1. Zwierciadlo.pl
 2. >
 3. REKLAMA
 4. >
 5. Pomysł na prezent świąteczny: podaruj bliskim piękny i zdrowy uśmiech!

Pomysł na prezent świąteczny: podaruj bliskim piękny i zdrowy uśmiech!

Fot. materiał partnera
Fot. materiał partnera
Zobacz galerię 4 zdjęcia
Święta zbliżają się wielkimi krokami, więc większość z nas chce skorzystać z wcześniejszych promocji i atrakcyjnych ofert, rozglądając się za idealnym prezentem dla bliskich. Co podarować mamie, tacie, mężowi, żonie, chłopakowi, dziewczynie, a co kupić dziecku? A może by tak dobrą szczoteczkę do zębów? To jest pomysł! A Oral-B ma w swojej ofercie prawdziwe skarby!

Piękny i zdrowy uśmiech z Oral-B Genius

Piękny, zdrowy uśmiech to nie tylko element rzeczywistości ulepszający relacje międzyludzkie. To nie tylko gest rozświetlający świąteczny czas. To również nasza wizytówka, która przydaje się w większości codziennych działań. Dziś każdy doskonale wie, że jasne, zdrowe zęby to kapitał. To taki element naszego wizerunku, który często jako pierwszy robi wrażenie. A pamiętajmy, że pierwsze wrażenie robi się tylko raz. Wreszcie, poza aspektami wizualnymi, istnieją jeszcze te medyczne. Brak problemów z zębami, to często brak problemów w ogóle. Przy zadbanym zgryzie nie narażamy się na inne choroby, które związane są z próchnicą, ale też na groźne powikłania. A przecież teraz, w dobie pandemii, to szczególnie ważne.

Doskonałym pomysłem na prezent jest Oral-B Genius X. Dostępna jest w kilku wariantach kolorystycznych, dlatego jeśli kupujemy prezent z zamysłem, że będzie służyć parze, możemy wybrać uniwersalną biel. Jeśli podarunek dedykowany jest mężczyźnie, dobrym pomysłem może być czarna szczoteczka. Dla kobiet stworzono wersję limitowaną ze złotymi elementami.

Najnowsze szczoteczki Oral-B to stylowe i piękne przedmioty, które znakomicie będą prezentować się w każdej łazience. Ale przecież wyglądem urządzenia nie umyjemy dobrze zębów. Najważniejsze jest więc to, co oferuje nam szczoteczka Oral-B Genius X.

- okrągła główka

Inspirowana profesjonalnymi narzędziami stomatologicznymi. Obraca się bardzo szybko i dociera wszędzie.

- ruchy główki

Oscylacyjno-rotacyjno-pulsacyjny. Naprawdę porusza się w 3D. Bije na głowę inne urządzenia na rynku. Niesamowita ergonomia i skuteczność.

- soniczność

Około 400 Hz. Generowana przez urządzenie chmura bąbelków dociera do trudno dostępnych miejsc i wspiera super szybką główkę.

- delikatna dla dziąseł

Mimo ogromnych prędkości, szczoteczka została przemyślana tak, by czyścić zęby skutecznie i jednocześnie być delikatną dla dziąseł

- smart ring i czujnik nacisku

Gdybyśmy jednak przesadzili z siłą czyszczenia, szczoteczka posiada, czujnik nacisku połączony ze Smart Ringiem, który alarmuje, świecąc się na czerwono, w stosownym momencie, że powinniśmy tę siłę zmniejszyć. Kolor podstawowy możemy wybrać sami.

- etui podróżne

Praktyczne etui, nie tylko pomieści szczoteczkę, wraz z dwoma wybranymi końcówkami, ale także naładuje urządzenie, gdy podróż przeciągnie się nieco bardziej.

Czym się różni zwykła szczoteczka soniczna od szczoteczki soniczno-rotacyjnej?

Zwykła szczoteczka soniczna jedynie emituje specjalne dźwięki, które generują chmurę bąbelków, wspierającą mycie zębów. Jednak ruch jej główki jest dość mocno ograniczony, a kształt klasyczny i zbliżony do powszechnej szczoteczki manualnej. Korzystając ze szczoteczki takiego typu musimy wykonywać dodatkowe gesty, pamiętać o odpowiednim kącie przyłożenia końcówki. Tak naprawdę nie myje ona zębów za nas, co sprawia, że jeśli nie będziemy pieczołowicie pilnować odpowiedniej techniki mycia zębów, efekt może być marny.

Szczoteczka soniczno-rotacyjna, to zupełnie inny poziom. Tu nie tylko mamy do czynienia ze zjawiskiem emitowania dźwięków, generujących chmurę bąbelków, wspierającą mycie zębów, poprzez docieranie do trudniej dostępnych miejsc. Tu, owa cecha, łączy się z niesamowitą pracą główki, która działa w 3D, a jednocześnie nie wymaga żadnych dodatkowych zabiegów z naszej strony. Nie o samą wygodę jednak tu chodzi. W kumulacji wszystkich powyższych czynników szczoteczka soniczno-rotacyjna, po prostu, działa lepiej i skuteczniej. W dodatku jedyne, co musimy robić, to przyłożyć główkę szczoteczki do powierzchni zęba, odczekać trzy sekundy i przejść do kolejnego.

Prezent dla dziecka w każdym wieku: szczoteczki Oral-B

Warto sprawić swojemu dziecku lub dziecku w rodzinie prezent, który będzie odpowiedni dla jego wieku i będzie mieć zbawienne skutki dla jego zdrowia. Przy okazji może przynieść mnóstwo zabawy dzięki dedykowanej aplikacji! Oral-B proponuje w pełni profesjonalne szczoteczki dla dzieci w różnym wieku. Wszystkie one są soniczno-rotacyjne i posiadają podobne właściwości do dorosłych modeli. Różnica jest tylko taka, że ich kształty oraz dodatkowe funkcje dostosowane są do adekwatnego wieku dziecka.

Oral-B Kids (od 3 do 6 lat)

 • Odpowiedni kształt, dedykowany najmłodszym.
 • Mniejsza główka dopasowana do potrzeb i rozmiarów dziecięcej buzi
 • Wiele wariantów kolorystycznych i wzorniczych.
 • Współpraca z aplikacją Disneya, która umila czas i motywuje do regularnego szczotkowania.
Oral-B Junior (od 6 do 12 lat)
 • Okrągła główka z odpowiednim, bardzo miękkim włosiem
 • Wbudowany timer
 • Czujnik nacisku (kontroluje, czy dziecko nie myje zębów zbyt mocno)
 • W zależnosci od modelu od 10 do 14 dni na jednym naładowaniu!
Oral-B Teen (od 12 lat)
 • Okrągła główka inspirowana narzędziami stomatologicznymi.
 • Trzy tryby pracy
 • Timer i czujnik nacisku
 • Szczotkowanie z aplikacją!
 • Aż dwa tygodnie na jednym ładowaniu !

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
 • Polecane
 • Popularne
 • Najnowsze