1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Horoskop
  4. >
  5. Horoskop 2024 – Bliźnięta

Horoskop 2024 – Bliźnięta

Horoskop 2024 Bliźnięta (Ilustracja iStock)
Horoskop 2024 Bliźnięta (Ilustracja iStock)
Horoskop 2024 Bliźnięta Żywioł Powietrza 21.05–21.06. Co czeka Bliźnięta w 2024 roku? Saturn zajmuje najważniejszą pozycję od marca zeszłego roku i nadal będzie wpływać na kierunek twojej drogi życiowej przez cały rok 2024, zwłaszcza jeśli twoje urodziny przypadają między 1 a 9 czerwca.

Horoskop na 2024 – Bliźnięta. Co przyniesie rok?

Ta planeta, znana jako kameleon zodiaku i inicjatorka, zachęca cię do ustabilizowania i lepszego zorganizowania życia. Może się to wiązać według horoskopu dla Bliźniąt, Żywiołu Powietrza, na 2024 rok z dodatkowymi obowiązkami rodzinnymi lub zawodowymi albo oznaczać ograniczenie twojej wolności. Od 25 maja będzie cię wspierał Jowisz, kompensując twoje poczucie nadmiernego ograniczenia i obciążenia. Następne 12 miesięcy to okres rozwoju i czas na osiągnięcie powodzenia. Powinnaś myśleć o pierwszej połowie roku jak o etapie przygotowań i okresie, w którym musisz dołożyć wszelkich starań, aby sprostać trudnym sytuacjom, podczas gdy w drugiej połowie czekają cię pieniądze i sukcesy. Saturn to nie tylko ograniczenia, ale także wyzwania, dlatego wiele Bliźniąt będzie ciężko pracować, aby stworzyć coś cennego i pięknego, dzięki czemu 2024 będzie rokiem osiągnięć. Koniec lutego, pierwsza połowa kwietnia, początek czerwca, połowa sierpnia i początek września to okresy trudnych prób i (lub) triumfów.

Horoskop Bliźnięta – miłość i związki

Wkrótce pojawi się słowo na „z”. Zobowiązanie. Czy jesteś gotowa wziąć ślub lub powiedzieć: Sayonara? Saturn zachęca do przyjrzenia się związkowi, co w niektórych przypadkach będzie oznaczać decyzję, aby uczynić go silniejszym i bardziej stabilnym, a w innych uznanie, że żadna ze stron nie jest w nim szczęśliwa. Horoskop na 2024 dla Bliźniąt ostrzega, że przyjęcie zobowiązania może być bardziej skomplikowane, ponieważ w grę wchodzi ktoś inny, więc może nadszedł czas, by zakończyć romans. A może na drodze stają duchy z przeszłości? Tranzyt Jowisza przez znak Bliźniąt (25 maja 2024 – 9 czerwca 2025) uzupełni twój zasób nadziei i wiary, a jednym z powodów twojego szczęścia może być nowa miłość. Ktoś urodzony pod znakiem Ryb może okazać się decydujący dla twojej przyszłości, a dni około 25 maja oraz weekendy 26 października i 2 listopada to czas na nawiązanie lub zerwanie więzi. Okresy od końca maja do połowy czerwca i od połowy października do połowy listopada są znakomite, by znaleźć, odnowić i ugruntować miłość. Według horoskopu dla Bliźniąt na 2024 rok staniesz przed kilkoma trudnymi wyborami, ale przyczynią się one do twojego sukcesu.

Horoskop na 2024 dla Bliźniąt – praca, życiowe cele i pieniądze

Saturn nie jest sam w strefie kariery i kierunku drogi życiowej, w grze jest też Neptun. Oznacza to, że podczas gdy niektóre z Bliźniąt będą pomyślnie budować swoją przyszłość i zdobywać status, inne doświadczą rozczarowania i napotkają zdumiewające i całkowicie nieoczekiwane okoliczności. Jeśli jesteś pod wpływem Neptuna i czujesz się nieco pozbawiona kontroli albo częściej spotykasz się z odrzuceniem niż z aprobatą, horoskop Bliźniąt 2024 przypomina, że jest to tylko krótki okres w twoim życiu i powinnaś rozważyć poszukiwanie pracy w służbie zdrowia albo wykonywanie czegoś, co przyniesie korzyść ludzkości. Poświęcenie czasu i umiejętności w ramach wolontariatu może doprowadzić do trwałej zmiany twojej kariery. Tymczasem Saturn mobilizuje cię, abyś mocniej dążyła do osiągnięcia powodzenia, uświadamia ci twoje ograniczenia, ale również pomaga je przezwyciężyć. Właśnie dlatego możesz znaleźć się pod lupą osób cieszących się autorytetem lub zdać sobie sprawę, że bierzesz odpowiedzialność za coś, co nie było twoją winą. Jowisz to całkiem inna historia, nagrodzi cię za wieloletnie starania i postawi w centrum uwagi. Niektóre Bliźnięta horoskop na 2024 rok zaskoczy sławą lub wyższym statusem, a od czerwca sytuacja finansowa powinna się poprawić.

Horoskop na 2024 dla Bliźniąt – wskazówki gwiazd

Otwartość na różne opcje jest bardzo dobra, ale aby znaleźć szczęście i odnieść sukces, musisz zadeklarować poglądy.

Bransoletka Pandora z znakiem zodiaku (Fot. materiały prasowe) Bransoletka Pandora z znakiem zodiaku (Fot. materiały prasowe)

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Astrologia
Autopromocja
Astrologia Kathleen Sears Zobacz ofertę promocyjną
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze