1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia

Home Management System w Cosmopolitan Twarda 2/4

Wszystkie mieszkania w warszawskim wieżowcu Cosmopolitan Twarda 2/4 zostały wyposażone w zaawansowany system zarządzania mieszkaniem, Home Management System. Dzięki niemu mieszkańcy mogą sterować m.in. klimatyzacją, oświetleniem, roletami i telewizją za pomocą keypadów oraz urządzeń mobilnych – smartfonów i tabletów. Korzystają przy tym z dostępnej w budynku sieci bezprzewodowej.

Keypady, czyli cyfrowe „inteligentne” włączniki wielofunkcyjne umieszczone są we wszystkich pokojach. System pozwala na ich dowolną konfigurację i przypisywanie licznych funkcji. Można także tworzyć tzw. scenariusze indywidualne, które łączą kilka funkcji  i aktywizują je o wybranej porze np. opcja „poranek” przed planowaną pobudką podnosi temperaturę w mieszkaniu, uruchamia ogrzewanie podłogowe w łazience i budzi ulubionym utworem.

Budynek Cosmopolitan jest wyposażony w innowacyjny interface firmy SavantTrueImage Control tm, który umożliwia zarządzanie HMS za pomocą interaktywnych wizualizacji pomieszczeń umieszczonych na ekranie iPad’a. Każda zmiana na ekranie jest realizowana w mieszkaniu w czasie rzeczywistym.

cosmopolitan.waw.pl

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze