1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Horoskop
  4. >
  5. Horoskop dla Lwa na 2023 rok

Horoskop dla Lwa na 2023 rok

Horoskop 2023 Lew (Ilustracja iStock)
Horoskop 2023 Lew (Ilustracja iStock)
Horoskop 2023 – Lew, żywioł Ognia, 23.07–23.08. W nadchodzącym czasie najważniejsze będą przygotowania. W ciągu ostatnich dwóch lat odebrałaś wiele trudnych lekcji, szczególnie jeśli chodzi o miłość i relacje, a w 2023 roku horoskop Lwa podpowiada, że możesz wykorzystać te doświadczenia, legalizując biznesowe i romantyczne partnerstwo, a także chroniąc swoje aktywa.

Pojawienie się Plutona w tej strefie zaowocuje budową mocnych sojuszy w nadchodzących latach, chociaż możliwe są również walki o władzę. Jowisz rozpocznie rok w strefie odległych horyzontów, rozbudzając nadzieje i wspierając plany oraz przygotowując grunt pod długie podróże – w rozumieniu drogi i doświadczeń. Okres od końca kwietnia do połowy maja jest jednym z najważniejszych, wiele zmieni się wtedy nagle i niespodziewanie: miej wielkie oczekiwania, ale przygotuj sobie również linę asekuracyjną. Aby uczynić ten rok jak najlepszym, obudź swojego wewnętrznego pioniera i udaj się tam, gdzie nigdy wcześniej nie byłaś.

Miłość i związki

Trzeciego stycznia Wenus wkracza w obszar relacji, co można nazwać dobrym początkiem roku 2023. Wiele Lwów rozpocznie go, planując ślub lub nawiązując nowy, ważny romans. Jednak najdalej do 21 stycznia na drodze może pojawić się spora przeszkoda. W tym czasie niektóre Lwy mogą zdać sobie sprawę, że ich związek nie jest trwały. Piątego czerwca Wenus wejdzie w twój znak i pozostanie w nim do 9 października, więc masz dużo czasu, by uleczyć złamane serce i znaleźć kogoś, kto będzie wobec ciebie lojalny. Zwłaszcza jeśli urodziłaś się w lipcu, Pluton będzie wpływał na twoje życie miłosne, inspirując rozwój wydarzeń i znacząco zmieniając status quo. Skorpion może odegrać rolę w sferze miłosnej – niewykluczone są krótkie, ale namiętne spotkania. Te z was, które urodziły się w 1978 roku, również czeka ekscytujący romans lub rozpad długotrwałego związku – być może i to, i to. Maj i sierpień zapowiadają w horoskopie 2023 dla Lwa niejeden koniec i początek.

Praca, życiowe cele i pieniądze

Zaćmienia 20 kwietnia, 5 maja i 28 października padają na oś kierunku życiowej drogi. Zaćmienia zmieniają zasady gry: mogą pomóc ci wspiąć się po drabinie sukcesu albo z niej zepchnąć. Oczywiście w tych czasach nie powinnaś spieszyć się z decyzjami jako Lew. Horoskop na 2023 zapowiada, że ddzięki Jowiszowi w strefie kariery od 16 maja niektóre Lwy będą sobie radzić naprawdę dobrze, co może oznaczać lepszą pracę, wzrost statusu, a nawet sławę. Te z was, które w tym roku znajdują się pod wpływem Urana (Lwy urodzone w 1978 roku lub w okresie od 4 do 11 sierpnia), muszą liczyć się z trudnościami i powinny poszerzyć swoje umiejętności. Od 7 marca Saturn będzie wpływał na finanse: nie tyle na wasze dochody, ile na relacje z bankami, partnerami biznesowymi i życiowymi. Ci ostatni też mogą mieć wpływ na twoją sytuację finansową, więc uważaj, z kim się wiążesz. Zaćmienie Słońca 14 października pada na niezwykle ważny obszar dalekich horyzontów, otwierając możliwości pracy w innych krajach lub w międzynarodowych firmach.

Wskazówki gwiazd

To, że jest inaczej, niż się spodziewałaś, nie znaczy, że jest źle. Może być wspaniale. Wszyscy do pewnego stopnia boimy się zmian i jeśli to nie my sami je inspirujemy, mamy skłonność je blokować. Nie rób tego w 2023 roku. Horoskop Lwa mówi: płyń z prądem, a zdasz sobie sprawę, że zabiera cię dokładnie tam, gdzie chcesz i musisz dotrzeć.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze