1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Horoskop
  4. >
  5. Horoskop 2024 – Skorpion

Horoskop 2024 – Skorpion

Horoskop 2024 Skorpion (Ilustracja iStock)
Horoskop 2024 Skorpion (Ilustracja iStock)
Horoskop 2024 Skorpion Żywioł Wody 24.10–22.11. Życie nie zmieni się nagle 1 stycznia, ale może się tak stać 21 kwietnia. Co czeka Skorpiona w 2024 roku? Druga połowa tego miesiąca będzie obfitowała w układy planet, które mogą mieć przełomowe znaczenie, należy je więc wykorzystać dla wprowadzenia pozytywnych zmian. Niezależnie od bieżących wydarzeń kwiecień i maj to czas nowych początków.

Horoskop 2024 dla Skorpiona

Życie nie zmieni się nagle 1 stycznia, ale może się tak stać 21 kwietnia. Druga połowa tego miesiąca będzie obfitowała w układy planet, które mogą mieć przełomowe znaczenie, należy je więc wykorzystać dla wprowadzenia pozytywnych zmian. Niezależnie od bieżących wydarzeń kwiecień i maj to w horoskopie Skorpiona 2024 czas nowych początków. Jowisz, Uran i Pluton mają wtedy największy wpływ na twój los, więc choć twój świat może się poszerzyć, będzie to miało swoją cenę. W niektórych przypadkach oznacza ona koszty finansowe lub rezygnację z czegoś cennego. Skorpiony urodzone w październiku są pierwsze w kolejce, jeśli chodzi o zakończenie sytuacji, które ciągnęły się od lat. Ilekroć staniesz w obliczu nowej rzeczywistości lub sytuacji, których nadejścia nie dostrzegałaś, wykorzystaj to, by odkryć siebie na nowo. Pamiętaj, że symbolem Skorpiona, Żywiołu Wody, jest feniks powstający z popiołów… Saturn z jednej strony pokazuje, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, ale z drugiej zmusza cię do niesłychanie ciężkiej pracy, aby urzeczywistnić plany bliskie twojemu sercu. Według horoskopu dla Skorpiona na 2024 może to obejmować założenie lub powiększenie rodziny albo otrzymanie uwagi, na jaką zasługujesz ze względu na swoje talenty.

Horoskop Skorpion 2024 – miłość i związki

Sytuacja, w której wszystko pozostaje po staremu, w roku 2024 nie jest dla ciebie. Wyrzucisz zbiór zasad, a wraz z nim być może kilka zbędnych relacji. Tak wygląda działanie Urana, który przechodzi przez strefę relacji od roku 2018, ale w 2024 ma tę zaletę, że znajduje się blisko Jowisza, więc horoskop na 2024 dla Skorpiona uspokaja, że z wszelkich romantycznych niepowodzeń z pewnością wyniknie coś dobrego. Skorpiony urodzone w połowie listopada są w zasięgu wpływów Jowisza i Urana, dlatego prawdopodobnie nagle się zakochają, bardzo możliwe, że w kimś różniącym się wiekiem lub z innej kultury. W tej grupie mogą jednak nastąpić również niespodziewane rozstania. Saturn ukazuje wartość opóźnionej gratyfikacji nie tylko w odniesieniu do kreatywnych projektów, ale także w sprawach miłosnych. Zanim nowy romans przekształci się w długoterminowe zobowiązanie, może minąć trochę czasu, a kochanek okaże się mieć przeszłość, która ci się nie podoba. W roku 2024 Skorpion i jego miłość zostanie poddana próbie. Okres obejmujący koniec kwietnia i maj jest najbardziej ekscytujący, ale niestabilny dla miłości, podobnie będzie pod koniec października i w listopadzie.

Horoskop 2024 dla Skorpiona – praca, życiowe cele i pieniądze

Efekt Plutona będzie najbardziej zauważalny w odniesieniu do twojego miejsca w świecie: zarówno w sensie kariery i statusu społecznego, jak i domu. Jeśli urodziłaś się 24 października, nadszedł czas, aby wyeliminować wszystko, co toksyczne w twoim życiu, i zacząć od nowa. Podczas gdy niektóre Skorpiony przyjmą nowe, ważniejsze role, inne zgodnie z horoskopem Skorpiona 2024 będą musiały się zmierzyć z przeniesieniem na niższe stanowisko lub z utratą pracy. Tak czy inaczej, zapewne będziesz rozwijała nowe umiejętności. Proces transformacji za sprawą Plutona nigdy nie przebiega z dnia na dzień, ale czasami wydarzenia, które go inspirują, dzieją się wtedy, kiedy najmniej się tego spodziewasz. Zapamiętaj daty około 24 kwietnia, 22 października i 1 listopada. Inne trendy w horoskopie Skorpiona na rok 2024 obejmują przeprowadzkę ze względu na pracę lub zamieszkanie z dala od domu i rodziny. Niemniej Jowisz cię wspiera i powinnaś mieć wiarę w siebie, aby zaproponować swoją kandydaturę na świetne stanowisko. Bez ryzyka nie ma nagrody – to kolejny wątek, który będzie stale aktualny w ciągu najbliższych dwunastu miesięcy. Finanse poprawią się w drugiej połowie roku. W niektórych przypadkach znacznie.

Horoskop 2024 dla Skorpiona – wskazówki gwiazd

Jesteś silniejsza i potrafisz się przystosować do zmieniających się okoliczności lepiej, niż ci się wydaje. Porażka będzie pomostem do celu.

Bransoletka Pandora z znakiem zodiaku (Fot. materiały prasowe) Bransoletka Pandora z znakiem zodiaku (Fot. materiały prasowe)

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Astrologia
Autopromocja
Astrologia Kathleen Sears Zobacz ofertę promocyjną
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze