1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia

Kot w mieszkaniu: designerskie drapaki

Zobacz galerię 13 Zdjęć
Właściciele kotów, którzy chcą uchronić meble przed pazurami pupili, powinni zaopatrzyć się w drapak. W sklepach internetowych znajdziemy różne wzory drapaków, dopasowane do wnętrza oraz upodobań kota w mieszkaniu.

Kotom lubiącym zabawy w chowanego do gustu przypadnie drapak-skrytka wykonany z tektury falistej. Kupimy go za 190 zł, cardboart.bigcartel.com.

Dla kotów bardziej wymagających, ceniących porządek i wygodę, idealny będzie drapak-wycieraczka połączony z mini domkiem.

Ten luksusowy zestaw zaprojektował dla swojej kotki Olive Leo Kempf. Na stronie leokempf.com projektant nie podaje ceny, ale możemy się domyślać, że zestaw nie jest tani.

Kot meloman na pewno ucieszy się z drapaka-konsoli didżejskiej. Wystawiony na stronie thinkgeek.com tekturowy gadżet kosztuje ok. 100 zł.

Znalazłam również coś dla kotów lubiących w wolnej chwili zagrać w szachy. To drapak CAT IN STYLE projektu Marly Gommans – rzecz w kształcie figury szachowej, owinięta sznurkiem sizalowym i wełną kosztuje 1405 zł, hubuform.pl.

Koty w mieszkaniu tęskniące za wspinaczka wysokościową na pewno zainteresuje drapak-drzewo firmy Hicat, do zamówienia na stronie hiat.co.uk.

 

Na koniec mój faworyt – drapak projektu Ewy Sączyńskiej, znaleziony na stronie dzikabestia.pl.

Pani Ewa owinęła sizalową liną słup przywieziony z tartaku. Konstrukcję urozmaiciła własnoręcznie uszytym hamakiem. Prezentuje się świetnie!

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze