1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA
  4. >
  5. Serum Neauvia – Perła Dermatologii Estetycznej 2021

Serum Neauvia – Perła Dermatologii Estetycznej 2021

(Fot. materiały partnera)
(Fot. materiały partnera)
Perły Dermatologii Estetycznej to konkurs na najlepsze produkty stosowane w estetyce lekarskiej. Tym razem zwycięzcą w kategorii „Redukcja Zmarszczek” zostało serum z 30 % witaminą C marki Neauvia. Doceniony przez profesjonalistów kosmeceutyk dostał nagrodę przyznaną przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Sprawdź, co dobrego kryje w sobie.

to docenione przez profesjonalistów serum do twarzy – do stosowania w szczególności na dzień. Jego kluczowy składnik to 30 % 3-o-etylo kwas askorbinowy. Serum nadaje się do każdego rodzaju skóry.

Kosmeceutyk wykazuje długotrwałe działanie antyoksydacyjne. Działa przeciwzmarszczkowo poprzez usprawnienie procesu syntezy włókien podporowych stanowiących rusztowanie skóry. Niweluje istniejące przebarwienia i zapobiega powstawaniu nowych. Działa ochronnie i stymulująco, zapewniając wygładzenie i ujędrnienie oraz przywracając skórze młodzieńczy blask.

Wystarczy kilka kropli serum rozprowadzić pomiędzy opuszkami palców i nałożyć na skórę twarzy, szyi i dekoltu. Następnie delikatnie wmasować w skórę ruchami na zewnątrz i ku górze. Na koniec warto zastosować krem nawilżający.

Zwycięzca kategorii „Redukcja Zmarszczek” nadaje się do stosowania o każdej porze roku. Chroni skórę przed wolnymi rodnikami i niweluje przebarwienia. Nie bez powodu został Perłą Dermatologii Estetycznej 2021 roku.

Więcej na:

(Fot. materiały partnera) (Fot. materiały partnera)
Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze