1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Horoskop
  4. >
  5. Horoskop dla Wagi na 2023 rok

Horoskop dla Wagi na 2023 rok

Horoskop 2023 Waga (Ilustracja iStock)
Horoskop 2023 Waga (Ilustracja iStock)
Horoskop 2023 – Waga, żywioł Powietrza, 23.09–23.10. Nadchodzący rok jest obiecujący. Dotyczy to przede wszystkim miłości i partnerstwa. Oczywiście Saturn i Pluton nie opuściły Układu Słonecznego, więc spotkają cię i rozczarowania, i różnego rodzaju trudności, ale ogólnie horoskop Wagi w 2023 roku oznacza poprawę w stosunku do dwóch poprzednich lat.

Nowy cykl zaćmień rozpoczynający się 14 października zwiastuje wielkie rzeczy zgodne z twoim przeznaczeniem, które w pełni objawią się w ciągu kolejnych 18 miesięcy. Zdrowie wymaga nieco więcej uwagi, zwłaszcza w marcu i wczesną jesienią, a im szybciej zareagujesz na niepokojące sygnały, tym lepiej. Od połowy maja tranzyt Jowisza przez strefę relacji finansowych powinien zwiększyć twoje dochody, a także doprowadzić do udanych przedsięwzięć. Pełnia Księżyca w Wadze (6 kwietnia) kończy cykl, który rozpoczął się pod koniec września 2022 roku. Zgodnie z horoskopem na 2023 dla Wagi nadejdzie czas, aby się całkowicie zaangażować lub przyznać, że sprawy nie do końca się układają.

Miłość i związki

Dzięki Jowiszowi w tym roku 2023 wiele Wag złoży lub odnowi przysięgę. Wszelkiego rodzaju partnerstwa będą rozwijać się pomyślnie, chociaż niektórzy właśnie w tym roku uwolnią się od związku, w którym od jakiegoś czasu źle się dzieje. Masz opinię osoby unikającej zaangażowania, ale teraz nie miej takich oporów: jeśli wiesz, że znalazłaś kogoś, kto jest idealnym materiałem na małżonka, horoskop dla Wagi na 2023 podpowiada: zatrzymaj go! A na wyznanie z głębi serca możesz zdecydować się 23 lutego. Kolejna ważna data w twoim miłosnym kalendarzu to 20 kwietnia, będzie to czas niestabilności w życiu, a zwłaszcza w miłości. Tranzyt Saturna (od 7 marca) umożliwi ci zbudowanie mocnych fundamentów dla biznesu i romantycznych relacji. Jedna rada: jeśli nie kochasz kogoś, kto jest „idealny”, nie oszukuj się, że kiedyś poczujesz do niego przypływ miłości.

Praca, życiowe cele i pieniądze

Najważniejsze będą praca zespołowa i partnerstwo. Ludzie mogą zaproponować ci udział w start-upie, a niektóre Wagi założą firmę ze swoją drugą połówką. W tym roku – tak jak w poprzednim – łatwo znajdziesz zwolenników i sponsorów dla swojej działalności gospodarczej. Mimo że Jowisz inspiruje rozwój i wzrost, powodzenie nie przyjdzie samo; będziesz musiała pracować ciężej niż kiedykolwiek. Ponadto z dwoma zaćmieniami w strefie finansów (5 maja i 28 października), wydarzenia, które nie zostały przez ciebie spowodowane, mogą wpłynąć na twoje finanse, niekoniecznie w dobry sposób. Na początku marca Saturn dołączy do Neptuna w strefie pracy, więc możesz stracić posadę w tajemniczych okolicznościach. Początek marca, koniec kwietnia i koniec sierpnia to okresy, w których trzeba pamiętać, że nic nie trwa wiecznie, podczas gdy w drugiej połowie października horoskop na 2023 dla Wagi zapowiada wspaniałe możliwości rozwoju i sukcesu.

Wskazówki gwiazd

Poznaj co do grosza swoją wartość i to, co masz do zaoferowania. Świadomość, ile jesteś warta pod względem materialnym, jest tak samo ważna, jak poznanie swojej wartości osobistej, zawodowej i duchowej. Te sprawy idą w parze.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze