1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Horoskop
  4. >
  5. Horoskop na 2024. Sprawdź, co czeka nas w nadchodzącym roku

Horoskop na 2024. Sprawdź, co czeka nas w nadchodzącym roku

Horoskop na 2024 rok (Ilustracja: iStock)
Horoskop na 2024 rok (Ilustracja: iStock)
Horoskop na 2024. Na rok 2024 oddziałuje wiele czynników astrologicznych. Dużą rolę odegrają zaćmienia i to właśnie około 25 marca, 8 kwietnia, 18 września i 2 października należy wypatrywać ważnych światowych wydarzeń. Co przyniesie 2024 rok? Każdy rok ma jakieś pozytywy, ale w nadchodzącym będą to sporadyczne promienie słońca na burzliwym niebie. Poznaj horoskop na 2024 rok, który specjalnie dla nas przygotowała Penny Thornton.

Horoskop na 2024 – horoskop na nowy rok

20 na 21 stycznia to ważny, ale i bardzo niestabilny moment – Pluton ponownie wejdzie w znak Wodnika i utworzy koniunkcję ze Słońcem. Jego późniejszy tranzyt ze znaku Wodnika do Koziorożca stanowi tło dla większości niepokojów na świecie. 21 kwietnia to kolejna ważna data w astrologicznym kalendarzu. Jowisz i Uran znajdą się w koniunkcji w znaku Byka, taka koniunkcja zaszła na przykład w 2010 roku, kiedy rozpoczęła się arabska wiosna, możemy więc zgodnie z horoskopem na 2024 spodziewać się jednego lub dwóch trzęsień ziemi w polityce, finansach, nauce i technologii, a wstrząsy prawdopodobnie na tym się nie skończą. Zaznaczcie w kalendarzu także 19 sierpnia: konfiguracja z udziałem Saturna, Urana, Jowisza i Księżyca w pełni doprowadzi trudne sytuacje do punktu krytycznego i zakończenia, czasem nagle i nieoczekiwanie.

Tranzyt Saturna przez znak Ryb rozpoczął się w marcu ubiegłego roku, więc już poznaliśmy przedsmak rozliczeń, które się z nim wiążą. Zgodnie z horoskopem na rok 2024 więcej znanych osobistości straci stanowiska i będzie musiało odpokutować swoje postępki. Instytucje funkcjonujące od dziesięcioleci, takie jak organizacje ochrony zdrowia, banki, instytucje religijne, mogą zostać poddane kontroli i przechodzić poważne trudności.

Wpływ Jowisza przyniesie wzrost, ale także inflację. Do połowy maja trend wzrostowy powinien być widoczny w gospodarce, a później w świecie mediów, edukacji, a także w transporcie i turystyce. Te branże czekają duże inwestycje, ale także strajki i protesty.

Jowisz w Byku to bardzo dobra wiadomość w horoskopie na nowy rok 2024 dla osób spod tego znaku, wszystkie Byki w pierwszej połowie roku powinny zauważyć poprawę sytuacji. Lwy, Wodniki i Skorpiony też skorzystają z tranzytu Jowisza przez Byka. Bliźnięta powinny doświadczyć wzrostu i radości w drugiej połowie roku. Ten trend będzie widoczny także w życiu Strzelców, Ryb i Panien.

A co z Baranami, Wagami, Koziorożcami i Rakami według horoskopu na 2024? Wraz z cyklem zaćmień właśnie tych znaków dotyczy rozwój wypadków związanych z przeznaczeniem. Ich życie się zmieni, w niektórych przypadkach z dnia na dzień. Być może najlepszym sposobem przygotowania się na to, co przyniesie 2024 rok, pełen skrajności, jest mieć nadzieję na najlepsze, ale przygotować się na najgorsze. Aktywujmy nasze supermoce!

Horoskop na 2024 rok (Fot. materiały prasowe Pandora) Horoskop na 2024 rok (Fot. materiały prasowe Pandora)

Dla miłośniczek astrologii i wszystkich tych, którzy kochają roztaczać wokół siebie aurę tajemniczości, zawieszka ze znakiem zodiaku Pandora, platerowana 14-karatowym złotem, to osobisty talizman, który przyciąga dobrą energię. Sprawdź, jak wygląda symbol Twojego znaku. Biżuteria dostępna w salonach Pandora i na pandora.net.

Horoskop roczny 2024 dla poszczególnych znaków zodiaku

Horoskop 2024 Baran

Horoskop 2024 Byk

Horoskop 2024 Bliźnięta

Horoskop 2024 Rak

Horoskop 2024 Lew

Horoskop 2024 Panna

Horoskop 2024 Waga

Horoskop 2024 Skorpion

Horoskop 2024 Strzelec

Horoskop 2024 Koziorożec

Horoskop 2024 Wodnik

Horoskop 2024 RybyShare on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Astrologia
Autopromocja
Astrologia Kathleen Sears Zobacz ofertę promocyjną
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze