1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Horoskop

Horoskop dla Ryb na 2023 rok

Horoskop 2023 Ryby (Ilustracja iStock)
Horoskop 2023 Ryby (Ilustracja iStock)
Horoskop 2023 – Ryby, żywioł Wody, 20.02–20.03. Możesz nie zdawać sobie sprawy, że ostatnie dwa lata przygotowywały cię do 2023 roku, ale zrozumiesz to, gdy zaczną się przełomowe wydarzenia. Saturn pomoże zamknąć te aspekty życiowe, które nie sprawdzą się w kolejnym etapie podróży Ryb.

Siódmego marca pojawi się w twoim znaku i w ciągu następnych dwóch lat dostarczy ci doświadczeń, dzięki którym możesz nabrać powagi. Twoje marzenia mają szansę się spełnić i zostaniesz uznana za osobę majętną. Niektóre z was, zwłaszcza te, które urodziły się w połowie marca, znajdują się pod wpływem Neptuna, a więc według horoskopu Ryb w 2023 roku czekają was fascynujące doświadczenia, ale będziecie również podatne na próby oszustwa. Niezależnie od daty twoich urodzin, nie jesteś odporna na zmienność globalnych trendów: będą trudności, które trzeba przezwyciężyć, i warunki, które mogą ci niezbyt odpowiadać.

Do 16 maja Jowisz będzie kontynuował tranzyt przez strefę poczucia własnej wartości, zwiększając twoje ego oraz możliwości zarobkowania. Odtąd ta wspaniała planeta skupi swoją energię na poszerzaniu twojego świata. Możesz podróżować częściej do nieznanych miejsc; zdobywać doświadczenie i nowe umiejętności.

Miłość i związki

Jednym z plusów posiadania Saturna w swoim znaku jest to, że twoja skóra staje się grubsza. Nie jesteś już skłonna tolerować ludzi i sytuacji, które cię nie uszczęśliwiają. Tak więc niektóre Ryby zakończą w tym roku długie małżeństwa, zwłaszcza jeśli nie są jeszcze po czterdziestce lub przed sześćdziesiątką. Saturn może wywołać potrzebę ustatkowania się i zwiększenia rodziny, zaciągnięcia kredytów hipotecznych oraz znalezienia lepszej pracy. Niektóre z was jako Ryby w 2023 roku uświadomią sobie, że życie jest krótkie i czasem nie wystarczy po prostu być razem. Wenus znajdzie się w znaku Ryb w walentynki, skłaniając do zaręczyn i ślubów, następny wysoce romantyczny okres to październik. Jeśli należysz do grupy urodzinowej z połowy marca, trudno będzie o wiernego i odpowiedzialnego partnera. Nawet jeśli nie spodoba ci się odkrycie, że zostałaś okłamana, uwolnisz się, by znaleźć szczęście w innych ramionach.

Praca, życiowe cele i pieniądze

Pora zakasać rękawy, pod okiem Saturna nie ma darmowych lunchów. Niemniej mając Jowisza w strefie finansów do połowy maja, możesz zwiększyć swoje zarobki i znaleźć pomysły na oszczędzanie pieniędzy. Transakcje dotyczące nieruchomości i inne duże operacje handlowe to również dobre sposoby na zwiększenie dochodów według horoskopu dla Ryb w 2023 roku. Połączony wpływ nowych pozycji Saturna i Jowisza polega na tym, że masz szansę na wyższe stanowisko i naprawdę powinnaś zgłosić się do awansu. Edukacja, policja i budownictwo to opcje do rozważenia, jeśli wchodzisz na rynek pracy lub myślisz o zmianie kierunku kariery. Czerwiec to jeden z trudniejszych miesięcy, zwłaszcza w pracy, więc horoskop 2023 dla Ryb zachęca, by wcześniej przygotować plany awaryjne. Jeśli w tym roku rzeczywiście poniesiesz straty, lepiej będzie się przekwalifikować, by wejść w inną branżę, niż szukać podobnego stanowiska. Nowy świat, w który wkraczamy, wymaga zdolności do poszerzania oferty.

Wskazówki gwiazd

Postaw siebie i swoje przyszłe interesy na pierwszym miejscu i pozwól innym ludziom rozwiązywać ich własne problemy. Jesteś życzliwa i wspierająca, ale w roku 2023 każdy sobie rzepkę skrobie. Ponadto wyświadczysz ludziom przysługę, uświadamiając im, że mają do dyspozycji niewykorzystane zasoby.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze