 rok

123rf.com
Co dobrego Cię dziś czeka? Czego i kogo lepiej unikać? Codzienny horoskop przygotowuje AstroCoach Anna.

Horoskop na poniedziałek, 31 grudnia

Dobry dzień aby dobrze odpocząć. Nie usztywniaj się też wobec kogoś, kto chce nawiązać z tobą bliższą znajomość. Nawet jeśli wydaje ci się, że nie odbieracie na tych samych falach pierwsze wrażenie może mylić.

Horoskop na niedzielę, 30 grudnia

Księżyc i Mars tworzą aurę nerwowości ale ty zwolni tempo. Może się okazać, że w ten sposób los uchronił cię przed jakąś wpadką. W sercu pora zrobić gruntowne porządki i wyplątać się z układu, który cię znużył. Uważaj za kierownicą.

Horoskop na sobotę, 29 grudnia

Dla ciebie może to być dzień prac domowych, ale podziel czas pomiędzy przyjemności i obowiązki. Zrób co masz do zrobienia a potem pozwól sobie na małe szaleństwo. W partnerskich związkach dobra sympatyczna atmosfera.

Horoskop na piątek, 28 grudnia

Dzień zapowiada się pracowicie. Mimo, że podzielność uwagi jest twoją mocną stroną tym razem uważaj, bo możliwe jest popełnienie głupiej pomyłki. Koncentruj się na tym co robisz. Przed południem niewykluczony spadek nastroju, przelotna chandra.

Horoskop na czwartek, 27 grudnia

Księżyc w sektorze partnerskim czyni cię bardziej wrażliwym na bodźce płynące z otoczenia. Twoje sympatie i antypatie najwięcej mówią jednak o tobie samym. Zastanów się więc jakie cechy osób z twojego otoczenia akceptujesz a jakie nie i… dlaczego?

Horoskop na środę, 26 grudnia

Dzisiejszy dzień zapowiada się wypoczynkowo. Planety zachęcać będą do spotkań z przyjaciółmi i rodziną. Dzień zapowiada się miło, rodzinnie i zgodnie. Spotkaniom towarzyszyć będzie ciepła i serdeczna atmosfera. 

Horoskop na wtorek, 25 grudnia

Położenie Księżyca w partnerskim sektorze usposobi cię bardzo towarzysko. Będziesz w dobrym nastroju, pełna serdecznych uczuć. Popołudnie staraj się spędzić aktywnie, będziesz potrzebować ruchu.

Horoskop na poniedziałek, 24 grudnia

Twoja energia skupia się dziś w obszarze obowiązków ale nie zapominaj, że Wigilia ma być przede wszystkim przyjemnością. Dlatego nie przesadzaj z niczym. Od perfekcyjnie przygotowanej kolacji ważniejsza jest atmosfera i twój dobry nastrój.

Horoskop na niedzielę, 23 grudnia

Księżyc w sektorze codziennych obowiązków pomoże ci. Organizacyjne sprawy pójdą świetnie. To dobry dzień na ostatnie przedświąteczne sprawunki. Ureguluj też swoje zobowiązania.

Horoskop na sobotę, 22 grudnia

Księżyc w sektorze kreatywności i rozrywek obiecuje  przyjemny dzień. Warto wybrać się na poszukiwanie upominków, pomyśleć o świątecznym wystroju domu. Masz też dobry czas na spotkania, ujawnienie swoich uczuć itp.

Horoskop na piątek, 21 grudnia

Księżyc w sektorze kreatywności! Zapowiada się wysoki poziom energii i przypływ dobrych pomysłów. Skoncentruj się również na realizacji planów, które sprawiały ci trudności. To dobry dzień na kontakty z otoczeniem, ważne rozmowy, także dotyczące uczuć. 

Horoskop na czwartek, 20 grudnia

Księżyc w znaku Barana sprzyja zajęciom wymagającym kreatywności. Poświęć dziś czas takim właśnie zajęciom. Skoncentruj się a znajdziesz rozwiązanie. To także dobry czas na edukację.

Horoskop na środę, 19 grudnia

Dzisiejsze decyzje nie powinny być podejmowane lekkomyślnie. Możesz nie dostrzegać żadnych przeszkód na swojej drodze. Jeśli masz skłonność do tycia licz kalorie!!! No i… nie warto ryzykować prawdziwego szczęścia dla przelotnych miłostek.

Horoskop na wtorek, 18 grudnia

Księżyc w kwadraturze z twoim znakiem nadaje twoim emocjom większy ciężar gatunkowy dziś jednak lepiej wstrzymać się z wyciąganiem wniosków. Wszystko bowiem wskazuje na to, że nie działasz w swoim dobrze pojętym interesie.

Horoskop na poniedziałek, 17 grudnia

Niewykluczona podróż, nawiązanie znajomości. Jeśli masz przed sobą rozmowę prywatną lub zawodową warto prezentować dziś otwartość, pozytywne nastawienie. Dzięki niemu życzliwość i empatia ze strony twego rozmówcy są gwarantowane.

Horoskop na niedzielę, 16 grudnia

Niewykluczone, że zostaniesz poproszony o poradę lub wyrażenie opinii. Możesz także wystąpić jako doradca podczas zakupów. Staraj się być obiektywny, nie obawiaj się, że urazisz tę osobę wyrażając swoją opinię.

Horoskop na sobotę, 15 grudnia

Masz przed sobą przyjemny dzień, a twoja uwaga skupi się głównie na sprawach materialnych. Dobry dzień na dokonanie jakiegoś luksusowego zakupu. Jeśli masz kłopot z nagradzaniem siebie zrób to dzisiaj. 

Horoskop na piątek, 14 grudnia

Na pierwszym planie sprawy codzienne, finansowe itp. ale nie chodzi tylko o wywiązanie się z obowiązków. Zweryfikuj swój stosunek do kariery, majątku, prestiżu… Zastanów się też czym są dla ciebie pieniądze. Co za nie kupujesz? Dobre samopoczucie, emocjonalne bezpieczeństwo?

Horoskop na czwartek, 13 grudnia

Księżyc na tle twojego gwiazdozbioru zwiększa twoją emocjonalność, ale w pozytywny sposób. Będziesz bardziej otwarty i spontaniczny, warto więc być dziś wśród ludzi. To początek nowego emocjonalnego cyklu.

Horoskop na środę, 12 grudnia

Księżyc znajduje się w twoim znaku, będziesz więc przyciągać do siebie ludzi emocjonalną postawą ale dbaj o to by towarzyszyły ci pozytywne wibracje. Gorszy nastrój warto rozpoznać i dotrzeć do przyczyn. Nie udawaj ani przed sobą ani przed innymi.

Horoskop na wtorek, 11 grudnia

Jak zwykle, kiedy kończy się miesięczny cykl lunarny, warto zwolnić tempo i dokładnej poprzyglądać się rzeczywistości po to by móc skorygować plany i wyplątać się z chybionych pomysłów. Dla osób z początku znaku trudniejszy dzień.

Horoskop na poniedziałek, 10 grudnia

To koniec twego cyklu księżycowego, więc planety nie obdarzą cię dziś przesadnie wielką energią. Przydałoby się spokojnie wypocząć. Jeśli jest to twój dzień pracy skoncentruj się raczej na uporządkowaniu spraw, dokonaniu podsumowań, wyciągnięciu wniosków.

Horoskop na niedzielę, 9 grudnia

Samopoczucie powinno ci dziś dopisywać. Jest to dobry dzień na szczere rozmowy, poszukiwanie rady, kompromisu i spokojny weekendowy wypoczynek. Przyjaciele mogą odegrać pozytywną rolę w twoim życiu. 

Horoskop na sobotę, 8 grudnia

Na pierwszym planie przyjaciele i osoby, które uważasz za wspierające cię i potrzebne. Warto zaplanować weekend w taki sposób by połączyć potrzebę aktywności fizycznej ze spotkaniem. Może wspólny wypad na łyżwy, nordic walking lub coś w tym stylu.

Horoskop na piątek, 7 grudnia

Na pierwszym planie sprawy związane z karierą i prestiżem. Być może uznasz, że powinieneś przeprowadzić jakąś rozmowę itp. Przy okazji zastanów się jak wiele kompromisów wymagają od ciebie te sprawy i czy dobrze się z tym czujesz.

Horoskop na czwartek, 6 grudnia

Lekkość bytu bywa zaletą ale nie dzisiaj. Kartę kredytową zostaw w domu jeśli nie chcesz wypominać sobie własnej lekkomyślności i nie zakochuj się dziś na amen! Pamiętaj, że słowa to czasem tylko słowa i… nic więcej.

Horoskop na środę, 5 grudnia

Niewykluczone, że plany ukażą swoją słabszą stronę. Może nie byłeś czegoś świadomy? Lepiej poskromić dziś ambicję, nie działać z pozycji wyższości. Nie lekceważ nikogo, bo może to przynieść problemy. 

Horoskop na wtorek, 4 grudnia

Będziesz dziś kreatywny i efektywny  w pracy. Wieczorem warto spotkać się z przyjaciółmi, wybrać się gdzieś gdzie gwar i tłok. W sprawach osobistych barometr pokazuje dużo ładniejsza pogodę.

Horoskop na poniedziałek, 3 grudnia

Przypływ energii i pomysłów. Możesz poprawić swoją sytuację, podreperować budżet porozmawiać z kimś o ewentualnych problemach. Jeśli szukasz drugiej połowy, nie będziesz  narzekać na brak powodzenia. W stałych związkach można dziś zmienić coś na lepsze.

Horoskop na niedzielę, 2 grudnia

Dla ciebie nie będzie to szczególnie interesujący dzień, możesz nawet odczuć, że czas płynie stanowczo zbyt wolno. To co najważniejsze dotyczyć będzie spraw zawodowych. Warto skoncentrować się na obowiązkach, nadrobić zaległości.

Horoskop na sobotę, 1 grudnia

Aura jest teraz bardziej korzystna. Sprzyja spotkaniom towarzyskim oraz rodzinnym.  To dobry czas na zaplanowanie najbliższych tygodni. W związkach małżeńskich zapanuje harmonia. 

Horoskop na piątek, 30 listopada

Dobry klimat do rozwiązania jakichś spraw, które wymagają nieco szerszego spojrzenia, przedłożenia logicznych argumentów, uzyskania porady. Może powinieneś porozmawiać z kimś o swoich planach?

 

Horoskop na czwartek, 29 listopada

Księżyc skupia twoją uwagę na sprawach partnerskich. W grę wchodzi nawet nowa miłość! Faworyzowane są kwestie finansowe. Warto dziś aktywnie uczestniczyć w tym co się wydarzy. 

Horoskop na środę, 28 listopada

Pracujesz? Szkoda czasu na studiowanie wykresów. Realizuj ambitniejsze plany, nawiązuj kontakty z ludźmi. Grono przyjaciół może powiększyć się o kogoś życzliwego, serdecznego, szczerze tobą zainteresowanego. W miłości zielone światło.

Horoskop na wtorek, 27 listopada

Wyjeżdżając w podróż upewnij się, że masz ważny paszport, bilet itp. a w rozmowach z osobami, których dobrze nie znasz zachowaj rezerwę. Kieruj się dziś zasadą, że lepiej coś przemilczeć lub nich powiedzieć o jedno słowo za wiele. 

Horoskop na poniedziałek, 26 listopada

Masz przed sobą pomyślny i interesujący dzień, a twoja uwaga skupi się głównie na sprawach wymagających kreatywnego podejścia. Jeśli poczujesz się znużony monotonią, daj sobie trochę luzu. Nie warto sztywno trzymać się planów.

Horoskop na niedzielę, 25 listopada

Spędź dzień spokojnie, unikaj kontrowersyjnych decyzji, zadbaj o swoje zdrowie. Niewykluczone zmienne nastroje. Nie podejmuj ryzyka finansowego, większość czasu poświęć na wypoczynek.

Horoskop na sobotę, 24 listopada

Zapowiada się korzystny dzień, dobry na spotkania, planowanie przyszłych posunięć lub na zajęcia wymagające intuicje. Odczujesz także przypływ kreatywności, poprawią się kontakty z otoczeniem.

 

Horoskop na piątek, 23 listopada

Absorbujące obowiązki rodzinne, konieczność wykazania się większą odpowiedzialnością, zdominują aurę dzisiejszego dnia. Nie reaguj tak emocjonalnie. Spokojnie pomyśl.

 

Horoskop na czwartek, 22 listopada

 

Nie bierz na siebie zbyt wielu obowiązków, nie obniżaj lotów skuszony łatwym zyskiem. W ogóle pieniądze mają teraz tendencję do odpływu, więc nie szalej. W sprawach sercowych możliwe perturbacje. Zdejmij też nogę z gazu.

 

Horoskop na środę, 21 listopada

Może to być trudny dzień dla Ciebie, bo ogarną Cię jakieś wątpliwości, rośnie możliwość pomyłek. W sprawach poważniejszych gwiazdy radzą, by się zatrzymać. Uważaj na zdrowie, prowadź bardzo ostrożnie, bo możesz być roztargniony.

 

Horoskop na wtorek, 20 listopada

Choć czekanie właśnie teraz może wydawać się nieznośne, nagłe decyzje i szybkie rozwiązania mogą okazać się pomyłką. Nie decyduj się na  inwestycje, w których znajduje się cień ryzyka.

 

Horoskop na poniedziałek, 19 listopada

Księżyc w sektorze komunikacji sprzyja rozmowom, korespondencji. Warto dziś odpisać na zaległe maile, zadzwonić lub spotkać się z kimś, dla kogo nie miałeś ostatnio czasu. To także dobry moment na pracę umysłową.

 

 

 

Horoskop na niedzielę, 18 listopada

Rozwiń talenty dyplomatyczne, a z pewnością dopniesz swego. Planety obdarzają Cię rozsądkiem, nieocenionym przy podejmowaniu decyzji. Skoncentruj się na dopracowaniu szczegółów swoich planów, wszak lubisz zwycięstwa w dobrym stylu.

 

Horoskop na sobotę, 17 listopada

Zapowiada się dzień o neutralnej aurze, nie będziesz miał większych powodów do narzekań. Dopisze miła atmosfera, może ktoś, kogo lubisz wpadnie z wizytą? Czas sprzyja rozmowom, załatwianiu spraw rodzinnych. Niewykluczone, że wybierzesz się po zakupy.

 

Horoskop na piątek, 16 listopada

 

Poranek zapowiada się energetycznie, pozostajesz pod wpływem Księżyca i Marsa. Ważniejsze sprawy zaplanuj na ten czas, ale bądź również świadomy, że nie jesteś teraz najlepszym dyplomatą.

 

Horoskop na czwartek, 15 listopada

 

Księżyc w Twoim znaku podkreśla uczuciową stronę Twej natury. Dobry moment na zawieranie nowych znajomości osobistych i zawodowych, ważne spotkania i rozmowy. Zaplanuj załatwianie spraw, w które czujesz się zaangażowany.

Horoskop na środę, 14 listopada

 

Będziesz dziś nastawiony na odkrywanie nowych lądów, dosłownie i w przenośni czyli na podróżowanie, zdobywanie nowych doświadczeń itp. Niewykluczone są jednak drobne komplikacje. Jeśli np. zdajesz egzamin, coś może cię zaskoczyć itp.

 

Horoskop na wtorek, 13 listopada

 

Nów Księżyca pod horyzontem. Jeżeli coś Cię niepokoi, potrzebujesz więcej czasu do namysłu - graj na zwłokę. Nie podejmuj ryzykownych decyzji, których skutki mogłyby skomplikować Twoje sprawy. Pamiętaj też, że nie jesteś dziś całkowicie niezależny w swoich poczynaniach.

Horoskop na poniedziałek, 12 listopada

Księżyc pod horyzontem nie sprzyja jeszcze energicznemu działaniu. Choć mogą pojawić się jakieś interesujące możliwości, perspektywy lub okazje ostateczne decyzje zaplanuj na czwartek.

 

Horoskop na niedzielę, 11 listopada

Drugi dzień weekendowego wypoczynku upłynie Ci w przyjemnej, spokojnej atmosferze. Będziesz ożywiony, pełen ciepłych uczuć. Niewykluczone, że będzie dodatkowy powód do radości – np. jakieś spotkanie.

 

Horoskop na sobotę, 10 listopada

 

Wprawdzie Ty możesz okazać się kreatywny, ale zajmij się sprawami, które nie wymagają współdziałania, ponieważ dzisiejszy dzień nie sprzyja harmonijnej współpracy. Skup się na własnych sprawach.

 

Horoskop na piątek, 9 listopada

 

To świetny moment na wyznaczanie nowego celu, bo masz teraz dobre wyczucie sytuacji, szczególnie jeśli należysz do końcówki drugiej dekady. Również uczuciowe sprawy mają zielone światło.

Horoskop na czwartek,8 listopada

 

Nie rób dzisiaj ryzykownych eksperymentów. Składane Ci propozycje wyglądają atrakcyjnie, ale mają jakieś drugie dno. Jakie? Warto tam zajrzeć. Musisz dobrze wyważyć swoje decyzje, by nie dać się oszukać.

 

Horoskop na środę,7 listopada

Księżyc w znaku Lwa sprawi, że staniesz się bardziej aktywny. Zapowiada się dobry dzień! Stać cię na wiele. Nie bój się nowych koncepcji i pomysłów, dzięki którym można osiągnąć cel. Jeżeli pojawią się trudności, działaj dyplomatycznie i nie trać cierpliwości.

 

Horoskop na wtorek,6 listopada

Księżyc w sektorze rozwoju osobistego obdarza Cię dziś dobrą formą intelektualną. To bardzo odpowiedni dzień na kontakty z otoczeniem, podróżowanie, kontakt ze sztuką. Zdołasz załatwić wszystko, co sobie zaplanowałeś.

 

Horoskop na poniedziałek,5 listopada

 

Dzień obowiązków, wygląda jednak na to, że bardzo dobrze sobie z nimi poradzisz. Możesz dziś zdobyć jakieś ważne informacje, dokształcić się w dziedzinie zawodowej. Kontakty ze współpracownikami ułożą się pomyślnie.

 

Horoskop na niedzielę,4 listopada

Nawet jeśli nie wydarzy się nic stymulującego, nie uważaj tego dnia za stracony. Cała przyjemność tkwi dziś w niespiesznym tempie. Warto wyjść na spacer, cieszyć się drobiazgami takimi jak ładna pogoda czy po prostu odrobina swobody.

 

Horoskop na sobotę,3 listopada

Nie irytuj się, gdy sprawy będą posuwać się wolniej niż to sobie zaplanowałeś. Przeskakiwanie dwóch schodków na raz, aby szybciej znaleźć się na szczycie kariery i zdystansować konkurencję, może zakończyć się potknięciem.

 

Horoskop na piątek,2 listopada

 

Księżyc w sektorze partnerskim przed południem wprowadzi  trochę zamieszania w życie emocjonalne. Możesz nie zrozumieć czyichś intencji lub własną drażliwością wywołać nieporozumienie. Rada? Odrobina refleksji.

 

Horoskop na czwartek,1 listopada

 

Księżyc w partnerskim sektorze horoskopu sprawi, że dążyć dziś będziesz do kontaktów z bliskimi. Choć aura zdaje się temu nie sprzyjać, ktoś może ujawnić swoje uczucia.  Bądź  ostrożnym kierowcą.

Horoskop na środę, 31 października

 

To jeszcze jeden dzień, w którym nie masz wielkiego pola do popisu, ponieważ pochłoną Cię codzienne, drobne obowiązki. Może powinieneś zastanowić się dziś nad lepszą organizacją codzienności? Warto także wdrożyć zasady związane ze zdrowszym trybem życia.

 

Horoskop na wtorek, 30 października

 

Twoja aktywność nieco spadnie, ale wpływ Księżyca zaczyna sprzyjać zajęciu się sprawami zdrowotnymi. Jeśli coś Cię niepokoi, zasięgnij porady. Warto dziś po prostu odpocząć w taki sposób, jaki lubisz.

 

Horoskop na poniedziałek, 29 października

Spore ryzyko popełnienia błędu! Zwolnij więc tempo i kieruj się rozsądkiem, nawet jeśli odczuwasz pokusę, by zaryzykować, a raczej przede wszystkim wtedy. W relacjach międzyludzkich możliwość umyślnej lub mimowolnej nieuczciwości. Uwaga na finanse!!!

 

Horoskop na niedzielę, 28 października

 

To może być bardzo znaczący dzień dla niektórych z was, a silna energia planet może Cię wynieść lub pogrążyć. Nie działaj z pobudek egoistycznych, bo przegrasz. Bądź ostrożnym kierowcą.

Horoskop na sobotę, 27 października

 

Księżyc w sektorze kreatywności przysłuży Ci się, jeśli będziesz działać świadomie. Zaplanuj dzień tak, aby zaspokoić swoje potrzeby. Zastanów się, czego potrzebujesz, o czym marzysz. Nie zadowoli Cię dziś rutyna.

 

Horoskop na piątek, 26 października

 

To dobry dzień na uczestnictwo w kursie rozwijającym Twoją samoświadomość, na wizytę u psychoanalityka lub choćby zajęcia uwalniające kreatywność. Możesz dziś znaleźć źródło podświadomych reakcji, blokad, które utrudniają Ci skuteczne działanie.

 

Horoskop na czwartek, 25 października

Jeśli czujesz, że jesteś przemęczony, zestresowany - przewietrz umysł, zaplanuj dzień na luzie. Zmienne nastroje lepiej po prostu zbagatelizować lub…  przyjrzeć im się dokładniej. Dobry czas na szczerą rozmowę.

 

Horoskop na środę, 24 października

Nastaw się dziś na aktywność w sprawach osobistych, rodzinnych. Jeśli jesteś z końca znaku, będziesz popularny, załatwienie spraw wymagających czyjejś przychylności nie powinno być trudne.

 

Horoskop na wtorek, 23 października

 

Bardzo dobry dzień na wszystkie formy komunikacji. Cieszyć Cię będzie przyjaźń, miłość, dobre jedzenie oraz upiększanie otoczenia. W partnerskim związku  zgoda. Mimo wszystko nie spuszczaj z oka materialnych spraw. Możesz otrzymać ciekawą propozycję.

Horoskop na poniedziałek, 22 października

Nie przesadzaj dziś ani z pracą, ani ze sportami, znajdź skuteczny sposób na relaks, otaczaj się życzliwymi osobami, których rady pomogą Ci uniknąć błędów. Jeśli masz coś ważnego do załatwienia, pamiętaj, że nieobecni nie mają racji, nie powierzaj więc swoich spraw osobom trzecim.

 

 

Horoskop na niedzielę, 21 października

Najlepiej zrobisz, planując spokojny wypoczynek, ponieważ nie będziesz miał zbyt wiele energii. Księżyc znajduje się w sektorze finansów. To dobry dzień na drobne inwestycje, szczególnie związane z domem.

 

Horoskop na sobotę, 20 października

 

Księżyc w sektorze spraw materialnych będzie Ci sprzyjał w kwestiach formalnych i finansowych. Zrobisz dziś dobry użytek ze swoich pieniędzy. Jeśli będziesz coś kupował, będą to rzeczy warte swojej ceny.

 

 

Horoskop na piątek, 19 października

 

Księżyc w Twoim znaku zapowiada przypływ energii. Przed sobą masz dzień pomyślnych kontaktów zawodowych i towarzyskich. Weź sprawy w swoje ręce. Rozproszą się jakieś wątpliwości, kurtyna pójdzie w górę. Zaczniesz działać z większym przekonaniem.

 

Horoskop na czwartek, 18 października

 

Księżyc w twoim znaku nie pozwoli Ci dziś zostać na uboczu. Będziesz w centrum wydarzeń. Szykują się ważne spotkania, rozmowy, dyskusje a także podejmowanie decyzji, dotyczących Ciebie i związanych z Tobą osób.

 

Horoskop na środę, 17października

 

Księżyc pod Twoim horyzontem. Sprawy zawisły w próżni? Nie ma tego złego, co nie wyszłoby na dobre. Masz czas na refleksję, złapanie oddechu, przemyślenie swoich planów jeszcze raz. Niewykluczone, że znajdziesz jakiś błąd i dokonasz korekty.

 

 

Horoskop na wtorek, 16 października

 

Księżyc pod horyzontem wyznacza czas na zamknięcie pewnych rozdziałów. Zastanów się nad sprawami ubiegłego miesiąca, może trzeba postawić gdzieś kropkę nad „i”. Poza tym Twój organizm potrzebuje regeneracji, więc zredukuj dziś swoje obowiązki do niezbędnego minimum.

 

 

Horoskop na poniedziałek, 15 października

 

Sprawy, w których dokuczało Ci przykre uczucie dreptania w miejscu, wreszcie ruszą do przodu. Jeśli zachowasz obiektywizm nawet gorące dysputy powinny prowadzić do konstruktywnych wniosków i rozwiązań. Zacznij coś, co wprowadzi w twoje życie ożywienie, włączając życie zawodowe i osobiste.

 

Horoskop na niedzielę, 14 października

 

Księżyc zachęca cię do dyskutowania, wymiany poglądów, ale możesz mieć dziś drobne problemy z koncentracją i jasnym wyrażaniem swoich opinii, więc pracę umysłową i ważniejsze potyczki słowne zaplanuj na drugą połowę dnia.

 

Horoskop na sobotę, 13 października

 

Nie oczekuj wielkiej inspiracji ze strony planet. W taki dzień, jak ten warto zająć się rzeczami zawsze odkładanymi na później, a także wykonać prace niezbyt porywające ale potrzebne, jak chociażby generalne porządki w domu a także w papierach, dokumentach itp.

 

Horoskop na piątek, 12 października

Zajmą Cię przede wszystkim sprawy związane z twoim statusem i będzie Ci bardzo zależało na prestiżu oraz akceptacji. Staraj się jednak w każdej sytuacji pozostać przede wszystkim sobą. Spróbuj znaleźć równowagę między tym, czego pragniesz a tym, czego oczekują od ciebie inni.

 

Horoskop na czwartek, 11 października

 

Dużo optymizmu, chęci do działania. Będziesz dziś patrzyła filozoficznie na wszelkie ewentualne problemy, zaś otwartość i szerokość horyzontów zadziała na Twoją korzyść we wszystkich sytuacjach.

Horoskop na środę, 10 października

 

Warto spędzić dzisiejszy dzień aktywnie. Księżyc w sektorze rozwoju intelektualnego będzie Cię inspirował i stymulował do poszukiwania ciekawych osób. Możesz dziś odnieść sukces towarzyski, bo okażesz się dowcipny a nawet błyskotliwy.

 

Horoskop na wtorek, 9 października

 

To będzie korzystny dzień. Staraj się tylko, powodowany przypływem entuzjazmu, nie brać dziś na swoją głowę zbyt wielu spraw. Kontynuuj spokojnie to, co rozpocząłeś w dniach minionych.

Horoskop na poniedziałek, 8 października

 

Nastaw się na to, że w dalszej perspektywie scenariusz wydarzeń może być nieco inny, niż to sobie wyobrażasz. Niewykluczone są niespodzianki, więc reaguj elastycznie. Nie kupuj dziś samochodu z drugiej ręki.

 

 

Horoskop na niedzielę, 7 października

 

Postaraj się spędzić spokojną niedzielę. Niewykluczone nowe znajomości. Nie uprzedzaj się do nikogo ani do niczego. Otwarta głowa to dokładnie to, czego Ci potrzeba.

 

Horoskop na sobotę, 6 października

Najlepiej byłoby niczego dziś nie planować. Jeśli masz coś konkretnego do zrobienia uporaj się z tym jak najprędzej a potem improwizuj. Może przyjdzie ci ochota na kino albo spotkanie z kimś bardzo dawno nie widzianym?

 

Horoskop na piątek, 5 października

Księżyc w obszarze partnerskim skupi Twoją uwagę na relacjach i ich jakości. Nie spędzaj dnia samotnie, bo towarzystwo ludzi jest Ci dziś bardzo potrzebne i zadziała stymulująco.

 

Horoskop na czwartek, 4 października

 

Nie wstawaj lewą nogą, ponieważ dalsza część dnia zapowiada się bardziej komfortowo niż sam poranek. Wpływ planet sprzyja kontaktom z otoczeniem na  emocjonalnym poziomie.

 

Horoskop na środę, 3 października

 

Życie da ci więcej radości, gdy nauczysz się cieszyć drobiazgami. Stawiaj czoła bieżącym problemom, nie dopuszczaj do zaległości - bądź aktywny, lecz jednocześnie patrz realistycznie.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze