1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Horoskop

Horoskop dla Koziorożca na 2023 rok

Horoskop 2023 Koziorożec (Ilustracja iStock)
Horoskop 2023 Koziorożec (Ilustracja iStock)
Horoskop 2023 – Koziorożec, żywioł Ziemi, 22.12–20.01. Zaletą bycia Koziorożcem jest to, że zawsze jesteś przygotowana na trudną walkę, więc kiedy nie musisz się zanadto forsować, jest tak, jakby wszystkie święta Bożego Narodzenia nastały naraz.

W 2023 roku horoskop Koziorożca zapowiada chwile, kiedy życie stanie się tak dobre, że zapomnisz, jak wcześniej było ciężko – na przykład na przełomie marca i kwietnia, pod koniec lipca i przez większą część listopada. Zważywszy na to, że światowy klimat jest burzliwy, musisz być oszczędna i elastyczna, ale ponieważ Jowisz wędruje przez strefy domu i rodziny (od stycznia do połowy maja), a potem przez strefy kreatywności i przyjemności, mogą cię czekać uroczystości w domu, powiększenie rodziny lub nowe mieszkanie, biznes albo twórczy projekt. Saturn opuszcza strefę finansów 23 marca i wyrusza, by pomóc ci zbudować platformę dla twoich pomysłów i ambicji – niektóre z was na nowo podejmą naukę, a wszystkie odbiorą bezcenne lekcje. Również Pluton wychodzi z twojego znaku między końcem marca i początkiem czerwca, co zmniejszy presję, chociaż te z was, które urodziły się około 18 stycznia, będą kontynuować transformacyjną podróż.

Miłość i związki

Gdy Pluton, Saturn i Jowisz przechodzą do kolejnych znaków, w niejednym obszarze życia zajdą zmiany, ale dla wielu Koziorożców horoskop 2023 przewiduje największą z nich w związkach. Pojawi się bardziej romantyczny i idealistyczny trend, który można rozumieć jako pragnienie prawdziwej miłości, porozumienia dusz oraz jako potrzebę kochania i bycia kochaną bezwarunkowo. W niektórych przypadkach będzie to oznaczać porzucenie relacji na rzecz nowego, namiętnego romansu, a w innych całkowitą zmianę trybu życia, co tchnie powiew świeżości w długotrwały związek. Pewnie już się nauczyłaś, że pieniądze i „dobra partia” nie gwarantują szczęścia: między partnerami musi zaiskrzyć. Tę iskrę znajdziesz, szukając poza strefą komfortu. Nowy partner prawdopodobnie będzie zupełnie inny od twojego „typu”. W życiu miłosnym mogą się pojawić Wodnik i Ryby, a najlepszy czas na poznanie nowego partnera albo ustalenie daty ślubu będzie trwał od połowy maja do początku czerwca i przez cały październik.

Praca, życiowe cele i pieniądze

Połączenie wpływu Jowisza oraz zaćmień 20 kwietnia i 14 października na oś kierunku drogi życiowej otwiera nowe horyzonty. Możesz nawet pracować za granicą lub dla zagranicznej firmy. Istnieje również groźba utraty pracy, możesz też zdecydować się na wykorzystanie swojej energii i talentów we własnych projektach. Rok 2023 w horoskopie Koziorożca będzie wspaniały dla dużych i małych przedsiębiorstw. Pozycja Saturna wskazuje, że będziesz musiała wiele się nauczyć, ale jest to konieczne. Pluton znajduje się na początku długiego tranzytu przez strefę pieniędzy, co ostatecznie zmieni twoją sytuację finansową. Pierwsze oznaki możesz dostrzec w maju. W roku 2023 rynek nieruchomości będzie niestabilny, ale ty możesz dobrze sobie radzić, kupując, sprzedając i inwestując. Innym obszarem rozwoju są remonty i przebudowa. Astrologicznie jest to kolejny trudny rok dla zodiaku jako całości, ale to nie znaczy, że nie możesz zakończyć go w lepszej sytuacji, niż byłaś na początku.

Wskazówki gwiazd

Nie ma sensu unikać ryzyka. Aby wysoko wygrać, musisz mierzyć wysoko i nie bać się przegranej. Jeśli ostatnie trzy lata czegoś cię nauczyły, to tego, że nie istnieje coś takiego jak pewność. Rzeczy się zmieniają. Teraz bardziej niż kiedykolwiek musisz mieć wiarę w siebie, swoje przekonania i ambicje.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze