1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Horoskop codzienny dla koziorożca na 2012 rok

Horoskop codzienny dla koziorożca na 2012 rok

123rf.com
Co dobrego Cię dziś czeka? Czego i kogo lepiej unikać? Codzienny horoskop przygotowuje AstroCoach Anna.

Horoskop na poniedziałek, 31 grudnia

Będzie miło więc śmiało nastawiaj się teraz na sylwestrowe atrakcje. Księżyc w sektorze transformacji służy regeneracji sił, warto więc zastanowić się czego potrzebuje twoje ciało i dusza.

Horoskop na niedzielę, 30 grudnia

Nie próbuj dziś niczego zmieniać, nie psuj tego co dobre. Lepiej zostać na razie przy starych układach towarzyskich. Dają gwarancję spokoju. Impulsywne reakcje mogą przynieść problemy.

Horoskop na sobotę, 29 grudnia

Jeśli wiedziesz samotne życie i chciałbyś to zmienić, nic prostszego! Zanosi się na flirty, a może nawet uda ci się wkrótce zbudować trwały związek. To także świetny dzień na nawiązywanie nowych zawodowych kontaktów!

Horoskop na piątek, 28 grudnia

Trudno będzie wyciszyć emocje ale można spróbować nadać im formę bardziej konstruktywną. Warunek? Przestań się oszukiwać. Nie radzę dziś natomiast wierzyć w obietnice, szczególnie te, które padają zbyt łatwo.

Horoskop na czwartek, 27 grudnia

To dzień, w którym nie masz wielkiego pola do popisu, ponieważ pochłoną cię codzienne, drobne obowiązki. Może powinnaś zastanowić się dziś nad lepszą organizacją codzienności? Warto także wdrożyć zasady związane ze zdrowszym trybem życia.

Horoskop na środę, 26 grudnia

Dzisiejszy dzień zadośćuczyni ci pracowite dni i wielki wysiłek. Spróbuj pogrążyć się w lenistwie, więc nie wyszukuj sobie zajęć jeśli nie musisz. Należy ci się chwila pełnego relaksu i spokoju.

Horoskop na wtorek, 25 grudnia

Księżyc pod horyzontem obniża poziom twojej energii, nastroi cię za to do długich rozmów i filozoficznych rozmyślań. Nie będziesz miała ochoty na nic co wydaje się męczące, więc potraktuj dzień wypoczynkowo.

Horoskop na poniedziałek, 24 grudnia

Aktywność połączona z optymistycznym nastrojem gwarantuje dobry dzień i bardzo miłą, serdeczną, rodzinną atmosferę. Będziesz rozmowna, pełna entuzjazmu. Niewykluczone, że święta okażą się okazją do spotkania z kimś dawno nie widzianym.

Horoskop na niedzielę, 23 grudnia

Wprawdzie wpływ Księżyca w sektorze kreatywności dodaje ci  lekkości bytu, nie mniej pozostaniesz dziś w kręgu obowiązków. Wszystko jednak wskazuje na to, że sprawią ci one przyjemność.

Horoskop na sobotę, 22 grudnia

W środku dnia możesz sprowokować ostrzejszą wymianę zdań, szczególnie jeśli ktoś nie podporządkowuje ci się lub nie podziela twego punktu widzenia. Nie uciekaj się jednak do manipulacji, bo nie będzie to dla ciebie korzystne. Graj fair.

Horoskop na piątek, 21 grudnia

Większość czasu zajmą ci sprawy codzienne, warto jednak oderwać się na chwilę od świata zewnętrznego i zastanowić się co buduje twoje poczucie bezpieczeństwa emocjonalnego w życiu. Zwróć się w kierunku najbliższych, rodziny. Zadzwoń do kogoś, z kim czujesz się związany.

Horoskop na czwartek, 20 grudnia

Księżyc z znajduje się dziś w sektorze twojego życia wewnętrznego. Warto pokusić się o refleksje, ale o niczym ważnym nie decyduj, bo patrzysz dziś na świat przez pryzmat emocji, więc trudno będzie o właściwy osąd sytuacji.

Horoskop na środę, 19 grudnia

Środa zapowiada się spokojnie i sympatycznie. Dla ciebie to szczególnie dobry moment na wszelkie formy komunikowania się z otoczeniem. Dzisiejszy dzień nie nastraja jednak do wielkiej aktywności.

Horoskop na wtorek, 18 grudnia

Jeśli urodziłeś się w początkowym wycinku znaku korzystny wpływ Księżyca w sektorze komunikacji może ci pomóc. Będziesz łatwiej wyrażał swoje emocje. Także dobry dzień na zbieranie informacji na jakiś temat.

Horoskop na poniedziałek, 17 grudnia

Wciąż wiele energii w sektorze finansowym. Jeśli się skoncentrujesz efekty mogą być imponujące. Od południa dobra aura dla rozmów i negocjacji. Także  relacjach osobistych więcej  sympatii i zrozumienia. 

Horoskop na niedzielę, 16 grudnia

 Najlepiej zrobisz planując spokojny dzień ponieważ nie będziesz miał zbyt wiele energii. Księżyc znajduje się w sektorze finansów, ale… nie trać rozsądku. Posezonowe wyprzedaże mogą nieco nadszarpnąć twój budżet.

Horoskop na sobotę, 15 grudnia

Księżyc w twoim znaku zapowiada przypływ energii. Rozproszą się jakieś wątpliwości, kurtyna pójdzie w górę. Zaczniesz działać z większym przekonaniem. Przed sobą masz dzień pomyślnych kontaktów zawodowych i towarzyskich. Kariera ma się nieźle, weź sprawy w swoje ręce.

Horoskop na piątek, 14 grudnia

 Przejście Księżyca przez twój znak to okazja do popatrzenia na świat przez pryzmat emocji. Obserwuj uważniej własne reakcje. Możesz sporo nauczyć się o sobie samym. Dobry dzień na wyrażanie uczuć i decyzje finansowe.

Horoskop na czwartek, 13 grudnia

Dla ciebie jest to moment zamknięcia miesięcznego cyklu emocjonalnego, więc postaraj się zrobić mały bilans sytuacji, ocenić co było dobre a co w twoim postępowaniu wymaga korekty. Nie zaczynaj nowych planów.

Horoskop na środę, 12 grudnia

Księżyc znajduje się pod horyzontem twojego horoskopu co oznacza skupienie energii na zakańczaniu pewnych wątków twego życia. Może trzeba coś wyjaśnić, z czegoś się rozliczyć. Warto podsumować mijający miesiąc twego indywidualnego cyklu solarnego.

Horoskop na wtorek, 11 grudnia

Dla ciebie dzień okaże się raczej bezstresowy, ale nie porywaj się na nic wielkiego. Pamiętaj też o tym, że miłe są złego początki. Niechcący możesz wplątać się w kłopotliwą sytuację, mimo, że na razie wszystko wydaje się w porządku.

Horoskop na poniedziałek, 10 grudnia

Wprawdzie dziś nie szykuje się ani nadzwyczajny zwrot w karierze ani główna wygrana na loterii, ale możesz nawiązać za to ciekawe kontakty zawodowe. Przed tobą interesujące możliwości. Dobry moment na poszerzanie horyzontów.

Horoskop na niedzielę, 9 grudnia

W twoje plany może dziś wkraść się lekki bałagan lub też nie będziesz w nastroju do ich realizacji. Księżyc nie obdarzy cię bowiem życiową aktywnością. Aby czas nie przeciekł ci całkowicie przez palce zainicjuj coś. 

Horoskop na sobotę, 8 grudnia

Może pojawić się drobny dysonans między twoimi planami a tym co naprawdę chciałbyś robić. Warto zastanowić się nad kwestiami asertywności i byciem w grupie, bo jedno nie wyklucza drugiego. Przeanalizuj motywy swojego postępowania.

Horoskop na piątek, 7 grudnia

Twoje szare komórki są dziś w formie, warto zrobić z tego użytek. To dobry dzień na kontakty towarzyskie i zawodowe. Możesz dziś także wziąć udział w jakimś kursie, przystąpić do egzaminu lub wybrać się na rozmowę kwalifikacyjną. 

Horoskop na czwartek, 6 grudnia

Upewnij się, że dobrze rozumiesz czyjeś intencje.  Poskrom swoje entuzjastyczne oceny i bierz pod uwagę fakt iż ludzie czasem przedstawiają się w lepszym świetle. Nie kupuj też nic kosztownego pod wpływem impulsu.

Horoskop na środę, 5 grudnia

Nie rób dzisiaj ryzykownych eksperymentów. Składane ci propozycje wyglądają atrakcyjnie, ale mają jakieś drugie dno. Jakie? Warto tam zajrzeć. Musisz dobrze wyważyć swoje decyzje, by nie dać się oszukać.

 

Horoskop na wtorek, 4 grudnia

Nawet jeśli nie wydarzy się nic stymulującego nie uważaj tego dnia za stracony. Cała przyjemność tkwi dziś w niespiesznym tempie. Po pracy warto wyjść na spacer cieszyć się drobiazgami takimi jak perspektywa weekendu.

Horoskop na poniedziałek, 3 grudnia

Niezły dzień aby zastanowić się nad tym czy nie potrzebujesz jakichś zmian w swoim codziennym życiu. Mogą one dotyczyć lepszej organizacji zajęć, zmiany nawyków żywieniowych, aktywniejszego sposobu spędzania wolnego czasu itp. 

Horoskop na niedzielę, 2 grudnia

Dzień dość absorbujący, ważne staną się również sprawy domowe. Może trzeba będzie zrobić jakiś niezbędne sprawunki? W uczuciach przelotna stagnacja, ale jeśli odbieracie na tej samej fali odkryjesz, że codzienność nie musi kojarzyć się z nudą. 

Horoskop na sobotę, 1 grudnia

Poranek może przynieść pewne napięcia ale potem intuicja pomoże ci lepiej zrozumieć motywy postępowania innych ludzi, jakkolwiek okażesz się bardziej emocjonalny  w reakcjach. Jest to dobry dzień na rozmowy z bliskimi.

Horoskop na piątek, 30 listopada

Księżyc po południu w sferze partnerskiej zapowiada pomyślne kontakty z ludźmi, z którymi czujesz się związany. Warto poruszać dziś istotne tematy, nie uciekać od tego co ważne. Niewykluczona nowa znajomość.

Horoskop na czwartek, 29 listopada

Szykują się spotkania o charakterze prywatnym i zawodowym. Możesz być dziś trochę bardziej zajęty niż chciałbyś ale jest szansa na skuteczne załatwienie spraw, które wydawały się skomplikowane. 

Horoskop na środę, 28 listopada

Szykują się  nowe znajomości. Zawierać je będziesz z dużym wdziękiem, a kontakty z otoczeniem ułożą się bardzo interesująco. Jeśli masz coś poważnego do załatwienia - dyplomacją możesz zdziałać najwięcej.

Horoskop na wtorek, 27 listopada

Możesz odczuwać huśtawki nastrojów i obawy o powodzenie ważnych dla ciebie spraw. Przemyśl je bardzo starannie, szczególnie jeśli jesteś osobą z I dekady znaku. Desperackie decyzje mogą cię pogrążyć. Zadbaj o zdrowie, układ odpornościowy jest osłabiony.          

Horoskop na poniedziałek, 26 listopada

Masz dzisiaj niezłe wyczucie sytuacji, łatwość adaptacji. Poszukującym drugiej połowy radzę się zastanowić, czy aby jakaś przyjaźń nie stała się czymś więcej. Związanym szykuje się coś więcej niż wspomnienia.

Horoskop na niedzielę, 25 listopada

Przypływ intuicji i szanse na doskonałe porozumienie z otoczeniem. Księżyc z znajdzie się w sektorze kreatywności i romansów, więc w grę wchodzą romantyczne chwile. W stałych związkach więcej pozytywnej energii. Najciekawszy dzień dla osób z początku znaku.

 

Horoskop na sobotę, 24 listopada

 

Warto zrobić małe porządki, przejrzyj więc skrupulatnie notatki i mnóstwo karteluszek, którymi zazwyczaj usłane jest Twoje biurko. Większość z nich dawno już powinna wylądować w koszu. W bałaganie gorzej się myśli.

 

Horoskop na piątek, 23 listopada

Układ planet przyniesie Ci dziś konieczność skonfrontowania się z czyimś zdaniem, najpewniej odmiennym od Twojego. Szczególnie dla osób z I dekady znaku może to być dzień emocjonalnego zamieszania. Staraj się nie spieszyć z konkluzjami.

 

Horoskop na czwartek, 22 listopada

 

Będzie trochę pod górkę. Łapiąc kilka srok za ogon, możesz zostać się z niczym. Zresztą nie jesteś w tym dobry. Kieruj się zdrowym rozsądkiem - nie można mieć wszystkiego. Nieopatrznie podjęte zobowiązania mogą mocno skomplikować Ci życie.

 

Horoskop na środę, 21 listopada

Dzień przyjemnych kontaktów z otoczeniem, uważaj tylko, bo rzeczywistość może okazać się nieco podkolorowana. Dlatego sprawdź dzisiejsze rewelacje i zanim podejmiesz jakieś decyzje, skonfrontuj to, czego się dowiedziałeś.

 

 

Horoskop na wtorek, 20 listopada

Aura tego dnia sprzyja harmonii i sympatycznym kontaktom z ludźmi. Nawet jeśli nie spotkasz miłości, możesz czuć się szczęśliwy. Masz kogoś? Spędź wieczór inaczej niż zwykle. Warto wybrać się do teatru, na koncert lub elegancką kolację.

 

 

Horoskop na poniedziałek, 19 listopada

Księżyc w sektorze spraw materialnych będzie Ci sprzyjał w kwestiach zawodowych i finansowych. Zrobisz dziś dobry użytek ze swoich pieniędzy. Jeśli będziesz coś kupował, będą to rzeczy warte swojej ceny.

 

Horoskop na niedzielę, 18 listopada

Dziś po południu Księżyc w znaku Wodnika skupi Twoją uwagę na finansach. Nie wahaj się, jeśli będzie trzeba zainwestować w siebie, kupić fachową. literaturę itp. Unikaj jednak wydawania pieniędzy na głupstwa.

 

Horoskop na sobotę, 17 listopada

Obecność Księżyca w Twoim znaku przyniesie przypływ energii i bardziej emocjonalne podejście do świata. Warto spotykać się dziś z ludźmi, szczególnie tymi, z którymi łączą cię więzy uczuciowe. Możesz odbyć ważną rozmowę, coś wyjaśnić, kogoś, do czegoś przekonać. Dobry dzień na ślub lub zaręczyny.

Horoskop na piątek, 16 listopada

Księżyc kończy swój cykl w Twoim osobistym horoskopie i dopiero wczesnym popołudniem wejdzie do Twojego znaku, co oznacza przypływ energii fizycznej i mentalnej. Zestrój się z tym rytmem.

 

Horoskop na czwartek, 15 listopada

Koniec cyklu księżycowego jak zwykle sprzyja zakończeniom i podsumowaniom. Dziś warto coś przedyskutować, być może zdecydować np. czy jakiś projekt lub znajomość warte są kontynuacji. Nie rozpraszaj energii, nie masz jej w nadmiarze.

 

Horoskop na środę, 14 listopada

Dziś kończy się Twój cykl indywidualny i jednocześnie rozpoczyna nowy, więc pora na podsumowaniu ostatniego miesiąca. Nie zdziw się, jeśli poziom Twojej energii nie będzie najwyższy. Dzisiejszy dzień jeszcze nie służy podejmowaniu nowych planów.

 

Horoskop na wtorek, 13 listopada

Dopóki będziesz działać w granicach rozsądku - wszystko jest możliwe. Fantazja i wyobraźnia poparte życiowym realizmem pozwolą Ci odnieść prawdziwy sukces zawodowy i towarzyski. Może odkryjesz w sobie jakiś szczególny talent.

 

 

Horoskop na poniedziałek, 12 listopada

Dla Ciebie aura dnia okaże się bardzo korzystna. Dobrze aspektowany Księżyc pozwoli Ci bowiem działać w sposób zręczny i skuteczny. Najważniejsze sprawy zaplanuj właśnie na dziś.

 

Horoskop na niedzielę, 11 listopada

 

Będziesz w dobrym nastroju, ale nie oczekuj od siebie zbyt wiele. Koniecznie wybierz się jednak na dłuższy spacer. Całodzienne lenistwo sprawi, że poczujesz się paradoksalnie znużony.

Horoskop na sobotę, 10 listopada

 

Późnym popołudniem Księżyc może wywołać zmienne nastroje, jeśli więc poczujesz rozdrażnienie bez wyraźnego powodu to dla Ciebie sygnał, że lepiej dziś nie pędzić przed siebie. Nie podejmuj ryzyka. Nie ulegaj presji ani złym nastrojom. Wycisz się.

 

Horoskop na piątek, 9 listopada

Będziesz miał dziś dobry kontakt z otoczeniem, więc postaraj się spędzić dzień towarzysko. Niewykluczony jest udział w jakimś ważnym wydarzeniu, nie będziesz jednak jego głównym bohaterem.

 

Horoskop na czwartek,8 listopada

 

Atmosfera wokoło może wydawać Ci się nieco chaotyczna, jednakże wszystko wskazuje na to, że zamieszanie da się opanować. Twoja słuszna ocena sytuacji może pomóc komuś, kto ma problem, jak postąpić.

 

Horoskop na środę,7 listopada

 

Dziś warto zabrać się za uporządkowanie codziennych spraw, szczególnie zwracając uwagę na finanse. Może warto przejrzeć rachunki, skontrolować stan konta? Po południu pozwól sobie na odrobinę przyjemności.

 

Horoskop na wtorek,6 listopada

Wpływ planet okaże się konstruktywny, jeśli wiesz dokąd zmierzasz. Dobry moment na przemyślenia. Możesz dziś zastanowić się nad zmianami, które chciałbyś poczynić w swoim życiu w nadchodzącym roku.

 

Horoskop na poniedziałek,5 listopada

 

Twoje akcje ciągle zwyżkują. Rano będziesz energiczny, pomysłowy i możesz liczyć na łut szczęścia. Uda się dziś operacja finansowa, nawiążesz nowe, interesujące kontakty, spotkasz pomocne, życzliwe osoby.

 

Horoskop na niedzielę,4 listopada

Intuicja pomoże Ci lepiej zrozumieć motywy postępowania innych ludzi. Nadchodzi dobry czas na długie rozmowy z przyjaciółmi i zacieśnianie więzów. Będą też inne okazje do miłego spędzenia czasu, nawiązania nowych kontaktów.

 

 Horoskop na sobotę,3 listopada

 

Dzień trudny dla samopoczucia, szczególnie jeśli urodziłeś się w pierwszej dekadzie. Omijaj wrogów i nie atakuj przeszkód na oślep. W przypadku trudnych sytuacji trzeba "wziąć na przeczekanie". Przełóż na lepsze czasy ryzykowne plany i nie szafuj zdrowiem.

 

Horoskop na piątek,2 listopada

 

Dzisiejszy dzień okaże się dość spokojny, ale nie oczekuj, że będziesz wulkanem energii. Znak Bliźniąt, który wywiera na ciebie swój wpływ, skłaniać będzie raczej do korzystania z drobnych, codziennych przyjemności, dobrego jedzenia, towarzystwa bliskich osób.

 

 

Horoskop na czwartek,1 listopada

 

Uważaj na zdrowie, okażesz się niezbyt odporny na jesienne chłody. Wybierając się gdzieś, zadbaj o odpowiednie ubranie, nawet kosztem elegancji. Potrzebujesz także higieny psychicznej i odrobiny relaksu.

 

Horoskop na środę, 31 października

 

Księżyc w sektorze kreatywności pomaga Ci w śmielszym wyrażaniu siebie. Nie marnuj dnia na rutynowe sprawy. Staraj się, aby w każdym Twoim działaniu znalazł się pierwiastek twórczy. Nie bój się robić nawet zwykłych rzeczy inaczej, z fantazją, po swojemu.

 

Horoskop na wtorek, 30 października

Trygon Plutona do Słońca pozwoli Ci poczuć się swobodniej i dobrze zaprezentować się w sytuacjach wymagających siły przebicia. Warto osobiście załatwiać to, na czym Ci zależy, bo masz dziś wewnętrzna siłę.

 

Horoskop na poniedziałek, 29 października

Jeśli nawet Twoje plany zostaną przyhamowane, nie musi to czas stracony. Możesz lepiej przygotować się do ich realizacji. Postaraj się dobrze poznać ludzi, z którymi masz do czynienia, poobserwuj ich. W ten sposób możesz uniknąć popełnienia błędu. Uważaj na zdrowie!

 

Horoskop na niedzielę, 28 października

Nie warto siedzieć dziś w domu, bo zapowiada się korzystny dzień dla osób poszukujących wrażeń, ciekawych świata. Szukaj osób, które Cię inspirują i pozytywnie na Ciebie wpływają.

 

Horoskop na sobotę, 27 października

 

Jeśli narobiłeś trochę głupstw, pora spojrzeć prawdzie w oczy i znaleźć sensowne rozwiązanie. Masz czyste konto? Trzymaj rękę na pulsie. Zaplanuj spokojny dzień, nie porywaj się na nic, co przekracza Twoje realne możliwości.

 

Horoskop na piątek, 26 października

Szczególnie korzystny dzień na wszystko, co ma związek z komunikacją. Twoje szare komórki pracują nadzwyczaj sprawnie. Możesz zrobić plany na przyszłość, podjąć decyzję, wyciągnąć celne wnioski itp. Łatwiej dogadasz się z oponentami.

Horoskop na czwartek, 25 października

Księżyc znajduje się w sektorze szeroko pojętej komunikacji. Po południu poszukaj okazji do zerwania z nużącą rutyną. Potrzebujesz odmiany! Zrób sobie jakąś przyjemność, spotkaj się z kimś.

 

Horoskop na środę, 24 października

Możesz dziś zdobyć czyjąś sympatię, przyjaźń, zrobić dobre wrażenie w nowym środowisku, pracy, uczelni. Będą także okazje czysto towarzyskie. Nie żałuj też partnerowi miłych słów, pozachwycaj się jego inteligencją, urodą, dobrym gustem!

 

 

Horoskop na wtorek, 23 października

 

Będziesz teraz dosyć mocno zapracowany, ale wysiłek, który włożysz w finansowe przedsięwzięcie, z pewnością przyniesie Ci satysfakcję, także materialną. Rozsądna inwestycja sprawi, że zaoszczędzone pieniądze znowu się... rozmnożą.

 

 

Horoskop na poniedziałek, 22 października

Zajmą Cię głównie finanse, ale to nie jest najlepszy moment na ważne decyzje. Składane Ci propozycje wyglądają atrakcyjnie, ale warto lepiej je przemyśleć. Przejrzyj natomiast szuflady, czy nie zawieruszyły się w nich niezapłacone rachunki.

 

Horoskop na niedzielę, 21 października

 

Księżyc w Twoim znaku oznacza wysoki poziom energii mentalnej. Poczujesz się energiczny i chętny do poszukiwania porozumienia z ludźmi. Masz dobry moment na spotkania, rozmowy i rozrywki.

 

Horoskop na sobotę, 20 października

 

Księżyc na tle Twojego gwiazdozbioru zwiększa Twoją emocjonalność, ale w pozytywny sposób. Będziesz bardziej otwarty i spontaniczny, warto więc być dziś wśród ludzi. To początek nowego emocjonalnego cyklu.

 

Horoskop na piątek, 19 października

 

Mimo ogólnie dobrej aury, to koniec Twojego księżycowego cyklu. To moment, kiedy energia słabnie. Zrób bilans zysków i strat, stojąc mocno na ziemi. Pomyśl, czy nie popełniłaś jakichś błędów, zweryfikuj plany. Odpocznij.

 

Horoskop na czwartek, 18 października

 

Księżyc pod horyzontem osłabia Twoją zdolność szybkiego reagowania, ale może to nawet lepiej? Teraz bowiem lepiej powstrzymać się od działania, chociaż bywa to trudne. Po południu nie pozwól, by pospiech zamienił się w nerwowość.

 

Horoskop na środę, 17 października

 

Atuty, w które wyposażył Cię teraz Księżyc, to zdolność do analitycznego myślenia, dobrej organizacji i wyciągania trafnych wniosków. Będziesz też dobrym obserwatorem. Wykorzystaj te umiejętności, bo efekty mogą bardzo ułatwić ci życie.

Horoskop na wtorek, 16 października

 

Dziś łatwiej Ci będzie nawiązać ciepłe, przyjacielskie i otwarte kontakty z otoczeniem, ponieważ wpływ Księżyca podkreśla Twój naturalny „zmysł przyjaźni”. Dobry dzień, aby zbliżyć się do kogoś, starać się ożywić formalną atmosferę w pracy itp. Możesz też wpaść na dobry pomysł.

 

Horoskop na poniedziałek, 15 października

 

Możesz odnotować teraz przyspieszenie tempa  co z jednej strony zmusza do większego wysiłku, ale z drugiej jednak stanowić będzie okazję do dokonania postępu i zmian. Warto się sprężyć i podjąć wyzwanie.

 

Horoskop na niedzielę, 14 października

 

Wykorzystaj dobrą formę i zrób to, na co od dawna masz ochotę, a ciągle brakowało Ci sił i czasu. Nawet jeśli ktoś z bliskich Twoje pomysły za fanaberię, nie przejmuj się tym. Nie musisz zawsze zadowolić wszystkich - najważniejsze, że Tobie sprawi to przyjemność.

 

 

Horoskop na sobotę, 13 października

 

Jeśli zdarzy ci się wstać lewa nogą, postaraj się odkryć prawdziwą przyczynę gorszego nastroju. Zwolnij tempo. Czy nie jesteś przypadkiem przepracowany? Po południu poprawa formy.

 

Horoskop na piątek, 12 października

 

Dobry dzień na rozpoczęcie podróży a także poszerzanie horyzontów w każdy dostępny dla Ciebie sposób. To także moment intensywniejszych kontaktów z otoczeniem. Możesz także liczyć na powodzenie towarzyskie.

Horoskop na czwartek, 11 października

 

Jeżeli czujesz się zmęczony, to znaczy, że wziąłeś na swoje barki zbyt wiele spraw. Nie opłaci się być teraz Zosią Samosią. Przeorganizuj pracę tak, aby włączyć w nią inne osoby. No i może nie wszystko jest tak ważne, jak uważasz.

 

Horoskop na środę, 10 października

 

Możesz dziś osiągnąć najwięcej, jeśli połączysz zawodowe doświadczenie z chęcią eksperymentowania. Nie chodzi o wielką rewolucję, ale o otwartość na nowości. Jeśli coś Ci nie odpowiada, zamiast narzekać, przedstaw kontrpropozycję.

 

Horoskop na wtorek, 9 października

 

Relacje partnerskie ( szeroko pojęte ) nadal na pierwszym planie, na szczęście w większości będą szalenie pomyślne. Niewykluczony szczęśliwy zwrot w sercowych sprawach. Ktoś wyrazi swoje uczucia do Ciebie.

 

Horoskop na poniedziałek, 8 października

 

Z jednej strony wydarzyć się może coś bardzo sprzyjającego, z drugiej, nieprzewidywalny Neptun może pokrzyżować Twoje plany poprzez zmianę sytuacji niezależną od Ciebie. Dlatego miej w zapasie plan B i staraj się dostosować do sytuacji.

 

Horoskop na niedzielę, 7 października

 

Postępuj dziś ostrożnie, aby tego, co udało Ci się wcześniej osiągnąć, nie zaprzepaścić. W dyskusjach nie patrz na wszystko z własnego punktu widzenia. Czasami trzeba pójść na kompromis. Unikaj także osób, które wyprowadzają Cię z równowagi.

 

Horoskop na sobotę, 6 października

 

Odpocznij. Angażowanie się w cudze sprawy bywa ucieczką od własnych problemów. Czy aby nie jest tak właśnie teraz? Lepiej byłoby nadać własnemu życiu sens rozwijając zainteresowania, nawiązując nowe znajomości.

Horoskop na piątek, 5 października

 

Włączysz się dziś w rodzinne plany lub dostosujesz do przyjaciół i znajomych. To także dla ciebie dobry dzień na wykonanie jakichś prac domowych łączących relaks z obowiązkami. Planety sprzyjają też sprawom zdrowotnym.

 

Horoskop na czwartek, 4 października

Na pierwszym planie sprawy rodzinne oraz twoje życie osobiste, na co warto poświęcić czas, nawet jeśli grafik jest napięty. Niewykluczona niepewność co do jakiejś sytuacji, szczególnie jeśli urodziłeś się w końcówce  znaku.

 

Horoskop na środę, 3 października


„Wszystkie światła na ciebie”, no, może odrobinę w tym przesady, niemniej Księżyc zabarwia twoje poczynania większą energią i urokiem. Dlatego jest to dobry czas na angażowanie się w sprawy, które naprawdę cię obchodzą. Rzecz jasna, dobry czas dla uczuć.

 

 

 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze