1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Horoskop

Horoskop dla Bliźniąt na 2023 rok

Horoskop 2023 Bliźnięta (Ilustracja iStock)
Horoskop 2023 – Bliźnięta, żywioł Powietrza, 21.05–21.06. Minęło 29 długich lat, odkąd Saturn wkroczył w strefę kariery i kierunku drogi życiowej. Pomocne może okazać się spojrzenie wstecz na przełom 2007 i 2008, ponieważ działania, które wtedy podjęłaś, czekają na weryfikację. Albo uczcisz swoje osiągnięcia, albo zakończysz długotrwałe zobowiązanie i ruszysz do przodu.

W roku 2023 horoskop Bliźniąt zapowiada, że podejmiesz ważną decyzję dotyczącą swojej przyszłości. Przyjmowanie na siebie większych obowiązków raczej nie brzmi zbyt zabawnie, ale zawarcie małżeństwa lub powiększanie rodziny to radosna perspektywa. Musisz trochę bardziej uważać na zdrowie. Neptun po raz kolejny jest ważną postacią w astrologicznym krajobrazie, nadzoruje zarówno magiczne wydarzenia, jak i te, które pozbawią cię gruntu pod nogami, dlatego dla wielu Bliźniąt rok 2023 jest okresem przejściowym. Przechodzisz z jednej fazy życia do drugiej, co wywołuje niepokój, ale także ekscytuje. Marzec to przełom. Co najmniej jedno wydarzenie zmieni twoje zapatrywania i pchnie cię na nowy tor.

Miłość i związki

Gdy Mars opuści strefę relacji (24 marca), łatwiej ci będzie radzić sobie z ludźmi, a w szczególności z partnerami. Być może już czujesz presję, aby podjąć zobowiązanie lub je zakończyć, ale prawdopodobnie dopiero w połowie maja stwierdzisz, że jesteś gotowa do działania. Możliwe, że okoliczności związane z twoją zawodową czy finansową sytuacją są skomplikowane, a jeśli ktoś nie potrafi tego zrozumieć, pewnie nie jest Tą Jedyną osobą. Single mogą spotkać nowego partnera w pracy albo na jakimś kursie, a według horoskopu 2023 Bliźnięta pozostające w długotrwałym związku zyskają, pracując razem i uznając, że tworzą zespół. Saturn zajmuje silną pozycję, więc prawdopodobnie bardziej zainteresują cię ludzie starsi od ciebie, na wyższym stanowisku i typowe Koziorożce. Od 11 kwietnia do 7 maja Wenus będzie przebywać w twoim znaku, więc jeśli szukasz miłości albo chcesz ustalić datę ślubu, ten okres jest idealny. A dla niektórych Bliźniąt Boże Narodzenie i Nowy Rok będą świętem miłości i romantycznych uczuć.

Praca, życiowe cele i pieniądze

Zmienność i nieprzywiązywanie wagi do różnych spraw to dwie z twoich najmocniejszych stron, ale czasami rozkojarzenie i brak zaangażowania oznaczają, że nie dostajesz pracy, na którą zasługujesz. Stąd korzyści płynące z nowej pozycji Saturna. Jeśli masz energię i potrafisz włożyć wysiłek w osiągnięcie konkretnych celów, uda ci się. Może to potrwać dwa lata, ale dasz radę. Jeśli wziąć to pod uwagę, nie jest to rok łatwy dla kariery czy finansów, możesz więc spotkać się z odmową lub trudnościami i opóźnieniami w pracy. Bliźnięta odnoszą sukcesy w zawodach związanych z finansami, ale horoskop Bliźniąt na rok 2023 nie sprzyja takiej pracy. Branże będą redukować zatrudnienie, więc alternatywne źródła dochodów okażą się bardziej niż pomocne. Wykorzystaj swoje umiejętności w mentoringu i działaniu w charakterze doradcy. Nie oznacza to, że wszystkie Bliźnięta w 2023 roku będą się zmagać z trudnościami, niektóre dojdą na sam szczyt, mimo to presja będzie wielka. W drugiej połowie roku w centrum uwagi są finanse: to doskonały czas, by zarobić pieniądze, ale można je również stracić.

Wskazówki gwiazd

Wszystko musi być z prawdziwego zdarzenia. Konkretne cele, rzeczywiste okazje i realistyczne działania. Nie ma sensu oszukiwać Saturna. Przy tej planecie odpowiedzią jest poświęcenie, ciężka praca i niestosowanie dróg na skróty. Gdy spojrzysz wstecz na 2023 rok, zgodzisz się, że był przełomowy. Rok, w którym zdobyłaś uznanie.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze