1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Horoskop codzienny dla wodnika na 2012 rok

Horoskop codzienny dla wodnika na 2012 rok

123rf.com
Co dobrego Cię dziś czeka? Czego i kogo lepiej unikać? Horoskop codzienny przygotowuje AstroCoach Anna.

Horoskop na poniedziałek, 31 grudnia

Księżyc w sektorze partnerskim wyczuli cię na kwestię relacji z otoczeniem. W sylwestrową noc Mars w sekstylu z Uranem  sprzyja spontanicznej zabawie i nowym znajomościom.

Horoskop na niedzielę, 30 grudnia

Na twoim niebie bałagan. Być może trzeba będzie,  zaakceptować fakt, że nie wszystko wychodzi dokładnie po naszej myśli. Nie bądź więc taka humorzasta, w kontaktach z otoczeniem więcej obiektywizmu! Uważaj za kółkiem.

Horoskop na sobotę, 29 grudnia

Jeśli zaplanowałeś atrakcyjny weekend – świetnie, potrzebujesz relaksu! Warto nabrać sił. Nowych ambitnych planów rozpoczynać dziś nie warto, bowiem czas nie sprzyja skutecznemu działaniu. Czas na mały bilans. 

Horoskop na piątek, 28 grudnia

Sporo obowiązków, które choć niespecjalnie uskrzydlające po prostu muszą być zrobione. Licz się z tym, że nie będziesz całkowicie niezależny w swoich działaniach. Nagrodą okaże się popołudniowy wzrost swobody i lepszy nastrój.

Horoskop na czwartek, 27 grudnia

Księżyc w sektorze kreatywności pomaga ci w śmielszym wyrażaniu siebie. Nie marnuj dnia na rutynowe sprawy. Staraj się aby w każdym twoim działaniu znalazł się pierwiastek twórczy. Nie bój się robić nawet zwykłych rzeczy inaczej, z fantazją, po swojemu.

Horoskop na środę, 26 grudnia

To dobry dzień, by wyjść z wizytą, zobaczyć przyjaciół, wybrać się na dłuższy spacer. Całe święta za stołem - to nie dla ciebie. Po bardzo udanym dniu, wieczorem ulegniesz melancholii, że święta dobiegają końca, ale chyba nie warto tracić humoru?

Horoskop na wtorek, 25 grudnia

Pierwszy dzień świąt upłynie ci w radosnej i uroczystej atmosferze. Będziesz ożywiony, pełen ciepłych uczuć. Niewykluczone, że będziesz miał jakiś dodatkowy powód do radości - chrzciny, ślub, rodzinny jubileusz.

Horoskop na poniedziałek, 24 grudnia

Na pierwszym planie sprawy rodzinne, ale nie tylko dlatego, że data jest szczególna. Księżyc znajduje się w sektorze spraw domowych. Uwaga, mimo świąt warto odrobinę liczyć kalorie.  

Horoskop na niedzielę, 23 grudnia

Położenie Księżyca a w sektorze osobistym kieruje dziś twoją aktywność nieco „do wewnątrz”. To oznacza, że nie jest to moment na sukcesy w zewnętrznym świecie. Spróbuj odkryć co przeszkadza ci w osiągnięciu celu. 

Horoskop na sobotę, 22 grudnia

Najwięcej pozytywnej energii  w sektorze komunikacji, czas udanych okazji towarzyskich. Uda się połączyć przyjemne z pożytecznym. Romantyczne nastroje wchodzą w grę. Warto też zregenerować siły.

Horoskop na piątek, 21 grudnia

Księżyc w sektorze komunikacji sprawi, że staniesz się bardziej aktywny. Zapowiada się dobry dzień! Stać cię na wiele. Nie bój się nowych koncepcji, odważnych pomysłów dzięki którym można osiągnąć cel. Jeżeli pojawią się trudności działaj dyplomatycznie i nie trać cierpliwości.

Horoskop na czwartek, 20 grudnia

Księżyc z znajduje się dziś w sektorze twojego życia wewnętrznego. Warto pokusić się o refleksje, ale o niczym ważnym nie decyduj, bo patrzysz dziś na świat przez pryzmat emocji, więc trudno będzie o właściwy osąd sytuacji.

Horoskop na środę, 19 grudnia

Nie planuj nic co wymaga wielkiego wysiłku.  Sferą, która wymaga dziś kontroli są pieniądze, jeśli więc znasz się na tyle dobrze, że wiesz iż bywasz nierozsądny nie daj się namówić na żadne zakupy, inwestycje i okazje. 

Horoskop na wtorek, 18 grudnia

Księżyc znalazł się w sektorze spraw materialnych. Będziesz dziś prawdopodobnie chętny do kupowania różnych rzeczy, ale… trzymaj się za kieszeń, wydatków przed świętami i tak będzie sporo.

Horoskop na poniedziałek, 17 grudnia

Księżyc w twoim znaku więc działać będziesz emocjonalnie. Staraj się jednak by emocje te okazały się pozytywne, unikaj wywierania nacisku. Zdecydowanie i determinacja ci pomoże ale działanie pod presją nie. 

Horoskop na niedzielę, 16 grudnia

Księżyc w twoim znaku oznacza wysoki poziom energii mentalnej. Poczujesz się energiczny i chętny do poszukiwania porozumienia z ludźmi. Masz dobry moment na spotkania, rozmowy i rozrywki. 

Horoskop na sobotę, 15 grudnia

Przyjemny dzień ale to etap kończący twój indywidualny księżycowy cykl i zarazem moment, kiedy energia słabnie. Zrób bilans zysków i strat stojąc mocno na ziemi. Pomyśl czy ostatnio nie popełniłaś jakichś błędów. Jeśli trzeba coś wyjaśnić, nie warto się ociągać. 

Horoskop na piątek, 14 grudnia

Etap kończący twój indywidualny cykl księżycowy to okazja do podsumowania mijającego miesiąca. Jeśli przeanalizujesz mechanizm swoich sukcesów i porażek możesz odkryć jakie metody przynoszą ci sukces a jakie utrudniają dotarcie do celu.

Horoskop na czwartek, 13 grudnia

Motywem dzisiejszego dnia będzie poszukiwanie przyjemności od drobnych takich jak luksusowe zakupy po większe takie jak spotkania z przyjaciółmi, imprezy towarzyskie. Nie stroń więc od ludzi są ci potrzebni.

Horoskop na środę, 12 grudnia

Księżyc znajduje się teraz w sektorze przyjacielskim, więc niewykluczone spotkania rodzinne, towarzyskie. Bądź jednak rozważny w sprawach związanych z finansami, przepisami prawa.

Horoskop na wtorek, 11 grudnia

Na pierwszym planie codzienność i obowiązki, które mogą chwilami wydawać się skomplikowane.  Możesz napotkać jakieś drobne trudności. Warto dziś również zadbać o zdrowie.

Horoskop na poniedziałek, 10 grudnia

Ten dzień poświęć na zrobienie klarownych planów i porządków. Postaraj się nie stwarzać sobie zaległości. Osoby, z którymi się nie zgadzasz mogą sprowokować cię do ciekawych rozmów oraz przemyśleń. 

Horoskop na niedzielę, 9 grudnia

Dzień zapowiada się przyjemnie. Wpływ Księżyca  w sektorze szerokich horyzontów sprawi, że będzie aktywny mentalnie, zapragniesz prowadzić dziś intensywniejsze życie towarzyskie, zaprosisz przyjaciół a może sam otrzymasz jakąś propozycję spędzenia czasu.

Horoskop na sobotę, 8 grudnia

Zmień na chwilę krajobraz za oknem, wybierz się na wycieczkę. Jeśli nie wchodzi to w grę, spędź tę sobotę inaczej niż zwykle, ponieważ rutyna nie zaspokoi dziś twoich prawdziwych potrzeb.

Horoskop na piątek, 7 grudnia

Księżyc w sektorze wewnętrznych przemian skieruje dziś twoją uwagę na sprawy, które powinny być zmienione, poprawione itp. Zastanów się na ile twoje potrzeby są zaspokojone, na ile realizujesz się w życiu. Możesz też poddać się zabiegowi poprawiającemu wygląd.

Horoskop na czwartek, 6 grudnia

To dzień, w którym pojawi się kilka pułapek. Po pierwsze nie ufaj nikomu na kredyt! W stosunkach z otoczeniem przyda się więcej dyskrecji. Lepiej powiedzieć dziś o jedno słowo za mało niż za dużo. 

Horoskop na środę, 5 grudnia

Nie nastawiaj się dziś na wielkie szaleństwa, bo fajerwerków raczej nie będzie. Najlepiej zrobisz jeśli część dnia poświęcisz na uporanie się z obowiązkami a pozostałą na spokojny wypoczynek. Potrzebujesz relaksu, wyciszenia.  

Horoskop na wtorek, 4 grudnia

Księżyc przechodzi przez sektor partnerski, więc załatwiaj osobiście sprawy, których powodzenie zależy od czyjejś dobrej woli. Będziesz komunikatywny. Wieczór warto spędzić w towarzystwie.

Horoskop na poniedziałek 3 grudnia

Nie ingeruj zbyt obcesowo w sprawy innych osób, bowiem nie warto wkładać palca między drzwi. Możesz też wpaść dziś w pułapkę przeceniania swoich sił i lekceważenia wielu problemów, które wydadzą ci się błahe.

Horoskop na niedzielę, 2 grudnia

Twoją uwagę skupi się dziś przede wszystkim na problemach zawodowych. Może trzeba po prostu zamknąć jakieś sprawy, coś uporządkować, usystematyzować? To także dobry dzień na porządki domowe, wykonanie koniecznych prac. 

Horoskop na sobotę, 1 grudnia

Czas zdominują sprawy materialne i myślenie o sprawach praktycznych. Potem jednak warto oderwać się od prozy życia.  Bądź w kontakcie ze swoimi prawdziwymi uczuciami. Poświęć też trochę czasu na wypoczynek.

Horoskop na piątek, 30 listopada

Dzień koncentracji na pracy, która powinna przynieść ci satysfakcję. Weź się za sprawy wymagające od ciebie wnikliwości spojrzenia ale także zaangażowania. Na sprawy rutynowe szkoda dzisiaj czasu. Po południu na pierwszym planie partnerstwo, miłość.

Horoskop na czwartek, 29 listopada

Bardzo korzystny dzień na przedsięwzięcia każdego typu od biznesowych po czysto osobiste. Możesz  podpisać bardzo korzystny kontrakt finansowy. W uczuciowych sprawach zielone światło!

Horoskop na środę, 28 listopada

Masz szansę zabłyśnięcia w profesjach, w których liczy się pomysł, oryginalność, ekspresja. Ostrożny bądź jednak wydając pieniądze, bo na fali entuzjazmu możesz kupić coś bardzo kosztownego i kompletnie niepotrzebnego.

Horoskop na wtorek, 27 listopada

Słusznie zrobisz jeśli zwolnisz nieco swoje tempo, bo jest  koniec twojego indywidualnego cyklu lunarnego. Pora na podsumowanie wydarzeń ostatnich 30 dni. Od jutra przyjdzie czas na działanie.

Horoskop na poniedziałek, 26 listopada

Księżyc w sektorze spraw domowych to sugestia aby skoncentrować się na kwestiach osobistych. Postaraj się przeżyć dzień na większym luzie, pomyśl co działa na ciebie odprężająco. Trochę refleksji też nie zaszkodzi.

Horoskop na niedzielę, 25 listopada

Dobrze byłoby trochę zwolnić tempo. Księżyc uczyni dzisiejszy dzień nieco chaotycznym. Z tego też powodu może zabraknąć Ci Twojej zwykłej bystrości. Rada? Nie bierz na siebie zbyt wiele, skoncentruj się, a nie popełnisz błędu.

 

Horoskop na sobotę, 24 listopada

Nadejdą szanse, których powodzenie zależeć będzie od bystrości Twego spojrzenia. Oddziel więc jak najszybciej sprawy najważniejsze od tych, które mają drugorzędne znaczenie. W sercowych sprawach jeszcze niewiele się wyjaśni.

 

Horoskop na piątek, 23 listopada

 

Mimo najlepszych chęci nie daj się wmanewrować w niezręczną sytuację, nie podejmuj się na przykład pośredniczenia w drażliwych kwestiach. W sprawach sercowych nie próbuj niczego nie przyspieszać. Bądź ostrożny w kwestiach finansowych.

 

Horoskop na czwartek, 22 listopada

Możesz odczuwać huśtawki nastrojów i niepewność, tak jakby ważne sprawy zawisły w próżni. W sercowych sprawach weź na przeczekanie. Desperackie decyzje mogą Cię pogrążyć. Zadbaj o zdrowie, układ odpornościowy jest osłabiony.

 

Horoskop na środę, 21 listopada

Ćwicz asertywność. Nie możesz się za każdym razem godzić na wykonanie pracy, która nie należy do Ciebie, tylko dlatego, że głupio Ci odmówić. Nie wchodź też w sytuacje, które Ci nie odpowiadają z tego samego powodu.

 

Horoskop na wtorek, 20 listopada

Księżyc w Twoim znaku sprawia, że znajdujesz się w centrum zainteresowania, a jeśli wydawało Ci się ostatnio, że puls jakiejś znajomości jest już ledwo wyczuwalny, mogą Cię dziś zaskoczyć szczere wyznania. No i bywaj wśród ludzi. Sukcesy towarzyskie są dziś gwarantowane.

 

Horoskop na poniedziałek, 19 listopada

Księżyc na tle twojego gwiazdozbioru zwiększa Twoją emocjonalność, ale w pozytywny sposób. Będziesz bardziej otwarty i spontaniczny, warto więc być dziś wśród ludzi. To początek nowego emocjonalnego cyklu.

 

 

 

Horoskop na niedzielę, 18 listopada

Przedpołudnie zapowiada się leniwie. Odpocznij, bo to koniec Twojego cyklu księżycowego. Po południu wpływ Księżyca ożywi Cię mentalnie. Pora na kontakty z otoczeniem.

 

Horoskop na sobotę, 17 listopada

Dla Ciebie to idealny dzień na złapanie oddechu ponieważ Księżyc kończy swój indywidualny cykl w Twoim horoskopie co oznacza konieczność regeneracji sił i dokonania małego bilansu w bieżących sprawach. Relaksuj się w kameralnym otoczeniu.

 

Horoskop na piątek, 16 listopada

W najlepszej formie będziesz przed południem. W grę wchodzą miłe niespodzianki, ciekawe spotkania. To dobry czas na komunikację z ludźmi, pracę umysłową a także na wybranie się w podróż.

 

Horoskop na czwartek, 15 listopada

Doskonały dzień na pracę zespołową, będziesz bowiem bardzo komunikatywny i popularny. Możesz uzyskać potrzebną Ci pomoc. Wpływ planet sprzyja także nawiązywaniu kontaktów, sprawom osobistym i zręcznemu forsowaniu swoich projektów.

 

Horoskop na środę, 14 listopada

Warto się dziś zdystansować od wszelkich niesprawdzonych „rewelacji” i nie podejmować decyzji pod czyimś wpływem. Staraj się wyciszyć, zwolnić odrobinę tempo życia, aby osiągnąć stan potrzebnej ci harmonii. Niczego dziś nie inicjuj.

 

Horoskop na wtorek, 13 listopada

Jeśli chcesz uniknąć komplikacji a nawet poważniejszych kłopotów, rozważniej dobieraj słowa, staranniej układaj plany! Przyda się więcej wyrozumiałości dla ludzkich słabości, więcej poczucia realizmu w stosunku do siebie samego. Otaczaj się osobami, którym ufasz.

 

Horoskop na poniedziałek, 12 listopada

Szczęście będzie dziś zmienne, nie rzucaj się na nic zbyt zachłannie, bo może się okazać, że jutro będziesz miał okazję dokonać jeszcze lepszego wyboru lub podjąć jeszcze lepszą decyzję.

 

 

Horoskop na niedzielę, 11 listopada

 

Dzisiejszy dzień zleci bardzo szybko i przyjemnie. Okażesz się serdecznym gospodarzem lub mile widzianym gościem. To dobry moment, aby porozmawiać na ważne tematy. A może spędzisz ten dzień aktywnie?

 

Horoskop na sobotę, 10 listopada

 

Masz w perspektywie przyjemny i interesujący dzień, ale niewykluczone, że wieczorne plany z jakiegoś powodu mogą ulec zmianie. Reaguj elastycznie, miej w zanadrzu inne atrakcje.

 

Horoskop na piątek, 9 listopada

 

Masz dobry dzień na to, by zetknąć się z odmiennymi światopoglądami, wyjechać w podróż. Jowisz uwrażliwia Cię dziś na kwestie dotyczące systemów filozoficznych, religijnych. Itp. Możesz także gorąco zaangażować się w jakiś związek.

 

Horoskop na czwartek,8 listopada

 

Niewykluczone, że plany ukażą swoją słabszą stronę. Może nie byłaś czegoś świadoma? Lepiej poskromić dziś ambicję, nie działać z pozycji wyższości. Nie lekceważ innych osób, bo może to przynieść problemy.

 

Horoskop na środę,7 listopada

Możesz zaplanować ważną rozmowę, w której chciałabyś przekonać kogoś do swoich pomysłów lub opinii. Możliwe są udane transakcji. Dzięki Twojej rozwadze i dobrej komunikacji zapowiada się korzystny dzień.

 

Horoskop na wtorek,6 listopada

 

Księżyc w sektorze partnerskim. Poszukiwać będziesz towarzystwa, a uczucia zabarwią się większą intensywnością. Wykorzystaj swoje szanse w miłości. Jeśli jest osoba, która wydaje Ci się bardzo atrakcyjna, warto spróbować nawiązać znajomość.

 

Horoskop na poniedziałek,5 listopada

Najwięcej jesteś dziś w stanie osiągnąć w kwestiach finansowych. Dobry dzień na inwestycje lub na rozmowę z doradcą o lokowaniu oszczędności lub możliwościach skorzystania z ulg podatkowych.

 

Horoskop na niedzielę,4 listopada

Bardzo spokojnie i…  tylko to może być dla Ciebie dzisiaj problemem. Być może poczujesz w pewnym momencie, że ta cudowna cisza wokoło zaczyna Cię trochę nudzić. Wieczorne spotkanie z przyjaciółmi powinno jednak załatwić sprawę.

Horoskop na sobotę,3 listopada

Odczujesz spadek energii. Na pewno nie jest to moment na życiowe zmiany ani podejmowanie ważnych decyzji. Łatwo o błąd lub choćby niewłaściwą ocenę sytuacji. W sprawach trudnych, stresujących, przydałaby się większa otwartość.

Horoskop na piątek,2 listopada

 

Księżyc w sektorze kreatywności i uczuć sprawi, że będziesz ożywiony, ale przed południem niewykluczone problemy z koncentracją. Nie rób teraz ryzykownych eksperymentów. No i nie obdarzaj nikogo uczuciami, opierając się wyłącznie na pierwszym wrażeniu itp.

 

 

Horoskop na czwartek,1 listopada

 

Nawet jeśli nie należysz do osób bardzo spontanicznych, dziś łatwiej Ci będzie wyrażać swoje prawdziwe myśli i emocje. W taki dzień jak dziś nie warto poprzestawać na wspomnieniach, ale także otwarcie porozumiewać się z ludźmi.

 

Horoskop na środę, 31 października

Księżyc znajduje się do wieczora w domowym sektorze Twojego horoskopu, co oznacza, że powinnaś więcej czasu poświęcić sprawom osobistym. Warto także przyjrzeć się temu, jakie elementy Twojej osobowości są efektem wychowania, wpływów rodzinnych. To pomoże Ci lepiej zrozumieć siebie.

 

 

Horoskop na wtorek, 30 października

 

Jeśli w Twoich sprawach panuje chaos, rozwiąż ten problem, posługując się specjalnym kluczem. Rozstrzygaj swoje wątpliwości, kierując się swoim dobrze pojętym interesem. Słowem wybieraj ten wariant, który sprawia, że czujesz się bezpieczniej.

 

Horoskop na poniedziałek, 29 października

Odrobina realizmu bardzo się przyda. Unikaj pochopnie złożonych obietnic, planów na przyszłość budowanych na pobożnych życzeniach. Na sentymentalne nastroje sobie pozwól, ale nie na... naiwność.

 

Horoskop na niedzielę, 28 października

 

Dobry klimat do rozwiązania jakichś spraw, które wymagają nieco szerszego spojrzenia, przedłożenia mocnych argumentów, uzyskania porady. Może powinieneś porozmawiać z kimś o swoich planach?

 

Horoskop na sobotę, 27 października

 

Księżyc w sektorze komunikacji przyniesie większe zaangażowanie w wymianę myśli. To dobry dzień na intelektualne rozrywki, dobrą lekturę, towarzystwo osób, które nie są Ci emocjonalnie obojętne.

 

 

Horoskop na piątek, 26 października

Nie oczekuj nazbyt wiele, ale dzień zaliczy się do udanych i raczej spokojnych. Skoncentruj się na finansach. Może trafić C się jakaś okazja, np. coś, co zawsze chciałeś mieć uda się kupić po niższej cenie. Niewykluczony prezent lub pragnienie obdarowania kogoś.

 

 

Horoskop na czwartek, 25 października

 

Księżyc w sektorze związanym z finansami wysunie na pierwszy plan kwestie materialne. Jeśli potrzebujesz większej gotówki, planujesz wydatki - decyzje w tej materii podejmuj, nie tracąc poczucia realizmu.

 

Horoskop na środę, 24 października

 

Masz wiele pozytywnej energii, sprawy uczuciowe, partnerskie będą dziś faworyzowane. Osoby uzdolnione artystycznie mogą liczyć na bardzo twórczy dzień. Kontroluj jednak wydatki, mogą wymknąć się spod kontroli.

 

Horoskop na wtorek, 23 października

 

Księżyc w Twoim znaku w harmonijnych aspektach z planetami daje Ci szansę podjęcia korzystnej decyzji, rozpoczęcia jakichś nowych planów. Warto pomyśleć teraz o osobistym rozwoju, zrobić coś, co przyczyni się do poprawy Twojej sytuacji.

 

Horoskop na poniedziałek, 22 października

Cokolwiek robisz, rób to, jak należy. Ktoś przygląda Ci się wyjątkowo uważnie i zauważy wszelkie niedociągnięcia. To dzień pod hasłem: bądź ostrożny - zarówno w miłości, jak i w sprawach finansowych. Straty są prawdopodobne, unikaj więc ryzyka.

Horoskop na niedzielę, 21 października

 

Księżyc wciąż znajduje się pod horyzontem Twojego horoskopu, co oznacza, że warto poświęcić czas na wypoczynek i regenerację sił. Nie szukaj dziś intensywnych rozrywek poprzestań raczej na towarzystwie osób, wśród których czujesz się sobą.

 

Horoskop na sobotę, 20 października

 

Dla Ciebie jest to moment zamknięcia miesięcznego cyklu emocjonalnego, więc postaraj się zrobić mały bilans sytuacji, ocenić co było dobre, a co w twoim postępowaniu wymaga korekty. Nie zaczynaj nowych planów.

 

 

Horoskop na piątek, 19 października

 

To może być pomyślny i interesujący dzień, a Twoja uwaga skupi się głównie na sprawach międzyludzkich. Jeśli poczujesz się znużony monotonią, daj sobie trochę luzu. Nie warto sztywno trzymać się planów.

 

 Horoskop na czwartek, 18 października 

 

Będziesz w bardzo przyjacielskim nastroju, więc jest to dobry dzień na kontakty z otoczeniem, z jednym małym zastrzeżeniem. Bądź ostrożny w stosunku do osób, które wyraźnie starają się Ci schlebiać. Mogą nie być całkiem bezinteresowne.

 

Horoskop na środę, 17 października

Prowadź dziś spokojny tryb życia i nie miej przesadnie wielkich oczekiwań. Tak zwane czynniki obiektywne mogą spowolnić Twoje plany, więc wrzuć na luz. Jeżeli masz problem do rozwiązania, nie denerwuj się. Przeanalizuj sprawę.

 

Horoskop na wtorek, 16 października

 

Księżyc kieruje Twoje zaangażowanie w sferę kariery. Pamiętaj jednak, że poczucie bezpieczeństwa to nie tylko sukcesy w zewnętrznym świecie, lecz także ład psychiczny i poczucie własnej wartości. Poświęć chwilę na spokojne zastanowienie się nad swoją sytuacją.

 

Horoskop na poniedziałek, 15 października

 

To dla Ciebie doskonały dzień na rozpoczęcie czegoś nowego. Jeśli wybierasz się w podróż, układ planet  Ci sprzyja. W grę wchodzą także nieplanowane a korzystne wydarzenia. Możesz dostać niespodziewanie dobrą wiadomość, interesującą propozycję, poznać kogoś.

 

 

Horoskop na niedzielę, 14 października

 

Pierwsza wczorajszym chaotycznym przedpołudniu dziś warto korzystać z uroków wolnego dnia. Śniadanie w łóżku, lektura zaległych gazet i spokojny rytm to najlepszy pomysł na wypoczynek. Warto też skorzystać ze sprzyjającej pogody i iść na spacer z przyjaciółmi. Nie zawsze musicie się spotykać na kawie albo w kinie!

 

Horoskop na sobotę, 13 października

 

Pierwsza część dnia nieco chaotyczna, ale po południu masz dobry czas na spotkania  towarzyskie. Będziesz dziś otwarty na nowe znajomości. W kontaktach z innymi okażesz się przyjacielski  i serdeczny.

 

Horoskop na piątek, 12 października

Energia planet stymuluje dziś Twoją umiejętność wprowadzania zmian. Warto przemyśleć celowość jakichś innowacji, które sprawią, że nie popadniesz w rutynę. W partnerskich związkach także więcej emocji, więcej bodźców. Możesz także dokonać korzystnej inwestycji.

Horoskop na czwartek, 11 października

 

Księżyc w sektorze partnerskim zapowiada dzisiaj przyjazne układy z otoczeniem. Wyraź swoje pozytywne intencje i uczucia. Dobry dzień, by wyjść z domu, zrobić zakupy, z kimś się spotkać.

 

Horoskop na środę, 10 października

 

Jeśli nieśmiałość nie pozwoliła Ci ujawnić się ze swoim uczuciami, okoliczności mogą ułożyć się korzystnie, przypadek ściągnie w Twoją stronę tę właśnie osobę, ale inicjatywa należeć będzie do Ciebie. Wykorzystaj sprytnie tę sytuację.

Horoskop na wtorek, 9 października

 

Nawet jeśli życie nie przygotowało dziś dla Ciebie zbyt wielu atrakcji, masz powody do zadowolenia. Praca nie pójdzie na marne, sprawy osobiste potoczą się w dobrą stronę. Pomyśl o regeneracji sił oraz o higienie psychicznej. Zresetuj pamięć o tym, co minęło bezpowrotnie.

Horoskop na poniedziałek, 8 października

 

Twoje plany powinny się powieść pod warunkiem, że decyzje będą przemyślane. Możesz mieć bowiem skłonność do ulegania napadom optymizmu. A więc nie porywaj się z motyką na Księżyc, bądź realistą

 

Horoskop na niedzielę, 7 października

 

Możesz mieć uczucie, że chcesz czegoś więcej, ale niezadowolenie bywa motorem postępu, ważnie więc, by zamiast narzekać nastawić się do życia pozytywnie i twórczo. Zadaj sobie samemu kilka pytań i… znajdź na nie odpowiedzi.

 

Horoskop na sobotę, 6 października

 

WODNIK

Rób co do ciebie należy i nie przejmuj się zanadto przeszkodami. Z emocjami trudno jest walczyć, ale w czego, zachowuj się z klasą. W miłości nadmiar inicjatywy może onieśmielić partnera. Działaj z wyczuciem!

 

Horoskop na piątek, 5 października

Nie będzie to zapewne dzień, który chciałbyś spędzić w miłym bezruchu. Na pierwszym planie kontakty z otoczeniem a także większa ochota na rozrywki – kino, teatr, koncert itp. Większa kreatywność i śmiałość dają szansę na nawiązanie jakichś znajomości.

 

Horoskop na czwartek, 4 października

Dla ciebie dzień zapowiada się korzystnie. Będziesz w dobrej formie intelektualnej, a Księżyc wchodzący do sektora kreatywności i rozrywek nastawi cię pozytywnie do ludzi i świata. Niewykluczone nawiązanie nowych kontaktów – przyjaźni, miłości.Horoskop na środę, 3 października

 

Horoskop na środę, 3 października

Skoncentruj się dziś na sprawach rodzinnych, osobistych a rozwiązań problemów szukaj w sobie a nie poza sobą. W związkach codzienność ukaże swą pogodniejszą stronę, odżyją sentymenty. Szansa na nawiązanie nowych znajomości!

 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze